cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, žlutý citron, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, žlutý citron, 5 g
Kód: 2502028
Kód dod.: 974017
EAN: 8590105959881
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková potravinářská barva vhodná do tekutin, krémů, těst nebo do airbrush. Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, červeň malinová, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, červeň malinová, 5 g
Kód: 2502029
Kód dod.: 974014
EAN: 8590105959720
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, hnědá čokoláda, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, hnědá čokoláda, 5 g
Kód: 2502027
Kód dod.: 974009
EAN: 8590105959768
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aroco barva do potravin prášková je vhodná na obarvení Vašich potravin. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější. Syntetická barva pro použití v potravinách.
Evidur Gardinen Reinweiss – Prášek na bílé záclony 600 g
Evidur
Evidur Gardinen Reinweiss – Prášek na bílé záclony 600 g
Kód: 2501651
Kód dod.: 762542
EAN: 4012400520503
 
94.90 Kč
158.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Evidur Gardinen Reinweiss je prací prášek pro bílé záclony a jemné tkaniny. Odstraňuje zašednutí, prach a nikotin a navrácí tkaninám jejich bělost již od 30 °C. Obsahuje rozjasňovače pro dlouhotrvající bělost. Balení 600 g vystačí na 10 praní.
AKCE
Bros prášek proti mravencům, 1 kg
Bros
Bros prášek proti mravencům, 1 kg
Kód: 2201630
Kód dod.: 01759
EAN: 5904517343597
 
274 Kč
274.90 Kč
274Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášek pro likvidací mravenců v interierech a jejich těsné blízkosti: terasy, příjezdové cesty, chodníky, letní domky, apod.
ARIEL TABLETY 29 DÁVEK ULTRA POWER REGULAR 2152
Ariel®
ARIEL TABLETY 29 DÁVEK ULTRA POWER REGULAR 2152
Kód: 2603421
Kód dod.: 716974
EAN: 8006530202152
 
399.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chante Clair Tekutý prací prostředek Lavatrice Muschio Bianco 1,575 L
Chante Clair
Chante Clair Tekutý prací prostředek Lavatrice Muschio Bianco 1,575 L
Kód: 2508599
Kód dod.: 775413
EAN: 8015194533182
 
194.90 Kč
5.57Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek, který zajistí dokonale čisté prádlo a zanechá ho provoněné jemnou, dlouhotrvající vůní bílého mošusu.
-5%Sleva
Essence Extreme Shine Volume lesk na rty 16 Nude Sorbet 5 ml
Essence
Essence Extreme Shine Volume lesk na rty 16 Nude Sorbet 5 ml
Kód: 2502305
Kód dod.: ES542991
EAN: 4059729542991
 
55 Kč
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přejete si lesk na rty, který podtrhne vaši přirozenou krásu, propůjčí rtům vysoký lesk a zajistí př
Elmex Caries Protection ústní voda 400 ml + zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Caries Protection ústní voda 400 ml + zubní pasta 75 ml
Kód: 2600085
Kód dod.: 885289
EAN: 8714789994185
 
214.90 Kč
452.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výhodné balení Elmex Caries Protection obsahuje zubní pastu a ústní vodu pro každodenní ochranu zubů před vznikem zubního kazu a posílení zubní skloviny.
Ecover ekologický prací gel na vlnu a jemné prádlo leknín a medovice, 16 praní, 750 ml
Ecover
Ecover ekologický prací gel na vlnu a jemné prádlo leknín a medovice, 16 praní, 750 ml
Kód: 2204096
Kód dod.: 337927
EAN: 5000204249071
 
164.90 Kč
10.31Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ecover prací gel je vhodný k péči o vlnu, hedvábí a jemné tkaniny. Potěší vás vůní leknínu a medovice a perfektními výsledky praní!
BAKRYLEX BÁZE LESK A 4 KG
BAKRYLEX BÁZE LESK A 4 KG
Kód: 2505078
Kód dod.: 353731
EAN: 8591235086065
 
1 265.80 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BAKRYLEX BÁZE LESK A 0,7 KG
BAKRYLEX BÁZE LESK A 0,7 KG
Kód: 2504563
Kód dod.: 353730
EAN: 8591235055832
 
250 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
-10%Sleva
Parodontax Gum + Breath & Sensitivity Whitening zubní pasta s fluoridem, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Gum + Breath & Sensitivity Whitening zubní pasta s fluoridem, 75 ml
Kód: 2603060
Kód dod.: 885194
EAN: 5054563120434
 
