cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lanza Express Fresh tekutý čistič pračky, 250 ml
Lanza
Lanza Express Fresh tekutý čistič pračky, 250 ml
Kód: 2404592
Kód dod.: 712339
EAN: 5999109521965
100%
74.90 Kč
299.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky unikátnímu složení účinně čistí, odstraňuje nečistoty a zbytky pracího přípravku ze všech povrchů uvnitř pračky.
Duck WC čistič Fresh Discs Blue, 1 ks
Duck™
Duck WC čistič Fresh Discs Blue, 1 ks
Kód: 2403584
Kód dod.: 719984
EAN: 5000204331363
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelové složení aktivně zabraňuje usazování vodního kamene.
Fa sprchový krém Aloe Vera Yoghurt, 400 ml
Henkel Fa
Fa sprchový krém Aloe Vera Yoghurt, 400 ml
Kód: 2505563
Kód dod.: 797146
EAN: 3838824142173
 
84.90 Kč
212.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ODVAŽ SE OBJEVOVAT S FA! Osvěžte své tělo a mysl se sprchovým krémem Fa Aloe Vera s inspirativní vůní aloe vera.
Nivea Men Fresh Active deodorant ve spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Active deodorant ve spreji, 250 ml
Kód: 2506605
Kód dod.: 835236
EAN: 9005800396262
 
119.90 Kč
479.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Deodorant ve spreji pro muže s 0 % hliníkových solí pro dlouhotrvající svěžest.
-7%Sleva
Nivea Moisture Care hydratační krém na ruce, 75 ml
Nivea®
Nivea Moisture Care hydratační krém na ruce, 75 ml
Kód: 2505101
Kód dod.: 820157
EAN: 9005800398730
 
69.90 Kč
74.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte i opravdu suchým rukám intenzívní péči. Díky olivovému oleji budou opět hebké a jemné. Pro ruce příjemné na dotek a pěkné na pohled: NIVEA Hydratační krém na ruce.
Varta svítilna F20 outdoor sportovní ruční, 1 ks
Varta
Varta svítilna F20 outdoor sportovní ruční, 1 ks
Kód: 2600411
Kód dod.: 960967
EAN: 4008496927630
 
640 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Inovativní vlastnosti, moderní design a nápadný barva je Outdoor Sports kapesní svítilna, při jakékoliv outdoorové aktivity, ideálního průvodce.
Lilien Men Ice Cool sprchový šampon, 400 ml
Lilien
Lilien Men Ice Cool sprchový šampon, 400 ml
Kód: 2600265
Kód dod.: 797165
EAN: 8595196906301
 
54.90 Kč
137.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový šampon pro muže s osvěžujícím chladivým efektem.
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 250 ml
Kód: 2503747
Kód dod.: 795120
EAN: 9005800222882
 
84.90 Kč
339.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Majitelky suché pokožky si konečně mohou oddechnout. Po sprchování nebude jejich pokožka vysušená, ale krásně hydratovaná. Postará se o to - NIVEA Pečující sprchový gel Creme Soft.
Carlson Sport Little Joe osvěžovač do auta, 1 ks
Carlson
Carlson Sport Little Joe osvěžovač do auta, 1 ks
Kód: 2507510
Kód dod.: 732096
EAN: 8591522337955
 
96 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná vůně do auta s neobvyklým 3D provedením.
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, ořech, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, ořech, 320 g
Kód: 2504890
Kód dod.: 511202
EAN: 8591235076523
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, smrk, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, smrk, 320 g
Kód: 2504887
Kód dod.: 511193
EAN: 8591235076431
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Coccolino Fresh Professional aviváž na prádlo 200 dávek 5 l
Coccolino
Coccolino Fresh Professional aviváž na prádlo 200 dávek 5 l
Kód: 2602723
Kód dod.: 777223
EAN: 07615400867165
 
279.90 Kč
1.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Coccolino Fresh Professional je vysoce koncentrovaná aviváž určená pro každodenní praní všech typů tkanin.
Duck 5v1 Fresh, tekutý WC čistič, 750 ml
Duck™
Duck 5v1 Fresh, tekutý WC čistič, 750 ml
Kód: 02879
Kód dod.: 717557
EAN: 5000204421958
100%
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck tekutý čistič se svěží vůní je přípravek, který vyčistí WC mísu, odstraní vodní kámen a nečistoty, eliminuje zápach a osvěží.
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem 250 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem 250 ml
Kód: 2602758
Kód dod.: 790084
EAN: 8718951788879
 
