cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 4,5 l
Kód: 2503008
Kód dod.: 246344
EAN: 8595073026719
 
1 475 Kč
327.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Nivea Cellular Luminous630 krém na ruce proti pigmentovým skvrnám, 50 ml
Nivea®
Nivea Cellular Luminous630 krém na ruce proti pigmentovým skvrnám, 50 ml
Kód: 2200826
Kód dod.: 820122
EAN: 42420187
 
209.90 Kč
4 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na ruce proti pigmentovým skvrnám se postará nejen o hydrataci a výživu, ale také o redukci pigmentových skvrn a jejich zesvětlení.
Nivea Cellular Luminous630 oční krém proti tmavým kruhům, 15 ml
Nivea®
Nivea Cellular Luminous630 oční krém proti tmavým kruhům, 15 ml
Kód: 2200821
Kód dod.: 822435
EAN: 4005900925770
100%
454.90 Kč
30 326.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oční krém proti tmavým kruhům obsahuje účinnou látku Luminous630, která sjednocuje vzhled pleti a redukuje pigmentové skvrny.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T000 bezbarvá, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T000 bezbarvá, 2,5 l
Kód: 2503033
Kód dod.: 246402
EAN: 8595073025859
 
1 425 Kč
570Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určena k dlouhodobým ochranným barevným transparentním nátěrům měkkého i tvrdého dřeva vystaveného povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiéru.
Syoss Oleo Intense barva na vlasy, 8-68 pískově plavý, 50 ml
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense barva na vlasy, 8-68 pískově plavý, 50 ml
Kód: 2505791
Kód dod.: 870277
EAN: 9000101705782
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense je permanentní barva na vlasy bez amoniaku, obohacená o pečující oleje, které pomáhají zlepšit pronikání barevných pigmentů hluboko do vlasového vlákna.
CXS Kombi Furny pracovní rukavice plyš velikost 11 blistr, 1 pár
CXS®
CXS Kombi Furny pracovní rukavice plyš velikost 11 blistr, 1 pár
Kód: 2507961
Kód dod.: 598883
EAN: 8591940309176
 
139 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pracovní rukavice CXS Kombi Furny s plyšovou podšívkou ve velikosti 11 jsou navrženy pro práci v chladném prostředí.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 l
Kód: 2502849
Kód dod.: 246322
EAN: 8595073025606
 
899 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 750 ml
Kód: 2503643
Kód dod.: 246300
EAN: 8595073025514
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk, 2,5 l
Kód: 2502854
Kód dod.: 246352
EAN: 8595073025729
 
899 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 750 ml
Kód: 2504481
Kód dod.: 246274
EAN: 8591235059694
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Purina One Indoor granule pro kočky s krůtím a celozrnými obilovinami, 800 g
Purina®
Purina One Indoor granule pro kočky s krůtím a celozrnými obilovinami, 800 g
Kód: 2505841
Kód dod.: 976269
EAN: 8445290248602
 
154.90 Kč
193.63Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciálně navrženo pro kočky s citlivým žaludkem a vybíravým chutí.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 2,5 l
Kód: 2504480
Kód dod.: 246276
EAN: 8591235059700
 
899 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 375 ml
Lazurol
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 375 ml
Kód: 2504137
Kód dod.: 243276
EAN: 8591235039320
 
168 Kč
448Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolný vůči vlhku a vodě, vyznačuje se výbornou zpracovatelností, dlouhodobou ochranou před povětrnostními vlivy a stabilním leskem. Lak obzvlášť zvýrazňuje kresbu dřeva.
Paloma 2vrstvé papírové utěrky Pro Flexi XL, 2 ks, 22 m
Paloma
Paloma 2vrstvé papírové utěrky Pro Flexi XL, 2 ks, 22 m
Kód: 2600500
Kód dod.: 908042
EAN: 3838952014656
 