63 Kč
69.90 Kč
840Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax dásně + dech & citlivé zuby nebojuje pouze s problémy s dásněmi, ale zaměřuje se také na zápach z úst a na citlivost zubů, které mohou být vyvolané problémy s dásněmi.
AKCE
-15%Sleva
Past na myši plastová 1 ks
Papírny Moudrý
Past na myši plastová 1 ks
Kód: 69126
Kód dod.: 678219
EAN: 8594021251074
70%
16.90 Kč
19.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plastová sklapovací past na myši představuje novinku v našem sortimentu. Past se jednoduše natáhne, opatří se vhodnou návnadou a je připravena k odchytu.
BALhome smetáček a lopatka s lištou mix barev
BALhome
BALhome smetáček a lopatka s lištou mix barev
Kód: 2505120
Kód dod.: 575473
EAN: 8591235088397
 
54.90 Kč
55 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plastová smetáčková souprava obsahuje plastovou lopatku s gumovou lištou a tvarovanou rukojetí a smetáček s černými štětinami.
Spokar škrabka na sklo a sklokeramické desky s čepelí
Spokar®
Spokar škrabka na sklo a sklokeramické desky s čepelí
Kód: 59784
Kód dod.: 484736
EAN: 8590804010333
60%
23.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Škrabka na okna, sklo a sklokeramické desky s krytkou. Výborná pomůcka pro odstraňování starých nátěrů, barev, vodního kamene ze skel a jiných hladkých rovných povrchů.
PAPÍRNA MOUDRÝ Past na vosy závěsná nádobka
Papírny Moudrý
PAPÍRNA MOUDRÝ Past na vosy závěsná nádobka
Kód: 2506677
Kód dod.: 678304
EAN: 8594021251715
 
67.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Past na vosy závěsná, určená pro odchyt dotěrného hmyzu jako jsou např. vosy, sršni, mouchy, octomilky a jiný obtížný létajíci hmyz na zahradách, balkonech, v altánech.
AKCE
-2%Sleva
Corega Power Max fixační krém na zubní náhrady bez příchuti 40 g
Corega
Corega Power Max fixační krém na zubní náhrady bez příchuti 40 g
Kód: 1803451
Kód dod.: 900021
EAN: 5054563036100
 
142 Kč
144.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Power Max je fixační krém pro částečné i úplné snímatelné zubní náhrady, který zajišťuje maximální fixaci a pohodlí po celý den.
Artdeco Glossy Lip Chubby lesk na rty 30 Delicate Rose 1,8 g
Artdeco
Artdeco Glossy Lip Chubby lesk na rty 30 Delicate Rose 1,8 g
Kód: 2501374
Kód dod.: 58160.30
EAN: 4052136288728
 
300 Kč
150 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesk na rty Lip Chubby kombinuje přirozený barevný tón a lákavý lesk s účinnou péčí. Krémové složení
AKCE
-10%Sleva
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive hydratační maska 4v1 pro normální až suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive hydratační maska 4v1 pro normální až suché vlasy, 400 ml
Kód: 2600497
Kód dod.: 855294
EAN: 9000101726213
 
119 Kč
132 Kč
297.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydratační maska na vlasy, která zajišťuje intenzivní regeneraci a pocit hydratovaných vlasů po dobu až 48 hodin již po prvním použití.
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty HELLO CUTIE! juicy bomb 02 Witty Watermelon, 10 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty HELLO CUTIE! juicy bomb 02 Witty Watermelon, 10 ml
Kód: 2602632
Kód dod.: ES598288
EAN: 4059729598288
 
34 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte rtům svěží ovocný nádech díky limitované edici essence Say It With Juicy Hello Cutie! Juicy
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty BETTER TOGETHER juicy bomb 01 Lovely Litchi, 10 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty BETTER TOGETHER juicy bomb 01 Lovely Litchi, 10 ml
Kód: 2602631
Kód dod.: ES598165
EAN: 4059729598165
 
34 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte rtům svěží a exotický nádech díky limitované edici essence Say It With Juicy Better Together
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502302
Kód dod.: 14581
EAN: 8011003900060
 
2 148 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2024 Eros Energy je inspirována úchva
AKCE
-16%Sleva
Elmex optimální prevence proti zubnímu kazu zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex optimální prevence proti zubnímu kazu zubní pasta 75 ml
Kód: 13950
 
EAN: 4007965454004
100%
79.90 Kč
94.90 Kč
1 065.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi účinné aminfluoridové složení elmex vytváří ochrannou vrstvu fluoridu vápenatého s dvojím účinkem, která remineralizuje zuby a účinně je chrání před zubním kazem.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.