cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Artdeco Glossy Lip Chubby výživný lesk na rty v tužce 10 Malibu kiss 1,8 g
Artdeco
Artdeco Glossy Lip Chubby výživný lesk na rty v tužce 10 Malibu kiss 1,8 g
Kód: 2404125
Kód dod.: 58160.10
EAN: 4052136253535
 
300 Kč
150 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemně tónovaný lesk na rty Glossy Lip Chubby od Artdeco v sobě spojuje intenzivní péči s dokonalým l
AKCE
-16%Sleva
Sidolux Universal soda Power Cotton & Peony, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal soda Power Cotton & Peony, 1 l
Kód: 2501818
Kód dod.: 702110
EAN: 5902986215551
 
46 Kč
54.90 Kč
46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Universal Cotton & Peony – univerzální čistič s technologií Soda Power a jemnou vůní bavlny a pivoněk.
AKCE
-9%Sleva
Schauma šampon Power volume 48h pro větší objem, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon Power volume 48h pro větší objem, 400 ml
Kód: 90255
Kód dod.: 845281
EAN: 9000100952330
100%
69.90 Kč
77 Kč
174.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura s komplexem Mineral-Collagen čistí a posiluje vlasy. Pro zářivý lesk a viditelný objem vlasů až na 48h*.
-25%Sleva
Tesori d'Oriente White Musk krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente White Musk krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 25614
Kód dod.: 795319
EAN: 8008970011158
 
59.90 Kč
79.90 Kč
239.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémový sprchový gel s orientální vůní bílého pižma pro ženy.
Tesori d'Oriente EdP White Musk parfémovaná voda, 100 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente EdP White Musk parfémovaná voda, 100 ml
Kód: 25613
Kód dod.: 795306
EAN: 8008970011141
100%
174.90 Kč
1 749Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parfém Tesori d’Oriente White Musk byl vyroben z těch nejlepších a nejcennějších esencí. Jeho vůně Vás bude provázet po celý den.
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 15 g
Mako color
Mako Iniciátor pasta k PE tmelu, tužidlo, červená, 15 g
Kód: 2504660
Kód dod.: 512021
EAN: 8592884002338
 
52.90 Kč
53 Kč
3 526.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DBPO pasta - červená PE iniciátor - tužidlo do polyesterových tmelů. Reakční iniciátor pro vytvrzení polyesterových tmelů. Tužidlo do polyesterových tmelů, tužidlo do akrylových plničů, tužidlo do klarlaku, tužidlo do akrylových barev.
Fa Magic Oil Pink Jasmine sprchový gel, 400 ml
Henkel Fa
Fa Magic Oil Pink Jasmine sprchový gel, 400 ml
Kód: 2506406
Kód dod.: 797152
EAN: 9000100935531
 
84.90 Kč
212.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si sprchový gel Fa magic Oil pink jasmine s ženskou vůní růžového jasmínu. Pečující receptura s mikrooleji chrání pokožku před vysušováním.
Hit Wc Fresh Power Gel čistič toalet, 750 g
Zenit Hit
Hit Wc Fresh Power Gel čistič toalet, 750 g
Kód: 2503771
Kód dod.: 717154
EAN: 8594004377197
 
39.90 Kč
49.88Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný čisticí prostředek, který odstraňuje vodou nerozpustné usazeniny anorganického a organického původu.
Biopol Laksil Lesk univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Biopol Paints
Biopol Laksil Lesk univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Kód: 2502694
Kód dod.: 243296
EAN: 8590518331076
 
445 Kč
446 Kč
635.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech.
-8%Sleva
Bref WC gel Power Aktiv Gel Lemon s osvěžovačem, 750 ml
Henkel Bref
Bref WC gel Power Aktiv Gel Lemon s osvěžovačem, 750 ml
Kód: 2602941
Kód dod.: 717386
EAN: 9000101858488
 
54.90 Kč
59.90 Kč
73.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref gelový WC čistič díky silnému složení účinnému zejména proti vodnímu kameni zajišťuje hygienickou čistotu a lesk vaší toalety.
Lovran Universal & White Aprile Fresco prášek na bílé prádlo 50 dávek, 2,5 kg
Lovran
Lovran Universal & White Aprile Fresco prášek na bílé prádlo 50 dávek, 2,5 kg
Kód: 2502167
Kód dod.: 759356
EAN: 5902670082018
 
209.90 Kč
83.96Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lovran Universal & White Aprile Fresco je univerzální prací prášek určený pro bílé a světlé prádlo. Účinně odstraňuje nečistoty i odolné skvrny a navrací prádlu svěžest a jas.
Woolite Black Keratin Perfume Edition prací gel na černé prádlo 60 dávek, 3,6 l
Woolite
Woolite Black Keratin Perfume Edition prací gel na černé prádlo 60 dávek, 3,6 l
Kód: 2602988
Kód dod.: 761130
EAN: 5907458610025
 
