cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-14%Sleva
Pur Power  Lemon prostředek na nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Power Lemon prostředek na nádobí, 750 ml
Kód: 2403211
Kód dod.: 735214
EAN: 9000101386356
 
59.90 Kč
69.90 Kč
79.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí.
AKCE
-14%Sleva
Pur Power Apple prostředek na nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Power Apple prostředek na nádobí, 750 ml
Kód: 2403210
Kód dod.: 735215
EAN: 9000101386141
 
59.90 Kč
69.90 Kč
79.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí.
Carlson čistič palubní desky vanilka, 400 ml
Carlson
Carlson čistič palubní desky vanilka, 400 ml
Kód: 2505947
Kód dod.: 480514
EAN: 8591522334817
 
89.90 Kč
90 Kč
224.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oživuje barvy a odpuzuje vodu, nezanechává skvrny a brání tvrdnutí plastů. Přípravek je určený na čištění a ošetření všech částí z plastu, kůže, koženky a vinylu v interiéru vozidla.
AKCE
-14%Sleva
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent Gentle White zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent Gentle White zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2602064
Kód dod.: 885186
EAN: 8718951764910
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent Gentle White zubní pasta je určena pro citlivé zuby a bělejší vzhled zubů.
-3%Sleva
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 103 Proud Papaya 10 ml
Essence
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 103 Proud Papaya 10 ml
Kód: 2301855
Kód dod.: ES394583
EAN: 4059729394583
 
34 Kč
34.90 Kč
3 400Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce lesklé složení s ovocnou příchutí! Tónovací lesky na rty JUICY BOMB s příjemnou vůní propůjčí
Chante Clair prací gel na sportovní oblečení Capi Sportivi 900 ml
Chante Clair
Chante Clair prací gel na sportovní oblečení Capi Sportivi 900 ml
Kód: 2509042
Kód dod.: 775421
EAN: 8015194503024
 
94.90 Kč
5.27Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel šetrně pere sportovní oblečení, pomáhá odstranit nepříjemné pachy a udržuje funkční materiály svěží a pružné.
Waschkönig Color Parfume de Paris prací gel 100 dávek, 3 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Color Parfume de Paris prací gel 100 dávek, 3 l
Kód: 2603017
Kód dod.: 759249
EAN: 4260418936704
 
129.90 Kč
1.3Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Waschkönig Color Perfume de Paris je určený pro praní barevného prádla.
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502302
Kód dod.: 14581
EAN: 8011003900060
 
2 148 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2024 Eros Energy je inspirována úchva
-33%Sleva
Nivea Posilující krém Men Anti-Age Power Moisturiser  2 v 1 50ml
Nivea®
Nivea Posilující krém Men Anti-Age Power Moisturiser 2 v 1 50ml
Kód: 2507879
Kód dod.: 822478
EAN: 4006000026862
 
569.90 Kč
854.90 Kč
11 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké, snadno roztíratelné složení je vyvinuto speciálně pro mužskou pleť a dodá jí 24h hydrataci. Krém kombinuje Hyaluron s patentovanou látkou Luminous630®, poskytuje ochranu před sluncem a zajistí anti-age efekt.
AKCE
-15%Sleva
Past na myši plastová 1 ks
Papírny Moudrý
Past na myši plastová 1 ks
Kód: 69126
Kód dod.: 678219
EAN: 8594021251074
70%
16.90 Kč
19.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plastová sklapovací past na myši představuje novinku v našem sortimentu. Past se jednoduše natáhne, opatří se vhodnou návnadou a je připravena k odchytu.
BALhome smetáček a lopatka s lištou mix barev
BALhome
BALhome smetáček a lopatka s lištou mix barev
Kód: 2505120
Kód dod.: 575473
EAN: 8591235088397
 
54.90 Kč
55 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plastová smetáčková souprava obsahuje plastovou lopatku s gumovou lištou a tvarovanou rukojetí a smetáček s černými štětinami.
Essence Juicy Birthday Bomb Shiny lesk na rty 01 Cake My Day 10 ml
Essence
Essence Juicy Birthday Bomb Shiny lesk na rty 01 Cake My Day 10 ml
Kód: 2500165
 
EAN: 4059729518613
 
38.90 Kč
3 890Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesk na rty Birthday Bomb Shiny od Essence vyniká mléčnou, poloprůhlednou texturou s obsahem jemných
Versace Pour Homme toaletní voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Pour Homme toaletní voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502356
Kód dod.: 14563
EAN: 8011003902989
 
