cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Regina Líčidlo na řasy náhradní náplň s nástavcem 5,8 g, černé.
Detecha® Regina®
Regina Líčidlo na řasy náhradní náplň s nástavcem 5,8 g, černé.
Kód: 14396
Kód dod.: 831001
EAN: 8595002302556
90%
44.90 Kč
7 483.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Líčidlo s obsahem vitamínu E a včelího vosku. Náhradní černá náplň do řasenky. Nástavec pro plnění do jakéhokoliv pouzdra přiložen.
AKCE
-10%Sleva
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, bílý, 125 g
Ceys®
Ceys Total Tech voděodolné lepidlo a tmel, bílý, 125 g
Kód: 2504449
Kód dod.: 502988
EAN: 8411519772326
 
149 Kč
165 Kč
1 192Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvládne všechno. Vysoce mnohostranný jednosložkový hybridní tmel. Vykazuje vyšší přilnavost než polyuretan v kombinaci s pružností a těsností silikonu. Lepí, tmelí a opravuje všechny typy materiálů v interiéru i exteriéru, a to i pod vodou.
Spokar držák malířského válečku, délka 55 cm, pro díru 6 mm, pro malířské válečky 10 až 15 cm
Spokar®
Spokar držák malířského válečku, délka 55 cm, pro díru 6 mm, pro malířské válečky 10 až 15 cm
Kód: 2502971
Kód dod.: 552358
EAN: 8593534670921
 
35.90 Kč
36 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Držák válečku pro válečky široké 100 až 150 mm, průměr 6 mm. Vhodné pro válečky s průměrem na držák 6 mm. Všechna držadla se dají nasadit na kužel teleskopických holí.
-5%Sleva
Essence lesk na rty Extreme shine 19 Frosted Fairy, 5 ml
Essence
Essence lesk na rty Extreme shine 19 Frosted Fairy, 5 ml
Kód: 2601716
Kód dod.: ES585080
EAN: 4059729585080
 
55 Kč
58 Kč
11 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svým rtům okamžitý lesk, plnější efekt a jemný nádech růžové barvy. Lesk na rty essence ext
Essence Ciao! gel na obočí lifting 01 That's Amore, 9 ml
Essence
Essence Ciao! gel na obočí lifting 01 That's Amore, 9 ml
Kód: 2602848
Kód dod.: ES622358
EAN: 4059729622358
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Upravte si obočí k dokonalosti během chvilky s limitovanou edicí essence Ciao! Gelu na obočí 01 That
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, bílý, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, bílý, 750 g
Kód: 2502881
Kód dod.: 511178
EAN: 3831000200698
 
93.90 Kč
125.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel na dřevo pro opravy povrchových vad masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných dřevotřískových desek, apod. před jejich konečnou povrchovou úpravou.
-4%Sleva
viGO pytle na odpad zatahovací fialové LDPE 27 µ 60 l, 60 × 72 cm, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad zatahovací fialové LDPE 27 µ 60 l, 60 × 72 cm, 10 ks
Kód: 2501926
Kód dod.: 954637
EAN: 5902841471184
 
24.90 Kč
26 Kč
2.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zatahovací pytle na odpad odolné proti protržení. Vhodné pro velké koše o objemu 60 l.
Essence Ciao! houbičky na korektor 01 Squeeze The Day, 2 ks
Essence
Essence Ciao! houbičky na korektor 01 Squeeze The Day, 2 ks
Kód: 2602850
Kód dod.: ES622389
EAN: 4059729622389
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S essence Ciao! Houbičkami na korektor z limitované edice docílíte perfektně sjednoceného tónu pleti
BARLET báze silikon S A, bílý, 5 kg
BARLET
BARLET báze silikon S A, bílý, 5 kg
Kód: 2503382
Kód dod.: 416081
EAN: 8591235025729
 
1 036.30 Kč
207.26Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se pro nátěry fasád, vápenocementových omítek, betonů, pórobetonů, dřevotřísky a podobných povrchů. Barva je snadno zpracovatelná, zdravotně nezávadná a ekologicky příznivá.
AKCE
-11%Sleva
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, bílý, 290 ml
Ceys®
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, bílý, 290 ml
Kód: 2505141
Kód dod.: 502984
EAN: 8411519772166
 
219 Kč
245 Kč
755.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje jakýkoliv materiál v interiéru i exteriéru, dokonce i pod vodou.
Uniflex sádra bílá, modelářská, 1 kg
Uniflex®
Uniflex sádra bílá, modelářská, 1 kg
Kód: 2500066
Kód dod.: 440508
EAN: 8591235056396
 
19.50 Kč
19.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
Uniflex sádra bílá, modelářská, 3 kg
Uniflex®
Uniflex sádra bílá, modelářská, 3 kg
Kód: 2500234
Kód dod.: 440518
EAN: 8591235056426
 
