cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Indulona krém na ruce Zklidňující zázrak, 50 ml
Indulona®
Indulona krém na ruce Zklidňující zázrak, 50 ml
Kód: 2400434
Kód dod.: 820029
EAN: 8592297010104
100%
49.90 Kč
998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona krém na ruce zklidňující zázrak byl speciálně vyvinutý tak, aby poskytl okamžitý komfort suchým rukám. Efektivně hydratuje a zklidňuje pokožku a poskytuje jí dlouhotrvající ochranu.
Glysolid krém na ruce Classica, tuba 100 ml
Glysolid
Glysolid krém na ruce Classica, tuba 100 ml
Kód: 2501942
Kód dod.: 794675
EAN: 8720181399411
 
74.90 Kč
749Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glysolid krém na ruce Classica z itálie je bohatý pečující balzám na ruce se zvláčňujícími oleji a 38% glycerinu pro okamžitý pocit hebkosti a hydratace, když jsou vaše ruce suché a unavené.
AKCE
-4%Sleva
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo, 1 l
Sanytol
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo, 1 l
Kód: 2501988
Kód dod.: 765258
EAN: 8411660004819
 
129.90 Kč
134.90 Kč
129.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol Active Fresh je tekutá dezinfekce na prádlo, která účinně odstraňuje bakterie, plísně a viry již při praní na nízké teploty od 20 °C.
AKCE
Bispol hřbitovní svíčka Ognik parafín, hoří 1,5 dne
Bispol®
Bispol hřbitovní svíčka Ognik parafín, hoří 1,5 dne
Kód: 2502025
Kód dod.: 962199
EAN: 5906927000985
100%
15 Kč
176.47Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bispol OGNIK olejová svíčka WP0. Vhodná zejména jako náplň do hřbitovních skel.
-5%Sleva
Nivea Intensive Care krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Intensive Care krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504896
Kód dod.: 820120
EAN: 42417774
 
104.90 Kč
109.90 Kč
1 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sametově hebký dotek máte na dosah ruky! Dopřejte pokožce svých rukou výjimečnou péči a intenzivní výživu po celých 24 hodin. Vyzkoušejte - NIVEA Krém na ruce Intensive Care.
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 4 kg
REMAL
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 4 kg
Kód: 2504605
Kód dod.: 400851
EAN: 8591235066142
 
419 Kč
104.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální omyvatelná disperzní barva k nátěrům sádrokartonových desek, kterou lze použít i k nátěrům omítek, betonu, cetris desek, dřevotřísky apod. v interiérech. Výborně kryje, je prodyšná, omyvatelná a má vysokou bělost 93 %.
-43%Sleva
Radox Feel Active sprchový gel, 225 ml
Radox
Radox Feel Active sprchový gel, 225 ml
Kód: 2601331
Kód dod.: 795444
EAN: 8720181336096
 
22.90 Kč
39.90 Kč
101.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Active je energizující tělový gel určený pro každodenní použití. Obsahuje osvěžující kombinaci mořské soli a citronové trávy, která pomáhá probudit smysly a dodat energii na celý den.
Indulona sprchový krém Moisture Miracle, 400 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Moisture Miracle, 400 ml
Kód: 2603182
Kód dod.: 810585
EAN: 8592297014850
 
89.90 Kč
224.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Moisture Miracle je ošetřující sprchový krém s hydratačním komplexem a pečujícími oleji, který pokožku při každodenním mytí šetrně čistí a zároveň pomáhá zachovat její hydrataci a hebkost.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Kód: 2601447
Kód dod.: 885403
EAN: 5054563206299
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Posílení a ochrana dásní zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní hygienu.
AKCE
Palmolive Naturals Jasmine & Milk – krémový sprchový gel 250 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Jasmine & Milk – krémový sprchový gel 250 ml
Kód: 2407469
Kód dod.: 795378
EAN: 8718951638846
 
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zažijte bohatou smyslovou úlevu s tímto hedvábně krémovým sprchovým gelem z řady Naturals.
Pradlenka Travel prací krém 75 ml
Druchema
Pradlenka Travel prací krém 75 ml
Kód: 2508663
Kód dod.: 761247
EAN: 8594825007600
 
