cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 880 Tmavě fialová 115 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 880 Tmavě fialová 115 ml
Kód: 63682
Kód dod.: 870084
EAN: 3838824177052
100%
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní barvicí krém s mikro oleji šetrně proniká do vlasového vlákna a zanechává v něm vysoce ko
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic bílá 2 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic bílá 2 kg
Kód: 2506937
Kód dod.: 519580
EAN: 5900089140015
 
286 Kč
143Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoce kvalitní flexibilní spárovací hmota určená pro spáry o šířce 2 až 8 mm.
-24%Sleva
ASTRID SUN KRÉM PLEŤOVÝ SUPER MAT F30 50 ML 3167
Astrid
ASTRID SUN KRÉM PLEŤOVÝ SUPER MAT F30 50 ML 3167
Kód: 2601317
Kód dod.: 815061
EAN: 8592297013167
 
169.90 Kč
224.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glade náplň osvěžovače vzduchu Touch Fresh Pure Clean Linen 3× 10 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu Touch Fresh Pure Clean Linen 3× 10 ml
Kód: 2306547
 
EAN: 5000204847543
 
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň do osvěžovačů vzduchu řady Glade one touch s vůní čerstvě vypraného prádla. Jedná se o koncentrovaný aerosolový osvěžovač vzduchu intenzivní příjemné vůně, která provoní váš domov.
AKCE
-9%Sleva
Schauma šampon Stronger for Longer Hair pro dlouhé vlasy s ibiškem a rozmarýnem 400ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon Stronger for Longer Hair pro dlouhé vlasy s ibiškem a rozmarýnem 400ml
Kód: 2508197
Kód dod.: 845170
EAN: 9000101750058
 
69.90 Kč
77 Kč
174.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistí a posiluje dlouhé vlasy a dodává vašim délkám a kořínkům větší odolnost pro menší lámavost.
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic bílá 5 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic bílá 5 kg
Kód: 2506969
Kód dod.: 519615
EAN: 5900089140022
 
531 Kč
106.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoce kvalitní flexibilní spárovací hmota určená pro spáry o šířce 2 až 8 mm.
BIC MISS SOLEIL COLOR JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK 8KS 7739
BIC MISS SOLEIL COLOR JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK 8KS 7739
Kód: 2603481
Kód dod.: 882130
EAN: 3086123437739
 
159.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AKCE
-10%Sleva
Ceys kamnářský tmel 1500 °C, černý, 310 ml
Ceys®
Ceys kamnářský tmel 1500 °C, černý, 310 ml
Kód: 2601420
Kód dod.: 503125
EAN: 8411519763010
 
112 Kč
125 Kč
361.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel na anorganické bázi speciálně určený pro opravy trhlin nebo pro utěsnění spár BEZ DILATACE, které jsou nepřetržitě vystavené vysokým teplotám 1 100 °C nebo jednorázové teplotě do 1 500 °C. Po zaschnutí má černou barvu a nebělá.
Natura Želatina v prášku, kuchyňská čirá, 20 g
Natura
Natura Želatina v prášku, kuchyňská čirá, 20 g
Kód: 03754
Kód dod.: 934980
EAN: 8584002008056
100%
39.90 Kč
1 995Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Želatina je sypká směs pro přípravu čirého želé na ovocné moučníky, dorty, poháry.
AKCE
-8%Sleva
REMAL V2020 latex univerzální, bílý, 800 g
REMAL
REMAL V2020 latex univerzální, bílý, 800 g
Kód: 2500205
Kód dod.: 370508
EAN: 8591235019704
 
66.90 Kč
72.90 Kč
83.63Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexový nátěr pro venkovní i vnitřní použití. Pro vnitřní a venkovní nátěry dřeva, dřevotřískových a dřevovláknitých desek, zdiva, omítek, cetris desek. Ekologicky příznivý výrobek.
REMAL V2064 latex vnitřní, bílý, 10 kg
REMAL
REMAL V2064 latex vnitřní, bílý, 10 kg
Kód: 2503208
Kód dod.: 370162
EAN: 8591235019957
 
599 Kč
59.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen pro vnitřní nátěry dřeva, papíru, omítek, dřevotřísky apod. Je omyvatelný, s vysokou bělostí a dobře kryje. Není vhodný pro objekty s trvale vlhkým prostředím.
REMAL V2065 latex venkovní, bílý, 5 kg
REMAL
REMAL V2065 latex venkovní, bílý, 5 kg
Kód: 2503269
Kód dod.: 369562
EAN: 8591235019803
 
375 Kč
75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vnitřní a venkovní nátěry stavebních materiálů jako jsou zdivo, dřevo, dřevotřískové a dřevovláknité desky a papír. Je omyvatelný, s vysokou bělostí a dobře kryje.
LAZUROL impregnační základ S1033 čirý, 9 l
Lazurol
LAZUROL impregnační základ S1033 čirý, 9 l
Kód: 2504014
Kód dod.: 246176
EAN: 8595073027235
 
2 819 Kč
313.22Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K preventivní chemické povrchové ochraně dřeva a materiálů na jeho bázi před napadením plísněmi, dřevozbarvujícími i dřevokaznými houbami a dřevokazným hmyzem.
Den Braven lepidlo na polystyren, bílé, 310 ml
Den Braven
Den Braven lepidlo na polystyren, bílé, 310 ml
Kód: 2503373
Kód dod.: 518857
EAN: 8595100106995
 
