cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-52%Sleva
PATTEX Parket tmel, mahagon, 310 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Parket tmel, mahagon, 310 ml
Kód: 2506330
Kód dod.: 519208
EAN: 9000100537193
 
54 Kč
112 Kč
174.19Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Parket tmel je jednosložkový tmel pro precizní vyplnění spár u dřevěných a laminátových podlah, brousitelný, přelakovatelný a odolný vůči vlhkosti i nečistotám.
Ceys Koupelny a kuchyně silikon, transparentní, 280 ml
Ceys®
Ceys Koupelny a kuchyně silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2505665
Kód dod.: 503098
EAN: 8411519225020
 
137 Kč
489.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní acetátový transparentní silikon, který brání průnikům vody, vzduchu a vlhkosti s trojitou ochranou proti plísni.
Uniflex PES-TMEL UNI univerzální tmel, 2 kg
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL UNI univerzální tmel, 2 kg
Kód: 2504546
Kód dod.: 512204
EAN: 8591235062656
 
465 Kč
232.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uniflex tmel uni je dvousložkový univerzální polyesterový tmel určený pro tmelení větších i menších nerovností. Používá se především na kov, ocel, kámen, beton a dřevo.
Hobby vytlačovací pistole na kartuše, rámová, kovová
Silites
Hobby vytlačovací pistole na kartuše, rámová, kovová
Kód: 2502930
Kód dod.: 519950
EAN: 8590804009214
 
76.90 Kč
77 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní kovová vytlačovací pistole. Ohnuté zakončení pro pohodlné a rychlé nastavení pístu do požadované polohy. Tyč aplikačního pístu má šestihranný profil pro zvýšené tření. Používá se na práci s tmelem, silikonem, akrylem, atd...
Ceresit CS25 sanitární silikon, bahama, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, bahama, 280 ml
Kód: 2507946
Kód dod.: 519433
EAN: 8691451080318
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Polykar Super Plus jemný dvousložkový polyesterový plnící tmel, 500 g
Polykar
Polykar Super Plus jemný dvousložkový polyesterový plnící tmel, 500 g
Kód: 2502892
Kód dod.: 512322
EAN: 8594007010312
 
315 Kč
630Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný plnící tmel pro tmelení malých nerovností, rýh a pórů. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu.
Epolex profi systém laminovací souprava, 400 g
Epolex
Epolex profi systém laminovací souprava, 400 g
Kód: 2504850
Kód dod.: 502758
EAN: 8591235074970
 
284 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k opravám laminátových předmětů (lodí, sportovních potřeb, kapotáží, autodílů apod..). Složení a charakteristika výrobku: Roztok nenasycený polyesterových pryskyřic ve styrenu.
-5%Sleva
Uniflex tmel na sádrokarton brousitelný, 1,6 kg
Uniflex®
Uniflex tmel na sádrokarton brousitelný, 1,6 kg
Kód: 2504503
Kód dod.: 511364
EAN: 8591235059809
 
92.90 Kč
97.90 Kč
58.06Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Brousitelný jednosložkový tmel pro vyplnění spár mezi deskami sádrokartonu. Tmel je vhodný jen pro interiér. Tmel se aplikuje špachtlí nebo nerezovým hladítkem.
AKCE
-10%Sleva
Ceys kamnářský tmel 1500 °C, černý, 310 ml
Ceys®
Ceys kamnářský tmel 1500 °C, černý, 310 ml
Kód: 2601420
Kód dod.: 503125
EAN: 8411519763010
 
112 Kč
125 Kč
361.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel na anorganické bázi speciálně určený pro opravy trhlin nebo pro utěsnění spár BEZ DILATACE, které jsou nepřetržitě vystavené vysokým teplotám 1 100 °C nebo jednorázové teplotě do 1 500 °C. Po zaschnutí má černou barvu a nebělá.
AKCE
PATTEX Sanitární silikon Premium, transparentní, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon Premium, transparentní, 280 ml
Kód: 2602675
Kód dod.: 518983
EAN: 9000101165234
 
145 Kč
517.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon Premium transparentní nabízí dlouhodobou ochranu proti plísním a vysokou odolnost ve vlhkém prostředí.
PATTEX Sanitární silikon Premium, bílý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon Premium, bílý, 280 ml
Kód: 2602674
Kód dod.: 518979
EAN: 9000101165159
 
145 Kč
517.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon Premium bílý je vysoce odolný silikonový tmel s trojitou ochranou proti plísním, houbám a bakteriím.
PATTEX Univerzální silikon, transparentní, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Univerzální silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2602671
Kód dod.: 518975
EAN: 9000101164893
 
