cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 2,5 l
Kód: 2504480
Kód dod.: 246276
EAN: 8591235059700
 
899 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 375 ml
Lazurol
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 375 ml
Kód: 2504137
Kód dod.: 243276
EAN: 8591235039320
 
168 Kč
448Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolný vůči vlhku a vodě, vyznačuje se výbornou zpracovatelností, dlouhodobou ochranou před povětrnostními vlivy a stabilním leskem. Lak obzvlášť zvýrazňuje kresbu dřeva.
Paloma 2vrstvé papírové utěrky Pro Flexi XL, 2 ks, 22 m
Paloma
Paloma 2vrstvé papírové utěrky Pro Flexi XL, 2 ks, 22 m
Kód: 2600500
Kód dod.: 908042
EAN: 3838952014656
 
59.90 Kč
29.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní papírové utěrky, které se hodí do kuchyně i na jídelní stůl.
-10%Sleva
Nivea Sun After Sun Sensitiv zklidňující gelový krém po opalování, 175 ml
Nivea®
Nivea Sun After Sun Sensitiv zklidňující gelový krém po opalování, 175 ml
Kód: 2600288
Kód dod.: 815189
EAN: 4005900702630
 
209.90 Kč
233.90 Kč
1 199.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydratovaná pokožka až 48 hodin a žádné stopy po začervenání: NIVEA Zklidňující gelový krém po opalování.
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pro kočky krůta a rýže, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pro kočky krůta a rýže, 750 g
Kód: 2603009
Kód dod.: 976274
EAN: 8445291804036
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Sensitive je kompletní krmivo s krůtou a rýží pro dospělé kočky s citlivým zažíváním, které podporuje zdravé trávení, vyvážený střevní mikrobiom a celkovou vitalitu.
AKCE
-11%Sleva
Alpa univerzální masážní krém, 250 ml
ALPA® Francovka
Alpa univerzální masážní krém, 250 ml
Kód: 10559
Kód dod.: 00295
EAN: 85922204
92%
119.90 Kč
134.90 Kč
479.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální masážní krém pro okamžitý a dlouhodobý pocit uvolnění a osvěžení s vysokým obsahem minerálního oleje, který vytváří na povrchu pokožky kluzký film a tím zaručí možnost masáže bez nepřijemného tření.
Duck WC blok Fresh Discs Marine, náplně 2× 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Marine, náplně 2× 36 ml
Kód: 67996
Kód dod.: 720064
EAN: 5000204338959
100%
129.90 Kč
64.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck FreshDiscs náhradní náplň do gelové disku, který přilne k WC míse. Zabraňuje usazování vodního kamene, dlouhodobě osvěžuje, hygienická aplikace, čistí s každým spláchnutím, vydrží až 8 týdnů.
Syoss Oleo Intense barvy na vlasy, 9-10 zářivě plavý 50 ml
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense barvy na vlasy, 9-10 zářivě plavý 50 ml
Kód: 72918
Kód dod.: 870352
EAN: 9000100814379
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense je permanentní barva na vlasy bez amoniaku, která využívá technologii s pečujícími oleji pro intenzivní, dlouhotrvající barevný výsledek.
Glade náplň osvěžovače vzduchu One Touch Vůně čistoty, 10 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu One Touch Vůně čistoty, 10 ml
Kód: 44508
Kód dod.: 307198
EAN: 5000204818529
 
84.90 Kč
8 490Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň do osvěžovačů vzduchu řady Glade one touch s vůní čistoty. Jedná se o koncentrovaný aerosolový osvěžovač vzduchu intenzivní příjemné vůně, která provoní váš domov.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín tmavá ledová mahagonová 4,15
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín tmavá ledová mahagonová 4,15
Kód: 63946
Kód dod.: 870167
EAN: 3600541091740
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
Glade náplň osvěžovače vzduchu One Touch Japonská zahrada, 10 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu One Touch Japonská zahrada, 10 ml
Kód: 2504077
Kód dod.: 727027
EAN: 5000204818499
 
84.90 Kč
8 490Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň do osvěžovačů vzduchu řady Glade one touch s vůní japonské zahrady. Jedná se o koncentrovaný aerosolový osvěžovač vzduchu intenzivní příjemné vůně, která provoní váš domov.
Pronto Extra Care krém na nábytek leštěnka proti prachu, 200 ml
Pronto®
Pronto Extra Care krém na nábytek leštěnka proti prachu, 200 ml
Kód: 2108302
Kód dod.: 707002
EAN: 5000204158465
 
124.90 Kč
624.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodný na všechny druhy ošetřeného i neupraveného dřeva. Pronto Extra Care obsahuje včelí vosk který konzervuje a chrání dřevo.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme barva na vlasy, Světlý Popelavě Plavý 8-21
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme barva na vlasy, Světlý Popelavě Plavý 8-21
Kód: 2304929
Kód dod.: 869980
EAN: 9000101677607
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Složení s vysoce intenzivními pigmenty proniká hluboko do vlasů a ukotvuje v nich barvu pro ochranu proti vyblednutí. Výsledkem je tak dlouhotrvající intenzita barvy po několik týdnů a 100% krytí šedin.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr, 750 ml
Kód: 2502847
Kód dod.: 246315
EAN: 8595073025576
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 750 ml
Kód: 2503031
Kód dod.: 246305
EAN: 8595073025538
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 2,5 l
Kód: 2502846
Kód dod.: 246312
EAN: 8595073025569
 
899 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 2,5 l
Kód: 2503644
Kód dod.: 246302
EAN: 8595073025521
 
899 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr, 750 ml
Kód: 2503055
Kód dod.: 246325
EAN: 8595073025613
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr, 2,5 l
Kód: 2503074
Kód dod.: 246317
EAN: 8595073025583
 
899 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň, 4,5 l
Kód: 2504482
Kód dod.: 246272
EAN: 8591235059687
 
1 552 Kč
344.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Essence Ciao! houbičky na korektor 01 Squeeze The Day, 2 ks
Essence
Essence Ciao! houbičky na korektor 01 Squeeze The Day, 2 ks
Kód: 2602850
Kód dod.: ES622389
EAN: 4059729622389
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S essence Ciao! Houbičkami na korektor z limitované edice docílíte perfektně sjednoceného tónu pleti
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Kód: 2601447
Kód dod.: 885403
EAN: 5054563206299
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Posílení a ochrana dásní zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní hygienu.
AKCE
-18%Sleva
Odol Naturals Herbal Fresh pasta na zuby, 75 ml
Odol®
Odol Naturals Herbal Fresh pasta na zuby, 75 ml
Kód: 13821
Kód dod.: 885149
EAN: 5054563198761
100%
32.90 Kč
39.90 Kč
438.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta obsahuje jedinečnou směs přírodní máty peprné a rostlinných bylin.
Bistrol Extra čisticí prostředek Dřevo a parkety, 750 ml
Druchema Bistrol
Bistrol Extra čisticí prostředek Dřevo a parkety, 750 ml
Kód: 2206122
Kód dod.: 11530631
EAN: 8594825007211
60%
99.90 Kč
133.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro snadnou údržbu dřevěných podlah a parket. Bistrol na dřevo a parkety na povrchu nezanechává stopy, rychle schne a neklouže. Ekologické složení zajišťuje výborný čisticí účinek. Přidané lešticí vosky dodají podlaze nádherný lesk.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.