cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-8%Sleva
Bref Power Aktiv Lemon a Ocean WC blok, 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Lemon a Ocean WC blok, 4 x 50 g
Kód: 2602656
Kód dod.: 720247
EAN: 9000101309485
 
119 Kč
129.90 Kč
595Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Lemon & Ocean WC blok 4 × 50 g je závěsný čisticí WC blok určený k udržování čistoty toalety při každém spláchnutí. Kombinuje dvě vůně – citron (Lemon) a oceán (Ocean) – a postupně uvolňuje aktivní látky, které čistí a osvěžují WC mí
Duck Extra Power Pine pěnivý bělící WC gel, 750 ml
Duck™
Duck Extra Power Pine pěnivý bělící WC gel, 750 ml
Kód: 2600373
Kód dod.: 717551
EAN: 5000204923278
 
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí a dezinfekční přípravek na Wc mísu. Zlikviduje 99,9% mikroorganismů. Dosahuje na skyté bakterie a nečistoty. Bělidlo a pěna v jedné láhvi.
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC kuličky, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC kuličky, 3 × 50 g
Kód: 70233
Kód dod.: 720182
EAN: 9000100753371
98%
89.90 Kč
29.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power aktiv zabraňuje usazování vodního kamene, vytváří účinnou čisticí pěnu, zabraňuje usazování nečistot a dodává vaší toaletě extra svěžest.
AKCE
-12%Sleva
Domestos 3v1 Power Citrusů nádradní náplň do WC bloku, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Citrusů nádradní náplň do WC bloku, 35 g
Kód: 2402870
Kód dod.: 719027
EAN: 8720182778741
 
14.90 Kč
16.90 Kč
425.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nádradní náplň do WC bloku pro zářivě čistou toaletu s vůní citrusů.
Elmex Sensitive zubní pasta, 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive zubní pasta, 75 ml
Kód: 13952
 
EAN: 4007965507137
100%
99.90 Kč
1 332Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta pro velmi citlivé zuby a odhalené krčky. Vyznačuje se velmi jemným čisticím účinkem, který brání obrušování měkkého zubního krčku.
Colgate Herbal, zubní pasta, 75 ml
Colgate®
Colgate Herbal, zubní pasta, 75 ml
Kód: 2601075
Kód dod.: 885038
EAN: 8718951564817
 
44.90 Kč
598.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta pro celou rodinu Colgate Herbal využívá unikátní technologii neutralizující cukerné kyse
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, červeň jahodová, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, červeň jahodová, 5 g
Kód: 2501443
Kód dod.: 974008
EAN: 8590105959706
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Potravinářské barvy Aroco jsou zdravotně nezávadné a vhodné ke konzumaci.
AKCE
-13%Sleva
Sidolux Universal soda power Flax Blossom, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal soda power Flax Blossom, 1 l
Kód: 2501819
Kód dod.: 702108
EAN: 5902986215148
 
39.90 Kč
46 Kč
39.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Flax Blossom – účinný univerzální čistič s technologií Soda Power a jemnou vůní květů lnu.
AKCE
-7%Sleva
Motip 04019 sprej na disky černý mat, 500 ml
Motip
Motip 04019 sprej na disky černý mat, 500 ml
Kód: 2504592
Kód dod.: 106232
EAN: 8711347209705
 
209 Kč
225 Kč
418Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Motip, sprej na disky aut. Vysoce kvalitní, rychleschnoucí nitro kombi lak, odolný proti povětrnostním vlivům.
Bros hubení mravenců, prášek proti mravencům, 100 g
Bros
Bros hubení mravenců, prášek proti mravencům, 100 g
Kód: 56674
Kód dod.: 675701
EAN: 5904517229235
100%
54.90 Kč
549Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný prostředek určený proti hubení mravenců v uzavřených prostorech i v jejich přímém sousedství, tedy hlavně na terasách, v altáncích, na chodnících, zahradních cestičkách a různ orodých nájezdech atd.
AKCE
Domestos Power Fresh Floral Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Floral Fresh WC gel, 700 ml
Kód: 2403026
Kód dod.: 717122
EAN: 8720182431226
 
49.90 Kč
71.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný dezinfekční WC gel likviduje 99,99 % bakterií a virů, odstraňuje zašlou špínu a vodní kámen a zanechává toaletu čistou a voňavou.
Raid Past proti potravinovým molům 3 ks
Raid®
Raid Past proti potravinovým molům 3 ks
Kód: 48209
Kód dod.: 675012
EAN: 5907635901403
90%
119.90 Kč
39.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dejte STOP molům a chraňte své potraviny před těmito škůdci. Odpuzovač Raid obsahuje papírové proužky s lepem, které se umístí do blízkosti potravin.
Persil prací kapsle Discs 4in1 Deep Clean Expert Stain Removal 20 dávek
Henkel Persil
Persil prací kapsle Discs 4in1 Deep Clean Expert Stain Removal 20 dávek
Kód: 2508662
Kód dod.: 759352
EAN: 9000101829068
 
