cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Cif krém Original tekutý písek, 500 ml
Cif
Cif krém Original tekutý písek, 500 ml
Kód: 07372
Kód dod.: 738030
EAN: 8712561552905
100%
39.90 Kč
79.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cif Cream Original krémový abrazivní čisticí přípravek snadno uvolní nečistoty. Vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů.
Mitia Sensual Fresh tekuté mýdlo, 1 l
Tomil® Mitia
Mitia Sensual Fresh tekuté mýdlo, 1 l
Kód: 58160
Kód dod.: 789017
EAN: 8595025814418
 
49.90 Kč
49.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné krémové složení společně s extraktem z lotosového mléka, který pokožku zvláčňuje, a vitamínem E se zklidňujícími účinky, ji pomáhá zachovat hebkou a vláčnou.
AKCE
-17%Sleva
Coraga fixační krém pro svěží dech, 40 g
Corega
Coraga fixační krém pro svěží dech, 40 g
Kód: 61737
Kód dod.: 900017
EAN: 5054563214157
 
99.90 Kč
119.90 Kč
2 497.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Svěží Extra Silný – fixační krém pro pevné držení zubní náhrady.
-7%Sleva
Paloma 3vrstvý toaletní papír Green Tea, 16 rolí
Paloma
Paloma 3vrstvý toaletní papír Green Tea, 16 rolí
Kód: 2506148
Kód dod.: 928398
EAN: 3838952024150
 
124.90 Kč
134.90 Kč
0.4Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si každodenní luxus s toaletním papírem Paloma, který nabízí nejjemnější dotek a zároveň spolehlivou péči. S jeho komfortní texturou a vysokou kvalitou budete zaručeně spokojeni.
-4%Sleva
Nivea Baby Ochranný krém na zadeček, 100 ml
Nivea®
Nivea Baby Ochranný krém na zadeček, 100 ml
Kód: 2507415
Kód dod.: 821310
EAN: 9005800369150
 
119.90 Kč
124.90 Kč
1 199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Baby Ochranný krém na zadeček se 100 % přírodním mandlovým olejem a vitamíny B5 a E poskytuje spolehlivou ochranu a pečuje o jemnou dětskou pokožku v plenkové oblasti. Veganské a biologicky rozložitelné složení bez mikroplastů a parabenů.
Twister parfém na praní Fresh Breeze, 250 ml
Twister
Twister parfém na praní Fresh Breeze, 250 ml
Kód: 2508245
Kód dod.: 774984
EAN: 8596048012812
 
264.90 Kč
1 059.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Twister parfém na praní Fresh Breeze dodává prádlu svěží vůni během praní. Stačí malé množství pro příjemně provoněné prádlo.
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Kód: 2501598
Kód dod.: 834955
EAN: 8886467061714
 
74.90 Kč
1 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaseline Active Fresh – antiperspirant roll-on s 48hodinovou ochranou proti pocení a svěží vůní.
AKCE
-17%Sleva
Herbavera březový šampon na mastné vlasy, 550 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera březový šampon na mastné vlasy, 550 ml
Kód: 2504078
Kód dod.: 845018
EAN: 8594009470268
 
49.90 Kč
59.90 Kč
90.73Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Březový šampon s panthenolem je vhodný pro mastné a normální vlasy. Výtažky břízy mají příznivé účinky na vlasatou část pokožky, čistí póry a působí protizánětlivě.
Paloma 3vrstvý toaletní papír Green Tea, 10 rolí
Paloma
Paloma 3vrstvý toaletní papír Green Tea, 10 rolí
Kód: 2507466
Kód dod.: 928397
EAN: 3838952018579
 
84.90 Kč
0.46Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si každodenní luxus s toaletním papírem Paloma, který nabízí nejjemnější dotek a zároveň spolehlivou péči. S jeho komfortní texturou a vysokou kvalitou budete zaručeně spokojeni.
Real Green Clean tablety do myčky, 40 ks
Zenit Real
Real Green Clean tablety do myčky, 40 ks
Kód: 2504737
Kód dod.: 750112
EAN: 8594004375759
 
279.90 Kč
7Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezfosfátové tablety do myčky pro dokonale čisté nádobí.
AKCE
-1%Sleva
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601451
Kód dod.: 885407
EAN: 5054563232953
 
134 Kč
134.90 Kč
1 786.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Repair & Protect zubní pasta je určena pro citlivé zuby a každodenní péči.
Vileda Flexi XL lopatka s dlouhou rukojetí
Vileda®
Vileda Flexi XL lopatka s dlouhou rukojetí
Kód: 2600564
Kód dod.: 575641
EAN: 4023103118591
 
