cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Fa Magic Oil Pink Jasmine sprchový gel, 400 ml
Henkel Fa
Fa Magic Oil Pink Jasmine sprchový gel, 400 ml
Kód: 2506406
Kód dod.: 797152
EAN: 9000100935531
 
84.90 Kč
212.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si sprchový gel Fa magic Oil pink jasmine s ženskou vůní růžového jasmínu. Pečující receptura s mikrooleji chrání pokožku před vysušováním.
-8%Sleva
Bref WC gel Power Aktiv Gel Lemon s osvěžovačem, 750 ml
Henkel Bref
Bref WC gel Power Aktiv Gel Lemon s osvěžovačem, 750 ml
Kód: 2602941
Kód dod.: 717386
EAN: 9000101858488
 
54.90 Kč
59.90 Kč
73.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref gelový WC čistič díky silnému složení účinnému zejména proti vodnímu kameni zajišťuje hygienickou čistotu a lesk vaší toalety.
AKCE
-15%Sleva
Past na myši plastová 1 ks
Papírny Moudrý
Past na myši plastová 1 ks
Kód: 69126
Kód dod.: 678219
EAN: 8594021251074
70%
16.90 Kč
19.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plastová sklapovací past na myši představuje novinku v našem sortimentu. Past se jednoduše natáhne, opatří se vhodnou návnadou a je připravena k odchytu.
BALhome smetáček a lopatka s lištou mix barev
BALhome
BALhome smetáček a lopatka s lištou mix barev
Kód: 2505120
Kód dod.: 575473
EAN: 8591235088397
 
54.90 Kč
55 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plastová smetáčková souprava obsahuje plastovou lopatku s gumovou lištou a tvarovanou rukojetí a smetáček s černými štětinami.
Essence Juicy Birthday Bomb Shiny lesk na rty 01 Cake My Day 10 ml
Essence
Essence Juicy Birthday Bomb Shiny lesk na rty 01 Cake My Day 10 ml
Kód: 2500165
 
EAN: 4059729518613
 
38.90 Kč
3 890Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesk na rty Birthday Bomb Shiny od Essence vyniká mléčnou, poloprůhlednou texturou s obsahem jemných
Frosch Sensitive Aloe Vera ekologický prací gel pro miminka, 22 praní, 1,5 l
Frosch®
Frosch Sensitive Aloe Vera ekologický prací gel pro miminka, 22 praní, 1,5 l
Kód: 2603089
Kód dod.: 765052
EAN: 4001499159510
 
239.90 Kč
10.9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrnost k pokožce je dermatologicky testována. Aloe vera obsahuje optimalizovaných systém aktivních látek a poskytuje silnou, avšak k pokožce šetrnou čisticí sílu bez přidání barviv a konzervačních prostředků.
Woolite Keratin Therapy prací gel na barevné prádlo 15 dávek, 0,9L
Woolite
Woolite Keratin Therapy prací gel na barevné prádlo 15 dávek, 0,9L
Kód: 2603317
Kód dod.: 761363
EAN: 5900627090406
 
84.90 Kč
5.66Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Woolite Keratin Therapy je prací gel s keratinem na barevné prádlo, který šetrně pere a zároveň pomáhá chránit intenzitu barev před vyblednutím.
-4%Sleva
Essence Extreme Shine lesk na rty 102 Sweet dreams 5 ml
Essence
Essence Extreme Shine lesk na rty 102 Sweet dreams 5 ml
Kód: 2103702
 
EAN: 4059729302908
 
55 Kč
57 Kč
11 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesk Extreme Shine vykouzlí plné a šťavnaté rty. Dodává vašim rtům objem a zanechá vaše rty lesklé. 
-4%Sleva
Essence Extreme Shine lesk na rty 01 Crystal Clear 5 ml
Essence
Essence Extreme Shine lesk na rty 01 Crystal Clear 5 ml
Kód: 2103692
 
EAN: 4059729302809
 
55 Kč
57 Kč
11 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesk Extreme Shine vykouzlí plné a šťavnaté rty. Dodává vašim rtům objem a zanechá vaše rty lesklé. 
-5%Sleva
Essence Extreme shine lesk na rty 14 Biscuit Bliss 5 ml
Essence
Essence Extreme shine lesk na rty 14 Biscuit Bliss 5 ml
Kód: 2500402
 
EAN: 4059729466525
 
55 Kč
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesk na rty Extreme shine od značky essence dodá vašim rtům hnědý nádech a oslnivý lesk. Přípravek p
Frosch Eko prací gel na vlnu a jemné prádlo s vůní mandle 22 dávek, 1,5 l
Frosch®
Frosch Eko prací gel na vlnu a jemné prádlo s vůní mandle 22 dávek, 1,5 l
Kód: 2602981
Kód dod.: 765305
EAN: 9001531960956
 