59.90 Kč
29.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní papírové utěrky, které se hodí do kuchyně i na jídelní stůl.
-10%Sleva
Nivea Sun After Sun Sensitiv zklidňující gelový krém po opalování, 175 ml
Nivea®
Nivea Sun After Sun Sensitiv zklidňující gelový krém po opalování, 175 ml
Kód: 2600288
Kód dod.: 815189
EAN: 4005900702630
 
209.90 Kč
233.90 Kč
1 199.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydratovaná pokožka až 48 hodin a žádné stopy po začervenání: NIVEA Zklidňující gelový krém po opalování.
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pro kočky krůta a rýže, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pro kočky krůta a rýže, 750 g
Kód: 2603009
Kód dod.: 976274
EAN: 8445291804036
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Sensitive je kompletní krmivo s krůtou a rýží pro dospělé kočky s citlivým zažíváním, které podporuje zdravé trávení, vyvážený střevní mikrobiom a celkovou vitalitu.
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 500 g
Polykar
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 500 g
Kód: 2502898
Kód dod.: 512352
EAN: 8594007010817
 
359 Kč
718Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální tmel s vysokým obsahem dřevní moučky pro tmelení masivu, dřevotřísky, laťovky a veškerých výrobků ze dřeva. Pružný, houževnatý a objemově stálý (pracuje se dřevem), nepropadá se.
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 1,5 kg
Polykar
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 1,5 kg
Kód: 2502899
Kód dod.: 512356
EAN: 8594007010824
 
939 Kč
626Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální tmel s vysokým obsahem dřevní moučky pro tmelení masivu, dřevotřísky, laťovky a veškerých výrobků ze dřeva. Pružný, houževnatý a objemově stálý (pracuje se dřevem), nepropadá se.
Nivea Baby krém na tvář, tělo a ruce 75, ml
Nivea®
Nivea Baby krém na tvář, tělo a ruce 75, ml
Kód: 2402964
Kód dod.: 821306
EAN: 9005800371290
 
64.90 Kč
865.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na tvář, tělo a zadeček se 100% přírodním mandlovým olejem a vitamíny.
Adidas kuličkový antiperspirant pro ženy Fresh Endurance 50 ml
Adidas®
Adidas kuličkový antiperspirant pro ženy Fresh Endurance 50 ml
Kód: 2300902
Kód dod.: 99350151208
EAN: 3616303842154
 
59.90 Kč
1 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Adidas Fresh Endurance kuličkový antiperspirant spojuje až 72hodinovou svěžest s lehkou a jemnou vůní.
Duck WC blok Fresh Discs Marine, náplně 2× 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Marine, náplně 2× 36 ml
Kód: 67996
Kód dod.: 720064
EAN: 5000204338959
100%
129.90 Kč
64.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck FreshDiscs náhradní náplň do gelové disku, který přilne k WC míse. Zabraňuje usazování vodního kamene, dlouhodobě osvěžuje, hygienická aplikace, čistí s každým spláchnutím, vydrží až 8 týdnů.
Syoss Oleo Intense barvy na vlasy, 9-10 zářivě plavý 50 ml
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense barvy na vlasy, 9-10 zářivě plavý 50 ml
Kód: 72918
Kód dod.: 870352
EAN: 9000100814379
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense je permanentní barva na vlasy bez amoniaku, která využívá technologii s pečujícími oleji pro intenzivní, dlouhotrvající barevný výsledek.
Glade náplň osvěžovače vzduchu One Touch Vůně čistoty, 10 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu One Touch Vůně čistoty, 10 ml
Kód: 44508
Kód dod.: 307198
EAN: 5000204818529
 
84.90 Kč
8 490Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň do osvěžovačů vzduchu řady Glade one touch s vůní čistoty. Jedná se o koncentrovaný aerosolový osvěžovač vzduchu intenzivní příjemné vůně, která provoní váš domov.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín tmavá ledová mahagonová 4,15
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín tmavá ledová mahagonová 4,15
Kód: 63946
Kód dod.: 870167
EAN: 3600541091740
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.