cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Den Braven Klempířský a karosářský tmel bílý, 280 ml
Den Braven
Den Braven Klempířský a karosářský tmel bílý, 280 ml
Kód: 2506657
Kód dod.: 518799
EAN: 8595100119896
 
82.90 Kč
296.07Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložkový těsnící spárovací tmel, na bázi emulze vodných pryskyřic plastů. Vytvrzuje odpařením vody, vytváří trvale pevný, vysoce kvalitní, odolný, plasticko-elastický spoj.
Het Ditmel S stěrkový tmel, 1,5 kg
Het
Het Ditmel S stěrkový tmel, 1,5 kg
Kód: 2503417
Kód dod.: 517102
EAN: 8594002535568
 
91.90 Kč
61.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stěrkový tmel pro plošné nanášení v interiérech k velkoplošnému vyrovnávání stěn (omítek, zdiva, panelů, sádrokartonu apod.) v interiérech.
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 200 g
Polykar
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 200 g
Kód: 2503502
Kód dod.: 512300
EAN: 8594007010565
 
199 Kč
995Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středních a větších nerovností. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Dobře aplikovatelný a lehce brousitelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu apod.
PATTEX Bitumenový střešní tmel, černý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Bitumenový střešní tmel, černý, 280 ml
Kód: 2506362
Kód dod.: 519154
EAN: 9000100913072
 
139 Kč
496.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Bitumenový střešní tmel je odolná a pružná těsnicí hmota pro opravy střech, základů a izolací, která spolehlivě odolá vlhkosti, UV záření i mechanickému zatížení.
Ceys akrylátový tmel na spáry a praskliny, bílá matná, 280 ml
Ceys®
Ceys akrylátový tmel na spáry a praskliny, bílá matná, 280 ml
Kód: 2601419
Kód dod.: 503120
EAN: 8411519225082
 
79.90 Kč
285.36Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychle opravuje a utěsňuje spáry a praskliny v INTERIÉRU A EXTERIÉRU. Rychleschnoucí akrylový tmel, který lze natírat již 30 minut po aplikaci bez rizika zašpinění a bez nutnosti čekat 24 hodin, než dojde k úplnému uschnutí. Utěsní spáry v pohybu.
Ceys Stop Plísni sanitární silikon, transparentní, tuba 125 ml
Ceys®
Ceys Stop Plísni sanitární silikon, transparentní, tuba 125 ml
Kód: 2601416
Kód dod.: 503084
EAN: 8411519755732
 
129 Kč
1 032Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisté spáry natrvalo. Špičkový silikon pro koupelny a kuchyně, unikátní díky kombinaci dvou jedinečných vlastností.
AKCE
-11%Sleva
PATTEX Sanitární silikon, bílý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2602672
Kód dod.: 518960
EAN: 9000101164817
 
115 Kč
129 Kč
410.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon bílý je odolný silikonový tmel pro koupelny a kuchyně s ochranou proti plísním a vysokou odolností vůči vlhkosti.
AKCE
-11%Sleva
PATTEX Univerzální silikon, bílý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Univerzální silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2602670
Kód dod.: 518972
EAN: 9000101164930
 
115 Kč
129 Kč
410.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex univerzální silikon bílý je trvale elastický silikonový tmel vhodný pro interiér i exteriér s vysokou odolností vůči vodě a UV záření.
Sunsilk maska pro lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501579
Kód dod.: 794656
EAN: 8717163720172
100%
89.90 Kč
499.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura s komplexem Shine je ideální pro matné a poškozené vlasy, eliminuje viditelné poškození a poskytuje extra lesklé vlasy bez krepatění každý den.
Sunsilk kondicionér pro kudrnaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro kudrnaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Kód: 2501559
Kód dod.: 794649
EAN: 8720182540614
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro kudrnaté vlasy!
Sunsilk kondicionér pro suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Kód: 2501561
Kód dod.: 794652
EAN: 8720182543868
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro suché vlasy!
Sunsilk kondicionér pro krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro krepaté vlasy Ricci Da Sogno, 200 ml
Kód: 2501557
Kód dod.: 794650
EAN: 8720182540621
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro krepaté a poškozené vlasy!
AKCE
-16%Sleva
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
Kód: 2508561
Kód dod.: 812092
EAN: 8595061615819
 
