cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-25%Sleva
Tesori d'Oriente Ayurveda krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Ayurveda krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 1806492
Kód dod.: 795316
EAN: 8008970043647
100%
59.90 Kč
79.90 Kč
239.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémový sprchový gel s orientální vůní pro ženy.
Nivea Smooth Sensation krémové tělové mléko, 250 ml
Nivea®
Nivea Smooth Sensation krémové tělové mléko, 250 ml
Kód: 41299
Kód dod.: 88130
EAN: 4005808247349
100%
164.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pochlubte se sametově hebkou pokožkou! Krémové složení s bambuckým máslem pokožku intenzivně hydratuje a zanechá ji jemnou a hebkou: NIVEA Krémové tělové mléko Smooth Sensation.
Nivea Men Fresh Kick sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick sprchový gel, 250 ml
Kód: 52283
 
EAN: 4005808775163
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ledové osvěžení pro tělo, tvář i vlasy. Díky mentolu okamžitě chladí. Přináší příval energie i po náročném dni. Zbaví vaše tělo i mysl únavy.
Nivea Men Fresh Active kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 15522
Kód dod.: 842050
EAN: 42242864
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Deodorant se svěží mužnou vůní a složením s mořskými minerály vás ochrání až po dobu 48 hodin. Neobsahuje hliníkové soli a nezanechává bílé stopy na oblečení.
Duck WC pásky Fresh Stick Limetka, 3 ks
Duck™
Duck WC pásky Fresh Stick Limetka, 3 ks
Kód: 66336
Kód dod.: 720002
EAN: 5000204437935
80%
59.90 Kč
19.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Efektivně přilne bez potřeby závěsu, voní s každým spláchnutím, čistí po dobu až 4 týdnů.
Rexona Men antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Kód: 2104411
Kód dod.: 835012
EAN: 8720181101939
100%
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ochrana proti pocení s technologií Motionsense čím více jsi v pohybu, tím lépe funguje. Povzbuzující mátová vůně s pižmem. Působí až 48 hodin.
Harmony Good For Food 2vrstvé kuchyňské utěrky, 2 role
Harmony
Harmony Good For Food 2vrstvé kuchyňské utěrky, 2 role
Kód: 2304250
 
EAN: 8584014007344
 
54.90 Kč
27.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Papírové utěrky v roli, 2-vrstvá, celulóza, v balení 2 ks. Utěrky jsou speciálně určené pro kontakt s jídlem a díky 2 vrstvám mají lepší pevnost a absorpci. Délka jedné role 19 metru.
Domestos Power Fresh Floral Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Floral Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2403026
Kód dod.: 717122
EAN: 8720182431226
 
59.90 Kč
85.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný dezinfekční WC gel likviduje 99,99 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou špínu a vodní kámen a zanechává toaletu čistou a voňavou.
Cosmos Aqua Fun dětská voděodolná náplast 12 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Aqua Fun dětská voděodolná náplast 12 ks
Kód: 2508303
Kód dod.: 905030
EAN: 4052199601335
 
49.90 Kč
4.16Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cosmos Aqua Fun dětské náplasti jsou ideální pro malé aktivní děti, které si rády hrají ve vodě.
Cink Cream Citron krémový čisticí písek 500 g
Cink
Cink Cream Citron krémový čisticí písek 500 g
Kód: 2600988
Kód dod.: 738044
EAN: 8594024345374
 
49.90 Kč
99.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémový čisticí písek Cink s unikátní Nano Formulí výborně odstraňuje nečistoty i mastnotu.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-18 Hnědá moka
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-18 Hnědá moka
Kód: 72910
Kód dod.: 1738040
EAN: 9000100815000
70%
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
Nivea Baby krém na tvář, tělo a ruce 75, ml
Nivea®
Nivea Baby krém na tvář, tělo a ruce 75, ml
Kód: 2402964
Kód dod.: 821306
EAN: 9005800371290
 
64.90 Kč
865.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na tvář, tělo a zadeček se 100% přírodním mandlovým olejem a vitamíny.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 21 středně hnědá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 21 středně hnědá, 700 g
Kód: 2502774
Kód dod.: 355180
EAN: 8590892113756
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 hnědá tmavě, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 hnědá tmavě, 2,8 kg
Kód: 2504939
Kód dod.: 355185
EAN: 8590892121249
 
955 Kč
341.07Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 04 tmavá šedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 04 tmavá šedá, 10 kg
Kód: 2505528
Kód dod.: 355131
EAN: 8590892112087
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Norkový hydratační krém, 33 g
Karlovarská kosmetika® Norková řada
Norkový hydratační krém, 33 g
Kód: 08797
Kód dod.: 821141
EAN: 8594007051124
100%
129.90 Kč
3 936.36Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polomastný norkový krém s obsahem norkového oleje.Je určen k denní péči pro všechny typy pleti, k její ochraně i ošetření a k prevenci ochablé pleti. Používá se na umytou pokožku večer a ráno.
AKCE
-8%Sleva
Lazurol Aqua S Akryl mat lak na dřevo V1302, 0,6 kg
Lazurol
Lazurol Aqua S Akryl mat lak na dřevo V1302, 0,6 kg
Kód: 2500585
Kód dod.: 388585
EAN: 8591235058000
 
219 Kč
238 Kč
365Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní lak s dekorativním vzhledem a vynikajícím rozlivem. Používá se k provádění nátěrů tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných obkladů, překližky apod. v interiéru.
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 5 l
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 5 l
Kód: 2501624
Kód dod.: 717425
EAN: 8594187141424
 
129.90 Kč
25.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální chlorový přípravek na čištění a bělení v domácnostech, institucích i v potravinářských a stravovacích provozech.
AKCE
-1%Sleva
LAVON krémové mýdlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Lavon
LAVON krémové mýdlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Kód: 2501716
Kód dod.: 790064
EAN: 8594187145262
 
138 Kč
139.90 Kč
27.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémové mýdlo prémiové kvality s alantoinem a glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
Lazurol s1020 pochozí lak na dřevo polomat, bezbarvý, 2,5 l
Lazurol
Lazurol s1020 pochozí lak na dřevo polomat, bezbarvý, 2,5 l
Kód: 2503972
Kód dod.: 243253
EAN: 8595073027136
 
1 405 Kč
562Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak syntetický uretanizovaný určen k vrchním polomatným transparentním nátěrům dřeva, dřevotřísky či korku pro venkovní a vnitřní prostředí, např. parkety, dřevěné podlahy, obložení zdí, schodiště, dveře, zábradlí, dekorační lišty.
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino, 1 l
Lavon
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino, 1 l
Kód: 2508117
Kód dod.: 735061
EAN: 8594187143695
 
84.90 Kč
84.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lavon čistič podlah a povrchů Dřevo & Lamino je účinný prostředek pro čištění a péči o dřevěné a laminované podlahy i další povrchy.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 6.25 Světlá ledová mahagonová
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 6.25 Světlá ledová mahagonová
Kód: 2505471
Kód dod.: 870171
EAN: 3600540632944
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající, intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje.
PATTEX Fix Super PL50 univerzální montážní lepidlo, 50 g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Super PL50 univerzální montážní lepidlo, 50 g
Kód: 2502878
Kód dod.: 501923
EAN: 9000100144858
 
73.90 Kč
1 478Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex FIX Super je montážní lepidlo k lepení porézních materiálů pro použití v interiéru. Lepí lehké a savé materiály, např. dekorativní desky, polystyrenové prvky, dřevěné desky a zárubně apod.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín středně hnědá 4
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín středně hnědá 4
Kód: 48913
Kód dod.: 870151
EAN: 3600540632869
90%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.