cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Biom netkaná textílie bílá 17 g/m² velikost 1,6 x 5 m
Biom
Biom netkaná textílie bílá 17 g/m² velikost 1,6 x 5 m
Kód: 2506924
Kód dod.: 655040
EAN: 8595078510299
 
49.90 Kč
9.98Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemná a lehká tkanina prodyšná pro vodu, vzduch i světlo. Ochrání rostliny před nepříznivými klimatickými vlivy (mrazíky, krupobití, vítr a pod.) a v létě před nadměrným slunečním zářením, které citlivé rostliny spálí.
AKCE
Labeta želatina čirá, 20 g
Labeta
Labeta želatina čirá, 20 g
Kód: 2602290
Kód dod.: 935022
EAN: 8594009160176
 
15 Kč
750Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Labeta želatina čirá je vhodná pro přípravu dezertů, aspiků i dalších studených pokrmů.
Carin Free Style ultra wings dámské vložky 9 ks
Fide, Carin
Carin Free Style ultra wings dámské vložky 9 ks
Kód: 2200115
Kód dod.: 30523
EAN: 8594004302038
100%
24.90 Kč
25 Kč
2.77Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční ultra tenké menstruační vložky s vynikajícími absorpčními vlastnostmi. Každá žena je jedinečná a zaslouží si dokonalý komfort. Ať preferujete jakýkoli životní styl.
Dove Advanced Care Soft Feel antiperspirant ve spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Soft Feel antiperspirant ve spreji 150 ml
Kód: 2305698
Kód dod.: 835101
EAN: 8720181291852
 
79.90 Kč
532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nechte Dove Advanced Care Soft and Feel Antiperspirant sprej být vaší každodenní součástí. Poskytne vám 72hodinovou ochranu před potem a zápachem, stejně jako hladké a hydratované podpaží.
AKCE
DUCK Aqua 4in1 Garden Escape 2 × 36 g
Duck™
DUCK Aqua 4in1 Garden Escape 2 × 36 g
Kód: 2404601
 
EAN: 5000204329971
 
53 Kč
736.11Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro hygienickou čistotu a svěžest toalety.
REMAL Vinyl bílý mat omyvatelná barva na zeď 1 kg
REMAL
REMAL Vinyl bílý mat omyvatelná barva na zeď 1 kg
Kód: 2505363
Kód dod.: 401623
EAN: 8591235090291
100%
169 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiový bílý malířský nátěr se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Povrch je šetrně omyvatelný. Nátěr je určen k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
Essence What The Fake! sada s umělými nehty 03 Babyboomer
Essence
Essence What The Fake! sada s umělými nehty 03 Babyboomer
Kód: 2502435
Kód dod.: ES543042
EAN: 4059729543042
 
115 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Umělé nehty What The Fake! 03 Baby Boomer od Essence přinášejí vkusný vzhled s jemně růžovým podklad
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 880 Tmavě fialová 115 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 880 Tmavě fialová 115 ml
Kód: 63682
Kód dod.: 870084
EAN: 3838824177052
100%
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní barvicí krém s mikro oleji šetrně proniká do vlasového vlákna a zanechává v něm vysoce ko
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic bílá 2 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic bílá 2 kg
Kód: 2506937
Kód dod.: 519580
EAN: 5900089140015
 
286 Kč
143Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoce kvalitní flexibilní spárovací hmota určená pro spáry o šířce 2 až 8 mm.
Soudal štukový tmel, přetíratelný, bílý, 280 ml
Soudal
Soudal štukový tmel, přetíratelný, bílý, 280 ml
Kód: 2503107
Kód dod.: 519187
EAN: 5411183044548
 
109 Kč
389.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přetíratelný speciální tmel na bázi akrylátu vytvářející povrch se zrnitou strukturou. Vhodný pro opravy a spáry zdiva, sádrových povrchů a ostatních porézních podkladů.
Ceys Kuchyně a koupelny silikon, bílý, 280 ml
Ceys®
Ceys Kuchyně a koupelny silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2505664
Kód dod.: 503096
EAN: 8411519225013
 
137 Kč
489.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní acetátový bílý silikon, který brání průnikům vody, vzduchu a vlhkosti s trojitou ochranou proti plísni.
Soudal sanitární silikon neutrální, bílý, 280 ml
Soudal
Soudal sanitární silikon neutrální, bílý, 280 ml
Kód: 2502925
Kód dod.: 519172
EAN: 5411183029903
 
155 Kč
553.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bíly neutrální silikonový tmel bez octového zápachu pro těsnění spár v prostředí se zvýšenou vlhkostí nebo sanitárních místnostech.
AKCE
-28%Sleva
CERESIT CS 15 Express, bílá, 280 ml
Henkel Ceresit
CERESIT CS 15 Express, bílá, 280 ml
Kód: 2600552
Kód dod.: 519404
EAN: 9000101126846
 
