cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Soudal tmel na dřevo, smrk, 250 g
Soudal
Soudal tmel na dřevo, smrk, 250 g
Kód: 2503631
Kód dod.: 511168
EAN: 8595152112210
 
54.90 Kč
219.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel na dřevo je vhodný pro vyrovnávání dřevěných, dřevotřískových, cemento-třískových a ostatních savých podkladů.
Ziaja Ceramidy krém na ruce 100 ml
Ziaja
Ziaja Ceramidy krém na ruce 100 ml
Kód: 2507308
Kód dod.: 820302
EAN: 5901887028925
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečujte o své ruce s Ziaja Ceramidy krémem na ruce, který účinně regeneruje suchou a popraskanou pokožku.
Indulona Original krém na ruce 30 ml
Indulona®
Indulona Original krém na ruce 30 ml
Kód: 2509135
Kód dod.: 820024
EAN: 8592297010081
 
39.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na ruce Indulona podle originální receptury nabízí regenerační účinky a složení se všestrannou péčí. Zabraňuje vysušování, vyživuje pokožku do hloubky, chrání ji před poškozením vnějšími vlivy a dodává jí hebkost.
KONOPNÝ KRÉM DERMÁLNÍ 100 ML 2680
KONOPNÝ KRÉM DERMÁLNÍ 100 ML 2680
Kód: 2603250
Kód dod.: 812041
EAN: 8595605202680
 
64.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick FreshMatic Bílé květy frézie náplň pro osvěžovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Bílé květy frézie náplň pro osvěžovač 250 ml
Kód: 47336
Kód dod.: 731750
EAN: 3059943009042
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachytí lehkou vůni čerstvě řezaných bílých květin, frézie a francouzského jasmínu (až do konce s nádechem zeleného jablka).
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 10 kg
Kód: 2502749
Kód dod.: 355113
EAN: 8590892112056
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Alpa univerzální masážní krém, 250 ml
ALPA® Francovka
Alpa univerzální masážní krém, 250 ml
Kód: 10559
Kód dod.: 00295
EAN: 85922204
92%
134.90 Kč
539.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální masážní krém pro okamžitý a dlouhodobý pocit uvolnění a osvěžení s vysokým obsahem minerálního oleje, který vytváří na povrchu pokožky kluzký film a tím zaručí možnost masáže bez nepřijemného tření.
AKCE
-11%Sleva
WC NET Gel Crystal Citrus Fresh WC gel, 750 ml
Bolton - Wc Net®
WC NET Gel Crystal Citrus Fresh WC gel, 750 ml
Kód: 1902399
Kód dod.: 220103
EAN: 8003650014719
100%
39.90 Kč
44.90 Kč
53.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gel s obsahem perleťových mikrokrystalů, které výborně přilnou ke stěně toalety a zajistí efektivní čištění.
Tento Fresh Aroma Lavender 2vrstvý toaletní papír,8 rolí, role 17,8 m
Tento
Tento Fresh Aroma Lavender 2vrstvý toaletní papír,8 rolí, role 17,8 m
Kód: 2600169
Kód dod.: 928222
EAN: 6414301001927
 
59.90 Kč
0.42Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní papíry Fresh Aroma představují novou řadu pastelových, jemně parfémovaných toaletních papírů, které přinesou závan svěžesti do vaší koupelny.
Astrid Nutri Moments výživný regenerační krém, 150 ml
Astrid
Astrid Nutri Moments výživný regenerační krém, 150 ml
Kód: 98377
Kód dod.: 821063
EAN: 8592297008033
 
84.90 Kč
566Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výživný regenerační krém účinně hydratuje a vyživuje pokožku, zanechává ji jemnou a vláčnou. Univerzální krém pro celou rodinu.
L'Oréal Paris Revitalift Filler noční krém, 50 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Revitalift Filler noční krém, 50 ml
Kód: 2602783
Kód dod.: 822742
EAN: 3600523201419
 
384.90 Kč
7 698Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Paris Revitalift Filler noční krém s kyselinou hyaluronovou pomáhá během noci hydratovat pleť a redukovat viditelnost vrásek.
Ceys Professional D2D3 lepidlo na dřevo, 250 g
Ceys®
Ceys Professional D2D3 lepidlo na dřevo, 250 g
Kód: 2601414
Kód dod.: 502927
EAN: 8411519716184
 
