cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-11%Sleva
Bref WC Power Aktiv Lavender, WC kuličky, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Lavender, WC kuličky, 3 × 50 g
Kód: 86223
Kód dod.: 720179
EAN: 9000100956192
100%
79.90 Kč
89.90 Kč
26.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Activ WC blok Lavender 3 × 50 g - dokonalá ochrana proti vodnímu kameni, úžasná svěžest, účinná čistící pěna.
Domestos 3v1 Power Ocean nádradní náplň do WC bloku, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean nádradní náplň do WC bloku, 35 g
Kód: 2402871
Kód dod.: 719026
EAN: 8720182778765
100%
16.90 Kč
482.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nádradní náplň do WC bloku pro zářivě čistou toaletu s vůní oceánu.
-33%Sleva
Nivea Q10 Power zpevňující noční krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power zpevňující noční krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 08739
Kód dod.: 822527
EAN: 9005800404011
 
214.90 Kč
319.90 Kč
4 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zatímco vy spíte, vaše pleť může rozkvétat do krásy. Vsaďte na noční péči s obsahem 100% pleti identickému koenzymu Q10: NIVEA Zpevňující noční krém proti vráskám Q10 POWER.
Bakrylex V1302 univerzál lesk disperzní lak na dřevo bezbarvý, 600 g
Bakrylex
Bakrylex V1302 univerzál lesk disperzní lak na dřevo bezbarvý, 600 g
Kód: 2504209
Kód dod.: 388159
EAN: 8591235042740
 
205 Kč
341.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný akrylátový bezbarvý lak určený k interiérovému lakování tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných a korkových obkladů, překližky apod.
Domestos Power Foam pěna ve spreji žádný vodní kámen, 435 ml
Domestos
Domestos Power Foam pěna ve spreji žádný vodní kámen, 435 ml
Kód: 2508051
Kód dod.: 715009
EAN: 8720181721335
 
74.90 Kč
172.18Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Domestos Power Foam je účinná čisticí pěna ve spreji určená k odstranění vodního kamene, nečistot a bakterií v domácnosti.
Bref Power Aktiv Hawai, WC blok kuličky 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Hawai, WC blok kuličky 3 x 50 g
Kód: 2508194
Kód dod.: 720241
EAN: 9000101834819
 
89.90 Kč
599.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Hawai je inovativní WC blok ve formě čtyř kuliček, které se postupně rozpouštějí a uvolňují čisticí složky při každém spláchnutí.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na dřevěné podlahy, 5 kg
Sokrates
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na dřevěné podlahy, 5 kg
Kód: 2503125
Kód dod.: 388235
EAN: 8594040504113
 
2 330 Kč
2 539 Kč
466Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro zvláště namáhané plochy. Je nehořlavý, vyznačuje se extrémně rychlým nárůstem tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoce kvalitní čiré nátěry, které jsou dokonale omyvatelné, odolné na oděr a bytové chemikálie, tvrdé, ale houževnaté.
Bakrylex V1302 univerzál lesk disperzní lak na dřevo bezbarvý, 300 g
Bakrylex
Bakrylex V1302 univerzál lesk disperzní lak na dřevo bezbarvý, 300 g
Kód: 2601662
Kód dod.: 388157
EAN: 8591235106213
 
123 Kč
410Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný akrylátový bezbarvý lak určený k interiérovému lakování tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných a korkových obkladů, překližky apod.
FA sprchový gel Pink Passion 250 ml
Henkel Fa
FA sprchový gel Pink Passion 250 ml
Kód: 2406915
Kód dod.: 795668
EAN: 9000101698527
 
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Fa Pink Passion 250 ml je ideální volbou pro každodenní péči o pokožku.
Essence Lip Swirl maska na rty 8 g
Essence
Essence Lip Swirl maska na rty 8 g
Kód: 2502348
Kód dod.: ES542816
EAN: 4059729542816
 
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečujte o své rty pomocí Essence Lip Swirl masky na rty, jež hned na první pohled upoutá tříbarevným
Perwoll Light Colors prací gel na světlobarevné a bílé oblečení 20 dávek, 1L
Henkel Perwoll
Perwoll Light Colors prací gel na světlobarevné a bílé oblečení 20 dávek, 1L
Kód: 2501340
Kód dod.: 761047
EAN: 9000101826876
 
154.90 Kč
7.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek Perwoll Light Colors s inovativní technologií proti zašednutí oblečení poskytují ideální péči o všechno světlé, béžové, pastelové a bílé oblečení.
-5%Sleva
Artdeco Cosmic Kiss Lip Filler lesk na rty 1 Cosmic Glow 4 ml
Artdeco
Artdeco Cosmic Kiss Lip Filler lesk na rty 1 Cosmic Glow 4 ml
Kód: 2509067
Kód dod.: 56215.1
EAN: 4052136305562
 
