cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Soudal Express akrylový tmel, přetíratelný, bilý, 300 ml
Soudal
Soudal Express akrylový tmel, přetíratelný, bilý, 300 ml
Kód: 2504692
Kód dod.: 519158
EAN: 5411183126879
 
95.90 Kč
342.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi rychle schnoucí pružně plastický tmel na bázi akrylátu s výbornou přilnavostí k běžným stavebním podkladům. Přetíratelný běžnými barvami již po 10 minutách.
Soudal akrylový těsnící tmel, přetíratelný, bílý, 300 ml
Soudal
Soudal akrylový těsnící tmel, přetíratelný, bílý, 300 ml
Kód: 2502923
Kód dod.: 519160
EAN: 5411183004931
 
59.90 Kč
213.93Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmelení spojů a prasklin v sádrokartonech, připojovací spáry rámů oken a zárubní dveří v interiéru, utěsnění spár mezi zdmi a okenními parapety z interiéru, spoje dekorativních lišt a stěn.
Essence What The Fake! sada s umělými nehty 03 Babyboomer
Essence
Essence What The Fake! sada s umělými nehty 03 Babyboomer
Kód: 2502435
Kód dod.: ES543042
EAN: 4059729543042
 
115 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Umělé nehty What The Fake! 03 Baby Boomer od Essence přinášejí vkusný vzhled s jemně růžovým podklad
BARLET báze silikon S A, bílý, 20 kg
BARLET
BARLET báze silikon S A, bílý, 20 kg
Kód: 2505825
Kód dod.: 416016
EAN: 8591235095050
 
4 436 Kč
221.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barlet silikon S je fasádní silikonová barva. Používá se pro nátěry fasád, vápenocementových omítek, betonů, pórobetonů, dřevotřísky a podobných povrchů. Barva je primárně doporučená pro nanášením stříkáním.
AKCE
-13%Sleva
Den Braven Silikon akrylový tmel, čirý, 310 ml
Den Braven
Den Braven Silikon akrylový tmel, čirý, 310 ml
Kód: 2502911
Kód dod.: 518770
EAN: 8711595025942
 
93 Kč
107 Kč
332.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro interiéry a exteriéry. Opravy trhlin a prasklin v omítce, zdivu, dřevu, betonu. Tmelení spojovacích spár mezi rámy oken, dveří a zdivem.
AKCE
-10%Sleva
Ceys kamnářský tmel 1500 °C, černý, 310 ml
Ceys®
Ceys kamnářský tmel 1500 °C, černý, 310 ml
Kód: 2601420
Kód dod.: 503125
EAN: 8411519763010
 
112 Kč
125 Kč
361.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel na anorganické bázi speciálně určený pro opravy trhlin nebo pro utěsnění spár BEZ DILATACE, které jsou nepřetržitě vystavené vysokým teplotám 1 100 °C nebo jednorázové teplotě do 1 500 °C. Po zaschnutí má černou barvu a nebělá.
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 880 Tmavě fialová 115 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 880 Tmavě fialová 115 ml
Kód: 63682
Kód dod.: 870084
EAN: 3838824177052
100%
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní barvicí krém s mikro oleji šetrně proniká do vlasového vlákna a zanechává v něm vysoce ko
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic bílá 2 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic bílá 2 kg
Kód: 2506937
Kód dod.: 519580
EAN: 5900089140015
 
286 Kč
143Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoce kvalitní flexibilní spárovací hmota určená pro spáry o šířce 2 až 8 mm.
Essence What The Fake! sada s umělými nehty 02 Cat Eye
Essence
Essence What The Fake! sada s umělými nehty 02 Cat Eye
Kód: 2502434
Kód dod.: ES543035
EAN: 4059729543035
 
115 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Umělé nehty What The Fake! 02 Cat Eye od essence přinášejí vkusné provedení v jemném třpytivém růžov
-74%Sleva
Essence What The Fake! sada s umělými nehty 04 Bare White
Essence
Essence What The Fake! sada s umělými nehty 04 Bare White
Kód: 2502436
Kód dod.: ES543059
EAN: 4059729543059
 
29.90 Kč
115 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sada umělých nehtů What The Fake! 04 Bare White od essence vám umožní vytvořit si manikúru s profesi
Končící produkty
-21%Sleva
Bomb Cosmetics Bar Fur Real šampon na lesklou srst pro psy 95 g
Bomb Cosmetics
Bomb Cosmetics Bar Fur Real šampon na lesklou srst pro psy 95 g
Kód: 2400178
Kód dod.: 10002
EAN: 5037028275399
 
-
572.63Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hloubkově pečující kombinace výtažku z ovesných vloček, heřmánku a esenciálních olejů z levandule po
HET sádra bílá, 40 kg
Het
HET sádra bílá, 40 kg
Kód: 2503226
Kód dod.: 440532
EAN: 8594002538026
 
