cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Perwoll Light Colors prací gel na světlobarevné a bílé oblečení 75 dávek, 3,75L
Henkel Perwoll
Perwoll Light Colors prací gel na světlobarevné a bílé oblečení 75 dávek, 3,75L
Kód: 2507620
Kód dod.: 761049
EAN: 9000101827118
 
419.90 Kč
5.6Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek Perwoll Light Colors s inovativní technologií proti zašednutí oblečení poskytují ideální péči o všechno světlé, béžové, pastelové a bílé oblečení.
-3%Sleva
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 103 Proud Papaya 10 ml
Essence
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 103 Proud Papaya 10 ml
Kód: 2301855
Kód dod.: ES394583
EAN: 4059729394583
 
34 Kč
34.90 Kč
3 400Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce lesklé složení s ovocnou příchutí! Tónovací lesky na rty JUICY BOMB s příjemnou vůní propůjčí
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Movipur Brilant Lesk parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Lesk parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503114
Kód dod.: 388244
EAN: 8594040504250
 
267 Kč
289 Kč
445Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanový lak na dřevěné parkety, dřevěné podlahy, vnitřní obložení stěn, podhledy, hračky a nábytek. Vytváří dokonalé povrchy s hedvábným leskem, houževnaté a pružné.
Spokar York malířská škrabka, ocelový vyměnitelný list, 100 mm
Spokar®
Spokar York malířská škrabka, ocelový vyměnitelný list, 100 mm
Kód: 2502995
Kód dod.: 560710
EAN: 8593534812529
 
46.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar York malířská škrabka, ocelový vyměnitelný list o šířce 100 mm, plastové držadlo.
Bref WC Power Aktiv Levandule, WC blok v kuličkách, levandule, 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Levandule, WC blok v kuličkách, levandule, 50 g
Kód: 86732
Kód dod.: 720127
EAN: 9000101853506
95%
39.90 Kč
798Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BREF Power Activ je první WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které v sobě spojují přitažlivý design s vynikajícími vlastnostmi pro docílení hygienicky čisté a svěží toalety.
AKCE
Bref WC blok Power Aktiv Lavender, 2× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Lavender, 2× 50 g
Kód: 92684
Kód dod.: 720088
EAN: 9000100956123
 
74 Kč
740Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Power Aktiv Lavender a jeho aktivní složky vytvářejí čisticí pěnu, která chrání proti opětovnému znečištění.
Alex Samoleštící leštěnka zářivý lesk na lino a dlažbu, 750 ml
Alex®
Alex Samoleštící leštěnka zářivý lesk na lino a dlažbu, 750 ml
Kód: 1905882
Kód dod.: 704090
EAN: 8410033752104
100%
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajistí intenzivní lesk linolea, venkovní a vnitřní dlažby, mramoru nebo korku. Obsahuje přírodní vosky a polymery nové generace.
AKCE
Kotex Ultra Super Duo Pack dámské vložky, 12 ks
Kotex®
Kotex Ultra Super Duo Pack dámské vložky, 12 ks
Kód: 2602815
Kód dod.: 916255
EAN: 5029053569116
 
47.90 Kč
3.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hygienické intimní vložky ve variantě Super.
-8%Sleva
Bref WC gel Power Aktiv Gel Ocean s osvěžovačem, 750 ml
Henkel Bref
Bref WC gel Power Aktiv Gel Ocean s osvěžovačem, 750 ml
Kód: 2602942
Kód dod.: 717387
EAN: 9000101859232
 
54.90 Kč
59.90 Kč
73.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref gelový WC čistič díky silnému složení účinnému zejména proti vodnímu kameni zajišťuje hygienickou čistotu a lesk vaší toalety.
Artdeco Glossy Lip Chubby výživný lesk na rty v tužce 10 Malibu kiss 1,8 g
Artdeco
Artdeco Glossy Lip Chubby výživný lesk na rty v tužce 10 Malibu kiss 1,8 g
Kód: 2404125
Kód dod.: 58160.10
EAN: 4052136253535
 
300 Kč
150 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemně tónovaný lesk na rty Glossy Lip Chubby od Artdeco v sobě spojuje intenzivní péči s dokonalým l
Versace Eau Fraiche Pour Homme toaletní voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eau Fraiche Pour Homme toaletní voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502297
Kód dod.: 14567
EAN: 8011003902941
 
1 528 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svěží vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2006 Pánská vůně Versace je určena pro silného a seb
Taft Aloe Bost krém na vlasy 100 ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Bost krém na vlasy 100 ml
Kód: 2508195
Kód dod.: 862073
EAN: 9000101744286
 
