cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Chante Clair prací gel na sportovní oblečení Capi Sportivi 900 ml
Chante Clair
Chante Clair prací gel na sportovní oblečení Capi Sportivi 900 ml
Kód: 2509042
Kód dod.: 775421
EAN: 8015194503024
 
94.90 Kč
5.27Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel šetrně pere sportovní oblečení, pomáhá odstranit nepříjemné pachy a udržuje funkční materiály svěží a pružné.
AKCE
-14%Sleva
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent Gentle White zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent Gentle White zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2602064
Kód dod.: 885186
EAN: 8718951764910
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent Gentle White zubní pasta je určena pro citlivé zuby a bělejší vzhled zubů.
AKCE
-11%Sleva
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC kuličky, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC kuličky, 3 × 50 g
Kód: 70233
Kód dod.: 720182
EAN: 9000100753371
98%
79.90 Kč
89.90 Kč
26.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power aktiv zabraňuje usazování vodního kamene, vytváří účinnou čisticí pěnu, zabraňuje usazování nečistot a dodává vaší toaletě extra svěžest.
Syoss Max Hold Power gel pro uhlazené elegantní účesy, 250 ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold Power gel pro uhlazené elegantní účesy, 250 ml
Kód: 59027
Kód dod.: 855507
EAN: 9000100591010
 
154.90 Kč
619.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Salonem inspirovaný Syoss, vyvinutý s a testovaný kadeřníky poskytuje perfektní rovnováhu mezi fixací a pružností - pro dlouhotrvající styling ze salonu doma. Max Hold Power Gel.
Domestos 3v1 Power Citrusů nádradní náplň do WC bloku, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Citrusů nádradní náplň do WC bloku, 35 g
Kód: 2402870
Kód dod.: 719027
EAN: 8720182778741
 
16.90 Kč
482.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nádradní náplň do WC bloku pro zářivě čistou toaletu s vůní citrusů.
Bref Power Aktiv Fruitopia, WC blok v kuličkách, 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Fruitopia, WC blok v kuličkách, 3 x 50 g
Kód: 2508856
Kód dod.: 720240
EAN: 9000101834758
 
89.90 Kč
90 Kč
599.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Fruitopia je závěsný WC blok složený ze čtyř aktivních kuliček v košíčku.
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 375 ml
Lazurol
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 375 ml
Kód: 2504137
Kód dod.: 243276
EAN: 8591235039320
 
168 Kč
448Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolný vůči vlhku a vodě, vyznačuje se výbornou zpracovatelností, dlouhodobou ochranou před povětrnostními vlivy a stabilním leskem. Lak obzvlášť zvýrazňuje kresbu dřeva.
Duck Extra Power Pine pěnivý bělící WC gel, 750 ml
Duck™
Duck Extra Power Pine pěnivý bělící WC gel, 750 ml
Kód: 2600373
Kód dod.: 717551
EAN: 5000204923278
 
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí a dezinfekční přípravek na Wc mísu. Zlikviduje 99,9% mikroorganismů. Dosahuje na skyté bakterie a nečistoty. Bělidlo a pěna v jedné láhvi.
AKCE
-8%Sleva
Bref Power Aktiv Lemon a Ocean WC blok, 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Lemon a Ocean WC blok, 4 x 50 g
Kód: 2602656
Kód dod.: 720247
EAN: 9000101309485
 
119 Kč
129.90 Kč
595Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Lemon & Ocean WC blok 4 × 50 g je závěsný čisticí WC blok určený k udržování čistoty toalety při každém spláchnutí. Kombinuje dvě vůně – citron (Lemon) a oceán (Ocean) – a postupně uvolňuje aktivní látky, které čistí a osvěžují WC mí
-3%Sleva
Chlór šok POOL Balance 2,2 Kg
Chlór šok POOL Balance 2,2 Kg
Kód: 2602048
Kód dod.: 676644
EAN: 8595039316113
 
389 Kč
399 Kč
176.82Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozpustný přípravek pro intenzivní dezinfekci bazénové vody.
AKCE
-26%Sleva
Nivea Q10 Power čisticí pleťové mléko proti vráskám, 200 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power čisticí pleťové mléko proti vráskám, 200 ml
Kód: 43685
Kód dod.: 81960
EAN: 9005800391861
 
99.90 Kč
134.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Důkladně, ale jemně odstraňuje make-up a každodenní nečistoty. Zvyšuje obsah přirozeného koenzymu Q10 v pleti. Bojuje proti vráskám zevnitř, viditelně pleť vyhlazuje. Výsledkem je čistá, vyhlazená a sjednocená pleť.
-18%Sleva
Pur Duo Power Lemon prostředek na ruční mytí nádobí, 450 ml
Henkel Pur
Pur Duo Power Lemon prostředek na ruční mytí nádobí, 450 ml
Kód: 06962
Kód dod.: 735180
EAN: 90005596
100%
49 Kč
59.90 Kč
108.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pur 3x action odour effect lemon 450 ml prostředek na ruční mytí nádobí. Rychle a účinně odstraňuje mastnotu, zaschlé zbytky jídla a zanechává nádobí čisté a zářivé. Nová receptura 3 x Action zaručuje max. účinnost. Má příjemnou citronovou vůni.
Alex Čistič extra lesk 2v1 na laminát s vůní pomeranče, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra lesk 2v1 na laminát s vůní pomeranče, 750 ml
Kód: 1905877
Kód dod.: 702087
EAN: 8411660520166
 
