cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Borotalco Active Sea Salts Fresh deodorant, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Active Sea Salts Fresh deodorant, 150 ml
Kód: 1902401
Kód dod.: 240106
EAN: 8002410043594
 
94.90 Kč
632.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čím více se hýbete, tím více aktivujete extra vůni díky inovativní technologii Odor-Conventer.
Alex Leštěnka zářivý lesk na dřevo a laminát, 750 ml
Alex®
Alex Leštěnka zářivý lesk na dřevo a laminát, 750 ml
Kód: 1905881
Kód dod.: 704091
EAN: 8411660520500
 
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezbarvá leštěnka pro zářivý lesk podlah.
Rexona Men antiperspirant Stay Fresh Marine, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Stay Fresh Marine, 150 ml
Kód: 1911604
Kód dod.: 835002
EAN: 8710847864919
100%
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rexona antiperspirant ve spreji pro muže se svěží vůní.
Nivea Fresh Rose Touch Kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Rose Touch Kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506687
Kód dod.: 841024
EAN: 9005800379173
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chrání pokožku před potem na 48 hodin. Zanechává pokožku hebkou na dotek. Jemné složení se postará o regeneraci pokožky po oholení. Příjemná vůně růžové vody přetrvá celý den.
-5%Sleva
Nivea Creme Care Duo sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Care Duo sprchový gel, 500 ml
Kód: 2505618
Kód dod.: 795246
EAN: 9005800358284
 
189.90 Kč
199.90 Kč
379.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA uvolní vaše tělo i mysl. Jemné složení s provitamíny bude počovat o vaši pokožku, aniž by narušil její přirozenou mikrobakteriální vrstvu.
Vileda Ultra Fresh Mikrohadřík, 2 + 1 ks
Vileda®
Vileda Ultra Fresh Mikrohadřík, 2 + 1 ks
Kód: 2506303
Kód dod.: 588693
EAN: 4023103217409
 
75.90 Kč
25.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hadřík z mikrovláken s antibakteriální ochranou. Obsahuje antibakteriální složku chlorid stříbrný, která zabraňuje růstu bakterií a tím i vzniku nepříjemného zápachu.
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 250 ml
Kód: 2503747
Kód dod.: 795120
EAN: 9005800222882
 
84.90 Kč
339.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Majitelky suché pokožky si konečně mohou oddechnout. Po sprchování nebude jejich pokožka vysušená, ale krásně hydratovaná. Postará se o to - NIVEA Pečující sprchový gel Creme Soft.
Nivea Men Fresh Active deodorant ve spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active deodorant ve spreji, 250 ml
Kód: 2506605
Kód dod.: 835236
EAN: 9005800396262
 
119.90 Kč
479.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Deodorant ve spreji pro muže s 0 % hliníkových solí pro dlouhotrvající svěžest.
-7%Sleva
Nivea Moisture Care hydratační krém na ruce, 75 ml
Nivea®
Nivea Moisture Care hydratační krém na ruce, 75 ml
Kód: 2505101
Kód dod.: 820157
EAN: 9005800398730
 
69.90 Kč
74.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte i opravdu suchým rukám intenzívní péči. Díky olivovému oleji budou opět hebké a jemné. Pro ruce příjemné na dotek a pěkné na pohled: NIVEA Hydratační krém na ruce.
Carlson Sport Little Joe osvěžovač do auta, 1 ks
Carlson
Carlson Sport Little Joe osvěžovač do auta, 1 ks
Kód: 2507510
Kód dod.: 732096
EAN: 8591522337955
 
96 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná vůně do auta s neobvyklým 3D provedením.
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, ořech, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, ořech, 320 g
Kód: 2504890
Kód dod.: 511202
EAN: 8591235076523
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, smrk, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, smrk, 320 g
Kód: 2504887
Kód dod.: 511193
EAN: 8591235076431
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Fa sprchový krém Aloe Vera Yoghurt, 400 ml
Henkel Fa
Fa sprchový krém Aloe Vera Yoghurt, 400 ml
Kód: 2505563
Kód dod.: 797146
EAN: 3838824142173
 
