cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-4%Sleva
Essence Extreme Shine lesk na rty 01 Crystal Clear 5 ml
Essence
Essence Extreme Shine lesk na rty 01 Crystal Clear 5 ml
Kód: 2103692
 
EAN: 4059729302809
 
55 Kč
57 Kč
11 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesk Extreme Shine vykouzlí plné a šťavnaté rty. Dodává vašim rtům objem a zanechá vaše rty lesklé. 
-46%Sleva
Essence Extreme shine lesk na rty 14 Biscuit Bliss 5 ml
Essence
Essence Extreme shine lesk na rty 14 Biscuit Bliss 5 ml
Kód: 2500402
 
EAN: 4059729466525
 
29.90 Kč
55 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesk na rty Extreme shine od značky essence dodá vašim rtům hnědý nádech a oslnivý lesk. Přípravek p
-3%Sleva
Chlór šok POOL Balance 2,2 Kg
Chlór šok POOL Balance 2,2 Kg
Kód: 2602048
Kód dod.: 676644
EAN: 8595039316113
 
389 Kč
399 Kč
176.82Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozpustný přípravek pro intenzivní dezinfekci bazénové vody.
PATTEX Fix Power samospoušť 260g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Power samospoušť 260g
Kód: 2507569
Kód dod.: 501896
EAN: 9000101111750
 
195 Kč
750Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Fix Power samospoušť – když chcete lepit rychle, čistě a bez kompromisů.
Vileda Power Brush WC souprava
Vileda®
Vileda Power Brush WC souprava
Kód: 2504598
Kód dod.: 571812
EAN: 4023103129030
 
199.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC set s třemi druhy štětin. Štětiny obsahují stříbrné ionty pro větší hygienickou čistotu.
AKCE
-1%Sleva
Wellaflex Power hold stylingový gel 150 ml
Wella®
Wellaflex Power hold stylingový gel 150 ml
Kód: 2500990
Kód dod.: 860519
EAN: 4064666802312
 
99 Kč
99.90 Kč
660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Power Hold je stylingový gel s velmi silnou fixací, který udrží váš účes perfektně upravený až 24 hodin.
BAKRYLEX LAK UNIVERZÁL V1302 LESK 2,5  KG
Bakrylex
BAKRYLEX LAK UNIVERZÁL V1302 LESK 2,5 KG
Kód: 2601663
Kód dod.: 388161
EAN: 8591235106220
 
827 Kč
330.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Promise s hřebíčkovým olejem, zubní pasta, 150 g
Promise®
Promise s hřebíčkovým olejem, zubní pasta, 150 g
Kód: 14199
Kód dod.: 885290
EAN: 8590338900285
99%
39.90 Kč
266Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Promise s hřebíčkovým olejem, speciální jemnozrnný prášek má bělící účinky a odstraňuje zubní povlak. Hřebíčkový olej vyniká svými hojivými a protizánětlivými účinky, je určená pro každodenní komplexní ochranu celé dutiny ústní.
Chante Clair prací gel na sportovní oblečení Capi Sportivi 900 ml
Chante Clair
Chante Clair prací gel na sportovní oblečení Capi Sportivi 900 ml
Kód: 2509042
Kód dod.: 775421
EAN: 8015194503024
 
94.90 Kč
5.27Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel šetrně pere sportovní oblečení, pomáhá odstranit nepříjemné pachy a udržuje funkční materiály svěží a pružné.
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent Gentle White zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent Gentle White zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2602064
Kód dod.: 885186
EAN: 8718951764910
 
109.90 Kč
1 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent Gentle White zubní pasta je určena pro citlivé zuby a bělejší vzhled zubů.
Versace Eau Fraiche Pour Homme toaletní voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eau Fraiche Pour Homme toaletní voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502297
Kód dod.: 14567
EAN: 8011003902941
 
1 528 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svěží vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2006 Pánská vůně Versace je určena pro silného a seb
Artdeco Glossy Lip Chubby výživný lesk na rty v tužce 10 Malibu kiss 1,8 g
Artdeco
Artdeco Glossy Lip Chubby výživný lesk na rty v tužce 10 Malibu kiss 1,8 g
Kód: 2404125
Kód dod.: 58160.10
EAN: 4052136253535
 
300 Kč
150 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemně tónovaný lesk na rty Glossy Lip Chubby od Artdeco v sobě spojuje intenzivní péči s dokonalým l
Nivea Q10 Power čisticí pleťové mléko proti vráskám, 200 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power čisticí pleťové mléko proti vráskám, 200 ml
Kód: 43685
Kód dod.: 822558
EAN: 9005800391861
 
