cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-5%Sleva
Uniflex tmel na sádrokarton brousitelný, v tubě, 300 g
Uniflex®
Uniflex tmel na sádrokarton brousitelný, v tubě, 300 g
Kód: 2504871
Kód dod.: 511365
EAN: 8591235075809
 
90.90 Kč
95.90 Kč
303Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Brousitelný jednosložkový tmel pro vyplnění spár mezi deskami sádrokartonu. Tmel je vhodný jen pro interiér. Tmel se aplikuje špachtlí nebo nerezovým hladítkem.
-2%Sleva
PATTEX Tepelně odolný silikon červený, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Tepelně odolný silikon červený, 280 ml
Kód: 2506364
Kód dod.: 503152
EAN: 9000101150391
 
175 Kč
179 Kč
625Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Tepelně odolný tmel je speciální tmel, který po vytvrzení odolává teplotám od -65°C do +260°C (krátkodobě až do +315°C).
Uniflex PES-TMEL vlákno tmel se skelným vláken, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL vlákno tmel se skelným vláken, 500 g
Kód: 2504552
Kód dod.: 512232
EAN: 8591235062830
 
203 Kč
406Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Profil akrylový tmel, přetíratelný, bílý, 310 ml
Soudal
Profil akrylový tmel, přetíratelný, bílý, 310 ml
Kód: 2503058
Kód dod.: 519063
EAN: 5411183033382
 
44.90 Kč
93.54Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přetíratelný tmel na spáry a trhliny v omítkách, stěnách a stropů, kolem oken a dveří, podlahových a dekorativních lišt.
Epolex profi systém laminovací souprava, 400 g
Epolex
Epolex profi systém laminovací souprava, 400 g
Kód: 2504850
Kód dod.: 502758
EAN: 8591235074970
 
284 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k opravám laminátových předmětů (lodí, sportovních potřeb, kapotáží, autodílů apod..). Složení a charakteristika výrobku: Roztok nenasycený polyesterových pryskyřic ve styrenu.
Polykar Super Plus jemný dvousložkový polyesterový plnící tmel, 500 g
Polykar
Polykar Super Plus jemný dvousložkový polyesterový plnící tmel, 500 g
Kód: 2502892
Kód dod.: 512322
EAN: 8594007010312
 
315 Kč
630Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný plnící tmel pro tmelení malých nerovností, rýh a pórů. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu.
Het šlehaný lehčený tmel, 1 l
Het
Het šlehaný lehčený tmel, 1 l
Kód: 2503963
Kód dod.: 511334
EAN: 8594002539283
 
319 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální extra lehká vyplňovací hmota k tmelení spár, prasklin a vyrovnávání podkladů (minerální a sádrové omítky, betonové panely, zdivo, sádrokarton) v interiéru i exteriéru, lokální opravy děr, vyplňování a zarovnávání přímých i úhlových spár
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, buk, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, buk, 250 g
Kód: 2504862
Kód dod.: 511243
EAN: 8591235075410
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, palisandr, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, palisandr, 250 g
Kód: 2504867
Kód dod.: 511248
EAN: 8591235075656
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Dentacryl technická licí pryskyřice 100 g + 100g
SpofaDental
Dentacryl technická licí pryskyřice 100 g + 100g
Kód: 2502903
Kód dod.: 512715
EAN: 8594747003568
 
409 Kč
2 045Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dentacryl je pryskyřice pro technické použití ve strojírenství, elektrotechnice, laboratořích, pro výtvarné činnosti a pro domácí kutily. Vytvrzený materiál je bezbarvý až mírně zažloutlý.
-5%Sleva
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Kód: 2504494
Kód dod.: 511348
EAN: 8591235056914
 
60.90 Kč
63.90 Kč
152.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k vyrovnávání drobných nerovností a prasklin sten (omítek, zdiva, panelu, dřevotřísek, dřeva, sádrokartonu apod.) a spárování statických prasklin jak v interiérech, tak i v exteriérech. Tmel se aplikuje špachtlí nebo stěrkou.
Ceys SellaFlex polyuretanový tmel pro pohyblivé spáry, šedý, 310 ml
Ceys®
Ceys SellaFlex polyuretanový tmel pro pohyblivé spáry, šedý, 310 ml
Kód: 2506932
Kód dod.: 503110
EAN: 8411519211023
 
