cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Nivea Smooth Sensation krémové tělové mléko, 625 ml
Nivea®
Nivea Smooth Sensation krémové tělové mléko, 625 ml
Kód: 2505451
Kód dod.: 810084
EAN: 9005800308456
 
314.90 Kč
503.84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toužíte po sametově hebké pokožce bez podráždění? Vyzkoušejte Krémové tělové mléko Smooth Sensation, které díky svému složení pokožku nejen hydratuje a vyživuje, ale také zjemňuje.
Fortekryl voskový olej pro ochranu dřeva bezbarvá, 0,7 kg
Fortekryl
Fortekryl voskový olej pro ochranu dřeva bezbarvá, 0,7 kg
Kód: 2506140
Kód dod.: 393250
EAN: 8590892121324
 
295 Kč
421.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
FORTEKRYL voskový olej je ochrana dřeva před povětrnostními vlivy i slunečním zářením. Varianta bezbarvá.
Coccolino Fresh Professional aviváž na prádlo 200 dávek 5 l
Coccolino
Coccolino Fresh Professional aviváž na prádlo 200 dávek 5 l
Kód: 2602723
Kód dod.: 777223
EAN: 07615400867165
 
279.90 Kč
1.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Coccolino Fresh Professional je vysoce koncentrovaná aviváž určená pro každodenní praní všech typů tkanin.
Duck 5v1 Fresh, tekutý WC čistič, 750 ml
Duck™
Duck 5v1 Fresh, tekutý WC čistič, 750 ml
Kód: 02879
Kód dod.: 717557
EAN: 5000204421958
100%
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck tekutý čistič se svěží vůní je přípravek, který vyčistí WC mísu, odstraní vodní kámen a nečistoty, eliminuje zápach a osvěží.
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem 250 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem 250 ml
Kód: 2602758
Kód dod.: 790084
EAN: 8718951788879
 
94.90 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem pomáhá chránit před bakteriemi při pravidelném mytí rukou.
Adidas kuličkový antiperspirant pro ženy Fresh Endurance 50 ml
Adidas®
Adidas kuličkový antiperspirant pro ženy Fresh Endurance 50 ml
Kód: 2300902
Kód dod.: 99350151208
EAN: 3616303842154
 
59.90 Kč
1 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Adidas Fresh Endurance kuličkový antiperspirant spojuje až 72hodinovou svěžest s lehkou a jemnou vůní.
Ziaja Ceramidy krém na ruce 100 ml
Ziaja
Ziaja Ceramidy krém na ruce 100 ml
Kód: 2507308
Kód dod.: 820302
EAN: 5901887028925
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečujte o své ruce s Ziaja Ceramidy krémem na ruce, který účinně regeneruje suchou a popraskanou pokožku.
KONOPNÝ KRÉM DERMÁLNÍ 100 ML 2680
KONOPNÝ KRÉM DERMÁLNÍ 100 ML 2680
Kód: 2603250
Kód dod.: 812041
EAN: 8595605202680
 
64.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Original krém na ruce 30 ml
Indulona®
Indulona Original krém na ruce 30 ml
Kód: 2509135
Kód dod.: 820024
EAN: 8592297010081
 
39.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na ruce Indulona podle originální receptury nabízí regenerační účinky a složení se všestrannou péčí. Zabraňuje vysušování, vyživuje pokožku do hloubky, chrání ji před poškozením vnějšími vlivy a dodává jí hebkost.
Soudal tmel na dřevo, smrk, 250 g
Soudal
Soudal tmel na dřevo, smrk, 250 g
Kód: 2503631
Kód dod.: 511168
EAN: 8595152112210
 
54.90 Kč
219.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel na dřevo je vhodný pro vyrovnávání dřevěných, dřevotřískových, cemento-třískových a ostatních savých podkladů.
Lactovit Lactourea hydratační krém, 400 ml
Lactovit
Lactovit Lactourea hydratační krém, 400 ml
Kód: 2209345
Kód dod.: 821030
EAN: 8411135006423
100%
174.90 Kč
437.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvyšuje produkci ceramidů o 60% a nabízí tak více regenerace než tělová mléka, která obsahují pouze ureu. Doporučuje 9 z 10 dermatologů doporučuje hydratační sprchové gely a tělová mléka s obsahem urey a kyseliny mléčné.
Vileda Flexi XL lopatka s dlouhou rukojetí
Vileda®
Vileda Flexi XL lopatka s dlouhou rukojetí
Kód: 2600564
Kód dod.: 575641
EAN: 4023103118591
 
