cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0445 tmavě modrá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0445 tmavě modrá, 600 ml
Kód: 2504120
Kód dod.: 328370
EAN: 8595073022452
 
359 Kč
598.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, palisandr, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, palisandr, 8 kg
Kód: 2503593
Kód dod.: 302117
EAN: 8595002320017
 
2 679 Kč
334.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
INDUSTROL Unimat vrchní barva na dřevo a kov S2075, 1999 černá, 600 ml
Industrol
INDUSTROL Unimat vrchní barva na dřevo a kov S2075, 1999 černá, 600 ml
Kód: 2504111
Kód dod.: 217520
EAN: 8595073021936
 
345 Kč
575Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matný email má univerzální použití pro vrchní nátěry kovů i dřeva vystavené povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiérech. Vyznačuje se rychlým zasycháním, výborným rozlivem.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0840 červenohnědá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0840 červenohnědá, 600 ml
Kód: 2504123
Kód dod.: 328480
EAN: 8595073022629
 
359 Kč
598.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, třešeň, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, třešeň, 8 kg
Kód: 2504523
Kód dod.: 302088
EAN: 8595002324138
 
2 915 Kč
364.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Detecha Izoban barva na beton, zelená, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, zelená, 5 kg
Kód: 2502716
Kód dod.: 301454
EAN: 8595002300736
 
939 Kč
1 065 Kč
187.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
AKCE
-6%Sleva
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1023 žlutá, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1023 žlutá, 2 kg
Kód: 2502708
Kód dod.: 301351
EAN: 8595002323032
 
539 Kč
575 Kč
269.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
Epolex s1300 lesk dvousložkový lak na dřevo + tužidlo, 840 g
Epolex s1300 lesk dvousložkový lak na dřevo + tužidlo, 840 g
Kód: 2504538
Kód dod.: 258157
EAN: 8591235060157
 
559 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak je určen ke zhotovení vysoce lesklých, tvrdých, transparentních nátěrů dřeva, vláknitých desek, kovů a některých druhů plastických hmot a k napouštění savých podkladů (např. beton, zdivo).
Epolex s1300 lesk dvousložkový lak na dřevo, bez tužidla, 2,5 kg
Epolex
Epolex s1300 lesk dvousložkový lak na dřevo, bez tužidla, 2,5 kg
Kód: 2504537
Kód dod.: 258163
EAN: 8591235060164
 
1 315 Kč
526Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak je určen ke zhotovení vysoce lesklých, tvrdých, transparentních nátěrů dřeva, vláknitých desek, kovů a některých druhů plastických hmot a k napouštění savých podkladů (např. beton, zdivo).
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 600 ml
Kód: 2504116
Kód dod.: 328340
EAN: 8595073022339
 
359 Kč
598.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, třešeň, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, třešeň, 700 g
Kód: 2504525
Kód dod.: 302084
EAN: 8595002324114
 
349 Kč
498.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, hemlock 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, hemlock 0,7 kg
Kód: 2507221
Kód dod.: 394832
EAN: 8595718000050
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0243 hnědá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0243 hnědá, 4 l
Kód: 2503867
Kód dod.: 328357
EAN: 8595073022377
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 4 l
Kód: 2503890
Kód dod.: 328347
EAN: 8595073022346
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4400 modř světlá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4400 modř světlá, 600 ml
Kód: 2503846
Kód dod.: 192848
EAN: 8595073013740
 
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 4 l
Kód: 2503934
Kód dod.: 198304
EAN: 8595073020540
 
1 399 Kč
1 502 Kč
349.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 2,5 l
Kód: 2502850
Kód dod.: 246342
EAN: 8595073025682
 
899 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4550 modř návěstní, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4550 modř návěstní, 375 ml
Kód: 2503913
Kód dod.: 192977
EAN: 8595073020878
 
177 Kč
472Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-6%Sleva
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0280 hnědý, 800 g
Fest-B
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0280 hnědý, 800 g
Kód: 2503921
Kód dod.: 180360
EAN: 8595073026368
 
259 Kč
277 Kč
323.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5100 zeleň pastelová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5100 zeleň pastelová, 750 ml
Kód: 2503872
Kód dod.: 193391
EAN: 8595073020977
 
259 Kč
345.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-12%Sleva
Detecha Izoban barva na beton, modrá, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, modrá, 5 kg
Kód: 2003119
Kód dod.: 8105505
EAN: 8595002300750
 
939 Kč
1 065 Kč
187.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2430 čokoládově hnědá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2430 čokoládově hnědá, 600 ml
Kód: 2500230
Kód dod.: 191548
EAN: 8595073013719
 
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8300 červeň višňová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8300 červeň višňová, 750 ml
Kód: 2500641
Kód dod.: 197005
EAN: 8595073025491
 
375 Kč
500Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6100 středně krémová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6100 středně krémová, 750 ml
Kód: 2500637
Kód dod.: 195031
EAN: 8595073021240
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.