cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Epolex s1300 lesk dvousložkový lak na dřevo, bez tužidla, 2,5 kg
Epolex
Epolex s1300 lesk dvousložkový lak na dřevo, bez tužidla, 2,5 kg
Kód: 2504537
Kód dod.: 258163
EAN: 8591235060164
 
1 315 Kč
526Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak je určen ke zhotovení vysoce lesklých, tvrdých, transparentních nátěrů dřeva, vláknitých desek, kovů a některých druhů plastických hmot a k napouštění savých podkladů (např. beton, zdivo).
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Kód: 2602771
Kód dod.: 720269
EAN: 9000101853568
 
169.90 Kč
566.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC kuličky Power Aktiv Lemon zajišťují hygienickou čistotu toalety, pomáhají předcházet usazování nečistot a zanechávají dlouhotrvající citronovou vůni po každém spláchnutí.
Druchema Silichrom pasta na čištění a leštění kovů a chromu, 90 g
Druchema Silichrom®
Druchema Silichrom pasta na čištění a leštění kovů a chromu, 90 g
Kód: 04219
Kód dod.: 13161021
EAN: 8594825001523
100%
59.90 Kč
665.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silichrom umožňuje účinně vyčistit a vyleštit zašlé povrchy kovových předmětů chromovaných, niklovaných, z nerezu, hliníku, mosazi apod. Zanechává konzervační film, který chrání ošetřené plochy proti nepříznivým vlivům atmosféry.
Vanish Shake & Clean, prášek na čištění koberců, 650 g
Vanish
Vanish Shake & Clean, prášek na čištění koberců, 650 g
Kód: 70143
Kód dod.: 713137
EAN: 5997321745343
99%
184.90 Kč
284.46Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vanish Shake & Clean vlhký prášek na čištění koberců 650 g. Prášek je výborný na koberce a čalounění. Důkladně vyčistí koberec, odstraní odolné skvrny a špínu, dodá koberci svěžest.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-23%Sleva
Semo Salát hlávkový letní, polní ledový Pražan 0,6 g
Semo
Semo Salát hlávkový letní, polní ledový Pražan 0,6 g
Kód: 85294
Kód dod.: 0438512
EAN: 8590396385109
 
7.60 Kč
9.90 Kč
7 600Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolný ledový salát proti vybíhání Hlávka je kulovitá až ploše kulovitá Pevně uzavřená, hus
Raid Past proti potravinovým molům 3 ks
Raid®
Raid Past proti potravinovým molům 3 ks
Kód: 48209
Kód dod.: 675012
EAN: 5907635901403
90%
119.90 Kč
39.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dejte STOP molům a chraňte své potraviny před těmito škůdci. Odpuzovač Raid obsahuje papírové proužky s lepem, které se umístí do blízkosti potravin.
AKCE
-12%Sleva
Domestos 3v1 Power Ocean nádradní náplň do WC bloku, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean nádradní náplň do WC bloku, 35 g
Kód: 2402871
Kód dod.: 719026
EAN: 8720182778765
100%
14.90 Kč
16.90 Kč
425.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nádradní náplň do WC bloku pro zářivě čistou toaletu s vůní oceánu.
Bakrylex V1302 univerzál lesk disperzní lak na dřevo bezbarvý, 600 g
Bakrylex
Bakrylex V1302 univerzál lesk disperzní lak na dřevo bezbarvý, 600 g
Kód: 2504209
Kód dod.: 388159
EAN: 8591235042740
 
205 Kč
341.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný akrylátový bezbarvý lak určený k interiérovému lakování tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných a korkových obkladů, překližky apod.
AKCE
-13%Sleva
Domestos Power Foam pěna ve spreji žádný vodní kámen, 435 ml
Domestos
Domestos Power Foam pěna ve spreji žádný vodní kámen, 435 ml
Kód: 2508051
Kód dod.: 715009
EAN: 8720181721335
 
60.90 Kč
69.90 Kč
140Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Domestos Power Foam je účinná čisticí pěna ve spreji určená k odstranění vodního kamene, nečistot a bakterií v domácnosti.
Bref Power Aktiv Hawai, WC blok kuličky 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Hawai, WC blok kuličky 3 x 50 g
Kód: 2508194
Kód dod.: 720241
EAN: 9000101834819
 
89.90 Kč
90 Kč
599.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Hawai je inovativní WC blok ve formě čtyř kuliček, které se postupně rozpouštějí a uvolňují čisticí složky při každém spláchnutí.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na dřevěné podlahy, 5 kg
Sokrates
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na dřevěné podlahy, 5 kg
Kód: 2503125
Kód dod.: 388235
EAN: 8594040504113
 