100 Kč
138 Kč
357.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
CERESIT CS 15 Express Sanitary je rychleschnoucí silikonový tmel, který spolehlivě utěsní spáry v koupelně a kuchyni a už po hodině chrání před vlhkostí, vodou i plísněmi.
AKCE
-4%Sleva
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držák malířského válečku, šířka 25 cm, pro díru 8 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držák malířského válečku, šířka 25 cm, pro díru 8 mm
Kód: 2504175
Kód dod.: 552206
EAN: 8591235041590
 
43.90 Kč
45.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Držák válečku o šířka 250 mm, průměr 8 mm. Vhodné pro válečky s průměrem na držák 8 mm. Všechna držadla se dají nasadit na kužel teleskopických holí.
Natura Želatina v prášku, kuchyňská čirá, 20 g
Natura
Natura Želatina v prášku, kuchyňská čirá, 20 g
Kód: 03754
Kód dod.: 934980
EAN: 8584002008056
100%
39.90 Kč
1 995Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Želatina je sypká směs pro přípravu čirého želé na ovocné moučníky, dorty, poháry.
AKCE
-8%Sleva
REMAL V2020 latex univerzální, bílý, 800 g
REMAL
REMAL V2020 latex univerzální, bílý, 800 g
Kód: 2500205
Kód dod.: 370508
EAN: 8591235019704
 
66.90 Kč
72.90 Kč
83.63Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexový nátěr pro venkovní i vnitřní použití. Pro vnitřní a venkovní nátěry dřeva, dřevotřískových a dřevovláknitých desek, zdiva, omítek, cetris desek. Ekologicky příznivý výrobek.
Den Braven lepidlo na polystyren, bílé, 310 ml
Den Braven
Den Braven lepidlo na polystyren, bílé, 310 ml
Kód: 2503373
Kód dod.: 518857
EAN: 8595100106995
 
57.90 Kč
58 Kč
206.79Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění nerovností
REMAL V2064 latex vnitřní, bílý, 10 kg
REMAL
REMAL V2064 latex vnitřní, bílý, 10 kg
Kód: 2503208
Kód dod.: 370162
EAN: 8591235019957
 
599 Kč
59.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen pro vnitřní nátěry dřeva, papíru, omítek, dřevotřísky apod. Je omyvatelný, s vysokou bělostí a dobře kryje. Není vhodný pro objekty s trvale vlhkým prostředím.
REMAL V2065 latex venkovní, bílý, 5 kg
REMAL
REMAL V2065 latex venkovní, bílý, 5 kg
Kód: 2503269
Kód dod.: 369562
EAN: 8591235019803
 
375 Kč
75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vnitřní a venkovní nátěry stavebních materiálů jako jsou zdivo, dřevo, dřevotřískové a dřevovláknité desky a papír. Je omyvatelný, s vysokou bělostí a dobře kryje.
LAZUROL impregnační základ S1033 čirý, 9 l
Lazurol
LAZUROL impregnační základ S1033 čirý, 9 l
Kód: 2504014
Kód dod.: 246176
EAN: 8595073027235
 
2 819 Kč
313.22Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K preventivní chemické povrchové ochraně dřeva a materiálů na jeho bázi před napadením plísněmi, dřevozbarvujícími i dřevokaznými houbami a dřevokazným hmyzem.
Sokrates Lazura silnovrstvá lazura na dřevo, čirá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Lazura silnovrstvá lazura na dřevo, čirá, 0,7 kg
Kód: 2503698
Kód dod.: 394979
EAN: 8594040505950
 
275 Kč
392.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura k nátěrům stabilních dřevěných konstrukcí, pro venkovní i vnitřní prostředí. Vyznačuje se vysokou průzračností s možností polotransparentnosti až kryvosti, maximální světlostálostí, odolností proti odlupování a praskání na hranách.
Perwoll Light Colors prací gel na světlobarevné a bílé oblečení 20 dávek, 1L
Henkel Perwoll
Perwoll Light Colors prací gel na světlobarevné a bílé oblečení 20 dávek, 1L
Kód: 2501340
Kód dod.: 761047
EAN: 9000101826876
 
154.90 Kč
7.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek Perwoll Light Colors s inovativní technologií proti zašednutí oblečení poskytují ideální péči o všechno světlé, béžové, pastelové a bílé oblečení.
-16%Sleva
Nivea Sun OF 50 Q10 UV & Face pleťový krém na opalování proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Sun OF 50 Q10 UV & Face pleťový krém na opalování proti vráskám, 50 ml
Kód: 2600201
Kód dod.: 815196
EAN: 4006000219820
 
209.90 Kč
249.90 Kč
5 247.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bojujte proti jemným linkám, vráskám a pigmentovým skvrnám už během pobytu na slunci. Pomůže vám - NIVEA SUN Pleťový krém na opalování proti vráskám OF 50.
AKCE
-13%Sleva
Den Braven Silikon akrylový tmel, čirý, 310 ml
Den Braven
Den Braven Silikon akrylový tmel, čirý, 310 ml
Kód: 2502911
Kód dod.: 518770
EAN: 8711595025942
 
93 Kč
107 Kč
332.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro interiéry a exteriéry. Opravy trhlin a prasklin v omítce, zdivu, dřevu, betonu. Tmelení spojovacích spár mezi rámy oken, dveří a zdivem.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.