94.90 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo s dávkovačem pomáhá chránit před bakteriemi při pravidelném mytí rukou.
AKCE
-11%Sleva
WC NET Gel Crystal Blue Fresh WC gel, 750 ml
Bolton - Wc Net®
WC NET Gel Crystal Blue Fresh WC gel, 750 ml
Kód: 1902397
Kód dod.: 220101
EAN: 8003650011930
100%
39.90 Kč
44.90 Kč
53.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gel s obsahem perleťových mikrokrystalů, které výborně přilnou ke stěně toalety a zajistí efektivní čištění.
AKCE
-43%Sleva
Tidy Home Florea zahradnické rukavice L - 9, 1 pár
Tidy Home
Tidy Home Florea zahradnické rukavice L - 9, 1 pár
Kód: 2601392
Kód dod.: 588345
EAN: 0710497223508
 
17 Kč
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zahradnické rukavice Tidy Home Florea ve velikosti L (9) jsou ideální pro každodenní práci na zahradě, jako je sázení, plení nebo údržba rostlin.
Astrid Collagen Pro denní krém, 50 ml
Astrid
Astrid Collagen Pro denní krém, 50 ml
Kód: 1810164
Kód dod.: 820442
EAN: 8592297002864
 
174.90 Kč
3 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Denní krém proti vráskám využívá inovativní technologii, která pomáhá navrátit pleti mladistvý vzhled. Vyhlazuje vrásky a jemné linky a viditelně zlepšuje pevnost, pružnost a plnost pleti pro remodelované kontury obličeje.
Duck WC blok Fresh Discs Marine, náplně 2× 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Marine, náplně 2× 36 ml
Kód: 67996
Kód dod.: 720064
EAN: 5000204338959
100%
129.90 Kč
64.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck FreshDiscs náhradní náplň do gelové disku, který přilne k WC míse. Zabraňuje usazování vodního kamene, dlouhodobě osvěžuje, hygienická aplikace, čistí s každým spláchnutím, vydrží až 8 týdnů.
Syoss Oleo Intense barvy na vlasy, 9-10 zářivě plavý 50 ml
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense barvy na vlasy, 9-10 zářivě plavý 50 ml
Kód: 72918
Kód dod.: 870352
EAN: 9000100814379
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense je permanentní barva na vlasy bez amoniaku, která využívá technologii s pečujícími oleji pro intenzivní, dlouhotrvající barevný výsledek.
Glade náplň osvěžovače vzduchu One Touch Vůně čistoty, 10 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu One Touch Vůně čistoty, 10 ml
Kód: 44508
Kód dod.: 307198
EAN: 5000204818529
 
84.90 Kč
8 490Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň do osvěžovačů vzduchu řady Glade one touch s vůní čistoty. Jedná se o koncentrovaný aerosolový osvěžovač vzduchu intenzivní příjemné vůně, která provoní váš domov.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín tmavá ledová mahagonová 4,15
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín tmavá ledová mahagonová 4,15
Kód: 63946
Kód dod.: 870167
EAN: 3600541091740
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
Pronto Extra Care krém na nábytek leštěnka proti prachu, 200 ml
Pronto®
Pronto Extra Care krém na nábytek leštěnka proti prachu, 200 ml
Kód: 2108302
Kód dod.: 707002
EAN: 5000204158465
 
124.90 Kč
624.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodný na všechny druhy ošetřeného i neupraveného dřeva. Pronto Extra Care obsahuje včelí vosk který konzervuje a chrání dřevo.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme barva na vlasy, Světlý Popelavě Plavý 8-21
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme barva na vlasy, Světlý Popelavě Plavý 8-21
Kód: 2304929
Kód dod.: 869980
EAN: 9000101677607
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Složení s vysoce intenzivními pigmenty proniká hluboko do vlasů a ukotvuje v nich barvu pro ochranu proti vyblednutí. Výsledkem je tak dlouhotrvající intenzita barvy po několik týdnů a 100% krytí šedin.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr, 750 ml
Kód: 2502847
Kód dod.: 246315
EAN: 8595073025576
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.