cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Real Green Clean prací gel, 142 praní, 5 l
Real Green Clean prací gel, 142 praní, 5 l
Kód: 2506031
Kód dod.: 765184
EAN: 8594004375919
 
554.90 Kč
3.91Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel na bílé a barevné prádlo bez fosfátů, barviv a optických rozjasňovačů.
PATTEX Fix Super PL50 univerzální montážní lepidlo, bílé, tuba 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Super PL50 univerzální montážní lepidlo, bílé, tuba 250 g
Kód: 2502877
Kód dod.: 501920
EAN: 8595041700849
 
155 Kč
620Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex FIX Super je montážní lepidlo k lepení porézních materiálů pro použití v interiéru. Lepí lehké a savé materiály, např. dekorativní desky, polystyrenové prvky, dřevěné desky a zárubně apod.
Duck WC blok Fresh Discs Mint Mission, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Mint Mission, 36 ml
Kód: 2601161
Kód dod.: 719969
EAN: 5000204423693
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck WC blok Fresh Discs Mint Mission pomáhá udržet toaletu svěží mezi jednotlivými spláchnutími. Gelové disky uvolňují při splachování příjemnou mátovou vůni.
Duck WC blok Fresh Discs Hibiscus Hyperspace, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Hibiscus Hyperspace, 36 ml
Kód: 2601162
Kód dod.: 719968
EAN: 5000204423662
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck WC blok Fresh Discs Hibiscus Hyperspace pomáhá udržet toaletu svěží mezi jednotlivými spláchnutími. Gelové disky se aplikují přímo do mísy a při každém spláchnutí uvolňují příjemnou vůni.
-1%Sleva
Palmolive Naturals Fig & Milk sprchový gel, 500 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Fig & Milk sprchový gel, 500 ml
Kód: 2602659
Kód dod.: 795279
EAN: 8718951765009
 
89.90 Kč
91 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palmolive Naturals Fig & Milk sprchový gel jemně čistí pokožku a zanechává ji hebkou s příjemnou vůní fíků a mléka.
Essence pero na oční linky Super fine 01, 1 ml
K NÁKUPU NAVÍC
Essence pero na oční linky Super fine 01, 1 ml
Kód: 2602837
 
EAN: 4059729421494
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nakupte výrobky essence nad 199 Kč a dostanete 1 kus essence oční linky Super fine NAVÍC! JEDEN DÁR
Nivea sprchový gel Creme Soft, náhradní náplň, 500 ml
Nivea®
Nivea sprchový gel Creme Soft, náhradní náplň, 500 ml
Kód: 2603142
Kód dod.: 797030
EAN: 4006000184067
 
149.90 Kč
299.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Creme Soft 500 ml je praktická náhradní náplň pečujícího sprchového gelu s mandlovým olejem, která pokožku jemně myje a zanechává ji příjemně hebkou a hydratovanou.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0100 bílá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0100 bílá, 0,7 kg
Kód: 2503126
Kód dod.: 356200
EAN: 8594040502492
 
240 Kč
259 Kč
342.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1000 bílá, 5 kg
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1000 bílá, 5 kg
Kód: 2503959
Kód dod.: 356512
EAN: 8591235011449
 
1 425 Kč
285Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0100 bílá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0100 bílá, 700 g
Kód: 2503234
Kód dod.: 356400
EAN: 8591235010251
 
199 Kč
284.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Industrol Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 750 ml
Industrol
Industrol Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 750 ml
Kód: 2503896
Kód dod.: 210066
EAN: 8595073021875
 
322 Kč
429.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke konečným vrchním nátěrům na kov i dřevo vystavených přímým povětrnostním vlivům i pro nátěry v interierech. Nanáší se obvykle v jedné až dvou vrstvách na předem vypracovaný podklad.
AKCE
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 24 přírodní dřevo, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 24 přírodní dřevo, 700 g
Kód: 2504531
Kód dod.: 355217
EAN: 8590892119970
 
219 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
-9%Sleva
Nivea Sun Ultra Light Daily Fluid tónovací pleťový krém na opalování střední odstín OF50+, 40 ml
Nivea®
Nivea Sun Ultra Light Daily Fluid tónovací pleťový krém na opalování střední odstín OF50+, 40 ml
Kód: 2602032
Kód dod.: 815383
EAN: 9005800389882
 
