cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 750 ml
Kód: 2503643
Kód dod.: 246300
EAN: 8595073025514
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 2,5 l
Kód: 2504480
Kód dod.: 246276
EAN: 8591235059700
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Syoss Oleo Intense barva na vlasy, 8-68 pískově plavý, 50 ml
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense barva na vlasy, 8-68 pískově plavý, 50 ml
Kód: 2505791
Kód dod.: 870277
EAN: 9000101705782
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense je permanentní barva na vlasy bez amoniaku, obohacená o pečující oleje, které pomáhají zlepšit pronikání barevných pigmentů hluboko do vlasového vlákna.
CXS Kombi Furny prqacovní rukavice plyš velikost 11 blistr, 1 pár
CXS Kombi Furny prqacovní rukavice plyš velikost 11 blistr, 1 pár
Kód: 2507961
Kód dod.: 598883
EAN: 8591940309176
 
139 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pracovní rukavice CXS Kombi Furny s plyšovou podšívkou ve velikosti 11 jsou navrženy pro práci v chladném prostředí.
Luna Natural Vitamín E mandlový výživný krém, 200 ml
Luna Natural
Luna Natural Vitamín E mandlový výživný krém, 200 ml
Kód: 80082
Kód dod.: 822832
EAN: 8594045540307
99%
44.90 Kč
224.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výživný mandlový krém Luna Natural zlepšuje pružnost a hebkost pleti díky mandlovému oleji a vitaminu E. Zároveň zpomaluje tvorbu vrásek. Je vhodný pro všechny typy pleti ke každodennímu užívání.
Nivea Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Kód: 1700936
Kód dod.: 835198
EAN: 9005800280400
100%
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mějte pocení pod kontrolou a chraňte své oblečení před vznikem bílých a žlutých skvrn. Buďte svěží - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Fresh.
-25%Sleva
Tesori d'Oriente White Musk krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente White Musk krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 25614
Kód dod.: 795319
EAN: 8008970011158
 
59.90 Kč
79.90 Kč
239.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémový sprchový gel s orientální vůní bílého pižma pro ženy.
AKCE
-16%Sleva
Sidolux Universal Fresh Lemon univerzální čistič na povrchy, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Fresh Lemon univerzální čistič na povrchy, 1 l
Kód: 1903111
Kód dod.: 702129
EAN: 5902986203565
100%
46 Kč
54.90 Kč
46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ovocná citronová vůně doplněná o lehké tóny citronové kúry a grapefruitu. Sidolux parfemovaný univerzální čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní Svěží citron.
Glade náplň osvěžovače vzduchu One Touch Marine, 10 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu One Touch Marine, 10 ml
Kód: 1903232
Kód dod.: 727024
EAN: 5000204077124
 
84.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň do osvěžovačů vzduchu řady Glade one touch s vůní moře. Jedná se o koncentrovaný aerosolový osvěžovač vzduchu intenzivní příjemné vůně, která provoní váš domov.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín tmavě hnědá 3
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín tmavě hnědá 3
Kód: 48914
Kód dod.: 870150
EAN: 3600540632852
100%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
AKCE
-17%Sleva
Corega extra silný, fixační krém na zubní náhrady, 40 g
Corega
Corega extra silný, fixační krém na zubní náhrady, 40 g
Kód: 39478
Kód dod.: 900003
EAN: 5999518572060
 
99.90 Kč
119.90 Kč
2 497.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pokud hledáte extra silné 3D držení ve všech 3 směrech s přirozenějším pocitem, už nehledejte dál.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín světlá blond 8
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín světlá blond 8
Kód: 2500201
Kód dod.: 870153
EAN: 3600540632890
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
Hit Wc Fresh Power Gel čistič toalet, 750 g
Zenit Hit
Hit Wc Fresh Power Gel čistič toalet, 750 g
Kód: 2503771
Kód dod.: 717154
EAN: 8594004377197
 
39.90 Kč
49.88Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný čisticí prostředek, který odstraňuje vodou nerozpustné usazeniny anorganického a organického původu.
Rexona Men tuhý antiperspirant Fresh & Power, 50 ml
Rexona®
Rexona Men tuhý antiperspirant Fresh & Power, 50 ml
Kód: 2104573
Kód dod.: 834999
EAN: 59085751
 
69.90 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rexona MEN Fresh & Power je tu, aby vás podpořil v každé situaci. Díky 48hodinové ochraně a pokročilé technologii Motionsense™ zajišťuje postupné uvolňování svěží vůně při pohybu, takže čím aktivnější jste, tím lépe funguje.
Silan aviváž Fresh Control Cool Fresh 62 praní, 1364 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Fresh Control Cool Fresh 62 praní, 1364 ml
Kód: 2306328
Kód dod.: 777019
EAN: 9000101583106
 
119.90 Kč
120 Kč
1.93Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silan Fresh Control Cool Fresh poskytuje intenzivní dlouhotrvající svěžest, kdykoli je potřeba, díky osvěžující technologii neutralizující zápachy.
AKCE
-2%Sleva
Corega fixační krém bez příchuti extra silný XL, 70 g
Corega
Corega fixační krém bez příchuti extra silný XL, 70 g
Kód: 2308897
Kód dod.: 900005
EAN: 5054563081834
 
166 Kč
169.90 Kč
2 371.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fixační krém Corega Ochrana dásní poskytuje komfort přichycení náhrady jako ostatní fixační krémy Corega, ale zároveň chrání dásně před podrážděním od nošení zubní náhrady.
Vileda sušák na prádlo Universal, sušící plocha 18 m, černý
Vileda®
Vileda sušák na prádlo Universal, sušící plocha 18 m, černý
Kód: 2507404
Kód dod.: 958174
EAN: 4023103244030
 
649.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda sušák na prádlo Universal v černé barvě je praktickým a stylovým pomocníkem pro každodenní sušení prádla.
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 36 ml
Kód: 2508107
Kód dod.: 721025
EAN: 5000204369700
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro hygienickou čistotu a svěžest toalety.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 02 světle šedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 02 světle šedá, 700 g
Kód: 2502751
Kód dod.: 355116
EAN: 8590892112223
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 08 cihlově červená, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 08 cihlově červená, 10 kg
Kód: 2502782
Kód dod.: 355196
EAN: 8590892112124
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 tmavě hnědá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 tmavě hnědá, 5 kg
Kód: 2502777
Kód dod.: 355186
EAN: 8590892112988
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 21 středně hnědá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 21 středně hnědá, 10 kg
Kód: 2503163
Kód dod.: 355183
EAN: 8590892114340
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 04 tmavá šedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 04 tmavá šedá, 5 kg
Kód: 2503029
Kód dod.: 355130
EAN: 8590892112933
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 08 cihlově červená, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 08 cihlově červená, 700 g
Kód: 2502780
Kód dod.: 355193
EAN: 8590892112285
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.