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně čistí plovoucí laminátové, korkové podlahy a zároveň jim dodává lesk. Je účinný čistič a leštěnka v jediném přípravku.
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 2,5 l
Lazurol
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 2,5 l
Kód: 2504136
Kód dod.: 243283
EAN: 8591235039344
 
1 019 Kč
407.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dekorativním transparentním lesklým nátěrům dřevěných stavebních prvků v interiéru i exteriéru. Lak je vysoce odolný vůči vlhku a vodě, vyznačuje se výbornou zpracovatelností, dlouhodobou ochranou před povětrnostními vlivy a stabilním leskem.
Epolex s1300 lesk dvousložkový lak na dřevo + tužidlo, 840 g
Epolex s1300 lesk dvousložkový lak na dřevo + tužidlo, 840 g
Kód: 2504538
Kód dod.: 258157
EAN: 8591235060157
 
559 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak je určen ke zhotovení vysoce lesklých, tvrdých, transparentních nátěrů dřeva, vláknitých desek, kovů a některých druhů plastických hmot a k napouštění savých podkladů (např. beton, zdivo).
PATTEX Fix Power samospoušť 260g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Power samospoušť 260g
Kód: 2507569
Kód dod.: 501896
EAN: 9000101111750
 
195 Kč
750Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Fix Power samospoušť – když chcete lepit rychle, čistě a bez kompromisů.
Promise s hřebíčkovým olejem, zubní pasta, 150 g
Promise®
Promise s hřebíčkovým olejem, zubní pasta, 150 g
Kód: 14199
Kód dod.: 885290
EAN: 8590338900285
99%
39.90 Kč
266Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Promise s hřebíčkovým olejem, speciální jemnozrnný prášek má bělící účinky a odstraňuje zubní povlak. Hřebíčkový olej vyniká svými hojivými a protizánětlivými účinky, je určená pro každodenní komplexní ochranu celé dutiny ústní.
AKCE
-1%Sleva
Wellaflex Power hold stylingový gel 150 ml
Wella®
Wellaflex Power hold stylingový gel 150 ml
Kód: 2500990
Kód dod.: 860519
EAN: 4064666802312
 
99 Kč
99.90 Kč
660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Power Hold je stylingový gel s velmi silnou fixací, který udrží váš účes perfektně upravený až 24 hodin.
BAKRYLEX LAK UNIVERZÁL V1302 LESK 2,5  KG
Bakrylex
BAKRYLEX LAK UNIVERZÁL V1302 LESK 2,5 KG
Kód: 2601663
Kód dod.: 388161
EAN: 8591235106220
 
827 Kč
330.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Coccolino Wonder Wash Odor Protection tekutý prací přípravek 37 dávek 1,48l
Coccolino
Coccolino Wonder Wash Odor Protection tekutý prací přípravek 37 dávek 1,48l
Kód: 2501673
Kód dod.: 775386
EAN: 8720181676390
100%
214.90 Kč
5.81Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
První prací gel speciálně vytvořený pro rychlé prací cykly. Užijte si dokonale čisté prádlo za pouhých 15 minut!
Coccolino Wonder Wash prací gel Ultra Care 37 dávek 1,48l
Coccolino
Coccolino Wonder Wash prací gel Ultra Care 37 dávek 1,48l
Kód: 2500999
Kód dod.: 775385
EAN: 8720181676444
100%
214.90 Kč
5.81Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte revoluci v praní s Coccolino Wonder Wash!
Artdeco Glossy Lip Chubby výživný lesk na rty v tužce 10 Malibu kiss 1,8 g
Artdeco
Artdeco Glossy Lip Chubby výživný lesk na rty v tužce 10 Malibu kiss 1,8 g
Kód: 2404125
Kód dod.: 58160.10
EAN: 4052136253535
 
300 Kč
150 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemně tónovaný lesk na rty Glossy Lip Chubby od Artdeco v sobě spojuje intenzivní péči s dokonalým l
Versace Eau Fraiche Pour Homme toaletní voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eau Fraiche Pour Homme toaletní voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502297
Kód dod.: 14567
EAN: 8011003902941
 
1 528 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svěží vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2006 Pánská vůně Versace je určena pro silného a seb
FA sprchový gel Pink Passion 250 ml
Henkel Fa
FA sprchový gel Pink Passion 250 ml
Kód: 2406915
Kód dod.: 795668
EAN: 9000101698527
 
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Fa Pink Passion 250 ml je ideální volbou pro každodenní péči o pokožku.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.