57.90 Kč
58 Kč
206.79Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění nerovností
Sokrates Lazura silnovrstvá lazura na dřevo, čirá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Lazura silnovrstvá lazura na dřevo, čirá, 0,7 kg
Kód: 2503698
Kód dod.: 394979
EAN: 8594040505950
 
275 Kč
392.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura k nátěrům stabilních dřevěných konstrukcí, pro venkovní i vnitřní prostředí. Vyznačuje se vysokou průzračností s možností polotransparentnosti až kryvosti, maximální světlostálostí, odolností proti odlupování a praskání na hranách.
Glade Refreshing Air mazlíčci automatický osvěžovač vzduchu náhradní náplň sprej 269 ml
Glade by brise®
Glade Refreshing Air mazlíčci automatický osvěžovač vzduchu náhradní náplň sprej 269 ml
Kód: 2500652
Kód dod.: 724994
EAN: 5000204381856
 
154.90 Kč
575.84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato náplň pro automatický osvěžovač vzduchu Glade Refreshing Air je speciálně vyvinutá pro domácnosti s mazlíčky.
Spokar držák malířského válečku, délka 55 cm, pro díru 6 mm, pro malířské válečky 10 až 15 cm
Spokar®
Spokar držák malířského válečku, délka 55 cm, pro díru 6 mm, pro malířské válečky 10 až 15 cm
Kód: 2502971
Kód dod.: 552358
EAN: 8593534670921
 
35.90 Kč
36 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Držák válečku pro válečky široké 100 až 150 mm, průměr 6 mm. Vhodné pro válečky s průměrem na držák 6 mm. Všechna držadla se dají nasadit na kužel teleskopických holí.
Perwoll Light Colors prací gel na světlobarevné a bílé oblečení 20 dávek, 1L
Henkel Perwoll
Perwoll Light Colors prací gel na světlobarevné a bílé oblečení 20 dávek, 1L
Kód: 2501340
Kód dod.: 761047
EAN: 9000101826876
 
154.90 Kč
7.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek Perwoll Light Colors s inovativní technologií proti zašednutí oblečení poskytují ideální péči o všechno světlé, béžové, pastelové a bílé oblečení.
-16%Sleva
Nivea Sun OF 50 Q10 UV & Face pleťový krém na opalování proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Sun OF 50 Q10 UV & Face pleťový krém na opalování proti vráskám, 50 ml
Kód: 2600201
Kód dod.: 815196
EAN: 4006000219820
 
209.90 Kč
249.90 Kč
5 247.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bojujte proti jemným linkám, vráskám a pigmentovým skvrnám už během pobytu na slunci. Pomůže vám - NIVEA SUN Pleťový krém na opalování proti vráskám OF 50.
Ceys Stop Plísni sanitární silikon, bílý, 280 ml
Ceys®
Ceys Stop Plísni sanitární silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2506418
Kód dod.: 503082
EAN: 8411519755398
 
165 Kč
589.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisté a bílé spáry natrvalo. Špičkový silikon pro koupelny a kuchyně, unikátní díky kombinaci dvou jedinečných vlastností.
Soudal Express akrylový tmel, přetíratelný, bilý, 300 ml
Soudal
Soudal Express akrylový tmel, přetíratelný, bilý, 300 ml
Kód: 2504692
Kód dod.: 519158
EAN: 5411183126879
 
95.90 Kč
342.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi rychle schnoucí pružně plastický tmel na bázi akrylátu s výbornou přilnavostí k běžným stavebním podkladům. Přetíratelný běžnými barvami již po 10 minutách.
Soudal akrylový těsnící tmel, přetíratelný, bílý, 300 ml
Soudal
Soudal akrylový těsnící tmel, přetíratelný, bílý, 300 ml
Kód: 2502923
Kód dod.: 519160
EAN: 5411183004931
 
59.90 Kč
213.93Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmelení spojů a prasklin v sádrokartonech, připojovací spáry rámů oken a zárubní dveří v interiéru, utěsnění spár mezi zdmi a okenními parapety z interiéru, spoje dekorativních lišt a stěn.
Essence Ciao! rozjasňující tvářenka 01 Buongiorno Bellissima, 5,7 g
Essence
Essence Ciao! rozjasňující tvářenka 01 Buongiorno Bellissima, 5,7 g
Kód: 2602849
Kód dod.: ES622372
EAN: 4059729622372
 
89 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte své tváři svěžest s essence Ciao! Rozjasňující tvářenkou 01 Buongiorno Bellissima z limitov
Den Braven Klempířský a karosářský tmel bílý, 280 ml
Den Braven
Den Braven Klempířský a karosářský tmel bílý, 280 ml
Kód: 2506657
Kód dod.: 518799
EAN: 8595100119896
 
82.90 Kč
296.07Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložkový těsnící spárovací tmel, na bázi emulze vodných pryskyřic plastů. Vytvrzuje odpařením vody, vytváří trvale pevný, vysoce kvalitní, odolný, plasticko-elastický spoj.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.