cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
HET sádra bílá, 1 kg
Het
HET sádra bílá, 1 kg
Kód: 2502839
Kód dod.: 440510
EAN: 8594002538002
 
25.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
Eternal na radiátory, bílý, 0,7 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na radiátory, bílý, 0,7 kg
Kód: 2503634
Kód dod.: 217054
EAN: 8590892116450
 
315 Kč
450Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tvoří nežloutnoucí, elastické, lesklé nátěry velmi dobře odolávající teplotě do 100 °C. Pro vrchní nátěry topných těles horkovodního vytápění.
Biom netkaná textílie bílá 17 g/m² velikost 1,6 x 5 m
Biom
Biom netkaná textílie bílá 17 g/m² velikost 1,6 x 5 m
Kód: 2506924
Kód dod.: 655040
EAN: 8595078510299
 
49.90 Kč
9.98Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemná a lehká tkanina prodyšná pro vodu, vzduch i světlo. Ochrání rostliny před nepříznivými klimatickými vlivy (mrazíky, krupobití, vítr a pod.) a v létě před nadměrným slunečním zářením, které citlivé rostliny spálí.
AKCE
Labeta želatina čirá, 20 g
Labeta
Labeta želatina čirá, 20 g
Kód: 2602290
Kód dod.: 935022
EAN: 8594009160176
 
15 Kč
750Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Labeta želatina čirá je vhodná pro přípravu dezertů, aspiků i dalších studených pokrmů.
BIC SOLEIL BELLA JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍÍ STROJEK ZÁVĚSNÁ KARTA 10KS 8552
BIC SOLEIL BELLA JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍÍ STROJEK ZÁVĚSNÁ KARTA 10KS 8552
Kód: 2603483
Kód dod.: 882132
EAN: 3086123508552
 
399.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glade Refreshing Air mazlíčci tekutá náplň do elektrického osvěžovače vzduchu 20 ml
Glade by brise®
Glade Refreshing Air mazlíčci tekutá náplň do elektrického osvěžovače vzduchu 20 ml
Kód: 2500653
Kód dod.: 724993
EAN: 5000204381979
 
119.90 Kč
5 995Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náplň do elektrického difuzéru Glade® poskytuje nepřetržitý přísun vůně ve vašem domě po dobu až 100 dnů.
HET sádra bílá, 3 kg
HET sádra bílá, 3 kg
Kód: 2502840
Kód dod.: 440520
EAN: 8594002538019
 
71.90 Kč
23.97Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
Radox Men Feel Energized 2v1 sprchový gel a šampon pro muže 450 ml
Radox
Radox Men Feel Energized 2v1 sprchový gel a šampon pro muže 450 ml
Kód: 2601336
Kód dod.: 795449
EAN: 8720181587641
 
54.90 Kč
122Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Radox Feel Energised 2v1 je sprchový gel a šampon pro muže v jednom praktickém balení, který přináší osvěžující a chladivý sprchový zážitek.
Den Braven Klempířský a karosářský tmel bílý, 280 ml
Den Braven
Den Braven Klempířský a karosářský tmel bílý, 280 ml
Kód: 2506657
Kód dod.: 518799
EAN: 8595100119896
 
82.90 Kč
296.07Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložkový těsnící spárovací tmel, na bázi emulze vodných pryskyřic plastů. Vytvrzuje odpařením vody, vytváří trvale pevný, vysoce kvalitní, odolný, plasticko-elastický spoj.
Essence Ciao! rozjasňující tvářenka 01 Buongiorno Bellissima, 5,7 g
Essence
Essence Ciao! rozjasňující tvářenka 01 Buongiorno Bellissima, 5,7 g
Kód: 2602849
Kód dod.: ES622372
EAN: 4059729622372
 
89 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte své tváři svěžest s essence Ciao! Rozjasňující tvářenkou 01 Buongiorno Bellissima z limitov
BARLET báze silikon S A, bílý, 20 kg
BARLET
BARLET báze silikon S A, bílý, 20 kg
Kód: 2505825
Kód dod.: 416016
EAN: 8591235095050
 
4 436 Kč
221.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barlet silikon S je fasádní silikonová barva. Používá se pro nátěry fasád, vápenocementových omítek, betonů, pórobetonů, dřevotřísky a podobných povrchů. Barva je primárně doporučená pro nanášením stříkáním.
Swiffer XXL Duster Kit teleskopická násada + prachovka 2 ks
Swiffer
Swiffer XXL Duster Kit teleskopická násada + prachovka 2 ks
Kód: 2104467
Kód dod.: 588412
EAN: 8006540316603
70%
149.90 Kč
150 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozlučte se s prachem, vlasy, chlupy a nečistotami. Zadržuje prach, vlasy, alergeny z roztočů a také chlupy z koček a psů. Včetně teleskopické násady 90 cm.
Mercedes-Benz For Woman Floral Fantasy toaletní voda pro ženy 60 ml
Mercedes-Benz
Mercedes-Benz For Woman Floral Fantasy toaletní voda pro ženy 60 ml
Kód: 2402630
Kód dod.: MBVMBWO124
EAN: 3595471028259
 