79.90 Kč
94.90 Kč
399.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný masážní emulgel přináší intenzivní bylinnou péči a rychlý pocit úlevy namáhaným svalům, kloubům a nohám.
AKCE
-11%Sleva
Sunsil tónovací kúra pro blond Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsil tónovací kúra pro blond Colore Al Top, 180 ml
Kód: 2501569
Kód dod.: 794665
EAN: 8710522889879
 
48 Kč
54 Kč
266.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Špičková tónovací kúra pro blond, odbarvené a zesvětlené vlasy. S arganovým olejem pro viditelně vyživené a lesklé vlasy.
AKCE
-11%Sleva
Sunsil tónovací kúra pro čokoládové vlasy Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsil tónovací kúra pro čokoládové vlasy Colore Al Top, 180 ml
Kód: 2501571
Kód dod.: 794666
EAN: 8710522889886
 
48 Kč
54 Kč
266.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní tónovací kúra s barevnými pigmenty, která zintenzivňuje barvu a bojuje proti vyblednutí, koriguje nežádoucí tóny.
Sunsilk maska pro kudrnaté vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro kudrnaté vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501576
Kód dod.: 794657
EAN: 8717163720189
 
89.90 Kč
499.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro definované a elastické kadeře. Bez krepatění. Receptura s arganovým olejem je ideální pro rovné, krepaté a suché vlasy, opravuje poškozené a rozčesává vlasy, aby vám poskytla dokonalou rovnost bez krepatění každý den.
Sunsilk kondicionér pro hladké vlasy Liscio Perfetto, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro hladké vlasy Liscio Perfetto, 200 ml
Kód: 2501563
Kód dod.: 794651
EAN: 8720182543851
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro rovné vlasy!
Sunsilk kondicionér pro lámavé vlasy Cocco E Aloe Vera, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro lámavé vlasy Cocco E Aloe Vera, 200 ml
Kód: 2501554
Kód dod.: 794647
EAN: 8720182540539
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kondicionér pro suché a lámavé vlasy s 98 % složek přírodního původu! 0% silikony, barviva, minerální oleje.
RYOR matující krém s pudrovým efektem 50 ml
Ryor
RYOR matující krém s pudrovým efektem 50 ml
Kód: 89330
Kód dod.: 821402
EAN: 8594007972160
97%
229.90 Kč
4 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoký obsah mikročástic vytváří dokonale matný a pudrový efekt bez lepivého pocitu, emulze účinně absorbuje kožní maz a díky jedinečnému složení optimálně hydratuje pleť.
AKCE
-10%Sleva
Tesori d´Oriente tělový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente tělový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Kód: 2210199
Kód dod.: 795385
EAN: 8008970003603
 
70 Kč
78 Kč
233.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sametový tělový krém Tesori d´Oriente Crema Corpo Aegyptus s extrakty z modré lilie a mlékem z papyru. Bohatá a hedvábná textura, která se rychle absorbuje, nezanechává mastný film a rozjasňuje pokožku těla.
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501573
Kód dod.: 794661
EAN: 8720182281661
 
89.90 Kč
499.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní kúra pro všechny typy vlasů. 98% složek přírodního původu. 0% silikony, barviva, minerální oleje.
Sunsilk maska pro hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501578
Kód dod.: 794655
EAN: 8717163720165
 
89.90 Kč
499.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro rovné vlasy, bez krepatění. S arganovým olejem.
Sunsilk maska pro suché vlasy Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro suché vlasy Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501577
Kód dod.: 794658
EAN: 8000770400255
 
89.90 Kč
499.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální pro suché a unavené vlasy! Receptura s avokádovým olejem a Aloe Vera je ideální pro suché a unavené vlasy.
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501574
Kód dod.: 794659
EAN: 8710522868683
 
89.90 Kč
499.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní kúra pro křehké vlasy, pevnost proti lámání s 98% přísadami přírodního původu. 0% silikony, barviva, minerální oleje.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.