299.90 Kč
329.90 Kč
7 497.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento ultralehký tónovací pleťový krém poskytuje vysokou ochranu proti UVA/UVB záření a modrému světlu (HEV), které může způsobovat předčasné stárnutí pokožky.
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Kód: 1701090
 
EAN: 42333388
100%
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte pokožce intenzívní výživu a hydrataci. Nikoli na pár minut, ale na celých 24 hodin. Unikátní složení se rychle vstřebává a přináší potěšení pro tělo i smysly - NIVEA Care Výživný krém, 50 ml.
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 500 g
Polykar
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 500 g
Kód: 2502898
Kód dod.: 512352
EAN: 8594007010817
 
359 Kč
718Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální tmel s vysokým obsahem dřevní moučky pro tmelení masivu, dřevotřísky, laťovky a veškerých výrobků ze dřeva. Pružný, houževnatý a objemově stálý (pracuje se dřevem), nepropadá se.
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 1,5 kg
Polykar
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 1,5 kg
Kód: 2502899
Kód dod.: 512356
EAN: 8594007010824
 
939 Kč
626Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální tmel s vysokým obsahem dřevní moučky pro tmelení masivu, dřevotřísky, laťovky a veškerých výrobků ze dřeva. Pružný, houževnatý a objemově stálý (pracuje se dřevem), nepropadá se.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Aktivní obnova dásní Fresh Mint zubní pasta pro zdravé dásně, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Aktivní obnova dásní Fresh Mint zubní pasta pro zdravé dásně, 75 ml
Kód: 2601445
Kód dod.: 885401
EAN: 5054563282354
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Aktivní obnova dásní zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní ústní hygienu.
Astrid Collagen Pro denní krém, 50 ml
Astrid
Astrid Collagen Pro denní krém, 50 ml
Kód: 1810164
Kód dod.: 820442
EAN: 8592297002864
 
174.90 Kč
3 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Denní krém proti vráskám využívá inovativní technologii, která pomáhá navrátit pleti mladistvý vzhled. Vyhlazuje vrásky a jemné linky a viditelně zlepšuje pevnost, pružnost a plnost pleti pro remodelované kontury obličeje.
Ziaja Ceramidy krém na ruce 100 ml
Ziaja
Ziaja Ceramidy krém na ruce 100 ml
Kód: 2507308
Kód dod.: 820302
EAN: 5901887028925
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečujte o své ruce s Ziaja Ceramidy krémem na ruce, který účinně regeneruje suchou a popraskanou pokožku.
Indulona Original krém na ruce 30 ml
Indulona®
Indulona Original krém na ruce 30 ml
Kód: 2509135
Kód dod.: 820024
EAN: 8592297010081
 
39.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na ruce Indulona podle originální receptury nabízí regenerační účinky a složení se všestrannou péčí. Zabraňuje vysušování, vyživuje pokožku do hloubky, chrání ji před poškozením vnějšími vlivy a dodává jí hebkost.
-12%Sleva
KONOPNÝ KRÉM DERMÁLNÍ 100 ML 2680
KONOPNÝ KRÉM DERMÁLNÍ 100 ML 2680
Kód: 2603250
Kód dod.: 812041
EAN: 8595605202680
 
56.90 Kč
64.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Kód: 1700936
Kód dod.: 835198
EAN: 9005800280400
100%
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mějte pocení pod kontrolou a chraňte své oblečení před vznikem bílých a žlutých skvrn. Buďte svěží - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Fresh.
Tesori d'Oriente White Musk krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente White Musk krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 25614
Kód dod.: 795319
EAN: 8008970011158
 
79.90 Kč
319.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémový sprchový gel s orientální vůní bílého pižma pro ženy.
AKCE
-13%Sleva
Sidolux Universal Fresh Lemon univerzální čistič na povrchy, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Fresh Lemon univerzální čistič na povrchy, 1 l
Kód: 1903111
Kód dod.: 702129
EAN: 5902986203565
100%
39.90 Kč
46 Kč
39.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ovocná citronová vůně doplněná o lehké tóny citronové kúry a grapefruitu. Sidolux parfemovaný univerzální čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní Svěží citron.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.