139.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ukliďte jednoduše bez namáhání zad! Lopatka Vileda Flexi XL má extra dlouhou rukojeť (80 cm), po použití ji lze rozložit na 2 části a díky praktickému háčku na rukojeti zavěsit pro snazší skladování.
Eternal pololesk akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, Ral 9003 bílá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal pololesk akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, Ral 9003 bílá, 700 g
Kód: 2504695
Kód dod.: 355285
EAN: 8590892120570
 
279 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním i venkovním nátěrům dřeva, dřevovláknových, dřevotřískových a třískocementových desek, sádrokartonu, nepochozího betonu a kovových podkladů opatřených antikorozním nátěrem.
Odol Naturals Herbal Fresh pasta na zuby, 75 ml
Odol®
Odol Naturals Herbal Fresh pasta na zuby, 75 ml
Kód: 13821
Kód dod.: 885149
EAN: 5054563198761
100%
39.90 Kč
532Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta obsahuje jedinečnou směs přírodní máty peprné a rostlinných bylin.
Real Green Clean na plochy čisticí prostředek, 500 ml
Zenit Real
Real Green Clean na plochy čisticí prostředek, 500 ml
Kód: 81212
Kód dod.: 31256
EAN: 8594004375698
100%
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční prostředek na všechny plochy v domácnosti.
Bistrol Extra čisticí prostředek Dřevo a parkety, 750 ml
Druchema Bistrol
Bistrol Extra čisticí prostředek Dřevo a parkety, 750 ml
Kód: 2206122
Kód dod.: 11530631
EAN: 8594825007211
60%
99.90 Kč
133.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro snadnou údržbu dřevěných podlah a parket. Bistrol na dřevo a parkety na povrchu nezanechává stopy, rychle schne a neklouže. Ekologické složení zajišťuje výborný čisticí účinek. Přidané lešticí vosky dodají podlaze nádherný lesk.
Nivea Creme Care pečující sprchový gel, 750 ml
Nivea®
Nivea Creme Care pečující sprchový gel, 750 ml
Kód: 2209543
Kód dod.: 83628
EAN: 9005800223063
 
149.90 Kč
199.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si pořádnou dávku hydratace i během sprchování! Jemná péče s provitamíny pokožku hýčká a zanechává ji nádherně hebkou.
Riva Creme hydratační tekuté mýdlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Creme hydratační tekuté mýdlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302424
Kód dod.: 790028
EAN: 8594004371294
 
79.90 Kč
80 Kč
15.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Riva tekuté mýdlo jemně myje pokožku rukou a zanechává ji příjemně hebkou po každém mytí. Speciální složení účinně chrání před vysoušením.
Silan aviváž Fresh Sky 76 praní, 1672 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Fresh Sky 76 praní, 1672 ml
Kód: 2304829
Kód dod.: 777026
EAN: 9000101581539
 
119.90 Kč
1.58Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ponořte se do neodolatelné svěží vůně Silan Fresh Sky, která díky unikátní technologii udržitelného svěžesti vydrží po dobu 24 hodin, až 7 dní!
Nivea Derma Dry Control Sprej antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Derma Dry Control Sprej antiperspirant, 150 ml
Kód: 2304852
Kód dod.: 835119
EAN: 90005808016551
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antiperspirant, který vyslyšel vaše přání. S novou technologií DermaDry vás nenechá ve štychu. Obavy z vlhkého podpaží a zápachu už můžete hodit za hlavu, proti silnému pocení vás ochrání až neskutečných 96 hodin.
-1%Sleva
Evita Fit Classic Slip slipové vložky intimky, 20 ks
TZMO - Evita
Evita Fit Classic Slip slipové vložky intimky, 20 ks
Kód: 96512
Kód dod.: BE-021-RN20-109
EAN: 5900516311698
100%
19.90 Kč
20 Kč
1Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slipové vložky Evita Classic Fit jsou pokryté jemnou vlákninou poskytující každodenní pocit komfortu a měkkosti.
AKCE
-5%Sleva
Hlubna Vegalona krém na ruce s jitrocelovým extraktem, 100 ml
Hlubna - Vega
Hlubna Vegalona krém na ruce s jitrocelovým extraktem, 100 ml
Kód: 1905932
Kód dod.: 820079
EAN: 8594003015106
97%
19 Kč
19.90 Kč
190Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na ruce vhodný k ochraně a ošetření pokožky.
AKCE
-25%Sleva
Tesori d'Oriente Byzantium krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Byzantium krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 1907998
Kód dod.: 795317
EAN: 8008970040745
 
59.90 Kč
79.90 Kč
239.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémový sprchový gel s orientální vůní pro ženy.
Nivea Q10 Anti-Age Care krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Q10 Anti-Age Care krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504442
Kód dod.: 820135
EAN: 4005808748280
 
114.90 Kč
1 149Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
I na pokožce rukou je vidět váš věk. Předcházejte prvním příznakům jejího stárnutí díky koenzymu Q10 a kombinaci UVA a UVB filtrů - NIVEA Omlazující krém na ruce Q10 plus.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.