cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, smrk, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, smrk, 320 g
Kód: 2504887
Kód dod.: 511193
EAN: 8591235076431
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Fa sprchový krém Aloe Vera Yoghurt, 400 ml
Henkel Fa
Fa sprchový krém Aloe Vera Yoghurt, 400 ml
Kód: 2505563
Kód dod.: 797146
EAN: 3838824142173
 
84.90 Kč
212.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ODVAŽ SE OBJEVOVAT S FA! Osvěžte své tělo a mysl se sprchovým krémem Fa Aloe Vera s inspirativní vůní aloe vera.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín blond E0
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín blond E0
Kód: 43657
Kód dod.: 870145
EAN: 3600540387516
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
AKCE
-13%Sleva
Mitia for Men Sapphire sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Sapphire sprchový gel, 400 ml
Kód: 45722
Kód dod.: 797001
EAN: 8595025809476
100%
34.90 Kč
39.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mitia Sapphire for Men sprchový gel a šampon 2v1, to je každodenní pocit maximální svěžesti a čistoty. Obsahuje speciální „cool complex“ s chladivými účinky a díky svěží vůni a bohaté pěně se sprchování stává skutečným požitkem.
Fa Men Sport Citrus Green deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Men Sport Citrus Green deodorant, 150 ml
Kód: 32757
Kód dod.: 837346
EAN: 3838824085272
 
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte sportovně svěží pocit! Fa Sport povzbudí tělo a smysly svojí sportovně svěží vůní. Dynamická svěží vůně. Dermatologicky testováno.
Lactovit Lactourea  Oleo sprchový gel 300ml
Lactovit
Lactovit Lactourea Oleo sprchový gel 300ml
Kód: 2301695
Kód dod.: 797076
EAN: 8411135007420
100%
54.90 Kč
183Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel pro velmi suchou pleť, působí až 48 hodin. Mějte regenerovanou a mladou pokožku.
-4%Sleva
Artdeco Long-Wear Metallic tekutá oční linka 20 Metallic Green
Artdeco
Artdeco Long-Wear Metallic tekutá oční linka 20 Metallic Green
Kód: 2509072
Kód dod.: 56392.20
EAN: 4052136306408
 
382 Kč
399 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Podtrhněte svou osobitost a dodejte líčení jiskru pomocí dlouhotrvající metalické tekuté oční linky
AKCE
-43%Sleva
Radox Feel Revived sprchový gel 225 ml
Radox
Radox Feel Revived sprchový gel 225 ml
Kód: 2601332
Kód dod.: 795445
EAN: 8720181336157
 
22.90 Kč
39.90 Kč
101.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Revived je energizující tělový gel s příjemnou ovocnou vůní mandarinky a meruňky, který promění každodenní sprchu v revitalizující zážitek.
VARTA Industrial PRO AA (LR6) 1,5 V – 10 ks
Varta
VARTA Industrial PRO AA (LR6) 1,5 V – 10 ks
Kód: 2603205
Kód dod.: 961037
EAN: 4008496882076
 
119.90 Kč
11.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
VARTA Industrial PRO AA je výkonná alkalická baterie 1,5 V pro spolehlivé napájení profesionálních i běžných elektronických zařízení.
Ziaja Ceramidy krém na ruce 100 ml
Ziaja
Ziaja Ceramidy krém na ruce 100 ml
Kód: 2507308
Kód dod.: 820302
EAN: 5901887028925
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečujte o své ruce s Ziaja Ceramidy krémem na ruce, který účinně regeneruje suchou a popraskanou pokožku.
Indulona Original krém na ruce 30 ml
Indulona®
Indulona Original krém na ruce 30 ml
Kód: 2509135
Kód dod.: 820024
EAN: 8592297010081
 
39.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na ruce Indulona podle originální receptury nabízí regenerační účinky a složení se všestrannou péčí. Zabraňuje vysušování, vyživuje pokožku do hloubky, chrání ji před poškozením vnějšími vlivy a dodává jí hebkost.
KONOPNÝ KRÉM DERMÁLNÍ 100 ML 2680
KONOPNÝ KRÉM DERMÁLNÍ 100 ML 2680
Kód: 2603250
Kód dod.: 812041
EAN: 8595605202680
 
64.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
TANGIT Fix It - vulkanizační těsnicí páska, 3m
Henkel
TANGIT Fix It - vulkanizační těsnicí páska, 3m
Kód: 2506413
Kód dod.: 502526
EAN: 3178041330015
 