436 Kč
459 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému líčení nový rozměr díky lesku na rty Artdeco Cosmic Kiss Lip Filler v odstínu Cosmic G
Domestos WC čistič 24h Pink Fresh, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič 24h Pink Fresh, 750 ml
Kód: 31596
Kód dod.: 717098
EAN: 5996358010714
98%
49.90 Kč
66.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek je určený k čištění a dezinfekci silně znečištěných míst a zejména tam, kde se mohou vyskytovat bakterie nebo plísně.
Bros hubení mravenců, prášek proti mravencům, 250 g
Bros
Bros hubení mravenců, prášek proti mravencům, 250 g
Kód: 71004
Kód dod.: 0085
EAN: 5904517021952
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášek na mravence pro vnitřní prostory, jejich bezprostřední okolí: terasy, garáže, vjezdy, cesty, altány, apod.
Herkules lepící tyčinky Holky & Kluci, 15 g
Druchema Herkules®
Herkules lepící tyčinky Holky & Kluci, 15 g
Kód: 101054
Kód dod.: 52152901
EAN: 8594825005934
 
24.90 Kč
1 660Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stylizované lepící tyčinky pro lepení papíru pro cool holky a kluky.
Alex Čistič extra lesk 2v1 na dřevo, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra lesk 2v1 na dřevo, 750 ml
Kód: 1905876
Kód dod.: 42181044
EAN: 8411660180414
 
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně čistí všechny typy dřevěných lakovaných a dýhovaných voskovaných podlah, parket a prken.
Domestos Power Fresh Lime Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Lime Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2305900
Kód dod.: 717121
EAN: 8720182431219
 
59.90 Kč
85.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný dezinfekční WC gel likviduje 99,99 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou špínu a vodní kámen a zanechává toaletu čistou a voňavou.
LAVON pasta na ruce Hand Care Tekutá, 450 g
Lavon
LAVON pasta na ruce Hand Care Tekutá, 450 g
Kód: 2501610
Kód dod.: 791055
EAN: 8594187140199
 
34.90 Kč
77.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální tekutá mycí pasta pro silně znečištěné ruce. Vhodná i na velmi odolnou špínu.
Taft Power Activity stylingový gel na vlasy, 150 ml
Henkel Taft®
Taft Power Activity stylingový gel na vlasy, 150 ml
Kód: 2505966
Kód dod.: 863318
EAN: 9000101723229
 
149.90 Kč
999.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stylingový gel na vlasy s hydratačním panthenolem pro dlouhotrvající, nelepivou fixaci.
Agro Vitality Komplex hnojivo pro muškáty a surfinie, 1 l
Agro
Agro Vitality Komplex hnojivo pro muškáty a surfinie, 1 l
Kód: 2504902
Kód dod.: 656284
EAN: 8592542013942
 
135 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální pro všechny druhy balkónových rostlin jako jsou muškáty, surfinie, begonie, fuchsie, milion bells aj. Nejedná se o běžné hnojivo.
AKCE
-16%Sleva
Sidolux Universal soda power Green Tea & Cherry Blossom, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal soda power Green Tea & Cherry Blossom, 1 l
Kód: 2501820
Kód dod.: 702107
EAN: 5902986215186
 
46 Kč
54.90 Kč
46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Green Tea & Cherry Blossom – univerzální čistič s technologií Soda Power a svěží vůní zeleného čaje a třešňových květů.
-2%Sleva
Hlubna Vega mycí a čistící pasta na silně znečištěnou pokožku rukou, 700 g
Hlubna - Vega
Hlubna Vega mycí a čistící pasta na silně znečištěnou pokožku rukou, 700 g
Kód: 07824
Kód dod.: 791032
EAN: 8594003011023
100%
54 Kč
54.90 Kč
77.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vega je vysoce účinná mycí a čistící pasta na silně znečištěnou pokožku především rukou.
Stopset žluté lepové desky na pilatky, 25 × 10 cm, 5 ks
Stopset
Stopset žluté lepové desky na pilatky, 25 × 10 cm, 5 ks
Kód: 52814
Kód dod.: 674914
EAN: 8594003332128
100%
62.90 Kč
12.58Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žluté lepové desky jsou určeny k odchytu škodlivého létajícího hmyzu (molice, smutnice, vrtule, létavá imaga mšic atd.)
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0551 zelená, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0551 zelená, 800 g
Kód: 62959
 
EAN: 8591235028867
 
178 Kč
222.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.