cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Ceresit CS25 sanitární silikon, bahama, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, bahama, 280 ml
Kód: 2507946
Kód dod.: 519433
EAN: 8691451080318
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
-5%Sleva
Uniflex tmel na sádrokarton brousitelný, v tubě, 300 g
Uniflex®
Uniflex tmel na sádrokarton brousitelný, v tubě, 300 g
Kód: 2504871
Kód dod.: 511365
EAN: 8591235075809
 
90.90 Kč
95.90 Kč
303Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Brousitelný jednosložkový tmel pro vyplnění spár mezi deskami sádrokartonu. Tmel je vhodný jen pro interiér. Tmel se aplikuje špachtlí nebo nerezovým hladítkem.
-2%Sleva
PATTEX Tepelně odolný silikon červený, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Tepelně odolný silikon červený, 280 ml
Kód: 2506364
Kód dod.: 503152
EAN: 9000101150391
 
175 Kč
179 Kč
625Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Tepelně odolný tmel je speciální tmel, který po vytvrzení odolává teplotám od -65°C do +260°C (krátkodobě až do +315°C).
Uniflex PES-TMEL vlákno tmel se skelným vláken, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL vlákno tmel se skelným vláken, 500 g
Kód: 2504552
Kód dod.: 512232
EAN: 8591235062830
 
203 Kč
406Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Profil akrylový tmel, přetíratelný, bílý, 310 ml
Soudal
Profil akrylový tmel, přetíratelný, bílý, 310 ml
Kód: 2503058
Kód dod.: 519063
EAN: 5411183033382
 
44.90 Kč
93.54Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přetíratelný tmel na spáry a trhliny v omítkách, stěnách a stropů, kolem oken a dveří, podlahových a dekorativních lišt.
Het šlehaný lehčený tmel, 1 l
Het
Het šlehaný lehčený tmel, 1 l
Kód: 2503963
Kód dod.: 511334
EAN: 8594002539283
 
319 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální extra lehká vyplňovací hmota k tmelení spár, prasklin a vyrovnávání podkladů (minerální a sádrové omítky, betonové panely, zdivo, sádrokarton) v interiéru i exteriéru, lokální opravy děr, vyplňování a zarovnávání přímých i úhlových spár
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, buk, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, buk, 250 g
Kód: 2504862
Kód dod.: 511243
EAN: 8591235075410
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, palisandr, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, palisandr, 250 g
Kód: 2504867
Kód dod.: 511248
EAN: 8591235075656
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Dentacryl technická licí pryskyřice 100 g + 100g
SpofaDental
Dentacryl technická licí pryskyřice 100 g + 100g
Kód: 2502903
Kód dod.: 512715
EAN: 8594747003568
 
409 Kč
2 045Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dentacryl je pryskyřice pro technické použití ve strojírenství, elektrotechnice, laboratořích, pro výtvarné činnosti a pro domácí kutily. Vytvrzený materiál je bezbarvý až mírně zažloutlý.
-5%Sleva
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 400 g
Kód: 2504494
Kód dod.: 511348
EAN: 8591235056914
 
60.90 Kč
63.90 Kč
152.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k vyrovnávání drobných nerovností a prasklin sten (omítek, zdiva, panelu, dřevotřísek, dřeva, sádrokartonu apod.) a spárování statických prasklin jak v interiérech, tak i v exteriérech. Tmel se aplikuje špachtlí nebo stěrkou.
Ceys SellaFlex polyuretanový tmel pro pohyblivé spáry, šedý, 310 ml
Ceys®
Ceys SellaFlex polyuretanový tmel pro pohyblivé spáry, šedý, 310 ml
Kód: 2506932
Kód dod.: 503110
EAN: 8411519211023
 
179 Kč
577.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Těsní a lepí praskliny a velmi pohyblivé spáry. Polyuretanový tmel se středním modulem a schopností jak utěsnit trhliny a velmi pohyblivé spáry, tak přilepit všechny druhy materiálů.
Nivea Men Protect & Care pánský pleťový gel, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care pánský pleťový gel, 50 ml
Kód: 46184
Kód dod.: 88812
EAN: 9005800395333
 