179 Kč
577.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Těsní a lepí praskliny a velmi pohyblivé spáry. Polyuretanový tmel se středním modulem a schopností jak utěsnit trhliny a velmi pohyblivé spáry, tak přilepit všechny druhy materiálů.
AKCE
-10%Sleva
Ceys kamnářský tmel 1500 °C, černý, 310 ml
Ceys®
Ceys kamnářský tmel 1500 °C, černý, 310 ml
Kód: 2601420
Kód dod.: 503125
EAN: 8411519763010
 
112 Kč
125 Kč
361.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel na anorganické bázi speciálně určený pro opravy trhlin nebo pro utěsnění spár BEZ DILATACE, které jsou nepřetržitě vystavené vysokým teplotám 1 100 °C nebo jednorázové teplotě do 1 500 °C. Po zaschnutí má černou barvu a nebělá.
AKCE
PATTEX Sanitární silikon Premium, transparentní, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon Premium, transparentní, 280 ml
Kód: 2602675
Kód dod.: 518983
EAN: 9000101165234
 
145 Kč
517.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon Premium transparentní nabízí dlouhodobou ochranu proti plísním a vysokou odolnost ve vlhkém prostředí.
PATTEX Sanitární silikon Premium, bílý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon Premium, bílý, 280 ml
Kód: 2602674
Kód dod.: 518979
EAN: 9000101165159
 
145 Kč
517.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon Premium bílý je vysoce odolný silikonový tmel s trojitou ochranou proti plísním, houbám a bakteriím.
PATTEX Univerzální silikon, transparentní, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Univerzální silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2602671
Kód dod.: 518975
EAN: 9000101164893
 
129 Kč
460.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex univerzální silikon transparentní je pružný silikonový tmel pro univerzální použití v interiéru i exteriéru.
-12%Sleva
PATTEX Sanitární silikon Premium, manhattan, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon Premium, manhattan, 280 ml
Kód: 2602676
Kód dod.: 518985
EAN: 9000101165197
 
128 Kč
145 Kč
457.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon Premium Manhattan je pružný silikonový tmel pro sanitární oblasti s vysokou odolností proti vlhkosti a plísním.
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
Kód: 2508561
Kód dod.: 812092
EAN: 8595061615819
 
94.90 Kč
474.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný masážní emulgel přináší intenzivní bylinnou péči a rychlý pocit úlevy namáhaným svalům, kloubům a nohám.
Probazen náhradní tablety CL do testeru, 10 ks
Probazen
Probazen náhradní tablety CL do testeru, 10 ks
Kód: 41496
Kód dod.: 676397
EAN: 8594019361976
 
36.90 Kč
3.69Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní tablety pro měření chloru tabletovými testery. 1 plato= 10ks tabletek.
AKCE
-10%Sleva
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, transparentní, 125 g
Ceys®
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, transparentní, 125 g
Kód: 2504450
Kód dod.: 502989
EAN: 8411519772425
 
149 Kč
165 Kč
1 192Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodný na sklenářské práce, truhlářské práce, instalace světlíků, nepropustné spáry a dilatační spáry, trhliny a praskliny, sprchové závěsy, luxfery, sendvičové desky a izolace, kovové a plastové části, karavany a lodě.
Nivea Rose Touch 10minutová hydratační maska pod oči 1 pár
Nivea®
Nivea Rose Touch 10minutová hydratační maska pod oči 1 pár
Kód: 2200823
Kód dod.: 822462
EAN: 9005800346861
 
59.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S organickou růžovou vodou a kyselinou hyaluronovou, ochlazuje a osvěžuje oblast pod očima. Redukuje váčky, tmavé kruhy i jemné linky.
Alpa koňský balzám hřejivý, 250 ml
ALPA®
Alpa koňský balzám hřejivý, 250 ml
Kód: 2600251
Kód dod.: 812053
EAN: 8594001779215
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa koňský balzám hřejivý je určen pro masáž pokožky namáhaných partií těla. Navozuje příjemný pocit prohřátí.
AKCE
-11%Sleva
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, bílý, 290 ml
Ceys®
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, bílý, 290 ml
Kód: 2505141
Kód dod.: 502984
EAN: 8411519772166
 
219 Kč
245 Kč
755.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje jakýkoliv materiál v interiéru i exteriéru, dokonce i pod vodou.
AKCE
-10%Sleva
Pantene dárkový set šampon 400 ml + 3 Minute Miracle kondicionér 220 ml
Pantene®
Pantene dárkový set šampon 400 ml + 3 Minute Miracle kondicionér 220 ml
Kód: 2600250
Kód dod.: 981238
EAN: 8006530042369
 
187 Kč
207 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pantene dárkový set obsahuje šampon a kondicionér 3 Minute Miracle pro každodenní péči o vlasy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.