cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Stachema Tvrdidlo P 11 pro Eprosiny a epoxidy, 45 g
Stachema
Stachema Tvrdidlo P 11 pro Eprosiny a epoxidy, 45 g
Kód: 2503580
Kód dod.: 502706
EAN: 8594024091646
100%
73.90 Kč
74 Kč
1 642.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vytvrzování epoxidových pryskyřic a Eprosinů. Tvrdidlo P 11 se používá k vytvrzování epoxidových pryskyřic a Eprosinů zejména pro oblast stavebnictví, dále při výrobě kompozitů a pro výrobu lepidel.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, smrk, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, smrk, 250 g
Kód: 2504868
Kód dod.: 511249
EAN: 8591235075687
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
AKCE
-52%Sleva
PATTEX Parket tmel, mahagon, 310 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Parket tmel, mahagon, 310 ml
Kód: 2506330
Kód dod.: 519208
EAN: 9000100537193
 
54 Kč
112 Kč
174.19Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Parket tmel je jednosložkový tmel pro precizní vyplnění spár u dřevěných a laminátových podlah, brousitelný, přelakovatelný a odolný vůči vlhkosti i nečistotám.
Ceys Koupelny a kuchyně silikon, transparentní, 280 ml
Ceys®
Ceys Koupelny a kuchyně silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2505665
Kód dod.: 503098
EAN: 8411519225020
 
137 Kč
489.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní acetátový transparentní silikon, který brání průnikům vody, vzduchu a vlhkosti s trojitou ochranou proti plísni.
Uniflex PES-TMEL UNI univerzální tmel, 2 kg
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL UNI univerzální tmel, 2 kg
Kód: 2504546
Kód dod.: 512204
EAN: 8591235062656
 
465 Kč
232.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uniflex tmel uni je dvousložkový univerzální polyesterový tmel určený pro tmelení větších i menších nerovností. Používá se především na kov, ocel, kámen, beton a dřevo.
Hobby vytlačovací pistole na kartuše, rámová, kovová
Silites
Hobby vytlačovací pistole na kartuše, rámová, kovová
Kód: 2502930
Kód dod.: 519950
EAN: 8590804009214
 
76.90 Kč
77 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní kovová vytlačovací pistole. Ohnuté zakončení pro pohodlné a rychlé nastavení pístu do požadované polohy. Tyč aplikačního pístu má šestihranný profil pro zvýšené tření. Používá se na práci s tmelem, silikonem, akrylem, atd...
Ceresit CS25 sanitární silikon, bahama, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, bahama, 280 ml
Kód: 2507946
Kód dod.: 519433
EAN: 8691451080318
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
AKCE
-10%Sleva
Ceys kamnářský tmel 1500 °C, černý, 310 ml
Ceys®
Ceys kamnářský tmel 1500 °C, černý, 310 ml
Kód: 2601420
Kód dod.: 503125
EAN: 8411519763010
 
112 Kč
125 Kč
361.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel na anorganické bázi speciálně určený pro opravy trhlin nebo pro utěsnění spár BEZ DILATACE, které jsou nepřetržitě vystavené vysokým teplotám 1 100 °C nebo jednorázové teplotě do 1 500 °C. Po zaschnutí má černou barvu a nebělá.
AKCE
PATTEX Sanitární silikon Premium, transparentní, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon Premium, transparentní, 280 ml
Kód: 2602675
Kód dod.: 518983
EAN: 9000101165234
 
145 Kč
517.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon Premium transparentní nabízí dlouhodobou ochranu proti plísním a vysokou odolnost ve vlhkém prostředí.
PATTEX Sanitární silikon Premium, bílý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon Premium, bílý, 280 ml
Kód: 2602674
Kód dod.: 518979
EAN: 9000101165159
 
129 Kč
460.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon Premium bílý je vysoce odolný silikonový tmel s trojitou ochranou proti plísním, houbám a bakteriím.
AKCE
-11%Sleva
PATTEX Univerzální silikon, transparentní, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Univerzální silikon, transparentní, 280 ml
Kód: 2602671
Kód dod.: 518975
EAN: 9000101164893
 
115 Kč
129 Kč
410.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex univerzální silikon transparentní je pružný silikonový tmel pro univerzální použití v interiéru i exteriéru.
-12%Sleva
PATTEX Sanitární silikon Premium, manhattan, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon Premium, manhattan, 280 ml
Kód: 2602676
Kód dod.: 518985
EAN: 9000101165197
 
