cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-13%Sleva
BIO BIONE Cannabis tělové mléko 500 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis tělové mléko 500 ml
Kód: 2504668
Kód dod.: 810110
EAN: 8595061605322
 
69.90 Kč
79.90 Kč
139.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké a rychle vstřebatelné tělové mléko s konopným olejem a výživnými látkami poskytuje intenzivní hydrataci, zjemnění a pocit komfortu každé pokožce.
Herbavera Panthenolka gel po opalování s konopím a betakarotenem, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Panthenolka gel po opalování s konopím a betakarotenem, 200 ml
Kód: 2600445
Kód dod.: 812084
EAN: 8594009476925
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ošetření a zklidnění pokožky po intenzivním opalování a slunění, jak v létě, tak i při lyžování na horách. Vynikající po pobytu na mrazu či chladném počasí, vhodný po koupání a saunování.
AKCE
-17%Sleva
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
ALPA®
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
Kód: 2600949
Kód dod.: 812012
EAN: 8594001776511
 
74.90 Kč
89.90 Kč
299.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Ice chladivý gel přináší příjemné osvěžení pokožky a pocit chladu. Je vhodný pro použití po fyzické aktivitě nebo při únavě svalů.
PATTEX Re-new obnovovač silikonu bílá, 80 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Re-new obnovovač silikonu bílá, 80 ml
Kód: 2200371
Kód dod.: 174134
EAN: 9000101133912
 
183 Kč
2 287.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pomocí Re-New obnovíte staré spáry nejjednodušším možným způsobem - v koupelnách, toaletách, kuchyních a chodbách!
-66%Sleva
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Essence
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Kód: 2306919
 
EAN: 4059729421487
 
29.90 Kč
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dokonale upravenému obočí: Ostré čepelky seřezávače obočí značky essence šetrně zbavují nežádoucíc
Ceresit CS25 sanitární silikon, bílý, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, bílý, 280 ml
Kód: 62755
Kód dod.: 519431
EAN: 8691451080417
100%
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Probazen bazénový minitester Cl/pH
Probazen
Probazen bazénový minitester Cl/pH
Kód: 33023
Kód dod.: 676392
EAN: 8594019361952
100%
229 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tabletový tester koncentrace chloru a hodnoty pH v bazénové vodě.
-33%Sleva
Nivea Posilující krém Men Anti-Age Power Moisturiser  2 v 1 50ml
Nivea®
Nivea Posilující krém Men Anti-Age Power Moisturiser 2 v 1 50ml
Kód: 2507879
Kód dod.: 822478
EAN: 4006000026862
 
569.90 Kč
854.90 Kč
11 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké, snadno roztíratelné složení je vyvinuto speciálně pro mužskou pleť a dodá jí 24h hydrataci. Krém kombinuje Hyaluron s patentovanou látkou Luminous630®, poskytuje ochranu před sluncem a zajistí anti-age efekt.
Distyk univerzální silikon, transparetní, 310 ml
Distyk®
Distyk univerzální silikon, transparetní, 310 ml
Kód: 2503568
Kód dod.: 519021
EAN: 8595100110381
 
129 Kč
460.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odolný vůči UV záření, vodě a teplotám od -30 °C až do + 120 °C. Výborná přilnavost k mnoha porézním a neporézním materiálům.
AKCE
-11%Sleva
Sunsil tónovací kúra pro blond Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsil tónovací kúra pro blond Colore Al Top, 180 ml
Kód: 2501569
Kód dod.: 794665
EAN: 8710522889879
 
48 Kč
54 Kč
266.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Špičková tónovací kúra pro blond, odbarvené a zesvětlené vlasy. S arganovým olejem pro viditelně vyživené a lesklé vlasy.
AKCE
-11%Sleva
Sunsil tónovací kúra pro čokoládové vlasy Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsil tónovací kúra pro čokoládové vlasy Colore Al Top, 180 ml
Kód: 2501571
Kód dod.: 794666
EAN: 8710522889886
 
48 Kč
54 Kč
266.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní tónovací kúra s barevnými pigmenty, která zintenzivňuje barvu a bojuje proti vyblednutí, koriguje nežádoucí tóny.
Sunsilk maska pro kudrnaté vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro kudrnaté vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501576
Kód dod.: 794657
EAN: 8717163720189
 