129 Kč
460.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex univerzální silikon transparentní je pružný silikonový tmel pro univerzální použití v interiéru i exteriéru.
-12%Sleva
PATTEX Sanitární silikon Premium, manhattan, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon Premium, manhattan, 280 ml
Kód: 2602676
Kód dod.: 518985
EAN: 9000101165197
 
128 Kč
145 Kč
457.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon Premium Manhattan je pružný silikonový tmel pro sanitární oblasti s vysokou odolností proti vlhkosti a plísním.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, ořech, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, ořech, 250 g
Kód: 2504869
Kód dod.: 511250
EAN: 8591235075748
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Profil univerzální silikon, čirý, 310 ml
Soudal
Profil univerzální silikon, čirý, 310 ml
Kód: 2503059
Kód dod.: 519073
EAN: 5411183033399
 
119 Kč
440.74Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Trvale pružný silikonový tmel určený k univerzálnímu použití v interiéru i exteriéru.
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 1 kg
Uniflex®
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 1 kg
Kód: 2500049
Kód dod.: 515122
EAN: 8591235075830
 
77.90 Kč
77.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sklenářský tmel pro opravu drobných nerovností, zasychá do 24 hodin a je přetíratelný po 14 dnech. K utěsnění, upevňování tabulkových skel do dřevěných a kovových rámů.
-1%Sleva
Ceresit CS25 sanitární silikon, manhattan, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, manhattan, 280 ml
Kód: 2507948
Kód dod.: 519435
EAN: 8691451080424
 
236 Kč
239 Kč
842.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 500 g
Polykar
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 500 g
Kód: 2502888
Kód dod.: 512302
EAN: 8594007010510
 
295 Kč
590Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středních a větších nerovností. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Dobře aplikovatelný a lehce brousitelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu apod.
Stachema Eprosin T-30 epoxidový tmel na opravy karoserií + tvrdidlo, 400 g
Stachema
Stachema Eprosin T-30 epoxidový tmel na opravy karoserií + tvrdidlo, 400 g
Kód: 2502901
Kód dod.: 512651
EAN: 8594024090939
 
215 Kč
216 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K opravě zkorodovaných prahů automobilů se zachováním pevnosti. K zatmelování a lepení kovů, betonu, keramiky, skla, sklolaminátů, polystyrenu, dřeva, dřevovláknitých desek, v modelářství apod.
PATTEX Kamnářský tmel, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Kamnářský tmel, 280 ml
Kód: 2506366
Kód dod.: 503154
EAN: 9000101150933
 
162 Kč
578.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Kamnářský tmel je jednosložkový tmel na anorganické bázi s tepelnou odolností až do 1 200°C (krátkodobě 1 500°C). Je určený na tmelení a opravy prasklin u kamen, bojlerů, krbů, trub, komínů, pecí, varných kotlů, výfukových rour a grilů.
Soudal náhradní aplikátor na kartuše, 5 ks
Soudal
Soudal náhradní aplikátor na kartuše, 5 ks
Kód: 2502931
Kód dod.: 519987
EAN: 5411183012479
 
44.90 Kč
45 Kč
8.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní aplikátor na kartuše 310ml pro výměnu nebo přizpůsobení v případě tmelení rozdílně širokých spár. Seříznutím aplikační špičky lze upravit průměr výtlačného otvoru.
PATTEX tmel akrylový bílý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX tmel akrylový bílý, 280 ml
Kód: 2507585
Kód dod.: 518970
EAN: 9000100907156
 
62.90 Kč
224.64Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložkový trvale pružný nekonstrukční tmel pro fasádní prvky pro vnitřní a vnější použití.
Jub Jubolin Classic vyrovnávací tmel na zdivo, 3 kg
Jub
Jub Jubolin Classic vyrovnávací tmel na zdivo, 3 kg
Kód: 2502908
Kód dod.: 517110
EAN: 3831000206355
 
126 Kč
42Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pastovitý stěrkový tmel určený pro jemné vyrovnávání vnitřních stěnových a stropních povrchů.
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, buk, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, buk, 750 g
Kód: 2502882
Kód dod.: 511179
EAN: 3831000204023
 
93.90 Kč
125.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený pro kvalitní opravy povrchových vad (prasklin, škrábanců, prohlubní a rýh) masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných dřevotřískových desek, apod. před jejich konečnou povrchovou úpravou.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.