cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
PATTEX Fix Super PL50 univerzální montážní lepidlo, 50 g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Super PL50 univerzální montážní lepidlo, 50 g
Kód: 2502878
Kód dod.: 501923
EAN: 9000100144858
 
73.90 Kč
1 478Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex FIX Super je montážní lepidlo k lepení porézních materiálů pro použití v interiéru. Lepí lehké a savé materiály, např. dekorativní desky, polystyrenové prvky, dřevěné desky a zárubně apod.
Lazurol s1020 pochozí lak na dřevo polomat, bezbarvý, 2,5 l
Lazurol
Lazurol s1020 pochozí lak na dřevo polomat, bezbarvý, 2,5 l
Kód: 2503972
Kód dod.: 243253
EAN: 8595073027136
 
1 405 Kč
562Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak syntetický uretanizovaný určen k vrchním polomatným transparentním nátěrům dřeva, dřevotřísky či korku pro venkovní a vnitřní prostředí, např. parkety, dřevěné podlahy, obložení zdí, schodiště, dveře, zábradlí, dekorační lišty.
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino, 1 l
Lavon
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino, 1 l
Kód: 2508117
Kód dod.: 735061
EAN: 8594187143695
 
84.90 Kč
84.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lavon čistič podlah a povrchů Dřevo & Lamino je účinný prostředek pro čištění a péči o dřevěné a laminované podlahy i další povrchy.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 6.25 Světlá ledová mahagonová
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 6.25 Světlá ledová mahagonová
Kód: 2505471
Kód dod.: 870171
EAN: 3600540632944
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající, intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje.
Silan Fresh Control Fresh Ocean aviváž, 50 praní, 1100 ml
Henkel Silan
Silan Fresh Control Fresh Ocean aviváž, 50 praní, 1100 ml
Kód: 2601431
Kód dod.: 777119
EAN: 9000101834468
 
109.90 Kč
2.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silan Fresh Control aviváž Fresh Ocean dodává prádlu svěží vůni a hebkost.
-19%Sleva
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo náhradní náplň 500 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo náhradní náplň 500 ml
Kód: 2600924
Kód dod.: 790110
EAN: 8718951496910
 
84.90 Kč
104.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protex Fresh je antibakteriální tekuté mýdlo určené pro každodenní hygienu rukou. Je vyvinuto tak, aby pomáhalo chránit pokožku před bakteriemi při běžném mytí, a zároveň poskytovalo osvěžující pocit čistoty.
Syoss Oleo Intense dlouhotrvající olejová barva na vlasy, Tmavě Plavý 6-10
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense dlouhotrvající olejová barva na vlasy, Tmavě Plavý 6-10
Kód: 72914
Kód dod.: 1738057
EAN: 9000100814645
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na vlasy Syoss Oleo Intense s olejovou recepturou bez obsahu amoniaku poskytuje dlouhotrvající, šetrné barvení a profesionální krytí šedin.
Nivea Creme Soft tekuté mýdlo náhradní náplň, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft tekuté mýdlo náhradní náplň, 500 ml
Kód: 06054
Kód dod.: 789033
EAN: 4006000184036
100%
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Suché ruce budou minulostí! Díky šetrné péči se zvláčňujícím mandlovým olejem budou vaše ruce krásně čisté a dokonale hydratované. Vsaďte na - NIVEA Krémové tekuté mýdlo Creme Soft.
AKCE
-9%Sleva
Nivea Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 200 ml
Kód: 2100986
Kód dod.: 88675
EAN: 9005800280684
 
99.90 Kč
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mějte pocení pod kontrolou a chraňte své oblečení před vznikem bílých a žlutých skvrn. Buďte svěží - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Fresh.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 5.12 Ledová světle hnědá
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 5.12 Ledová světle hnědá
Kód: 2104869
Kód dod.: 870160
EAN: 3600542335676
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající, intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje.
Duck WC blok Fresh Discs Floral Fantasy, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Floral Fantasy, 36 ml
Kód: 2401758
Kód dod.: 369619
EAN: 5000204345179
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs Floral Fantasy dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Provoní celou místnost květinovou vůní.
-3%Sleva
Nivea Care & Hold krémový gel na vlasy, 150 ml
Nivea®
Nivea Care & Hold krémový gel na vlasy, 150 ml
Kód: 2504656
Kód dod.: 863430
EAN: 4005808681396
 