1 597 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusově - kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2005 Pánská novinka Versace pour Homme představuje
AKCE
-11%Sleva
Bref WC blok Power Aktiv Pine, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Pine, 3× 50 g
Kód: 70235
Kód dod.: 720180
EAN: 9000100753340
100%
79.90 Kč
89.90 Kč
26.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Activ WC blok Pine 3 × 50 g - dokonalá ochrana proti vodnímu kameni, úžasná svěžest, účinná čistící pěna, hygienická čistota.
Fa Magic Oil Pink Jasmine sprchový gel, 250 ml
Henkel Fa
Fa Magic Oil Pink Jasmine sprchový gel, 250 ml
Kód: 85018
Kód dod.: 795610
EAN: 9000100935449
 
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečujícící, osvěžující a lehký sprchový gel zanechává pokožku jemnou, bez zbytků mastnoty. Nepřekonatelný pocit jemnosti. Vůči pokožce pH neutrální.
AKCE
Kotex Ultra Night Duo Pack dámské vložky, 12 ks
Kotex®
Kotex Ultra Night Duo Pack dámské vložky, 12 ks
Kód: 2602814
Kód dod.: 916254
EAN: 5029053569147
 
47.90 Kč
3.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hygienické intimní vložky ve variantě Night.
AKCE
Kotex Ultra Normal Duo Pack intimní vložky, 16 ks
Kotex®
Kotex Ultra Normal Duo Pack intimní vložky, 16 ks
Kód: 2602816
Kód dod.: 916258
EAN: 5029053569086
 
47.90 Kč
2.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hygienické intimní vložky ve variantě Normal.
AKCE
Bref WC blok Power Aktiv Ocean, 2× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Ocean, 2× 50 g
Kód: 2501958
Kód dod.: 720163
EAN: 9000100656863
 
74 Kč
740Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BREF Power Activ je první WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které v sobě spojují přitažlivý design s vynikajícími vlastnostmi pro docílení hygienicky čisté a svěží toalety.
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 40 g
Mako color
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 40 g
Kód: 2504659
Kód dod.: 512023
EAN: 8592884002352
 
61.90 Kč
62 Kč
1 547.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DBPO pasta - červená PE iniciátor - tužidlo do polyesterových tmelů. Reakční iniciátor pro vytvrzení polyesterových tmelů. Tužidlo do polyesterových tmelů, tužidlo do akrylových plničů, tužidlo do klarlaku, tužidlo do akrylových barev.
Taft lak na vlasy Power Mega, fixace 5, 400 ml
Henkel Taft®
Taft lak na vlasy Power Mega, fixace 5, 400 ml
Kód: 2507351
Kód dod.: 860082
EAN: 4015100810608
 
184.90 Kč
462.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Taft Power Mega je extra silný lak na vlasy s fixací úrovně 5 („Power“), balený ve velkém 400 ml aerosolu – ideální pro dlouhodobé držení náročných účesů.
-6%Sleva
Nivea Q10 Power denní krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power denní krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 2506004
Kód dod.: 822447
EAN: 9005800390734
 
324.90 Kč
345.90 Kč
6 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Že suchá a namáhaná pleť nemůže působit mladistvě? Kombinace koenzymu Q10, kreatinu a bio arganiového oleje vás přesvědčí o opaku - NIVEA Výživný denní krém proti vráskám Q10 POWER.
Perwoll Light Colors prací gel na světlobarevné a bílé oblečení 75 dávek, 3,75L
Henkel Perwoll
Perwoll Light Colors prací gel na světlobarevné a bílé oblečení 75 dávek, 3,75L
Kód: 2507620
Kód dod.: 761049
EAN: 9000101827118
 
419.90 Kč
5.6Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek Perwoll Light Colors s inovativní technologií proti zašednutí oblečení poskytují ideální péči o všechno světlé, béžové, pastelové a bílé oblečení.
Perwoll Light Colors prací gel na světlobarevné a bílé oblečení 40 dávek, 2L
Henkel Perwoll
Perwoll Light Colors prací gel na světlobarevné a bílé oblečení 40 dávek, 2L
Kód: 2500326
Kód dod.: 761048
EAN: 9000101827026
 
274.90 Kč
6.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek Perwoll Light Colors s inovativní technologií proti zašednutí oblečení poskytují ideální péči o všechno světlé, béžové, pastelové a bílé oblečení.
Bros hubení mravenců, prášek proti mravencům, 100 g
Bros
Bros hubení mravenců, prášek proti mravencům, 100 g
Kód: 56674
Kód dod.: 675701
EAN: 5904517229235
100%
54.90 Kč
549Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný prostředek určený proti hubení mravenců v uzavřených prostorech i v jejich přímém sousedství, tedy hlavně na terasách, v altáncích, na chodnících, zahradních cestičkách a různ orodých nájezdech atd.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.