cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Carin Free Style ultra wings dámské vložky 9 ks
Fide, Carin
Carin Free Style ultra wings dámské vložky 9 ks
Kód: 2200115
Kód dod.: 30523
EAN: 8594004302038
100%
24.90 Kč
25 Kč
2.77Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční ultra tenké menstruační vložky s vynikajícími absorpčními vlastnostmi. Každá žena je jedinečná a zaslouží si dokonalý komfort. Ať preferujete jakýkoli životní styl.
Dove Advanced Care Soft Feel antiperspirant ve spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Soft Feel antiperspirant ve spreji 150 ml
Kód: 2305698
Kód dod.: 835101
EAN: 8720181291852
 
79.90 Kč
532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nechte Dove Advanced Care Soft and Feel Antiperspirant sprej být vaší každodenní součástí. Poskytne vám 72hodinovou ochranu před potem a zápachem, stejně jako hladké a hydratované podpaží.
AKCE
DUCK Aqua 4in1 Garden Escape 2 × 36 g
Duck™
DUCK Aqua 4in1 Garden Escape 2 × 36 g
Kód: 2404601
 
EAN: 5000204329971
 
53 Kč
736.11Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro hygienickou čistotu a svěžest toalety.
REMAL Vinyl bílý mat omyvatelná barva na zeď 1 kg
REMAL
REMAL Vinyl bílý mat omyvatelná barva na zeď 1 kg
Kód: 2505363
Kód dod.: 401623
EAN: 8591235090291
100%
169 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiový bílý malířský nátěr se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Povrch je šetrně omyvatelný. Nátěr je určen k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 200 g
Kód: 2504553
Kód dod.: 512240
EAN: 8591235062861
 
172 Kč
860Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
CERESIT CS 11 Acryl, bílý, 300 ml
Henkel Ceresit
CERESIT CS 11 Acryl, bílý, 300 ml
Kód: 2506466
Kód dod.: 519408
EAN: 4015000414531
 
82.90 Kč
276.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
CERESIT CS 11 Acryl je elastický jednosložkový akrylátový tmel určený k vyplňování spár a prasklin ve zdivu, omítkách, sádrokartonu i při zateplování, vhodný pro použití v interiéru i exteriéru na nepohyblivých místech.
Soudal štukový tmel, přetíratelný, bílý, 280 ml
Soudal
Soudal štukový tmel, přetíratelný, bílý, 280 ml
Kód: 2503107
Kód dod.: 519187
EAN: 5411183044548
 
109 Kč
389.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přetíratelný speciální tmel na bázi akrylátu vytvářející povrch se zrnitou strukturou. Vhodný pro opravy a spáry zdiva, sádrových povrchů a ostatních porézních podkladů.
Ceys Kuchyně a koupelny silikon, bílý, 280 ml
Ceys®
Ceys Kuchyně a koupelny silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2505664
Kód dod.: 503096
EAN: 8411519225013
 
137 Kč
489.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní acetátový bílý silikon, který brání průnikům vody, vzduchu a vlhkosti s trojitou ochranou proti plísni.
Soudal sanitární silikon neutrální, bílý, 280 ml
Soudal
Soudal sanitární silikon neutrální, bílý, 280 ml
Kód: 2502925
Kód dod.: 519172
EAN: 5411183029903
 
155 Kč
553.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bíly neutrální silikonový tmel bez octového zápachu pro těsnění spár v prostředí se zvýšenou vlhkostí nebo sanitárních místnostech.
AKCE
-28%Sleva
CERESIT CS 15 Express, bílá, 280 ml
Henkel Ceresit
CERESIT CS 15 Express, bílá, 280 ml
Kód: 2600552
Kód dod.: 519404
EAN: 9000101126846
 
100 Kč
138 Kč
357.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
CERESIT CS 15 Express Sanitary je rychleschnoucí silikonový tmel, který spolehlivě utěsní spáry v koupelně a kuchyni a už po hodině chrání před vlhkostí, vodou i plísněmi.
AKCE
-14%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Kód: 2502231
Kód dod.: 481225
EAN: 8595026318960
 
47 Kč
54.90 Kč
47Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -40°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
PATTEX One For All Crystal univerzální montážní lepidlo transparentní, 290 g
Den Braven
PATTEX One For All Crystal univerzální montážní lepidlo transparentní, 290 g
Kód: 2505416
Kód dod.: 501994
EAN: 9000101141108
 
