cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
CXS Furny Kombi pracovní rukavice velikost 9 blistr, 1 pár
CXS Furny Kombi pracovní rukavice velikost 9 blistr, 1 pár
Kód: 2508749
Kód dod.: 598877
EAN: 8591940299675
 
94.90 Kč
95 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pracovní rukavice CXS Furny Kombi ve velikosti 9 jsou odolné kombinované rukavice vhodné pro náročnější manuální práci.
Real Green Clean prací gel, 142 praní, 5 l
Real Green Clean prací gel, 142 praní, 5 l
Kód: 2506031
Kód dod.: 765184
EAN: 8594004375919
 
554.90 Kč
3.91Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel na bílé a barevné prádlo bez fosfátů, barviv a optických rozjasňovačů.
PATTEX Fix Super PL50 univerzální montážní lepidlo, bílé, tuba 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Super PL50 univerzální montážní lepidlo, bílé, tuba 250 g
Kód: 2502877
Kód dod.: 501920
EAN: 8595041700849
 
155 Kč
620Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex FIX Super je montážní lepidlo k lepení porézních materiálů pro použití v interiéru. Lepí lehké a savé materiály, např. dekorativní desky, polystyrenové prvky, dřevěné desky a zárubně apod.
Duck WC blok Fresh Discs Mint Mission, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Mint Mission, 36 ml
Kód: 2601161
Kód dod.: 719969
EAN: 5000204423693
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck WC blok Fresh Discs Mint Mission pomáhá udržet toaletu svěží mezi jednotlivými spláchnutími. Gelové disky uvolňují při splachování příjemnou mátovou vůni.
Duck WC blok Fresh Discs Hibiscus Hyperspace, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Hibiscus Hyperspace, 36 ml
Kód: 2601162
Kód dod.: 719968
EAN: 5000204423662
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck WC blok Fresh Discs Hibiscus Hyperspace pomáhá udržet toaletu svěží mezi jednotlivými spláchnutími. Gelové disky se aplikují přímo do mísy a při každém spláchnutí uvolňují příjemnou vůni.
-1%Sleva
Palmolive Naturals Fig & Milk sprchový gel, 500 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Fig & Milk sprchový gel, 500 ml
Kód: 2602659
Kód dod.: 795279
EAN: 8718951765009
 
89.90 Kč
91 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palmolive Naturals Fig & Milk sprchový gel jemně čistí pokožku a zanechává ji hebkou s příjemnou vůní fíků a mléka.
Essence pero na oční linky Super fine 01, 1 ml
K NÁKUPU NAVÍC
Essence pero na oční linky Super fine 01, 1 ml
Kód: 2602837
 
EAN: 4059729421494
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nakupte výrobky essence nad 199 Kč a dostanete 1 kus essence oční linky Super fine NAVÍC! JEDEN DÁR
Nivea sprchový gel Creme Soft, náhradní náplň, 500 ml
Nivea®
Nivea sprchový gel Creme Soft, náhradní náplň, 500 ml
Kód: 2603142
Kód dod.: 797030
EAN: 4006000184067
 
149.90 Kč
299.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Creme Soft 500 ml je praktická náhradní náplň pečujícího sprchového gelu s mandlovým olejem, která pokožku jemně myje a zanechává ji příjemně hebkou a hydratovanou.
Nivea Baby krém na tvář, tělo a ruce 75, ml
Nivea®
Nivea Baby krém na tvář, tělo a ruce 75, ml
Kód: 2402964
Kód dod.: 821306
EAN: 9005800371290
 
64.90 Kč
865.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na tvář, tělo a zadeček se 100% přírodním mandlovým olejem a vitamíny.
Adidas kuličkový antiperspirant pro ženy Fresh Endurance 50 ml
Adidas®
Adidas kuličkový antiperspirant pro ženy Fresh Endurance 50 ml
Kód: 2300902
Kód dod.: 99350151208
EAN: 3616303842154
 
59.90 Kč
1 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Adidas Fresh Endurance kuličkový antiperspirant spojuje až 72hodinovou svěžest s lehkou a jemnou vůní.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 21 středně hnědá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 21 středně hnědá, 700 g
Kód: 2502774
Kód dod.: 355180
EAN: 8590892113756
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 hnědá tmavě, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 hnědá tmavě, 2,8 kg
Kód: 2504939
Kód dod.: 355185
EAN: 8590892121249
 
955 Kč
341.07Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 04 tmavá šedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 04 tmavá šedá, 10 kg
Kód: 2505528
Kód dod.: 355131
EAN: 8590892112087
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Norkový hydratační krém, 33 g
Karlovarská kosmetika® Norková řada
Norkový hydratační krém, 33 g
Kód: 08797
Kód dod.: 821141
EAN: 8594007051124
100%
129.90 Kč
3 936.36Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polomastný norkový krém s obsahem norkového oleje.Je určen k denní péči pro všechny typy pleti, k její ochraně i ošetření a k prevenci ochablé pleti. Používá se na umytou pokožku večer a ráno.
Vileda Flexi XL lopatka s dlouhou rukojetí
Vileda®
Vileda Flexi XL lopatka s dlouhou rukojetí
Kód: 2600564
Kód dod.: 575641
EAN: 4023103118591
 
139.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ukliďte jednoduše bez namáhání zad! Lopatka Vileda Flexi XL má extra dlouhou rukojeť (80 cm), po použití ji lze rozložit na 2 části a díky praktickému háčku na rukojeti zavěsit pro snazší skladování.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 700 g
Kód: 2502748
Kód dod.: 355112
EAN: 8590892112216
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
L'Oréal Paris Revitalift Filler HA vyplňující denní krém proti stárnutí 50 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Revitalift Filler HA vyplňující denní krém proti stárnutí 50 ml
Kód: 2602782
Kód dod.: 822740
EAN: 3600522895114
 
444.90 Kč
8 898Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Paris Revitalift Filler HA denní krém s kyselinou hyaluronovou pomáhá vyplňovat vrásky, intenzivně hydratuje pleť a přispívá k mladistvějšímu vzhledu.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 16 modrá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 16 modrá, 700 g
Kód: 2502788
Kód dod.: 355205
EAN: 8590892112346
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 17 žlutá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 17 žlutá, 700 g
Kód: 2502760
Kód dod.: 355134
EAN: 8590892113442
 
285 Kč
407.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 13 černá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 13 černá, 700 g
Kód: 2502783
Kód dod.: 355199
EAN: 8590892112315
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 700 g
Kód: 2502764
Kód dod.: 355144
EAN: 8590892112261
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 05 žlutá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 05 žlutá, 5 kg
Kód: 2502758
Kód dod.: 355132
EAN: 8590892112940
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
-8%Sleva
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 23 višňová, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 23 višňová, 5 kg
Kód: 2504530
Kód dod.: 355213
EAN: 8590892119987
 
1 075 Kč
1 165 Kč
215Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 17 žlutá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 17 žlutá, 5 kg
Kód: 2502761
Kód dod.: 355136
EAN: 8590892113473
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.