89.90 Kč
499.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro definované a elastické kadeře. Bez krepatění. Receptura s arganovým olejem je ideální pro rovné, krepaté a suché vlasy, opravuje poškozené a rozčesává vlasy, aby vám poskytla dokonalou rovnost bez krepatění každý den.
Sunsilk kondicionér pro hladké vlasy Liscio Perfetto, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro hladké vlasy Liscio Perfetto, 200 ml
Kód: 2501563
Kód dod.: 794651
EAN: 8720182543851
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro rovné vlasy!
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, ořech, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, ořech, 250 g
Kód: 2504869
Kód dod.: 511250
EAN: 8591235075748
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Profil univerzální silikon, čirý, 310 ml
Soudal
Profil univerzální silikon, čirý, 310 ml
Kód: 2503059
Kód dod.: 519073
EAN: 5411183033399
 
119 Kč
440.74Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Trvale pružný silikonový tmel určený k univerzálnímu použití v interiéru i exteriéru.
-1%Sleva
Ceresit CS25 sanitární silikon, manhattan, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, manhattan, 280 ml
Kód: 2507948
Kód dod.: 519435
EAN: 8691451080424
 
236 Kč
239 Kč
842.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 1 kg
Uniflex®
Uniflex olejový sklenářský tmel, přetíratelný, 1 kg
Kód: 2500049
Kód dod.: 515122
EAN: 8591235075830
 
77.90 Kč
77.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sklenářský tmel pro opravu drobných nerovností, zasychá do 24 hodin a je přetíratelný po 14 dnech. K utěsnění, upevňování tabulkových skel do dřevěných a kovových rámů.
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 500 g
Polykar
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 500 g
Kód: 2502888
Kód dod.: 512302
EAN: 8594007010510
 
295 Kč
590Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středních a větších nerovností. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Dobře aplikovatelný a lehce brousitelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu apod.
Stachema Eprosin T-30 epoxidový tmel na opravy karoserií + tvrdidlo, 400 g
Stachema
Stachema Eprosin T-30 epoxidový tmel na opravy karoserií + tvrdidlo, 400 g
Kód: 2502901
Kód dod.: 512651
EAN: 8594024090939
 
215 Kč
216 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K opravě zkorodovaných prahů automobilů se zachováním pevnosti. K zatmelování a lepení kovů, betonu, keramiky, skla, sklolaminátů, polystyrenu, dřeva, dřevovláknitých desek, v modelářství apod.
PATTEX Kamnářský tmel, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Kamnářský tmel, 280 ml
Kód: 2506366
Kód dod.: 503154
EAN: 9000101150933
 
162 Kč
578.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Kamnářský tmel je jednosložkový tmel na anorganické bázi s tepelnou odolností až do 1 200°C (krátkodobě 1 500°C). Je určený na tmelení a opravy prasklin u kamen, bojlerů, krbů, trub, komínů, pecí, varných kotlů, výfukových rour a grilů.
Soudal náhradní aplikátor na kartuše, 5 ks
Soudal
Soudal náhradní aplikátor na kartuše, 5 ks
Kód: 2502931
Kód dod.: 519987
EAN: 5411183012479
 
44.90 Kč
45 Kč
8.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní aplikátor na kartuše 310ml pro výměnu nebo přizpůsobení v případě tmelení rozdílně širokých spár. Seříznutím aplikační špičky lze upravit průměr výtlačného otvoru.
PATTEX tmel akrylový bílý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX tmel akrylový bílý, 280 ml
Kód: 2507585
Kód dod.: 518970
EAN: 9000100907156
 
62.90 Kč
224.64Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložkový trvale pružný nekonstrukční tmel pro fasádní prvky pro vnitřní a vnější použití.
Jub Jubolin Classic vyrovnávací tmel na zdivo, 3 kg
Jub
Jub Jubolin Classic vyrovnávací tmel na zdivo, 3 kg
Kód: 2502908
Kód dod.: 517110
EAN: 3831000206355
 
126 Kč
42Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pastovitý stěrkový tmel určený pro jemné vyrovnávání vnitřních stěnových a stropních povrchů.
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, buk, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, buk, 750 g
Kód: 2502882
Kód dod.: 511179
EAN: 3831000204023
 
93.90 Kč
125.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený pro kvalitní opravy povrchových vad (prasklin, škrábanců, prohlubní a rýh) masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných dřevotřískových desek, apod. před jejich konečnou povrchovou úpravou.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.