655 Kč
16.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
Radox Men Feel Recovered 2v1 sprchový gel a šampon pro muže 450 ml
Radox
Radox Men Feel Recovered 2v1 sprchový gel a šampon pro muže 450 ml
Kód: 2601335
Kód dod.: 795448
EAN: 8720181587658
 
54.90 Kč
122Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Radox Feel Recovered je sprchový gel pro muže s funkcí 2 v 1 (sprchový gel + šampon), který promění každodenní hygienu v osvěžující a povzbudivý rituál.
Novinky
Hugo Boss Bottled Beyond For Her tělové mléko pro ženy 200 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Beyond For Her tělové mléko pro ženy 200 ml
Kód: 2603451
 
EAN: 3616307501101
 
1 015 Kč
5 075Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální květinová vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2026 Dámská parfémovaná voda BOSS Bott
BIC MISS SOLEL JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK ZÁVĚSNÁ KARTA 10KS 5456
BIC MISS SOLEL JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK ZÁVĚSNÁ KARTA 10KS 5456
Kód: 2603476
Kód dod.: 882125
EAN: 3086123325456
 
279.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
HET vápenný nátěr, bílý, 6 kg
Het
HET vápenný nátěr, bílý, 6 kg
Kód: 2503266
Kód dod.: 416563
EAN: 8594002531164
 
222 Kč
37Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasický vápenný nátěr doporučujeme pro užitkové a hospodářské prostory, sklady, nenáročné aplikace.
Spokar 2302 Universal II, samolepicí okenní teploměr
Spokar®
Spokar 2302 Universal II, samolepicí okenní teploměr
Kód: 2504511
Kód dod.: 974438
EAN: 8594025310586
 
122 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Okenní teploměr o průměru 20 mm a výšce 225 mm. Samolepící plastové úchyty.
Persil prací kapsle Discs 4in1 Deep Clean Expert Stain Removal 20 dávek
Henkel Persil
Persil prací kapsle Discs 4in1 Deep Clean Expert Stain Removal 20 dávek
Kód: 2508662
Kód dod.: 759352
EAN: 9000101829068
 
289.90 Kč
14.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací kapsle Persil 4v1 kombinují čtyři účinky v jedné gelové kapsli: odstraňování skvrn, hloubkové čištění, svěží vůni a péči o pračku.
Persil Discs 4in1 prací prostředek Deep Clean Expert Sensitive 54 dávek
Henkel Persil
Persil Discs 4in1 prací prostředek Deep Clean Expert Sensitive 54 dávek
Kód: 2502383
Kód dod.: 764943
EAN: 9000101830828
 
559.90 Kč
10.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zažijte sílu pracího prostředku Expert Sensitive se silným čisticím účinkem šetrným k pokožce.
AKCE
Perwoll Light Colors prací gel na světlobarevné a bílé oblečení 20 dávek, 1L
Henkel Perwoll
Perwoll Light Colors prací gel na světlobarevné a bílé oblečení 20 dávek, 1L
Kód: 2501340
Kód dod.: 761047
EAN: 9000101826876
 
155 Kč
7.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek Perwoll Light Colors s inovativní technologií proti zašednutí oblečení poskytují ideální péči o všechno světlé, béžové, pastelové a bílé oblečení.
-16%Sleva
Nivea Sun OF 50 Q10 UV & Face pleťový krém na opalování proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Sun OF 50 Q10 UV & Face pleťový krém na opalování proti vráskám, 50 ml
Kód: 2600201
Kód dod.: 815196
EAN: 4006000219820
 
209.90 Kč
249.90 Kč
5 247.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bojujte proti jemným linkám, vráskám a pigmentovým skvrnám už během pobytu na slunci. Pomůže vám - NIVEA SUN Pleťový krém na opalování proti vráskám OF 50.
Natura Želatina v prášku, kuchyňská čirá, 20 g
Natura
Natura Želatina v prášku, kuchyňská čirá, 20 g
Kód: 03754
Kód dod.: 934980
EAN: 8584002008056
100%
39.90 Kč
1 995Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Želatina je sypká směs pro přípravu čirého želé na ovocné moučníky, dorty, poháry.
REMAL V2064 latex vnitřní, bílý, 10 kg
REMAL
REMAL V2064 latex vnitřní, bílý, 10 kg
Kód: 2503208
Kód dod.: 370162
EAN: 8591235019957
 
599 Kč
59.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen pro vnitřní nátěry dřeva, papíru, omítek, dřevotřísky apod. Je omyvatelný, s vysokou bělostí a dobře kryje. Není vhodný pro objekty s trvale vlhkým prostředím.
REMAL V2065 latex venkovní, bílý, 5 kg
REMAL
REMAL V2065 latex venkovní, bílý, 5 kg
Kód: 2503269
Kód dod.: 369562
EAN: 8591235019803
 
375 Kč
75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vnitřní a venkovní nátěry stavebních materiálů jako jsou zdivo, dřevo, dřevotřískové a dřevovláknité desky a papír. Je omyvatelný, s vysokou bělostí a dobře kryje.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.