cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Woolite Black Keratin Perfume Edition prací gel na černé prádlo 60 dávek, 3,6 l
Woolite
Woolite Black Keratin Perfume Edition prací gel na černé prádlo 60 dávek, 3,6 l
Kód: 2602988
Kód dod.: 761130
EAN: 5907458610025
 
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Woolite Black Keratin Perfume Edition je speciálně určený pro praní černého a tmavého prádla.
-3%Sleva
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 101 Lovely Litchi 10 ml
Essence
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 101 Lovely Litchi 10 ml
Kód: 2301853
Kód dod.: ES394606
EAN: 4059729394606
100%
34 Kč
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce lesklá textura s ovocnou příchutí! Tónovací lesky na rty JUICY BOMB s příjemnou vůní poskytno
Odol Fluorid zubní pasta, 100 ml
Odol®
Odol Fluorid zubní pasta, 100 ml
Kód: 89406
Kód dod.: 885161
EAN: 5054563198808
97%
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Odol Fluorid je vhodná pro klinicky ověřenou fluoridovou prevenci zubního kazu.
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Kód: 2602636
Kód dod.: ES598202
EAN: 4059729598202
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte rtům šťavnatý a zářivý finiš díky limitované edici essence Say It With Juicy Big Hug Juicy B
-8%Sleva
Bref WC gel Power Aktiv Gel Flower s osvěžovačem, 700 ml
Henkel Bref
Bref WC gel Power Aktiv Gel Flower s osvěžovačem, 700 ml
Kód: 1802661
Kód dod.: 717360
EAN: 9000101311778
100%
54.90 Kč
59.90 Kč
78.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref gelový WC čistič díky silnému složení účinnému zejména proti vodnímu kameni zajišťuje hygienickou čistotu a lesk vaší toalety. WC čistič po aplikaci dodá vaší toaletě také příjmenou vůni.
Lazurol Aqua Ekohost lesk V1305 podlahový lak, 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost lesk V1305 podlahový lak, 600 g
Kód: 2505017
Kód dod.: 388205
EAN: 8591235077735
 
419 Kč
698.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uretanakrylátový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 8 g
Mako color
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 8 g
Kód: 2504661
Kód dod.: 512017
EAN: 8592884002314
 
43.90 Kč
44 Kč
5 487.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DBPO pasta - červená PE iniciátor - tužidlo do polyesterových tmelů. Reakční iniciátor pro vytvrzení polyesterových tmelů. Tužidlo do polyesterových tmelů, tužidlo do akrylových plničů, tužidlo do klarlaku, tužidlo do akrylových barev.
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Henkel Bref
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Kód: 2507036
Kód dod.: 720254
EAN: 9000101591965
 
169.90 Kč
566.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon zajišťují hygienickou čistotu toalety, pomáhají předcházet usazování nečistot a zanechávají dlouhotrvající citronovou vůni po každém spláchnutí.
AKCE
Bref WC blok Power Aktiv Pine, 2× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Pine, 2× 50 g
Kód: 2501959
Kód dod.: 720162
EAN: 9000100656801
 
74 Kč
740Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BREF Power Activ je první WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které v sobě spojují přitažlivý design s vynikajícími vlastnostmi pro docílení hygienicky čisté a svěží toalety.
-1%Sleva
Bilak A 0000 lesk disperzní lak na dřevo, transparentní, 0,7 kg
Bilak
Bilak A 0000 lesk disperzní lak na dřevo, transparentní, 0,7 kg
Kód: 2503361
Kód dod.: 183920
EAN: 8590518311078
 
192 Kč
193 Kč
274.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní vodou ředitelný transparentní lak s širokým uživatelským zaměřením. Využívá se jak k lazurovacím nátěrům, tak k vytváření souvislých ochranných povlaků...
-3%Sleva
Nivea Q10 Power noční krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power noční krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 2505208
Kód dod.: 822446
EAN: 9005800390741
 
334.90 Kč
345.90 Kč
6 698Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Méně vrásek, pevnější kontury a svěží vzhled. Vyzkoušejte noční péči vytvořenou na míru speciálně pro suchou a namáhanou pleť - NIVEA Výživný noční krém proti vráskám Q10 POWER.
AKCE
-8%Sleva
Bref WC gel Power Aktiv Gel Flower s osvěžovačem, 750 ml
Henkel Bref
Bref WC gel Power Aktiv Gel Flower s osvěžovačem, 750 ml
Kód: 2602939
Kód dod.: 717384
EAN: 9000101858990
 
54.90 Kč
59.90 Kč
73.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref gelový WC čistič díky silnému složení účinnému zejména proti vodnímu kameni zajišťuje hygienickou čistotu a lesk vaší toalety. WC čistič po aplikaci dodá vaší toaletě také příjmenou vůni.
-3%Sleva
Chlór šok POOL Balance 2,2 Kg
Chlór šok POOL Balance 2,2 Kg
Kód: 2602048
Kód dod.: 676644
EAN: 8595039316113
 
