cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Eternal na radiátory, bílý, 0,7 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na radiátory, bílý, 0,7 kg
Kód: 2503634
Kód dod.: 217054
EAN: 8590892116450
 
315 Kč
450Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tvoří nežloutnoucí, elastické, lesklé nátěry velmi dobře odolávající teplotě do 100 °C. Pro vrchní nátěry topných těles horkovodního vytápění.
AKCE
Labeta želatina čirá, 20 g
Labeta
Labeta želatina čirá, 20 g
Kód: 2602290
Kód dod.: 935022
EAN: 8594009160176
 
15 Kč
750Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Labeta želatina čirá je vhodná pro přípravu dezertů, aspiků i dalších studených pokrmů.
Biom netkaná textílie bílá 17 g/m² velikost 1,6 x 5 m
Biom
Biom netkaná textílie bílá 17 g/m² velikost 1,6 x 5 m
Kód: 2506924
Kód dod.: 655040
EAN: 8595078510299
 
49.90 Kč
9.98Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemná a lehká tkanina prodyšná pro vodu, vzduch i světlo. Ochrání rostliny před nepříznivými klimatickými vlivy (mrazíky, krupobití, vítr a pod.) a v létě před nadměrným slunečním zářením, které citlivé rostliny spálí.
BIC SOLEIL BELLA JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍÍ STROJEK ZÁVĚSNÁ KARTA 10KS 8552
BIC SOLEIL BELLA JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍÍ STROJEK ZÁVĚSNÁ KARTA 10KS 8552
Kód: 2603483
Kód dod.: 882132
EAN: 3086123508552
 
399.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AKCE
-4%Sleva
Radox Feel Invigorated 2v1 sprchový gel a šampon pro muže 400 ml
Radox
Radox Feel Invigorated 2v1 sprchový gel a šampon pro muže 400 ml
Kód: 2601337
Kód dod.: 795450
EAN: 8720181587634
 
44.90 Kč
46.90 Kč
99.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Radox Feel Invigorated 2v1 je praktický sprchový gel a šampon v jednom, určený pro muže, kteří chtějí rychlou a jednoduchou péči o tělo i vlasy. Nabízí osvěžující sprchový zážitek díky kombinaci minerálů a bylin, které se aktivují při kontaktu s tepl
BIC SOLEIL ESCAPE COCO JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK 2KS 3943
BIC SOLEIL ESCAPE COCO JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK 2KS 3943
Kód: 2603487
Kód dod.: 882136
EAN: 3086124143943
 
119.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Swiffer XXL Duster Kit teleskopická násada + prachovka 2 ks
Swiffer
Swiffer XXL Duster Kit teleskopická násada + prachovka 2 ks
Kód: 2104467
Kód dod.: 588412
EAN: 8006540316603
70%
149.90 Kč
150 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozlučte se s prachem, vlasy, chlupy a nečistotami. Zadržuje prach, vlasy, alergeny z roztočů a také chlupy z koček a psů. Včetně teleskopické násady 90 cm.
Mercedes-Benz For Woman Floral Fantasy toaletní voda pro ženy 60 ml
Mercedes-Benz
Mercedes-Benz For Woman Floral Fantasy toaletní voda pro ženy 60 ml
Kód: 2402630
Kód dod.: MBVMBWO124
EAN: 3595471028259
 
1 866 Kč
31 100Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově citrusová vůně pro ženy byla uveden na trh v roce 2024 Vůně For Women Floral Fantasy půso
BARLET báze silikon S A, bílý, 20 kg
BARLET
BARLET báze silikon S A, bílý, 20 kg
Kód: 2505825
Kód dod.: 416016
EAN: 8591235095050
 
4 436 Kč
221.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barlet silikon S je fasádní silikonová barva. Používá se pro nátěry fasád, vápenocementových omítek, betonů, pórobetonů, dřevotřísky a podobných povrchů. Barva je primárně doporučená pro nanášením stříkáním.
-16%Sleva
Nivea Sun OF 50 Q10 UV & Face pleťový krém na opalování proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Sun OF 50 Q10 UV & Face pleťový krém na opalování proti vráskám, 50 ml
Kód: 2600201
Kód dod.: 815196
EAN: 4006000219820
 
209.90 Kč
249.90 Kč
5 247.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bojujte proti jemným linkám, vráskám a pigmentovým skvrnám už během pobytu na slunci. Pomůže vám - NIVEA SUN Pleťový krém na opalování proti vráskám OF 50.
AKCE
Perwoll Light Colors prací gel na světlobarevné a bílé oblečení 20 dávek, 1L
Henkel Perwoll
Perwoll Light Colors prací gel na světlobarevné a bílé oblečení 20 dávek, 1L
Kód: 2501340
Kód dod.: 761047
EAN: 9000101826876
 
155 Kč
7.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek Perwoll Light Colors s inovativní technologií proti zašednutí oblečení poskytují ideální péči o všechno světlé, béžové, pastelové a bílé oblečení.
Soudal Aquafix těsnící tmel proti vodě, čirá, 300 ml
Soudal
Soudal Aquafix těsnící tmel proti vodě, čirá, 300 ml
Kód: 2504090
Kód dod.: 519184
EAN: 5411183090941
 
