cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-18%Sleva
Pur Duo Power Lemon prostředek na ruční mytí nádobí, 450 ml
Henkel Pur
Pur Duo Power Lemon prostředek na ruční mytí nádobí, 450 ml
Kód: 06962
Kód dod.: 735180
EAN: 90005596
100%
49 Kč
59.90 Kč
108.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pur 3x action odour effect lemon 450 ml prostředek na ruční mytí nádobí. Rychle a účinně odstraňuje mastnotu, zaschlé zbytky jídla a zanechává nádobí čisté a zářivé. Nová receptura 3 x Action zaručuje max. účinnost. Má příjemnou citronovou vůni.
Alex Čistič extra lesk 2v1 na laminát s vůní pomeranče, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra lesk 2v1 na laminát s vůní pomeranče, 750 ml
Kód: 1905877
Kód dod.: 702087
EAN: 8411660520166
 
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně čistí plovoucí laminátové, korkové podlahy a zároveň jim dodává lesk. Je účinný čistič a leštěnka v jediném přípravku.
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 2,5 l
Lazurol
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 2,5 l
Kód: 2504136
Kód dod.: 243283
EAN: 8591235039344
 
1 019 Kč
407.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dekorativním transparentním lesklým nátěrům dřevěných stavebních prvků v interiéru i exteriéru. Lak je vysoce odolný vůči vlhku a vodě, vyznačuje se výbornou zpracovatelností, dlouhodobou ochranou před povětrnostními vlivy a stabilním leskem.
Epolex s1300 lesk dvousložkový lak na dřevo + tužidlo, 840 g
Epolex s1300 lesk dvousložkový lak na dřevo + tužidlo, 840 g
Kód: 2504538
Kód dod.: 258157
EAN: 8591235060157
 
559 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak je určen ke zhotovení vysoce lesklých, tvrdých, transparentních nátěrů dřeva, vláknitých desek, kovů a některých druhů plastických hmot a k napouštění savých podkladů (např. beton, zdivo).
AKCE
-1%Sleva
Wellaflex Power hold stylingový gel 150 ml
Wella®
Wellaflex Power hold stylingový gel 150 ml
Kód: 2500990
Kód dod.: 860519
EAN: 4064666802312
 
99 Kč
99.90 Kč
660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Power Hold je stylingový gel s velmi silnou fixací, který udrží váš účes perfektně upravený až 24 hodin.
BAKRYLEX LAK UNIVERZÁL V1302 LESK 2,5  KG
Bakrylex
BAKRYLEX LAK UNIVERZÁL V1302 LESK 2,5 KG
Kód: 2601663
Kód dod.: 388161
EAN: 8591235106220
 
827 Kč
330.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perwoll Light Colors prací gel na světlobarevné a bílé oblečení 20 dávek, 1L
Henkel Perwoll
Perwoll Light Colors prací gel na světlobarevné a bílé oblečení 20 dávek, 1L
Kód: 2501340
Kód dod.: 761047
EAN: 9000101826876
 
154.90 Kč
7.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek Perwoll Light Colors s inovativní technologií proti zašednutí oblečení poskytují ideální péči o všechno světlé, béžové, pastelové a bílé oblečení.
-5%Sleva
Artdeco Cosmic Kiss Lip Filler lesk na rty 1 Cosmic Glow 4 ml
Artdeco
Artdeco Cosmic Kiss Lip Filler lesk na rty 1 Cosmic Glow 4 ml
Kód: 2509067
Kód dod.: 56215.1
EAN: 4052136305562
 
436 Kč
459 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému líčení nový rozměr díky lesku na rty Artdeco Cosmic Kiss Lip Filler v odstínu Cosmic G
Raid Past proti potravinovým molům 3 ks
Raid®
Raid Past proti potravinovým molům 3 ks
Kód: 48209
Kód dod.: 675012
EAN: 5907635901403
90%
119.90 Kč
39.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dejte STOP molům a chraňte své potraviny před těmito škůdci. Odpuzovač Raid obsahuje papírové proužky s lepem, které se umístí do blízkosti potravin.
Coccolino Wonder Wash prací gel Ultra Care 37 dávek 1,48l
Coccolino
Coccolino Wonder Wash prací gel Ultra Care 37 dávek 1,48l
Kód: 2500999
Kód dod.: 775385
EAN: 8720181676444
100%
214.90 Kč
5.81Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte revoluci v praní s Coccolino Wonder Wash!
Domestos WC čistič 24h Pink Fresh, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič 24h Pink Fresh, 750 ml
Kód: 31596
Kód dod.: 717098
EAN: 5996358010714
98%
49.90 Kč
66.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek je určený k čištění a dezinfekci silně znečištěných míst a zejména tam, kde se mohou vyskytovat bakterie nebo plísně.
Bros hubení mravenců, prášek proti mravencům, 250 g
Bros
Bros hubení mravenců, prášek proti mravencům, 250 g
Kód: 71004
Kód dod.: 0085
EAN: 5904517021952
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášek na mravence pro vnitřní prostory, jejich bezprostřední okolí: terasy, garáže, vjezdy, cesty, altány, apod.
Herkules lepící tyčinky Holky & Kluci, 15 g
Druchema Herkules®
Herkules lepící tyčinky Holky & Kluci, 15 g
Kód: 101054
Kód dod.: 52152901
EAN: 8594825005934
 