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Woolite Black Keratin Perfume Edition je speciálně určený pro praní černého a tmavého prádla.
Odol Fluorid zubní pasta, 100 ml
Odol®
Odol Fluorid zubní pasta, 100 ml
Kód: 89406
Kód dod.: 885161
EAN: 5054563198808
97%
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Odol Fluorid je vhodná pro klinicky ověřenou fluoridovou prevenci zubního kazu.
-3%Sleva
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 101 Lovely Litchi 10 ml
Essence
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 101 Lovely Litchi 10 ml
Kód: 2301853
Kód dod.: ES394606
EAN: 4059729394606
100%
34 Kč
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce lesklá textura s ovocnou příchutí! Tónovací lesky na rty JUICY BOMB s příjemnou vůní poskytno
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Kód: 2602636
Kód dod.: ES598202
EAN: 4059729598202
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte rtům šťavnatý a zářivý finiš díky limitované edici essence Say It With Juicy Big Hug Juicy B
AKCE
-26%Sleva
Nivea Q10 Power čisticí pleťové mléko proti vráskám, 200 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power čisticí pleťové mléko proti vráskám, 200 ml
Kód: 43685
Kód dod.: 81960
EAN: 9005800391861
 
99.90 Kč
134.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Důkladně, ale jemně odstraňuje make-up a každodenní nečistoty. Zvyšuje obsah přirozeného koenzymu Q10 v pleti. Bojuje proti vráskám zevnitř, viditelně pleť vyhlazuje. Výsledkem je čistá, vyhlazená a sjednocená pleť.
-18%Sleva
Pur Duo Power Lemon prostředek na ruční mytí nádobí, 450 ml
Henkel Pur
Pur Duo Power Lemon prostředek na ruční mytí nádobí, 450 ml
Kód: 06962
Kód dod.: 735180
EAN: 90005596
100%
49 Kč
59.90 Kč
108.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pur 3x action odour effect lemon 450 ml prostředek na ruční mytí nádobí. Rychle a účinně odstraňuje mastnotu, zaschlé zbytky jídla a zanechává nádobí čisté a zářivé. Nová receptura 3 x Action zaručuje max. účinnost. Má příjemnou citronovou vůni.
Alex Čistič extra lesk 2v1 na laminát s vůní pomeranče, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra lesk 2v1 na laminát s vůní pomeranče, 750 ml
Kód: 1905877
Kód dod.: 702087
EAN: 8411660520166
 
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně čistí plovoucí laminátové, korkové podlahy a zároveň jim dodává lesk. Je účinný čistič a leštěnka v jediném přípravku.
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 2,5 l
Lazurol
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 2,5 l
Kód: 2504136
Kód dod.: 243283
EAN: 8591235039344
 
1 019 Kč
407.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dekorativním transparentním lesklým nátěrům dřevěných stavebních prvků v interiéru i exteriéru. Lak je vysoce odolný vůči vlhku a vodě, vyznačuje se výbornou zpracovatelností, dlouhodobou ochranou před povětrnostními vlivy a stabilním leskem.
Epolex s1300 lesk dvousložkový lak na dřevo + tužidlo, 840 g
Epolex s1300 lesk dvousložkový lak na dřevo + tužidlo, 840 g
Kód: 2504538
Kód dod.: 258157
EAN: 8591235060157
 
559 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak je určen ke zhotovení vysoce lesklých, tvrdých, transparentních nátěrů dřeva, vláknitých desek, kovů a některých druhů plastických hmot a k napouštění savých podkladů (např. beton, zdivo).
Syoss Max Hold Power gel pro uhlazené elegantní účesy, 250 ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold Power gel pro uhlazené elegantní účesy, 250 ml
Kód: 59027
Kód dod.: 855507
EAN: 9000100591010
 
154.90 Kč
619.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Salonem inspirovaný Syoss, vyvinutý s a testovaný kadeřníky poskytuje perfektní rovnováhu mezi fixací a pružností - pro dlouhotrvající styling ze salonu doma. Max Hold Power Gel.
AKCE
-11%Sleva
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC kuličky, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC kuličky, 3 × 50 g
Kód: 70233
Kód dod.: 720182
EAN: 9000100753371
98%
79.90 Kč
89.90 Kč
26.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power aktiv zabraňuje usazování vodního kamene, vytváří účinnou čisticí pěnu, zabraňuje usazování nečistot a dodává vaší toaletě extra svěžest.
Bref Power Aktiv Fruitopia, WC blok v kuličkách, 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Fruitopia, WC blok v kuličkách, 3 x 50 g
Kód: 2508856
Kód dod.: 720240
EAN: 9000101834758
 
89.90 Kč
599.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Fruitopia je závěsný WC blok složený ze čtyř aktivních kuliček v košíčku.
Domestos 3v1 Power Citrusů nádradní náplň do WC bloku, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Citrusů nádradní náplň do WC bloku, 35 g
Kód: 2402870
Kód dod.: 719027
EAN: 8720182778741
 
16.90 Kč
482.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nádradní náplň do WC bloku pro zářivě čistou toaletu s vůní citrusů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.