1 866 Kč
31 100Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově citrusová vůně pro ženy byla uveden na trh v roce 2024 Vůně For Women Floral Fantasy půso
AKCE
-4%Sleva
Radox Feel Invigorated 2v1 sprchový gel a šampon pro muže 400 ml
Radox
Radox Feel Invigorated 2v1 sprchový gel a šampon pro muže 400 ml
Kód: 2601337
Kód dod.: 795450
EAN: 8720181587634
 
44.90 Kč
46.90 Kč
99.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Radox Feel Invigorated 2v1 je praktický sprchový gel a šampon v jednom, určený pro muže, kteří chtějí rychlou a jednoduchou péči o tělo i vlasy. Nabízí osvěžující sprchový zážitek díky kombinaci minerálů a bylin, které se aktivují při kontaktu s tepl
BIC SOLEIL ESCAPE COCO JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK 2KS 3943
BIC SOLEIL ESCAPE COCO JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK 2KS 3943
Kód: 2603487
Kód dod.: 882136
EAN: 3086124143943
 
119.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Discs 4in1 prací prostředek Deep Clean Expert Sensitive 54 dávek
Henkel Persil
Persil Discs 4in1 prací prostředek Deep Clean Expert Sensitive 54 dávek
Kód: 2502383
Kód dod.: 764943
EAN: 9000101830828
 
559.90 Kč
10.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zažijte sílu pracího prostředku Expert Sensitive se silným čisticím účinkem šetrným k pokožce.
Lovran Universal & White Aprile Fresco prášek na bílé prádlo 50 dávek, 2,5 kg
Lovran
Lovran Universal & White Aprile Fresco prášek na bílé prádlo 50 dávek, 2,5 kg
Kód: 2502167
Kód dod.: 759356
EAN: 5902670082018
 
209.90 Kč
83.96Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lovran Universal & White Aprile Fresco je univerzální prací prášek určený pro bílé a světlé prádlo. Účinně odstraňuje nečistoty i odolné skvrny a navrací prádlu svěžest a jas.
Soudal Aquafix těsnící tmel proti vodě, čirá, 300 ml
Soudal
Soudal Aquafix těsnící tmel proti vodě, čirá, 300 ml
Kód: 2504090
Kód dod.: 519184
EAN: 5411183090941
 
245 Kč
816.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Trvalé utěsnění proti pronikání vody při netěsnostech střešních krytin, okapů, svodů, kolem komínů, oken, větracích prvků apod. Může být aplikován i pod vodou. Umožňuje havarijní opravy za deště.
Soudal kamnářský tmel do 1500 °C, černý, 280 ml
Soudal
Soudal kamnářský tmel do 1500 °C, černý, 280 ml
Kód: 2502924
Kód dod.: 519170
EAN: 5411183005693
 
125 Kč
1 562.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odolává vysokým teplotám až do 1500 °C. Neobsahuje rozpouštědla ani azbest. Zcela vytvrzující tmel pro spoje a těsnění míst vystavených působení velmi vysokých teplot.
Schauma šampon Stronger for Longer Hair pro dlouhé vlasy s ibiškem a rozmarýnem 400ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon Stronger for Longer Hair pro dlouhé vlasy s ibiškem a rozmarýnem 400ml
Kód: 2508197
Kód dod.: 845170
EAN: 9000101750058
 
79.90 Kč
199.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistí a posiluje dlouhé vlasy a dodává vašim délkám a kořínkům větší odolnost pro menší lámavost.
Schauma Stronger for Longer Hair kondicionér pro dlouhé vlasy s ibiškem a rozmarýnem 250ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Stronger for Longer Hair kondicionér pro dlouhé vlasy s ibiškem a rozmarýnem 250ml
Kód: 2600792
Kód dod.: 855438
EAN: 9000101750256
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kondicionér s ibiškem a rozmarýnem pro dlouhé vlasy, které potřebují posílení.
-5%Sleva
Essence lesk na rty Extreme shine 19 Frosted Fairy, 5 ml
Essence
Essence lesk na rty Extreme shine 19 Frosted Fairy, 5 ml
Kód: 2601716
Kód dod.: ES585080
EAN: 4059729585080
 
55 Kč
58 Kč
11 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svým rtům okamžitý lesk, plnější efekt a jemný nádech růžové barvy. Lesk na rty essence ext
AKCE
-13%Sleva
Den Braven Silikon akrylový tmel, čirý, 310 ml
Den Braven
Den Braven Silikon akrylový tmel, čirý, 310 ml
Kód: 2502911
Kód dod.: 518770
EAN: 8711595025942
 
93 Kč
107 Kč
332.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro interiéry a exteriéry. Opravy trhlin a prasklin v omítce, zdivu, dřevu, betonu. Tmelení spojovacích spár mezi rámy oken, dveří a zdivem.
Regina Líčidlo na řasy náhradní náplň s nástavcem 5,8 g, černé.
Detecha® Regina®
Regina Líčidlo na řasy náhradní náplň s nástavcem 5,8 g, černé.
Kód: 14396
Kód dod.: 831001
EAN: 8595002302556
90%
44.90 Kč
7 483.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Líčidlo s obsahem vitamínu E a včelího vosku. Náhradní černá náplň do řasenky. Nástavec pro plnění do jakéhokoliv pouzdra přiložen.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.