245 Kč
816.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Trvalé utěsnění proti pronikání vody při netěsnostech střešních krytin, okapů, svodů, kolem komínů, oken, větracích prvků apod. Může být aplikován i pod vodou. Umožňuje havarijní opravy za deště.
Soudal kamnářský tmel do 1500 °C, černý, 280 ml
Soudal
Soudal kamnářský tmel do 1500 °C, černý, 280 ml
Kód: 2502924
Kód dod.: 519170
EAN: 5411183005693
 
125 Kč
1 562.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odolává vysokým teplotám až do 1500 °C. Neobsahuje rozpouštědla ani azbest. Zcela vytvrzující tmel pro spoje a těsnění míst vystavených působení velmi vysokých teplot.
HET sádra bílá, 3 kg
HET sádra bílá, 3 kg
Kód: 2502840
Kód dod.: 440520
EAN: 8594002538019
 
71.90 Kč
23.97Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
Radox Men Feel Energized 2v1 sprchový gel a šampon pro muže 450 ml
Radox
Radox Men Feel Energized 2v1 sprchový gel a šampon pro muže 450 ml
Kód: 2601336
Kód dod.: 795449
EAN: 8720181587641
 
54.90 Kč
122Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Radox Feel Energised 2v1 je sprchový gel a šampon pro muže v jednom praktickém balení, který přináší osvěžující a chladivý sprchový zážitek.
Glade Refreshing Air mazlíčci tekutá náplň do elektrického osvěžovače vzduchu 20 ml
Glade by brise®
Glade Refreshing Air mazlíčci tekutá náplň do elektrického osvěžovače vzduchu 20 ml
Kód: 2500653
Kód dod.: 724993
EAN: 5000204381979
 
119.90 Kč
5 995Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náplň do elektrického difuzéru Glade® poskytuje nepřetržitý přísun vůně ve vašem domě po dobu až 100 dnů.
-5%Sleva
Essence lesk na rty Extreme shine 19 Frosted Fairy, 5 ml
Essence
Essence lesk na rty Extreme shine 19 Frosted Fairy, 5 ml
Kód: 2601716
Kód dod.: ES585080
EAN: 4059729585080
 
55 Kč
58 Kč
11 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svým rtům okamžitý lesk, plnější efekt a jemný nádech růžové barvy. Lesk na rty essence ext
Schauma šampon Stronger for Longer Hair pro dlouhé vlasy s ibiškem a rozmarýnem 400ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon Stronger for Longer Hair pro dlouhé vlasy s ibiškem a rozmarýnem 400ml
Kód: 2508197
Kód dod.: 845170
EAN: 9000101750058
 
79.90 Kč
199.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistí a posiluje dlouhé vlasy a dodává vašim délkám a kořínkům větší odolnost pro menší lámavost.
Den Braven Klempířský a karosářský tmel bílý, 280 ml
Den Braven
Den Braven Klempířský a karosářský tmel bílý, 280 ml
Kód: 2506657
Kód dod.: 518799
EAN: 8595100119896
 
82.90 Kč
296.07Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložkový těsnící spárovací tmel, na bázi emulze vodných pryskyřic plastů. Vytvrzuje odpařením vody, vytváří trvale pevný, vysoce kvalitní, odolný, plasticko-elastický spoj.
AKCE
-13%Sleva
Den Braven Silikon akrylový tmel, čirý, 310 ml
Den Braven
Den Braven Silikon akrylový tmel, čirý, 310 ml
Kód: 2502911
Kód dod.: 518770
EAN: 8711595025942
 
93 Kč
107 Kč
332.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro interiéry a exteriéry. Opravy trhlin a prasklin v omítce, zdivu, dřevu, betonu. Tmelení spojovacích spár mezi rámy oken, dveří a zdivem.
Essence Ciao! gel na obočí lifting 01 That's Amore, 9 ml
Essence
Essence Ciao! gel na obočí lifting 01 That's Amore, 9 ml
Kód: 2602848
Kód dod.: ES622358
EAN: 4059729622358
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Upravte si obočí k dokonalosti během chvilky s limitovanou edicí essence Ciao! Gelu na obočí 01 That
Essence Ciao! rozjasňující tvářenka 01 Buongiorno Bellissima, 5,7 g
Essence
Essence Ciao! rozjasňující tvářenka 01 Buongiorno Bellissima, 5,7 g
Kód: 2602849
Kód dod.: ES622372
EAN: 4059729622372
 
89 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte své tváři svěžest s essence Ciao! Rozjasňující tvářenkou 01 Buongiorno Bellissima z limitov
Essence What The Fake! sada s umělými nehty 02 Cat Eye
Essence
Essence What The Fake! sada s umělými nehty 02 Cat Eye
Kód: 2502434
Kód dod.: ES543035
EAN: 4059729543035
 
115 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Umělé nehty What The Fake! 02 Cat Eye od essence přinášejí vkusné provedení v jemném třpytivém růžov
-74%Sleva
Essence What The Fake! sada s umělými nehty 04 Bare White
Essence
Essence What The Fake! sada s umělými nehty 04 Bare White
Kód: 2502436
Kód dod.: ES543059
EAN: 4059729543059
 
29.90 Kč
115 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sada umělých nehtů What The Fake! 04 Bare White od essence vám umožní vytvořit si manikúru s profesi
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.