145 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lepidlo na dřevo s přírodními vlákny, díky kterým dosahuje maximální výsledné odolnosti až 170 kg/cm². Po zaschnutí má vzhled dřeva. Speciální lepidlo pro lepení všech druhů dřeva, aglomerátů, laminátů, překližek, vrstvených materiálů, prken.
Nivea Smooth Sensation krémové tělové mléko, 250 ml
Nivea®
Nivea Smooth Sensation krémové tělové mléko, 250 ml
Kód: 41299
Kód dod.: 88130
EAN: 4005808247349
100%
164.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pochlubte se sametově hebkou pokožkou! Krémové složení s bambuckým máslem pokožku intenzivně hydratuje a zanechá ji jemnou a hebkou: NIVEA Krémové tělové mléko Smooth Sensation.
Nivea Men Fresh Kick sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick sprchový gel, 250 ml
Kód: 52283
 
EAN: 4005808775163
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ledové osvěžení pro tělo, tvář i vlasy. Díky mentolu okamžitě chladí. Přináší příval energie i po náročném dni. Zbaví vaše tělo i mysl únavy.
Nivea Men Fresh Active kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 15522
Kód dod.: 842050
EAN: 42242864
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Deodorant se svěží mužnou vůní a složením s mořskými minerály vás ochrání až po dobu 48 hodin. Neobsahuje hliníkové soli a nezanechává bílé stopy na oblečení.
Rexona Men antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Invisible Fresh a Power, 150 ml
Kód: 2104411
Kód dod.: 835012
EAN: 8720181101939
100%
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ochrana proti pocení s technologií Motionsense čím více jsi v pohybu, tím lépe funguje. Povzbuzující mátová vůně s pižmem. Působí až 48 hodin.
Harmony Good For Food 2vrstvé kuchyňské utěrky, 2 role
Harmony
Harmony Good For Food 2vrstvé kuchyňské utěrky, 2 role
Kód: 2304250
 
EAN: 8584014007344
 
59.90 Kč
29.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Papírové utěrky v roli, 2-vrstvá, celulóza, v balení 2 ks. Utěrky jsou speciálně určené pro kontakt s jídlem a díky 2 vrstvám mají lepší pevnost a absorpci. Délka jedné role 19 metru.
Domestos Power Fresh Floral Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Floral Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2403026
Kód dod.: 717122
EAN: 8720182431226
 
59.90 Kč
85.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný dezinfekční WC gel likviduje 99,99 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou špínu a vodní kámen a zanechává toaletu čistou a voňavou.
Astrid Peo regenerující krém na rozpraskané paty, 100 ml
Astrid Peo
Astrid Peo regenerující krém na rozpraskané paty, 100 ml
Kód: 1704288
Kód dod.: 822994
EAN: 8592297002604
70%
79.90 Kč
799Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém je určen k ošetření ztvrdlé, drsné a popraskané kůže na patách. Napomáhá hojení a zacelování prasklin ve zrohovatělé vrstvě kůže.
AKCE
-18%Sleva
Well Done Fine bělicí prací ubrousky, 12 ks
Well Done
Well Done Fine bělicí prací ubrousky, 12 ks
Kód: 1705429
Kód dod.: 772025
EAN: 5998466112359
 
44.90 Kč
54.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fine bělící ubrousky jsou výborným pomocníkem, který napomáhá zachovávat bílému prádlu svoji zářivou bělost již při nízkých teplotách.
Duck WC blok Fresh Discs Limetka, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Limetka, 36 ml
Kód: 1708994
Kód dod.: 719993
EAN: 5000204339130
100%
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs limetka dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Provoní celou místnost limetkovou vůní.
Fa Island Vibes Fiji Dream antiperspirant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Island Vibes Fiji Dream antiperspirant, 150 ml
Kód: 1801219
Kód dod.: 2240557
EAN: 9000101092226
 
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Fa Island Vibes Fiji dream antiperspirant s vůní vodního melounu a kanangy. Bez alkoholu. S technologií dvojitého uvolnění. S efektem proti skvrnám.
AKCE
-25%Sleva
Tesori d'Oriente Ayurveda krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Ayurveda krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 1806492
Kód dod.: 795316
EAN: 8008970043647
100%
59.90 Kč
79.90 Kč
239.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémový sprchový gel s orientální vůní pro ženy.
Duck WC pásky Fresh Stick Limetka, 3 ks
Duck™
Duck WC pásky Fresh Stick Limetka, 3 ks
Kód: 66336
Kód dod.: 720002
EAN: 5000204437935
80%
59.90 Kč
19.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Efektivně přilne bez potřeby závěsu, voní s každým spláchnutím, čistí po dobu až 4 týdnů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.