84.90 Kč
212.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ODVAŽ SE OBJEVOVAT S FA! Osvěžte své tělo a mysl se sprchovým krémem Fa Aloe Vera s inspirativní vůní aloe vera.
Varta svítilna F20 outdoor sportovní ruční, 1 ks
Varta
Varta svítilna F20 outdoor sportovní ruční, 1 ks
Kód: 2600411
Kód dod.: 960967
EAN: 4008496927630
 
640 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Inovativní vlastnosti, moderní design a nápadný barva je Outdoor Sports kapesní svítilna, při jakékoliv outdoorové aktivity, ideálního průvodce.
Lilien Men Ice Cool sprchový šampon, 400 ml
Lilien
Lilien Men Ice Cool sprchový šampon, 400 ml
Kód: 2600265
Kód dod.: 797165
EAN: 8595196906301
 
54.90 Kč
137.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový šampon pro muže s osvěžujícím chladivým efektem.
TANGIT Fix It - vulkanizační těsnicí páska, 3m
Henkel
TANGIT Fix It - vulkanizační těsnicí páska, 3m
Kód: 2506413
Kód dod.: 502526
EAN: 3178041330015
 
205 Kč
68.33Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vulkanizační těsnící páska na bázi silikonu pro dočasné utěsnění.
AKCE
-43%Sleva
Tidy Home Florea zahradnické rukavice M - 8, 1 pár
Tidy Home
Tidy Home Florea zahradnické rukavice M - 8, 1 pár
Kód: 2601391
Kód dod.: 588344
EAN: 0710497223492
 
17 Kč
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zahradnické rukavice Tidy Home Florea ve velikosti M (8) jsou vhodné pro běžné práce na zahradě, jako je sázení, plení nebo přesazování.
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem 250 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem 250 ml
Kód: 2602758
Kód dod.: 790084
EAN: 8718951788879
 
94.90 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem pomáhá chránit před bakteriemi při pravidelném mytí rukou.
Coccolino Fresh Professional aviváž na prádlo 200 dávek 5 l
Coccolino
Coccolino Fresh Professional aviváž na prádlo 200 dávek 5 l
Kód: 2602723
Kód dod.: 777223
EAN: 07615400867165
 
279.90 Kč
1.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Coccolino Fresh Professional je vysoce koncentrovaná aviváž určená pro každodenní praní všech typů tkanin.
Duck 5v1 Fresh, tekutý WC čistič, 750 ml
Duck™
Duck 5v1 Fresh, tekutý WC čistič, 750 ml
Kód: 02879
Kód dod.: 717557
EAN: 5000204421958
100%
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck tekutý čistič se svěží vůní je přípravek, který vyčistí WC mísu, odstraní vodní kámen a nečistoty, eliminuje zápach a osvěží.
Dove Fresh Care Antiperspirant 150ml
Dove®
Dove Fresh Care Antiperspirant 150ml
Kód: 2501011
Kód dod.: 834910
EAN: 8720181566707
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Fresh Care je spolehlivým pomocníkem pro každodenní ochranu proti pocení a nepříjemnému zápachu. Jeho složení kombinuje účinnou ochranu s jemnou péčí o pokožku podpaží.​
Vaseline Aloe Fresh  deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Aloe Fresh deodorant 50 ml
Kód: 2501599
Kód dod.: 834956
EAN: 8886467061707
100%
74.90 Kč
1 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaseline Aloe Fresh – hydratační roll-on deodorant s aloe vera pro dlouhotrvající svěžest a ochranu.
PATTEX Fix Power samospoušť 260g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Power samospoušť 260g
Kód: 2507569
Kód dod.: 501896
EAN: 9000101111750
 
195 Kč
750Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Fix Power samospoušť – když chcete lepit rychle, čistě a bez kompromisů.
Lactovit Lactourea hydratační krém, 400 ml
Lactovit
Lactovit Lactourea hydratační krém, 400 ml
Kód: 2209345
Kód dod.: 821030
EAN: 8411135006423
100%
174.90 Kč
437.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvyšuje produkci ceramidů o 60% a nabízí tak více regenerace než tělová mléka, která obsahují pouze ureu. Doporučuje 9 z 10 dermatologů doporučuje hydratační sprchové gely a tělová mléka s obsahem urey a kyseliny mléčné.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.