149.90 Kč
749.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Texturizační a hydratační krém s aloe vera a niacinamidem, navržený pro vytvoření přirozeně vypadajících účesů s jemnou definicí.
Persil prací kapsle Discs 4in1 Deep Clean Expert Stain Removal 20 dávek
Henkel Persil
Persil prací kapsle Discs 4in1 Deep Clean Expert Stain Removal 20 dávek
Kód: 2508662
Kód dod.: 759352
EAN: 9000101829068
 
289.90 Kč
14.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací kapsle Persil 4v1 kombinují čtyři účinky v jedné gelové kapsli: odstraňování skvrn, hloubkové čištění, svěží vůni a péči o pračku.
Vileda Power Inox Colors drátěnka 2+1 ks
Vileda®
Vileda Power Inox Colors drátěnka 2+1 ks
Kód: 2507731
Kód dod.: 588702
EAN: 4023103246638
 
49.90 Kč
16.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní nerezová drátěnka Vileda.
AKCE
-15%Sleva
Elmex Sensitive Whitening zubní pasta, 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Whitening zubní pasta, 75 ml
Kód: 77424
Kód dod.: PL02925A
EAN: 8714789926278
92%
84.90 Kč
99.90 Kč
1 132Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Elmex Sensitive Whitening s aminfluoridem vytváří trvalou ochrannou vrstvu, která chrání před bolestivými podněty a kazy v krčkové oblasti
Carlotherm Anti nepěnivá zubní pasta, 100 g
Karlovarská kosmetika® CARLOTHERM®
Carlotherm Anti nepěnivá zubní pasta, 100 g
Kód: 57384
Kód dod.: 00505
EAN: 8594910015053
100%
74.90 Kč
749Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nepěnivá zubní pasta s obsahem karlovarské minerální vřídelní soli a přidané účinné složky Chlorhexidine-diclunoate.
Bros hubení mravenců, prášek proti mravencům, 100 g
Bros
Bros hubení mravenců, prášek proti mravencům, 100 g
Kód: 56674
Kód dod.: 675701
EAN: 5904517229235
100%
54.90 Kč
549Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný prostředek určený proti hubení mravenců v uzavřených prostorech i v jejich přímém sousedství, tedy hlavně na terasách, v altáncích, na chodnících, zahradních cestičkách a různ orodých nájezdech atd.
Domestos Power Fresh Floral Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Floral Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2403026
Kód dod.: 717122
EAN: 8720182431226
 
59.90 Kč
85.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný dezinfekční WC gel likviduje 99,99 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou špínu a vodní kámen a zanechává toaletu čistou a voňavou.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, červeň jahodová, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, červeň jahodová, 5 g
Kód: 2501443
Kód dod.: 974008
EAN: 8590105959706
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Potravinářské barvy Aroco jsou zdravotně nezávadné a vhodné ke konzumaci.
AKCE
-16%Sleva
Sidolux Universal soda power Flax Blossom, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal soda power Flax Blossom, 1 l
Kód: 2501819
Kód dod.: 702108
EAN: 5902986215148
 
46 Kč
54.90 Kč
46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Flax Blossom – účinný univerzální čistič s technologií Soda Power a jemnou vůní květů lnu.
Motip 04019 sprej na disky černý mat, 500 ml
Motip
Motip 04019 sprej na disky černý mat, 500 ml
Kód: 2504592
Kód dod.: 106232
EAN: 8711347209705
 
225 Kč
450Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Motip, sprej na disky aut. Vysoce kvalitní, rychleschnoucí nitro kombi lak, odolný proti povětrnostním vlivům.
PATTEX Fix Power samospoušť 260g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Power samospoušť 260g
Kód: 2507569
Kód dod.: 501896
EAN: 9000101111750
 
195 Kč
750Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Fix Power samospoušť – když chcete lepit rychle, čistě a bez kompromisů.
Taft lak na vlasy Power Mega, fixace 5, 400 ml
Henkel Taft®
Taft lak na vlasy Power Mega, fixace 5, 400 ml
Kód: 2507351
Kód dod.: 860082
EAN: 4015100810608
 
184.90 Kč
462.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Taft Power Mega je extra silný lak na vlasy s fixací úrovně 5 („Power“), balený ve velkém 400 ml aerosolu – ideální pro dlouhodobé držení náročných účesů.
-6%Sleva
Nivea Q10 Power denní krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power denní krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 2506004
Kód dod.: 822447
EAN: 9005800390734
 
324.90 Kč
345.90 Kč
6 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Že suchá a namáhaná pleť nemůže působit mladistvě? Kombinace koenzymu Q10, kreatinu a bio arganiového oleje vás přesvědčí o opaku - NIVEA Výživný denní krém proti vráskám Q10 POWER.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.