205 Kč
68.33Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vulkanizační těsnící páska na bázi silikonu pro dočasné utěsnění.
AKCE
-43%Sleva
Tidy Home Florea zahradnické rukavice M - 8, 1 pár
Tidy Home
Tidy Home Florea zahradnické rukavice M - 8, 1 pár
Kód: 2601391
Kód dod.: 588344
EAN: 0710497223492
 
17 Kč
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zahradnické rukavice Tidy Home Florea ve velikosti M (8) jsou vhodné pro běžné práce na zahradě, jako je sázení, plení nebo přesazování.
Bistrol Extra čisticí prostředek Dřevo a parkety, 750 ml
Druchema Bistrol
Bistrol Extra čisticí prostředek Dřevo a parkety, 750 ml
Kód: 2206122
Kód dod.: 704046
EAN: 8594825007211
60%
99.90 Kč
133.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro snadnou údržbu dřevěných podlah a parket. Bistrol na dřevo a parkety na povrchu nezanechává stopy, rychle schne a neklouže. Ekologické složení zajišťuje výborný čisticí účinek. Přidané lešticí vosky dodají podlaze nádherný lesk.
Nivea Creme Care pečující sprchový gel, 750 ml
Nivea®
Nivea Creme Care pečující sprchový gel, 750 ml
Kód: 2209543
Kód dod.: 795250
EAN: 9005800223063
 
149.90 Kč
199.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si pořádnou dávku hydratace i během sprchování! Jemná péče s provitamíny pokožku hýčká a zanechává ji nádherně hebkou.
Riva Creme hydratační tekuté mýdlo, náplň, 5 kg
Zenit Riva
Riva Creme hydratační tekuté mýdlo, náplň, 5 kg
Kód: 2302424
Kód dod.: 790028
EAN: 8594004371294
 
79.90 Kč
80 Kč
15.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Riva tekuté mýdlo jemně myje pokožku rukou a zanechává ji příjemně hebkou po každém mytí. Speciální složení účinně chrání před vysoušením.
Silan aviváž Fresh Sky 76 praní, 1672 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Fresh Sky 76 praní, 1672 ml
Kód: 2304829
Kód dod.: 777026
EAN: 9000101581539
 
119.90 Kč
1.58Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ponořte se do neodolatelné svěží vůně Silan Fresh Sky, která díky unikátní technologii udržitelného svěžesti vydrží po dobu 24 hodin, až 7 dní!
Nivea Derma Dry Control Sprej antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Derma Dry Control Sprej antiperspirant, 150 ml
Kód: 2304852
Kód dod.: 835119
EAN: 90005808016551
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antiperspirant, který vyslyšel vaše přání. S novou technologií DermaDry vás nenechá ve štychu. Obavy z vlhkého podpaží a zápachu už můžete hodit za hlavu, proti silnému pocení vás ochrání až neskutečných 96 hodin.
Real Green Clean na plochy čisticí prostředek, 500 ml
Zenit Real
Real Green Clean na plochy čisticí prostředek, 500 ml
Kód: 81212
Kód dod.: 712212
EAN: 8594004375698
100%
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční prostředek na všechny plochy v domácnosti.
AKCE
-5%Sleva
Hlubna Vegalona krém na ruce s jitrocelovým extraktem, 100 ml
Hlubna - Vega
Hlubna Vegalona krém na ruce s jitrocelovým extraktem, 100 ml
Kód: 1905932
Kód dod.: 820079
EAN: 8594003015106
97%
19 Kč
19.90 Kč
190Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na ruce vhodný k ochraně a ošetření pokožky.
AKCE
-25%Sleva
Tesori d'Oriente Byzantium krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Byzantium krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 1907998
Kód dod.: 795317
EAN: 8008970040745
 
59.90 Kč
79.90 Kč
239.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémový sprchový gel s orientální vůní pro ženy.
AKCE
-9%Sleva
Party Fun lak na vlasy s glitry stříbrný, 125 ml
Neuvedeno
Party Fun lak na vlasy s glitry stříbrný, 125 ml
Kód: 2601087
Kód dod.: 794770
EAN: 8011400003548
 
50 Kč
55 Kč
400Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Party Fun lak na vlasy s glitry dodá vlasům výrazný třpytivý efekt. Je vhodný pro různé společenské akce, oslavy nebo karnevaly.
Essence What the length! sérum na řasy 4 ml
Essence
Essence What the length! sérum na řasy 4 ml
Kód: 2601809
Kód dod.: ES583185
EAN: 4059729583185
 
125 Kč
31 250Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvýrazni svou přirozenou krásu s pečujícím sérem na růst řas What the Length! od značky essence. Pra
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.