65.90 Kč
21.97Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
AKCE
Merkur Levandule prací gel na bílé i barevné prádlo 100 dávek 3 l
Merkur
Merkur Levandule prací gel na bílé i barevné prádlo 100 dávek 3 l
Kód: 2500872
Kód dod.: 755009
EAN: 8596422577227
100%
92 Kč
0.92Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací prostředek pro bílé i barevné prádlo Merkur Levandule.
Coccolino Care White prací gel na bílé prádlo 68 dávek 2,7 l
Coccolino
Coccolino Care White prací gel na bílé prádlo 68 dávek 2,7 l
Kód: 2600793
Kód dod.: 775388
EAN: 8720181548864
 
214.90 Kč
3.16Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel pro zářivě čisté a dlouhotrvale bílé prádlo, které si zaslouží tu nejlepší péči.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držák malířského válečku, délka 42 cm, pro díru 6 mm, pro malířské válečky 10 až 15 cm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ držák malířského válečku, délka 42 cm, pro díru 6 mm, pro malířské válečky 10 až 15 cm
Kód: 2504178
Kód dod.: 552357
EAN: 8591235041613
 
29.90 Kč
30 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Držák válečku pro válečky široké 100 až 150 mm, průměr 6 mm. Vhodné pro válečky s průměrem na držák 6 mm. Všechna držadla se dají nasadit na kužel teleskopických holí.
Uniflex sádra bílá, modelářská, 20 kg
Uniflex®
Uniflex sádra bílá, modelářská, 20 kg
Kód: 2504461
Kód dod.: 440530
EAN: 8591235056457
 
299 Kč
14.95Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
Het Latex univerzální, bílý, 1 kg
Het
Het Latex univerzální, bílý, 1 kg
Kód: 2503336
Kód dod.: 370509
EAN: 8594002532314
 
86.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexová barva pro univerzální použití v interiéru i exteriéru, doporučujeme pro užitkové a hospodářské prostory v interiéru a exteriéru, sklady, sokly, nenáročné aplikace, je-li požadován omyvatelný povrch.
AKCE
Labeta dortové želé čiré, 10 g
Labeta
Labeta dortové želé čiré, 10 g
Kód: 2602289
Kód dod.: 935021
EAN: 8594009160480
 
11 Kč
1 100Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Labeta dortové želé čiré dodá dortům a dezertům lesklý vzhled a pomáhá udržet ovoce svěží.
Glade osvěžovač vzduchu Pure Clean Linen, 300 ml
Glade by brise®
Glade osvěžovač vzduchu Pure Clean Linen, 300 ml
Kód: 44258
Kód dod.: 725003
EAN: 5907635900611
93%
89.90 Kč
299.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vůně čistoty eliminuje zápachy bez jejich překrytí, zanechává závan svěžesti po dlouhé hodiny. Na použití jednoduché spreje, které neutralizují pachy a naplní váš domov krásnými vůněmi.
Vápno na bílení, hašená vápenná barva, Čerťák, 10 kg
Čerťák
Vápno na bílení, hašená vápenná barva, Čerťák, 10 kg
Kód: 2505364
Kód dod.: 416533
EAN: 8591235093087
 
255 Kč
25.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hašené vápno pro stavebnictví, zahradnictví a pro tradiční dezinfikování hospodářských stavení a budov.
-1%Sleva
Essence What The Fake! umělé řasy 01 Dramatic Volume 1 g
Essence
Essence What The Fake! umělé řasy 01 Dramatic Volume 1 g
Kód: 2500389
 
EAN: 4059729516589
 
77 Kč
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nalepovací řasy What The Fake! od značky essence dodávají intenzivní objem pro nepřehlédnutelný vzhl
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 101 Main Squeeze, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 101 Main Squeeze, 4 ml
Kód: 2601727
Kód dod.: ES585134
EAN: 4059729585134
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Okamžitě hladké, plné a zářivě lesklé rty. Objevte lesk na rty essence what the fake! 101 Main Sque
Sedlákův žížalí čaj s humátem 100 % bio, 500ml
Biom
Sedlákův žížalí čaj s humátem 100 % bio, 500ml
Kód: 2401776
Kód dod.: 68234
EAN: 8595078517236
100%
129 Kč
258Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sedlákův žížalí čaj s humátem je přírodní biostimulant pro rostliny, zlepšuje půdu a odolnost rostlin.
Moschino Funny! toaletní voda pro ženy 25 ml
Moschino
Moschino Funny! toaletní voda pro ženy 25 ml
Kód: 75600
 
EAN: 8011003991594
 
679 Kč
27 160Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2007. Vůně Moschino Funny je rozkošná, hravá, povzbuz
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.