74.90 Kč
998.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktický prostředek určený pro ruční praní prádla během cestování. Jeho kompaktní balení je ideální pro turistiku, kempování či služební cesty, kde není k dispozici pračka.
Ziaja Kašmírový krém na ruce 100 ml
Ziaja
Ziaja Kašmírový krém na ruce 100 ml
Kód: 2508363
Kód dod.: 820301
EAN: 5901887028949
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým rukám luxusní péči s Ziaja Kašmírovým krémem na ruce. Krém se rychle vstřebává a zanechává pokožku jemnou, hydratovanou a hebkou.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 5 kg
Kód: 2502765
Kód dod.: 355147
EAN: 8590892112957
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Alpa Pamenol bylinný masážní krém, 40 g
ALPA® Francovka
Alpa Pamenol bylinný masážní krém, 40 g
Kód: 10577
Kód dod.: 820055
EAN: 8594001770472
95%
32.90 Kč
822.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný bylinný masážní krém s obsahem mentolu, kafru, eukalyptu a peprmintu pro úlevu při revmatických bolestech, nachlazení, bolestech hlavy, tělesné únavě a při pohmožděninách.
Nivea Care výživný krém, 200 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 200 ml
Kód: 1701092
Kód dod.: 821116
EAN: 42269823
90%
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte pokožce intenzivní výživu a hydrataci. Nikoli na pár minut, ale na celých 24 hodin. Unikátní složení se rychle vstřebává a přináší potěšení pro tělo i smysly - NIVEA Care Výživný krém, 200 ml.
Eternal pololesk akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, Ral 9003 bílá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal pololesk akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, Ral 9003 bílá, 700 g
Kód: 2504695
Kód dod.: 355285
EAN: 8590892120570
 
279 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním i venkovním nátěrům dřeva, dřevovláknových, dřevotřískových a třískocementových desek, sádrokartonu, nepochozího betonu a kovových podkladů opatřených antikorozním nátěrem.
AKCE
-1%Sleva
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601451
Kód dod.: 885407
EAN: 5054563232953
 
134 Kč
134.90 Kč
1 786.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Repair & Protect zubní pasta je určena pro citlivé zuby a každodenní péči.
Tento Fresh Aroma Lavender 2vrstvý toaletní papír,8 rolí, role 17,8 m
Tento
Tento Fresh Aroma Lavender 2vrstvý toaletní papír,8 rolí, role 17,8 m
Kód: 2600169
Kód dod.: 928222
EAN: 6414301001927
 
59.90 Kč
0.42Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní papíry Fresh Aroma představují novou řadu pastelových, jemně parfémovaných toaletních papírů, které přinesou závan svěžesti do vaší koupelny.
Glade osvěžovač vzduchu Fresh Lemon, 300 ml
Glade by brise®
Glade osvěžovač vzduchu Fresh Lemon, 300 ml
Kód: 02093
Kód dod.: 725001
EAN: 4000290997543
70%
89.90 Kč
299.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Unikátní vůně citrusů přináší klidnou a relaxační atmosféru do vašeho domova. Pro rychlé a efektivní osvěžení. Na použití jednoduché spreje, které neutralizují pachy a naplní váš domov krásnými vůněmi.
Cif krém Original tekutý písek, 500 ml
Cif
Cif krém Original tekutý písek, 500 ml
Kód: 07372
Kód dod.: 738030
EAN: 8712561552905
100%
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cif Cream Original krémový abrazivní čisticí přípravek snadno uvolní nečistoty. Vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů.
Mitia Sensual Fresh tekuté mýdlo, 1 l
Tomil® Mitia
Mitia Sensual Fresh tekuté mýdlo, 1 l
Kód: 58160
Kód dod.: 789017
EAN: 8595025814418
 
49.90 Kč
49.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné krémové složení společně s extraktem z lotosového mléka, který pokožku zvláčňuje, a vitamínem E se zklidňujícími účinky, ji pomáhá zachovat hebkou a vláčnou.
AKCE
-4%Sleva
Nivea Creme Care sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Care sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204127
Kód dod.: 795117
EAN: 9005800282497
 
119.90 Kč
124.90 Kč
239.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si pořádnou dávku hydratace i během sprchování! Jemná péče s provitamíny pokožku hýčká a zanechává ji nádherně hebkou. Vyzkoušejte - NIVEA Pečující sprchový gel Creme Care.
Indulona krém na ruce Obnovující zázrak, 50 ml
Indulona®
Indulona krém na ruce Obnovující zázrak, 50 ml
Kód: 2401462
Kód dod.: 820028
EAN: 8592297010098
90%
49.90 Kč
998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona krém na ruce obnovující zázrak byl speciálně vyvinutý tak, aby efektivně hydratoval pokožku, chránil ji před vysušováním a posiloval ji před vnějšími vlivy. Uzamyká v pokožce vlhkost a poskytuje jí dlouhotrvající ochranu.
Cif krém Pink tekutý písek, 500 ml
Cif
Cif krém Pink tekutý písek, 500 ml
Kód: 68097
Kód dod.: 738038
EAN: 8712561552936
98%
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cif Cream Pink krémový abrazivní čisticí přípravek s příjemnou květinovou vůní. Snadno uvolní nečistoty a vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.