139.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ukliďte jednoduše bez namáhání zad! Lopatka Vileda Flexi XL má extra dlouhou rukojeť (80 cm), po použití ji lze rozložit na 2 části a díky praktickému háčku na rukojeti zavěsit pro snazší skladování.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 10 kg
Kód: 2502749
Kód dod.: 355113
EAN: 8590892112056
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 700 g
Kód: 2502748
Kód dod.: 355112
EAN: 8590892112216
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Tento Fresh Aroma Lavender 2vrstvý toaletní papír,8 rolí, role 17,8 m
Tento
Tento Fresh Aroma Lavender 2vrstvý toaletní papír,8 rolí, role 17,8 m
Kód: 2600169
Kód dod.: 928222
EAN: 6414301001927
 
59.90 Kč
0.42Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní papíry Fresh Aroma představují novou řadu pastelových, jemně parfémovaných toaletních papírů, které přinesou závan svěžesti do vaší koupelny.
-19%Sleva
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo náhradní náplň 500 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo náhradní náplň 500 ml
Kód: 2600924
Kód dod.: 790110
EAN: 8718951496910
 
84.90 Kč
104.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protex Fresh je antibakteriální tekuté mýdlo určené pro každodenní hygienu rukou. Je vyvinuto tak, aby pomáhalo chránit pokožku před bakteriemi při běžném mytí, a zároveň poskytovalo osvěžující pocit čistoty.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín středně hnědá 4
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín středně hnědá 4
Kód: 48913
Kód dod.: 870151
EAN: 3600540632869
90%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
Orion totální ochrana před moly, levandule, 2 kusy v balení
Orion®
Orion totální ochrana před moly, levandule, 2 kusy v balení
Kód: 02997
Kód dod.: 675133
EAN: 8595059707106
96%
64.90 Kč
32.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek proti šatním molům. Nová generace kolíčků proti molům účinně chrání oděvy.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 5.00 Ultra cover hnědá
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 5.00 Ultra cover hnědá
Kód: 63944
Kód dod.: C3908222
EAN: 3600541091719
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající, intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje.
Colgate zubní pasta Max Fresh Cool Mint, 75 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max Fresh Cool Mint, 75 ml
Kód: 2001667
Kód dod.: 61001177
EAN: 8718951313255
100%
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelová zubní pasta Colgate Max Fresh Cool Mint obsahuje miniaturní mentolové plátky, které se při čištění zubů rozpouštějí a uvolňují svěží aroma.
Dove Men+Care Advanced Invisible Dry Antiperspirant sprej, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care Advanced Invisible Dry Antiperspirant sprej, 150 ml
Kód: 2305703
Kód dod.: 835069
EAN: 8720181284359
 
79.90 Kč
532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antiperspirant ve spreji Dove Men+Care Invisible Dry chrání vaše oblíbené oblečení před bílými a žlutými skvrnami.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín inenzivní měděná 7,40
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín inenzivní měděná 7,40
Kód: 82204
Kód dod.: 870169
EAN: 3600541264137
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
AKCE
-13%Sleva
Mitia for Men Speed Energy sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Speed Energy sprchový gel, 400 ml
Kód: 97806
Kód dod.: 6325
EAN: 8595025827753
 
34.90 Kč
39.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje speciální „cool complex“ s chladivými účinky a díky svěží vůni a bohaté pěně se sprchování stává skutečným požitkem.
Sidolux Universal Fresh Lemon univerzální čistič na povrchy, 5 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Fresh Lemon univerzální čistič na povrchy, 5 l
Kód: 1800063
Kód dod.: 01010512
EAN: 5907542749907
80%
224.90 Kč
44.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provoňte a pročistěte domácnost příjemnou vůní citrónu. Užívejte si přitažlivé vůně po celý rok. Díky našemu produktu si budete obklopeni čistotou a povzbuzující vůní citrónu. Nechte se zlákat svěžestí!
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.