134.90 Kč
674.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Důkladně, ale jemně odstraňuje make-up a každodenní nečistoty. Zvyšuje obsah přirozeného koenzymu Q10 v pleti. Bojuje proti vráskám zevnitř, viditelně pleť vyhlazuje. Výsledkem je čistá, vyhlazená a sjednocená pleť.
-18%Sleva
Pur Duo Power Lemon prostředek na ruční mytí nádobí, 450 ml
Henkel Pur
Pur Duo Power Lemon prostředek na ruční mytí nádobí, 450 ml
Kód: 06962
Kód dod.: 735180
EAN: 90005596
100%
49 Kč
59.90 Kč
108.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pur 3x action odour effect lemon 450 ml prostředek na ruční mytí nádobí. Rychle a účinně odstraňuje mastnotu, zaschlé zbytky jídla a zanechává nádobí čisté a zářivé. Nová receptura 3 x Action zaručuje max. účinnost. Má příjemnou citronovou vůni.
Alex Čistič extra lesk 2v1 na laminát s vůní pomeranče, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra lesk 2v1 na laminát s vůní pomeranče, 750 ml
Kód: 1905877
Kód dod.: 702087
EAN: 8411660520166
 
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně čistí plovoucí laminátové, korkové podlahy a zároveň jim dodává lesk. Je účinný čistič a leštěnka v jediném přípravku.
Epolex s1300 lesk dvousložkový lak na dřevo + tužidlo, 840 g
Epolex s1300 lesk dvousložkový lak na dřevo + tužidlo, 840 g
Kód: 2504538
Kód dod.: 258157
EAN: 8591235060157
 
559 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak je určen ke zhotovení vysoce lesklých, tvrdých, transparentních nátěrů dřeva, vláknitých desek, kovů a některých druhů plastických hmot a k napouštění savých podkladů (např. beton, zdivo).
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 2,5 l
Lazurol
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 2,5 l
Kód: 2504136
Kód dod.: 243283
EAN: 8591235039344
 
1 019 Kč
407.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dekorativním transparentním lesklým nátěrům dřevěných stavebních prvků v interiéru i exteriéru. Lak je vysoce odolný vůči vlhku a vodě, vyznačuje se výbornou zpracovatelností, dlouhodobou ochranou před povětrnostními vlivy a stabilním leskem.
Coccolino Wonder Wash prací gel Ultra Care 37 dávek 1,48l
Coccolino
Coccolino Wonder Wash prací gel Ultra Care 37 dávek 1,48l
Kód: 2500999
Kód dod.: 775385
EAN: 8720181676444
100%
214.90 Kč
5.81Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte revoluci v praní s Coccolino Wonder Wash!
Coccolino Wonder Wash Odor Protection tekutý prací přípravek 37 dávek 1,48l
Coccolino
Coccolino Wonder Wash Odor Protection tekutý prací přípravek 37 dávek 1,48l
Kód: 2501673
Kód dod.: 775386
EAN: 8720181676390
100%
214.90 Kč
5.81Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
První prací gel speciálně vytvořený pro rychlé prací cykly. Užijte si dokonale čisté prádlo za pouhých 15 minut!
Colgate Herbal White, zubní pasta, 75 ml
Colgate®
Colgate Herbal White, zubní pasta, 75 ml
Kód: 2601458
Kód dod.: 885037
EAN: 8714789098838
 
44.90 Kč
598.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Herbal White s výtažky z citrónu a jedinečné směsi eukaliptu, meduňky a máty jemně a šetrně leští vaše zuby, čímž jim navrací přirozenou bělost a zářivost.
AKCE
Elmex Intensive Cleaning zubní pasta, 50 ml
Elmex®
Elmex Intensive Cleaning zubní pasta, 50 ml
Kód: 2602065
Kód dod.: 885184
EAN: 8718951739772
 
109.90 Kč
2 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Intensive Cleaning zubní pasta je určena pro důkladné čištění zubů.
Taft Power Cashmere, pěnové tužidlo s mega silnou fixací, 200 ml
Henkel Taft®
Taft Power Cashmere, pěnové tužidlo s mega silnou fixací, 200 ml
Kód: 53043
Kód dod.: 862068
EAN: 9000100477789
 
134.90 Kč
674.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 5. Vhodné pro suché a poškozené vlasy. Pěnové tužidlo s dotekem kašmíru.
Sunsilk šampon Cocco E Aloe Vera pro suché a lámavé vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Cocco E Aloe Vera pro suché a lámavé vlasy, 250 ml
Kód: 2501585
Kód dod.: 794635
EAN: 8720182541277
 
79.90 Kč
319.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šampon pro suché a lámavé vlasy s 93 % složek přírodního původu! 0% silikony, barviva, minerální oleje.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na dřevěné podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na dřevěné podlahy, 600 g
Kód: 2503115
Kód dod.: 388246
EAN: 8594040504281
 
306 Kč
332 Kč
510Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro zvláště namáhané plochy. Je nehořlavý, vyznačuje se extrémně rychlým nárůstem tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoce kvalitní čiré nátěry, které jsou dokonale omyvatelné, odolné na oděr a bytové chemikálie, tvrdé, ale houževnaté.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.