389 Kč
399 Kč
176.82Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozpustný přípravek pro intenzivní dezinfekci bazénové vody.
AKCE
-11%Sleva
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC kuličky, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC kuličky, 3 × 50 g
Kód: 70233
Kód dod.: 720182
EAN: 9000100753371
98%
79.90 Kč
89.90 Kč
26.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power aktiv zabraňuje usazování vodního kamene, vytváří účinnou čisticí pěnu, zabraňuje usazování nečistot a dodává vaší toaletě extra svěžest.
Syoss Max Hold Power gel pro uhlazené elegantní účesy, 250 ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold Power gel pro uhlazené elegantní účesy, 250 ml
Kód: 59027
Kód dod.: 855507
EAN: 9000100591010
 
154.90 Kč
619.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Salonem inspirovaný Syoss, vyvinutý s a testovaný kadeřníky poskytuje perfektní rovnováhu mezi fixací a pružností - pro dlouhotrvající styling ze salonu doma. Max Hold Power Gel.
Bref Power Aktiv Fruitopia, WC blok v kuličkách, 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Fruitopia, WC blok v kuličkách, 3 x 50 g
Kód: 2508856
Kód dod.: 720240
EAN: 9000101834758
 
89.90 Kč
599.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Fruitopia je závěsný WC blok složený ze čtyř aktivních kuliček v košíčku.
Domestos 3v1 Power Citrusů nádradní náplň do WC bloku, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Citrusů nádradní náplň do WC bloku, 35 g
Kód: 2402870
Kód dod.: 719027
EAN: 8720182778741
 
16.90 Kč
482.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nádradní náplň do WC bloku pro zářivě čistou toaletu s vůní citrusů.
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 375 ml
Lazurol
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 375 ml
Kód: 2504137
Kód dod.: 243276
EAN: 8591235039320
 
168 Kč
448Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolný vůči vlhku a vodě, vyznačuje se výbornou zpracovatelností, dlouhodobou ochranou před povětrnostními vlivy a stabilním leskem. Lak obzvlášť zvýrazňuje kresbu dřeva.
Duck Extra Power Pine pěnivý bělící WC gel, 750 ml
Duck™
Duck Extra Power Pine pěnivý bělící WC gel, 750 ml
Kód: 2600373
Kód dod.: 717551
EAN: 5000204923278
 
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí a dezinfekční přípravek na Wc mísu. Zlikviduje 99,9% mikroorganismů. Dosahuje na skyté bakterie a nečistoty. Bělidlo a pěna v jedné láhvi.
AKCE
-8%Sleva
Bref Power Aktiv Lemon a Ocean WC blok, 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Lemon a Ocean WC blok, 4 x 50 g
Kód: 2602656
Kód dod.: 720247
EAN: 9000101309485
 
119 Kč
129.90 Kč
595Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Lemon & Ocean WC blok 4 × 50 g je závěsný čisticí WC blok určený k udržování čistoty toalety při každém spláchnutí. Kombinuje dvě vůně – citron (Lemon) a oceán (Ocean) – a postupně uvolňuje aktivní látky, které čistí a osvěžují WC mí
Alex Čistič extra lesk 2v1 na laminát s vůní pomeranče, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra lesk 2v1 na laminát s vůní pomeranče, 750 ml
Kód: 1905877
Kód dod.: 702087
EAN: 8411660520166
 
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně čistí plovoucí laminátové, korkové podlahy a zároveň jim dodává lesk. Je účinný čistič a leštěnka v jediném přípravku.
AKCE
-26%Sleva
Nivea Q10 Power čisticí pleťové mléko proti vráskám, 200 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power čisticí pleťové mléko proti vráskám, 200 ml
Kód: 43685
Kód dod.: 822558
EAN: 9005800391861
 
99.90 Kč
134.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Důkladně, ale jemně odstraňuje make-up a každodenní nečistoty. Zvyšuje obsah přirozeného koenzymu Q10 v pleti. Bojuje proti vráskám zevnitř, viditelně pleť vyhlazuje. Výsledkem je čistá, vyhlazená a sjednocená pleť.
-18%Sleva
Pur Duo Power Lemon prostředek na ruční mytí nádobí, 450 ml
Henkel Pur
Pur Duo Power Lemon prostředek na ruční mytí nádobí, 450 ml
Kód: 06962
Kód dod.: 735180
EAN: 90005596
100%
49 Kč
59.90 Kč
108.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pur 3x action odour effect lemon 450 ml prostředek na ruční mytí nádobí. Rychle a účinně odstraňuje mastnotu, zaschlé zbytky jídla a zanechává nádobí čisté a zářivé. Nová receptura 3 x Action zaručuje max. účinnost. Má příjemnou citronovou vůni.
Epolex s1300 lesk dvousložkový lak na dřevo + tužidlo, 840 g
Epolex s1300 lesk dvousložkový lak na dřevo + tužidlo, 840 g
Kód: 2504538
Kód dod.: 258157
EAN: 8591235060157
 
559 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak je určen ke zhotovení vysoce lesklých, tvrdých, transparentních nátěrů dřeva, vláknitých desek, kovů a některých druhů plastických hmot a k napouštění savých podkladů (např. beton, zdivo).
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.