269.90 Kč
12.27Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Frosch EKO prací gel na vlnu a jemné prádlo Mandle je šetrný ekologický prací prostředek určený pro praní jemných textilií, vlny, hedvábí a dalších citlivých materiálů.
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Kód: 2602636
Kód dod.: ES598202
EAN: 4059729598202
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte rtům šťavnatý a zářivý finiš díky limitované edici essence Say It With Juicy Big Hug Juicy B
Odol Fluorid zubní pasta, 100 ml
Odol®
Odol Fluorid zubní pasta, 100 ml
Kód: 89406
Kód dod.: 885161
EAN: 5054563198808
97%
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Odol Fluorid je vhodná pro klinicky ověřenou fluoridovou prevenci zubního kazu.
Nordics Reminelizační Super White citrusový sorbet s tekutou sklovinou zubní pasta 75 ml
Nordics
Nordics Reminelizační Super White citrusový sorbet s tekutou sklovinou zubní pasta 75 ml
Kód: 2602806
Kód dod.: 885415
EAN: 3800501908594
 
104.90 Kč
1 398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Reminelizační Super White Citrusový sorbet je přírodní remineralizační zubní pasta určená pro každodenní péči o zuby.
AKCE
Corega Power Max upevnění + komfort fixační krém na zubní protézu 40 g
Corega
Corega Power Max upevnění + komfort fixační krém na zubní protézu 40 g
Kód: 2602938
Kód dod.: 900027
EAN: 5054563123701
 
79.90 Kč
1 997.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Power Max Upevnění + Komfort fixační krém na zubní protézu 40 g je fixační krém určený pro částečné i celkové zubní náhrady.
-3%Sleva
Ariel Color prací gel na barevné prádlo 40 dávek 1,8 l
Ariel®
Ariel Color prací gel na barevné prádlo 40 dávek 1,8 l
Kód: 2501152
Kód dod.: 765021
EAN: 8700216691604
 
299.90 Kč
309 Kč
7.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dejte svému barevnému prádlu tu nejlepší péči s Ariel Color – tekutým pracím prostředkem, který účinně odstraňuje skvrny už při prvním praní, a zároveň chrání a zachovává zářivost barev.
Vileda Power Brush WC souprava
Vileda®
Vileda Power Brush WC souprava
Kód: 2504598
Kód dod.: 571812
EAN: 4023103129030
 
184.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC set s třemi druhy štětin. Štětiny obsahují stříbrné ionty pro větší hygienickou čistotu.
-3%Sleva
Chlór šok POOL Balance 2,2 Kg
Chlór šok POOL Balance 2,2 Kg
Kód: 2602048
Kód dod.: 676644
EAN: 8595039316113
 
389 Kč
399 Kč
176.82Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozpustný přípravek pro intenzivní dezinfekci bazénové vody.
Chante Clair prací gel na sportovní oblečení Capi Sportivi 900 ml
Chante Clair
Chante Clair prací gel na sportovní oblečení Capi Sportivi 900 ml
Kód: 2509042
Kód dod.: 775421
EAN: 8015194503024
 
94.90 Kč
5.27Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel šetrně pere sportovní oblečení, pomáhá odstranit nepříjemné pachy a udržuje funkční materiály svěží a pružné.
AKCE
-14%Sleva
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent Gentle White zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent Gentle White zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2602064
Kód dod.: 885186
EAN: 8718951764910
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent Gentle White zubní pasta je určena pro citlivé zuby a bělejší vzhled zubů.
AKCE
Sensodyne Pronamel zubní pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Pronamel zubní pasta, 75 ml
Kód: 59245
Kód dod.: NS7017600
EAN: 5054563211088
100%
83.90 Kč
1 118.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Sensodyne Pronamel pomáhá chránit zubní sklovinu před kyselinami obsaženými v potravinách.
-3%Sleva
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 103 Proud Papaya 10 ml
Essence
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 103 Proud Papaya 10 ml
Kód: 2301855
Kód dod.: ES394583
EAN: 4059729394583
 
34 Kč
34.90 Kč
3 400Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce lesklé složení s ovocnou příchutí! Tónovací lesky na rty JUICY BOMB s příjemnou vůní propůjčí
Bref WC Power Aktiv Levandule, WC blok v kuličkách, levandule, 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Levandule, WC blok v kuličkách, levandule, 50 g
Kód: 86732
Kód dod.: 720127
EAN: 9000101853506
95%
39.90 Kč
798Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BREF Power Activ je první WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které v sobě spojují přitažlivý design s vynikajícími vlastnostmi pro docílení hygienicky čisté a svěží toalety.
AKCE
Bref WC blok Power Aktiv Lavender, 2× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Lavender, 2× 50 g
Kód: 92684
Kód dod.: 720088
EAN: 9000100956123
 
74 Kč
740Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Power Aktiv Lavender a jeho aktivní složky vytvářejí čisticí pěnu, která chrání proti opětovnému znečištění.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.