2 330 Kč
2 539 Kč
466Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro zvláště namáhané plochy. Je nehořlavý, vyznačuje se extrémně rychlým nárůstem tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoce kvalitní čiré nátěry, které jsou dokonale omyvatelné, odolné na oděr a bytové chemikálie, tvrdé, ale houževnaté.
Bakrylex V1302 univerzál lesk disperzní lak na dřevo bezbarvý, 300 g
Bakrylex
Bakrylex V1302 univerzál lesk disperzní lak na dřevo bezbarvý, 300 g
Kód: 2601662
Kód dod.: 388157
EAN: 8591235106213
 
123 Kč
410Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný akrylátový bezbarvý lak určený k interiérovému lakování tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných a korkových obkladů, překližky apod.
AKCE
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC blok v kuličkách, citrón, 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC blok v kuličkách, citrón, 50 g
Kód: 60390
Kód dod.: 720131
EAN: 9000100625104
96%
34.90 Kč
698Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BREF Power Activ je první WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které v sobě spojují přitažlivý design s vynikajícími vlastnostmi pro docílení hygienicky čisté a svěží toalety.
Nivea Q10 Power zpevňující noční krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power zpevňující noční krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 08739
Kód dod.: 822527
EAN: 9005800404011
 
319.90 Kč
6 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zatímco vy spíte, vaše pleť může rozkvétat do krásy. Vsaďte na noční péči s obsahem 100% pleti identickému koenzymu Q10: NIVEA Zpevňující noční krém proti vráskám Q10 POWER.
Bref WC Power Aktiv Ocean, WC kuličky, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Ocean, WC kuličky, 3 × 50 g
Kód: 70234
Kód dod.: 720181
EAN: 9000100753401
94%
89.90 Kč
29.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok Bref Power Aktiv Ocean - inovativní způsob údržby vaší toalety. WC blok je vybaven čtyřmi kuličkami, přičemž každá z nich má specifické složení pro dokonalý výsledek. Při každém spláchnutí bude vaše toaleta svěží a hygienicky čistá.
Bref WC Power Aktiv Lavender, WC kuličky, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Lavender, WC kuličky, 3 × 50 g
Kód: 86223
Kód dod.: 720179
EAN: 9000100956192
100%
89.90 Kč
29.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Activ WC blok Lavender 3 × 50 g - dokonalá ochrana proti vodnímu kameni, úžasná svěžest, účinná čistící pěna.
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502303
Kód dod.: 14580
EAN: 8011003900077
 
1 680 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2024 Eros Energy je inspirována úchva
Versace Dylan Blue Pour Homme toaletní voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Dylan Blue Pour Homme toaletní voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502355
Kód dod.: 14559
EAN: 8011003903023
 
1 556 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická - fougere vůně uvedena na trh v červenci 2016 Dylan Blue je esencí moderního muže Versac
-3%Sleva
Coccolino prací gel Barevné prádlo 45 dávek 1,8 L
Coccolatevi®
Coccolino prací gel Barevné prádlo 45 dávek 1,8 L
Kód: 2304573
Kód dod.: 775406
EAN: 8720181019425
100%
179.90 Kč
184.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svému barevnému oblečení péči, jakou si zaslouží.
AKCE
-1%Sleva
Wellaflex Power hold stylingový gel 150 ml
Wella®
Wellaflex Power hold stylingový gel 150 ml
Kód: 2500990
Kód dod.: 860519
EAN: 4064666802312
 
99 Kč
99.90 Kč
660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Power Hold je stylingový gel s velmi silnou fixací, který udrží váš účes perfektně upravený až 24 hodin.
BAKRYLEX LAK UNIVERZÁL V1302 LESK 2,5  KG
Bakrylex
BAKRYLEX LAK UNIVERZÁL V1302 LESK 2,5 KG
Kód: 2601663
Kód dod.: 388161
EAN: 8591235106220
 
827 Kč
330.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Promise s hřebíčkovým olejem, zubní pasta, 150 g
Promise®
Promise s hřebíčkovým olejem, zubní pasta, 150 g
Kód: 14199
Kód dod.: 885290
EAN: 8590338900285
99%
39.90 Kč
266Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Promise s hřebíčkovým olejem, speciální jemnozrnný prášek má bělící účinky a odstraňuje zubní povlak. Hřebíčkový olej vyniká svými hojivými a protizánětlivými účinky, je určená pro každodenní komplexní ochranu celé dutiny ústní.
AKCE
-16%Sleva
Sidolux Universal Soda Power Magnolia 1l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Soda Power Magnolia 1l
Kód: 2509159
Kód dod.: 702146
EAN: 5902986217357
 
46 Kč
54.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čisticí prostředek s technologií Soda Power (síla sody) pro efektivní odstraňování špíny a mastnoty na všech omyvatelných površích, který zároveň zanechává dlouhotrvající a příjemnou vůni.
RYOR noční krém s mořskými řasami 50 ml
Ryor
RYOR noční krém s mořskými řasami 50 ml
Kód: 37146
Kód dod.: 822676
EAN: 8594007977295
100%
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký, jemný, snadno vstřebatelný regenerační krém. Extrakty z mořských řas podporují zpevnění pokožky a její hydrataci.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.