289.90 Kč
14.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací kapsle Persil 4v1 kombinují čtyři účinky v jedné gelové kapsli: odstraňování skvrn, hloubkové čištění, svěží vůni a péči o pračku.
Artdeco Glossy Lip Chubby výživný lesk na rty v tužce 15 LA lifestyle 1,8 g
Artdeco
Artdeco Glossy Lip Chubby výživný lesk na rty v tužce 15 LA lifestyle 1,8 g
Kód: 2404126
Kód dod.: 58160.15
EAN: 4052136253559
 
300 Kč
150 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemně tónovaný lesk na rty Glossy Lip Chubby od Artdeco spojuje perfektní lesk s hloubkovou péčí o r
AKCE
-1%Sleva
Wellaflex Power hold stylingový gel 150 ml
Wella®
Wellaflex Power hold stylingový gel 150 ml
Kód: 2500990
Kód dod.: 860519
EAN: 4064666802312
 
99 Kč
99.90 Kč
660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Power Hold je stylingový gel s velmi silnou fixací, který udrží váš účes perfektně upravený až 24 hodin.
BAKRYLEX LAK UNIVERZÁL V1302 LESK 2,5  KG
Bakrylex
BAKRYLEX LAK UNIVERZÁL V1302 LESK 2,5 KG
Kód: 2601663
Kód dod.: 388161
EAN: 8591235106220
 
827 Kč
330.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lovran Color & Dark Amla Parchouli prášek na barevné a tmavé prádlo 50 dávek, 2,5 kg
Lovran
Lovran Color & Dark Amla Parchouli prášek na barevné a tmavé prádlo 50 dávek, 2,5 kg
Kód: 2502166
Kód dod.: 759357
EAN: 5902670082001
 
209.90 Kč
83.96Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prášek Lovran Color & Dark Amla Parchouli je určený speciálně pro péči o barevné a tmavé prádlo.
Versace Versense Pour Femme toaletní voda 30 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Versense Pour Femme toaletní voda 30 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502295
Kód dod.: 14557
EAN: 8011003903221
 
1 459 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová - dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2009 Parfém Versace Versense ztělesňuje probuzení st
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 2,5 l
Lazurol
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 2,5 l
Kód: 2504136
Kód dod.: 243283
EAN: 8591235039344
 
1 019 Kč
407.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dekorativním transparentním lesklým nátěrům dřevěných stavebních prvků v interiéru i exteriéru. Lak je vysoce odolný vůči vlhku a vodě, vyznačuje se výbornou zpracovatelností, dlouhodobou ochranou před povětrnostními vlivy a stabilním leskem.
Epolex s1300 lesk dvousložkový lak na dřevo + tužidlo, 840 g
Epolex s1300 lesk dvousložkový lak na dřevo + tužidlo, 840 g
Kód: 2504538
Kód dod.: 258157
EAN: 8591235060157
 
559 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak je určen ke zhotovení vysoce lesklých, tvrdých, transparentních nátěrů dřeva, vláknitých desek, kovů a některých druhů plastických hmot a k napouštění savých podkladů (např. beton, zdivo).
Nivea Q10 Power čisticí pleťové mléko proti vráskám, 200 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power čisticí pleťové mléko proti vráskám, 200 ml
Kód: 43685
Kód dod.: 81960
EAN: 9005800391861
 
134.90 Kč
674.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Důkladně, ale jemně odstraňuje make-up a každodenní nečistoty. Zvyšuje obsah přirozeného koenzymu Q10 v pleti. Bojuje proti vráskám zevnitř, viditelně pleť vyhlazuje. Výsledkem je čistá, vyhlazená a sjednocená pleť.
-18%Sleva
Pur Duo Power Lemon prostředek na ruční mytí nádobí, 450 ml
Henkel Pur
Pur Duo Power Lemon prostředek na ruční mytí nádobí, 450 ml
Kód: 06962
Kód dod.: 735180
EAN: 90005596
100%
49 Kč
59.90 Kč
108.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pur 3x action odour effect lemon 450 ml prostředek na ruční mytí nádobí. Rychle a účinně odstraňuje mastnotu, zaschlé zbytky jídla a zanechává nádobí čisté a zářivé. Nová receptura 3 x Action zaručuje max. účinnost. Má příjemnou citronovou vůni.
Alex Čistič extra lesk 2v1 na laminát s vůní pomeranče, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra lesk 2v1 na laminát s vůní pomeranče, 750 ml
Kód: 1905877
Kód dod.: 702087
EAN: 8411660520166
 
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně čistí plovoucí laminátové, korkové podlahy a zároveň jim dodává lesk. Je účinný čistič a leštěnka v jediném přípravku.
Coccolino Wonder Wash Odor Protection tekutý prací přípravek 37 dávek 1,48l
Coccolino
Coccolino Wonder Wash Odor Protection tekutý prací přípravek 37 dávek 1,48l
Kód: 2501673
Kód dod.: 775386
EAN: 8720181676390
100%
214.90 Kč
5.81Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
První prací gel speciálně vytvořený pro rychlé prací cykly. Užijte si dokonale čisté prádlo za pouhých 15 minut!
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.