cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Real Green Clean tablety do myčky, 40 ks
Zenit Real
Real Green Clean tablety do myčky, 40 ks
Kód: 2504737
Kód dod.: 750112
EAN: 8594004375759
 
279.90 Kč
7Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezfosfátové tablety do myčky pro dokonale čisté nádobí.
Paloma 3vrstvý toaletní papír Green Tea, 10 rolí
Paloma
Paloma 3vrstvý toaletní papír Green Tea, 10 rolí
Kód: 2507466
Kód dod.: 928397
EAN: 3838952018579
 
84.90 Kč
0.46Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si každodenní luxus s toaletním papírem Paloma, který nabízí nejjemnější dotek a zároveň spolehlivou péči. S jeho komfortní texturou a vysokou kvalitou budete zaručeně spokojeni.
Dixi březová vlasová voda na suché vlasy, 100 ml
Dixi
Dixi březová vlasová voda na suché vlasy, 100 ml
Kód: 2601398
Kód dod.: 856033
EAN: 8586000089709
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaše vlasy jsou vyživovány a zároveň jsou také přirozeně hydratované, mají zdravější vzhled a pevnější strukturu. Vyživuje vlasy přímo od kořínků.
Duck 5v1 Fresh, tekutý WC čistič, 750 ml
Duck™
Duck 5v1 Fresh, tekutý WC čistič, 750 ml
Kód: 02879
Kód dod.: 717557
EAN: 5000204421958
100%
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck tekutý čistič se svěží vůní je přípravek, který vyčistí WC mísu, odstraní vodní kámen a nečistoty, eliminuje zápach a osvěží.
Tento Fresh Aroma Lavender 2vrstvý toaletní papír,8 rolí, role 17,8 m
Tento
Tento Fresh Aroma Lavender 2vrstvý toaletní papír,8 rolí, role 17,8 m
Kód: 2600169
Kód dod.: 928222
EAN: 6414301001927
 
59.90 Kč
0.42Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní papíry Fresh Aroma představují novou řadu pastelových, jemně parfémovaných toaletních papírů, které přinesou závan svěžesti do vaší koupelny.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 02 světle šedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 02 světle šedá, 10 kg
Kód: 2502753
Kód dod.: 355118
EAN: 8590892112063
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 14 slonová kost, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 14 slonová kost, 5 kg
Kód: 2502763
Kód dod.: 355139
EAN: 8590892113015
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 5 kg
Kód: 2502755
Kód dod.: 355122
EAN: 8590892112926
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 10 kg
Kód: 2502756
Kód dod.: 355124
EAN: 8590892112070
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 14 slonová kost, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 14 slonová kost, 700 g
Kód: 2502762
Kód dod.: 355137
EAN: 8590892112322
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 14 slonová kost, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 14 slonová kost, 10 kg
Kód: 2503091
Kód dod.: 355140
EAN: 8590892112162
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 700 g
Kód: 2502754
Kód dod.: 355121
EAN: 8590892112230
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
INDUSTROL Unimat vrchní barva na dřevo a kov S2075, 1000 bílá, 4 l
Industrol
INDUSTROL Unimat vrchní barva na dřevo a kov S2075, 1000 bílá, 4 l
Kód: 2503859
Kód dod.: 217507
EAN: 8595073021912
 
2 295 Kč
573.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matný email má univerzální použití pro vrchní nátěry kovů i dřeva vystavené povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiérech. Vyznačuje se rychlým zasycháním, výborným rozlivem.
Norkový výživný krém, 33 g
Karlovarská kosmetika® Norková řada
Norkový výživný krém, 33 g
Kód: 08795
Kód dod.: 821140
EAN: 8594007051117
98%
129.90 Kč
3 936.36Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mastný pleťový krém ke každodenní péči a ošetřování všech typů pleti, zejména suché. Vhodný k večernímu ošetření, k prevenci ochablé pleti a tvorby vrásek.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0100 bílá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0100 bílá, 0,7 kg
Kód: 2503126
Kód dod.: 356200
EAN: 8594040502492
 
240 Kč
259 Kč
342.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1000 bílá, 5 kg
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1000 bílá, 5 kg
Kód: 2503959
Kód dod.: 356512
EAN: 8591235011449
 
1 425 Kč
285Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0100 bílá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0100 bílá, 700 g
Kód: 2503234
Kód dod.: 356400
EAN: 8591235010251
 
199 Kč
284.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Ceys Professional D2D3 lepidlo na dřevo, 250 g
Ceys®
Ceys Professional D2D3 lepidlo na dřevo, 250 g
Kód: 2601414
Kód dod.: 502927
EAN: 8411519716184
 
145 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lepidlo na dřevo s přírodními vlákny, díky kterým dosahuje maximální výsledné odolnosti až 170 kg/cm². Po zaschnutí má vzhled dřeva. Speciální lepidlo pro lepení všech druhů dřeva, aglomerátů, laminátů, překližek, vrstvených materiálů, prken.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 24 přírodní dřevo, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 24 přírodní dřevo, 700 g
Kód: 2504531
Kód dod.: 355217
EAN: 8590892119970
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Industrol Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 750 ml
Industrol
Industrol Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 750 ml
Kód: 2503896
Kód dod.: 210066
EAN: 8595073021875
 
322 Kč
429.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke konečným vrchním nátěrům na kov i dřevo vystavených přímým povětrnostním vlivům i pro nátěry v interierech. Nanáší se obvykle v jedné až dvou vrstvách na předem vypracovaný podklad.
Alpa univerzální masážní krém, 250 ml
ALPA® Francovka
Alpa univerzální masážní krém, 250 ml
Kód: 10559
Kód dod.: 812027
EAN: 85922204
92%
134.90 Kč
539.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální masážní krém pro okamžitý a dlouhodobý pocit uvolnění a osvěžení s vysokým obsahem minerálního oleje, který vytváří na povrchu pokožky kluzký film a tím zaručí možnost masáže bez nepřijemného tření.
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Kód: 1701090
Kód dod.: 821114
EAN: 42333388
100%
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte pokožce intenzívní výživu a hydrataci. Nikoli na pár minut, ale na celých 24 hodin. Unikátní složení se rychle vstřebává a přináší potěšení pro tělo i smysly - NIVEA Care Výživný krém, 50 ml.
Silica Happy Cool Pet Meadow Fresh silikonové stelivo s vůní, 3,6 l
Silica Happy
Silica Happy Cool Pet Meadow Fresh silikonové stelivo s vůní, 3,6 l
Kód: 1700835
Kód dod.: 976058
EAN: 8595081599496
100%
109.90 Kč
30.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% bezprašná podestýlka, bez zápachu, s vůní, netoxická, vhodná pro alergiky, s vysokou schopností absorbce. Je šetrná k životnímu prostředí.
Alpa Sport Star Start hřejivá masážní emulze před výkonem, 210 ml
ALPA® SportStart
Alpa Sport Star Start hřejivá masážní emulze před výkonem, 210 ml
Kód: 10569
Kód dod.: 812002
EAN: 8594001774104
 
89.90 Kč
428.1Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hřejivá masážní emulze s výtažky z kafru a zázvoru se používá k masáži svalů před sportovním nebo namáhavým fyzickým výkonem.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.