229 Kč
789.66Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vytváří jedinečnou kombinaci montážního lepidla a tmelu v jednom.
Avrilé Intense White prací gel na bílé prádlo, 40 praní 1,5 l
Avrilé
Avrilé Intense White prací gel na bílé prádlo, 40 praní 1,5 l
Kód: 2600995
Kód dod.: 757048
EAN: 8594220860060
 
119.90 Kč
3Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný prací gel Avrilé Intense White s novou vylepšenou technologií je speciálně vyvinutý pro praní bílého a světlého prádla.
Nordics Premium Ortho Soft zubní kartáček ortodontický měkký 6580, fialový 1 kus
Nordics
Nordics Premium Ortho Soft zubní kartáček ortodontický měkký 6580, fialový 1 kus
Kód: 2602802
Kód dod.: 895260
EAN: 3800501908013
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Premium Ortho Soft 6580 je ortodontický zubní kartáček určený pro lidi s rovnátky, retainery nebo jinými zubními aparáty.
Profil sanitární silikon, čirý, 310 ml
Soudal
Profil sanitární silikon, čirý, 310 ml
Kód: 2503211
Kód dod.: 519082
EAN: 5411183047624
 
139 Kč
514.81Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čirý trvale pružný silikonový tmel vhodný do prostor s předpokladem působení zvýšené vlhkosti.
Ceys Univerzální silikon, bílý, 280 ml
Ceys®
Ceys Univerzální silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2506714
Kód dod.: 503088
EAN: 8411519212266
 
122 Kč
435.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální bílý silikon utěsňuje a vyplňuje praskliny a spáry a zdokonaluje celkový vzhled. Brání proti průnikům vody a vlhkosti a chrání proti plísni.
PATTEX Sanitární silikon, bílý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2602672
Kód dod.: 518960
EAN: 9000101164817
 
129 Kč
460.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon bílý je odolný silikonový tmel pro koupelny a kuchyně s ochranou proti plísním a vysokou odolností vůči vlhkosti.
PATTEX Univerzální silikon, bílý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Univerzální silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2602670
Kód dod.: 518972
EAN: 9000101164930
 
129 Kč
460.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex univerzální silikon bílý je trvale elastický silikonový tmel vhodný pro interiér i exteriér s vysokou odolností vůči vodě a UV záření.
PATTEX Re-new obnovovač silikonu bílá, 80 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Re-new obnovovač silikonu bílá, 80 ml
Kód: 2200371
Kód dod.: 174134
EAN: 9000101133912
 
183 Kč
2 287.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pomocí Re-New obnovíte staré spáry nejjednodušším možným způsobem - v koupelnách, toaletách, kuchyních a chodbách!
Ceresit CS25 sanitární silikon, bílý, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, bílý, 280 ml
Kód: 62755
Kód dod.: 519431
EAN: 8691451080417
100%
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Essence řasenka get BIG! lashes CURL BOOST 12 ml
Essence
Essence řasenka get BIG! lashes CURL BOOST 12 ml
Kód: 2601812
Kód dod.: ES583420
EAN: 4059729583420
 
67 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Řasenka get BIG! CURL BOOST značky essence v hlubokém černém tónu zajistí vašim řasám výrazné zvýraz
Mercedes-Benz For Woman Floral Fantasy toaletní voda pro ženy 60 ml
Mercedes-Benz
Mercedes-Benz For Woman Floral Fantasy toaletní voda pro ženy 60 ml
Kód: 2402630
Kód dod.: MBVMBWO124
EAN: 3595471028259
 
1 866 Kč
31 100Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově citrusová vůně pro ženy byla uveden na trh v roce 2024 Vůně For Women Floral Fantasy půso
AKCE
-4%Sleva
Radox Feel Invigorated 2v1 sprchový gel a šampon pro muže 400 ml
Radox
Radox Feel Invigorated 2v1 sprchový gel a šampon pro muže 400 ml
Kód: 2601337
Kód dod.: 795450
EAN: 8720181587634
 
44.90 Kč
46.90 Kč
99.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Radox Feel Invigorated 2v1 je praktický sprchový gel a šampon v jednom, určený pro muže, kteří chtějí rychlou a jednoduchou péči o tělo i vlasy. Nabízí osvěžující sprchový zážitek díky kombinaci minerálů a bylin, které se aktivují při kontaktu s tepl
BIC SOLEIL ESCAPE COCO JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK 2KS 3943
BIC SOLEIL ESCAPE COCO JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK 2KS 3943
Kód: 2603487
Kód dod.: 882136
EAN: 3086124143943
 
119.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.