204.90 Kč
4 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spolehněte se na složení s provitamínem B5 a aloe vera. Rychle se vstřebává, nelepí a nezanechává mastný film. Vsaďte na okamžitou úlevu a hydrataci.
-7%Sleva
Payot Rituel Douceur Baume Fondant mikro-peelingový krém na chodidla 100 ml
Payot Paris
Payot Rituel Douceur Baume Fondant mikro-peelingový krém na chodidla 100 ml
Kód: 2302616
Kód dod.: 65118788
EAN: 3390150589034
 
349 Kč
375 Kč
3 490Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zásluhou keratolytického působení eliminuje zhrublou kůži, mozoly, otlaky i popraskané paty. Hloubko
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
Kód: 2508561
Kód dod.: 812092
EAN: 8595061615819
 
94.90 Kč
474.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný masážní emulgel přináší intenzivní bylinnou péči a rychlý pocit úlevy namáhaným svalům, kloubům a nohám.
Dixi vlasový aktivátor s kopřivou a kofeinem 200 ml
Dixi
Dixi vlasový aktivátor s kopřivou a kofeinem 200 ml
Kód: 2601399
Kód dod.: 856034
EAN: 8586000088269
 
129.90 Kč
1 299Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DIXI vlasový aktivátor s kopřivou a kofeinem je bezoplachová péče, která pomáhá posilovat vlasové kořínky a podporuje zdravý vzhled vlasů.
NIVEA BODY SÉRUM SKIN REFINING 200 ML 4806
Nivea®
NIVEA BODY SÉRUM SKIN REFINING 200 ML 4806
Kód: 2603139
Kód dod.: 808102
EAN: 9005800404806
 
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
-1%Sleva
Essence Curl Fixing podkladová báze na řasy 7 ml
Essence
Essence Curl Fixing podkladová báze na řasy 7 ml
Kód: 2502321
Kód dod.: ES421371
EAN: 4059729421371
 
87 Kč
88 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým řasám výrazné natočení i plný objem díky podkladové bázi Mascara Primer Curl Fixing od
AKCE
-11%Sleva
Sunsilk maska pro hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501578
Kód dod.: 794655
EAN: 8717163720165
 
79.90 Kč
89.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro rovné vlasy, bez krepatění. S arganovým olejem.
AKCE
-11%Sleva
Sunsilk maska pro suché vlasy Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro suché vlasy Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501577
Kód dod.: 794658
EAN: 8000770400255
 
79.90 Kč
89.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální pro suché a unavené vlasy! Receptura s avokádovým olejem a Aloe Vera je ideální pro suché a unavené vlasy.
AKCE
-11%Sleva
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501574
Kód dod.: 794659
EAN: 8710522868683
 
79.90 Kč
89.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní kúra pro křehké vlasy, pevnost proti lámání s 98% přísadami přírodního původu. 0% silikony, barviva, minerální oleje.
AKCE
-7%Sleva
RYOR matující krém s pudrovým efektem 50 ml
Ryor
RYOR matující krém s pudrovým efektem 50 ml
Kód: 89330
Kód dod.: 821402
EAN: 8594007972160
97%
214.90 Kč
229.90 Kč
4 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoký obsah mikročástic vytváří dokonale matný a pudrový efekt bez lepivého pocitu, emulze účinně absorbuje kožní maz a díky jedinečnému složení optimálně hydratuje pleť.
AKCE
-10%Sleva
Tesori d´Oriente tělový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente tělový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Kód: 2210199
Kód dod.: 795385
EAN: 8008970003603
 
70 Kč
78 Kč
233.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sametový tělový krém Tesori d´Oriente Crema Corpo Aegyptus s extrakty z modré lilie a mlékem z papyru. Bohatá a hedvábná textura, která se rychle absorbuje, nezanechává mastný film a rozjasňuje pokožku těla.
AKCE
-11%Sleva
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501573
Kód dod.: 794661
EAN: 8720182281661
 
79.90 Kč
89.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní kúra pro všechny typy vlasů. 98% složek přírodního původu. 0% silikony, barviva, minerální oleje.
AKCE
-11%Sleva
Sunsil tónovací kúra pro blond Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsil tónovací kúra pro blond Colore Al Top, 180 ml
Kód: 2501569
Kód dod.: 794665
EAN: 8710522889879
 
48 Kč
54 Kč
266.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Špičková tónovací kúra pro blond, odbarvené a zesvětlené vlasy. S arganovým olejem pro viditelně vyživené a lesklé vlasy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.