24.90 Kč
1 660Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stylizované lepící tyčinky pro lepení papíru pro cool holky a kluky.
Alex Čistič extra lesk 2v1 na dřevo, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra lesk 2v1 na dřevo, 750 ml
Kód: 1905876
Kód dod.: 42181044
EAN: 8411660180414
 
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně čistí všechny typy dřevěných lakovaných a dýhovaných voskovaných podlah, parket a prken.
Domestos Power Fresh Lime Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Lime Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2305900
Kód dod.: 717121
EAN: 8720182431219
 
59.90 Kč
85.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný dezinfekční WC gel likviduje 99,99 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou špínu a vodní kámen a zanechává toaletu čistou a voňavou.
LAVON pasta na ruce Hand Care Tekutá, 450 g
Lavon
LAVON pasta na ruce Hand Care Tekutá, 450 g
Kód: 2501610
Kód dod.: 791055
EAN: 8594187140199
 
34.90 Kč
77.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální tekutá mycí pasta pro silně znečištěné ruce. Vhodná i na velmi odolnou špínu.
Taft Power Activity stylingový gel na vlasy, 150 ml
Henkel Taft®
Taft Power Activity stylingový gel na vlasy, 150 ml
Kód: 2505966
Kód dod.: 863318
EAN: 9000101723229
 
149.90 Kč
999.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stylingový gel na vlasy s hydratačním panthenolem pro dlouhotrvající, nelepivou fixaci.
Agro Vitality Komplex hnojivo pro muškáty a surfinie, 1 l
Agro
Agro Vitality Komplex hnojivo pro muškáty a surfinie, 1 l
Kód: 2504902
Kód dod.: 656284
EAN: 8592542013942
 
135 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální pro všechny druhy balkónových rostlin jako jsou muškáty, surfinie, begonie, fuchsie, milion bells aj. Nejedná se o běžné hnojivo.
AKCE
-11%Sleva
Bref WC Power Aktiv Ocean, WC kuličky, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Ocean, WC kuličky, 3 × 50 g
Kód: 70234
Kód dod.: 720181
EAN: 9000100753401
94%
79.90 Kč
89.90 Kč
26.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok Bref Power Aktiv Ocean - inovativní způsob údržby vaší toalety. WC blok je vybaven čtyřmi kuličkami, přičemž každá z nich má specifické složení pro dokonalý výsledek. Při každém spláchnutí bude vaše toaleta svěží a hygienicky čistá.
AKCE
-11%Sleva
Bref WC Power Aktiv Lavender, WC kuličky, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Lavender, WC kuličky, 3 × 50 g
Kód: 86223
Kód dod.: 720179
EAN: 9000100956192
100%
79.90 Kč
89.90 Kč
26.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Activ WC blok Lavender 3 × 50 g - dokonalá ochrana proti vodnímu kameni, úžasná svěžest, účinná čistící pěna.
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC blok v kuličkách, citrón, 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC blok v kuličkách, citrón, 50 g
Kód: 60390
Kód dod.: 720131
EAN: 9000100625104
96%
39.90 Kč
798Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BREF Power Activ je první WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které v sobě spojují přitažlivý design s vynikajícími vlastnostmi pro docílení hygienicky čisté a svěží toalety.
-33%Sleva
Nivea Q10 Power zpevňující noční krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power zpevňující noční krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 08739
Kód dod.: 822527
EAN: 9005800404011
 
214.90 Kč
319.90 Kč
4 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zatímco vy spíte, vaše pleť může rozkvétat do krásy. Vsaďte na noční péči s obsahem 100% pleti identickému koenzymu Q10: NIVEA Zpevňující noční krém proti vráskám Q10 POWER.
Domestos 3v1 Power Ocean nádradní náplň do WC bloku, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean nádradní náplň do WC bloku, 35 g
Kód: 2402871
Kód dod.: 719026
EAN: 8720182778765
100%
16.90 Kč
482.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nádradní náplň do WC bloku pro zářivě čistou toaletu s vůní oceánu.
Bakrylex V1302 univerzál lesk disperzní lak na dřevo bezbarvý, 600 g
Bakrylex
Bakrylex V1302 univerzál lesk disperzní lak na dřevo bezbarvý, 600 g
Kód: 2504209
Kód dod.: 388159
EAN: 8591235042740
 
205 Kč
341.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný akrylátový bezbarvý lak určený k interiérovému lakování tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných a korkových obkladů, překližky apod.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.