139.90 Kč
144.90 Kč
932.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Měňte a upravujte účes během celého dne! Nagelované vlasy už nemusí být slepené a vypadat nepřirozeně. Dopřejte jim elastickou fixaci bez tvrdnutí - NIVEA Gel na vlasy Care&Hold.
Garnier Body Intensive Care regenerační krém na ruce, 75 ml
Garnier
Garnier Body Intensive Care regenerační krém na ruce, 75 ml
Kód: 2500196
Kód dod.: 820260
EAN: 3600542561396
 
104.90 Kč
1 398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silný regenerační účinek. Alantoin ošetřuje popraskanou pokožku. Glycerin chrání ruce neviditelným filmem. Ochranná filtrační složka zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky na rukou.
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 2× 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 2× 36 ml
Kód: 2500239
Kód dod.: 720224
EAN: 5000204338980
 
129.90 Kč
1 804.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs Levandule dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Stačí jednoduše aplikovat na vnitřní stěnu mísy a gelový disk Duck se chopí práce za vás.
AKCE
-11%Sleva
Het Hetline Forte barva na sádrokarton štukového vzhledu, 12 kg
Het
Het Hetline Forte barva na sádrokarton štukového vzhledu, 12 kg
Kód: 2503649
Kód dod.: 400320
EAN: 8594002531294
 
1 020 Kč
1 145 Kč
85Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sjednocení vzhledu různých podkladů, vytvoření zrnitého povrchu, odolnost vůči otěru za sucha, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, paropropustnost, tónovatelnost na tónovacích strojích.
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem 250 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem 250 ml
Kód: 2602758
Kód dod.: 790084
EAN: 8718951788879
 
94.90 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem pomáhá chránit před bakteriemi při pravidelném mytí rukou.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 10 kg
Kód: 2502766
Kód dod.: 355148
EAN: 8590892112100
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 07 červenohnědá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 07 červenohnědá, 10 kg
Kód: 2502773
Kód dod.: 355178
EAN: 8590892112117
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Lactovit Lactourea hydratační krém, 400 ml
Lactovit
Lactovit Lactourea hydratační krém, 400 ml
Kód: 2209345
Kód dod.: 821030
EAN: 8411135006423
100%
174.90 Kč
437.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvyšuje produkci ceramidů o 60% a nabízí tak více regenerace než tělová mléka, která obsahují pouze ureu. Doporučuje 9 z 10 dermatologů doporučuje hydratační sprchové gely a tělová mléka s obsahem urey a kyseliny mléčné.
Soudal tmel na dřevo, smrk, 250 g
Soudal
Soudal tmel na dřevo, smrk, 250 g
Kód: 2503631
Kód dod.: 511168
EAN: 8595152112210
 
54.90 Kč
219.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel na dřevo je vhodný pro vyrovnávání dřevěných, dřevotřískových, cemento-třískových a ostatních savých podkladů.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 10 kg
Kód: 2502749
Kód dod.: 355113
EAN: 8590892112056
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Miléne Cool Fresh vlhčené ubrousky, 15 ks
de Miclén - Miléne
Miléne Cool Fresh vlhčené ubrousky, 15 ks
Kód: 65463
Kód dod.: 914520
EAN: 8594069810035
 
11.90 Kč
0.79Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlhčené toaletní ubrousky COOL FRESH s obsahem speciálního složení působící chladivým pocitem.
Spokar Ice Color 3105/726/2, kartáček na ruce, 1 kus
Spokar®
Spokar Ice Color 3105/726/2, kartáček na ruce, 1 kus
Kód: 52530
Kód dod.: 570404
EAN: 8593534330436
 
26.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáček na ruce, skvělý pomocník při mytí silně znečištěných rukou, syntetická vlákna snadno odstraní nečistoty z rukou i nehtů.
Nivea Fresh Energy kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Energy kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 48255
Kód dod.: 841040
EAN: 9005800379272
100%
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžující pocit a podpaží v suchu? Tento šikovný antiperspirant zajistí obojí spolehlivou ochranu proti pocení i povzbuzující svěžest - NIVEA Kuličkový antiperspirant Energy Fresh.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.