128 Kč
145 Kč
457.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon Premium Manhattan je pružný silikonový tmel pro sanitární oblasti s vysokou odolností proti vlhkosti a plísním.
SCHAUMA KONDICIONÉR VE SPREJI VOLUME&LIFT 200 ML 8402
Henkel Schwarzkopf schauma
SCHAUMA KONDICIONÉR VE SPREJI VOLUME&LIFT 200 ML 8402
Kód: 2603399
Kód dod.: 855411
EAN: 9000101788402
 
89.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
-1%Sleva
Essence Curl Fixing podkladová báze na řasy 7 ml
Essence
Essence Curl Fixing podkladová báze na řasy 7 ml
Kód: 2502321
Kód dod.: ES421371
EAN: 4059729421371
 
87 Kč
88 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým řasám výrazné natočení i plný objem díky podkladové bázi Mascara Primer Curl Fixing od
Sunsilk maska pro hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501578
Kód dod.: 794655
EAN: 8717163720165
 
89.90 Kč
499.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro rovné vlasy, bez krepatění. S arganovým olejem.
Sunsilk maska pro suché vlasy Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro suché vlasy Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501577
Kód dod.: 794658
EAN: 8000770400255
 
89.90 Kč
499.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální pro suché a unavené vlasy! Receptura s avokádovým olejem a Aloe Vera je ideální pro suché a unavené vlasy.
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501574
Kód dod.: 794659
EAN: 8710522868683
 
89.90 Kč
499.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní kúra pro křehké vlasy, pevnost proti lámání s 98% přísadami přírodního původu. 0% silikony, barviva, minerální oleje.
AKCE
-12%Sleva
Dixi vlasový aktivátor s kopřivou a kofeinem 200 ml
Dixi
Dixi vlasový aktivátor s kopřivou a kofeinem 200 ml
Kód: 2601399
Kód dod.: 856034
EAN: 8586000088269
 
114.90 Kč
129.90 Kč
1 149Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DIXI vlasový aktivátor s kopřivou a kofeinem je bezoplachová péče, která pomáhá posilovat vlasové kořínky a podporuje zdravý vzhled vlasů.
NIVEA BODY SÉRUM SKIN REFINING 200 ML 4806
Nivea®
NIVEA BODY SÉRUM SKIN REFINING 200 ML 4806
Kód: 2603139
Kód dod.: 808102
EAN: 9005800404806
 
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Men Protect & Care pánský pleťový gel, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care pánský pleťový gel, 50 ml
Kód: 46184
Kód dod.: 88812
EAN: 9005800395333
 
204.90 Kč
4 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spolehněte se na složení s provitamínem B5 a aloe vera. Rychle se vstřebává, nelepí a nezanechává mastný film. Vsaďte na okamžitou úlevu a hydrataci.
-7%Sleva
Payot Rituel Douceur Baume Fondant mikro-peelingový krém na chodidla 100 ml
Payot Paris
Payot Rituel Douceur Baume Fondant mikro-peelingový krém na chodidla 100 ml
Kód: 2302616
Kód dod.: 65118788
EAN: 3390150589034
 
349 Kč
375 Kč
3 490Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zásluhou keratolytického působení eliminuje zhrublou kůži, mozoly, otlaky i popraskané paty. Hloubko
AKCE
-16%Sleva
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
Kód: 2508561
Kód dod.: 812092
EAN: 8595061615819
 
79.90 Kč
94.90 Kč
399.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný masážní emulgel přináší intenzivní bylinnou péči a rychlý pocit úlevy namáhaným svalům, kloubům a nohám.
RYOR matující krém s pudrovým efektem 50 ml
Ryor
RYOR matující krém s pudrovým efektem 50 ml
Kód: 89330
Kód dod.: 821402
EAN: 8594007972160
97%
229.90 Kč
4 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoký obsah mikročástic vytváří dokonale matný a pudrový efekt bez lepivého pocitu, emulze účinně absorbuje kožní maz a díky jedinečnému složení optimálně hydratuje pleť.
AKCE
-10%Sleva
Tesori d´Oriente tělový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente tělový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Kód: 2210199
Kód dod.: 795385
EAN: 8008970003603
 
70 Kč
78 Kč
233.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sametový tělový krém Tesori d´Oriente Crema Corpo Aegyptus s extrakty z modré lilie a mlékem z papyru. Bohatá a hedvábná textura, která se rychle absorbuje, nezanechává mastný film a rozjasňuje pokožku těla.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.