cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Silan Fresh Control Fresh Ocean aviváž, 50 praní, 1100 ml
Henkel Silan
Silan Fresh Control Fresh Ocean aviváž, 50 praní, 1100 ml
Kód: 2601431
Kód dod.: 777119
EAN: 9000101834468
 
109.90 Kč
2.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silan Fresh Control aviváž Fresh Ocean dodává prádlu svěží vůni a hebkost.
-19%Sleva
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo náhradní náplň 500 ml
Protex®
Protex Fresh antibakteriální tekuté mýdlo náhradní náplň 500 ml
Kód: 2600924
Kód dod.: 790110
EAN: 8718951496910
 
84.90 Kč
104.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protex Fresh je antibakteriální tekuté mýdlo určené pro každodenní hygienu rukou. Je vyvinuto tak, aby pomáhalo chránit pokožku před bakteriemi při běžném mytí, a zároveň poskytovalo osvěžující pocit čistoty.
AKCE
-11%Sleva
WC NET Gel Crystal Citrus Fresh WC gel, 750 ml
Bolton - Wc Net®
WC NET Gel Crystal Citrus Fresh WC gel, 750 ml
Kód: 1902399
Kód dod.: 717226
EAN: 8003650014719
100%
39.90 Kč
44.90 Kč
53.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gel s obsahem perleťových mikrokrystalů, které výborně přilnou ke stěně toalety a zajistí efektivní čištění.
Ceys Professional D2D3 lepidlo na dřevo, 250 g
Ceys®
Ceys Professional D2D3 lepidlo na dřevo, 250 g
Kód: 2601414
Kód dod.: 502927
EAN: 8411519716184
 
145 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lepidlo na dřevo s přírodními vlákny, díky kterým dosahuje maximální výsledné odolnosti až 170 kg/cm². Po zaschnutí má vzhled dřeva. Speciální lepidlo pro lepení všech druhů dřeva, aglomerátů, laminátů, překližek, vrstvených materiálů, prken.
Astrid Collagen Pro denní krém, 50 ml
Astrid
Astrid Collagen Pro denní krém, 50 ml
Kód: 1810164
Kód dod.: 820442
EAN: 8592297002864
 
174.90 Kč
3 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Denní krém proti vráskám využívá inovativní technologii, která pomáhá navrátit pleti mladistvý vzhled. Vyhlazuje vrásky a jemné linky a viditelně zlepšuje pevnost, pružnost a plnost pleti pro remodelované kontury obličeje.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín tmavě hnědá 3
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín tmavě hnědá 3
Kód: 48914
Kód dod.: 870150
EAN: 3600540632852
100%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
AKCE
-17%Sleva
Corega extra silný, fixační krém na zubní náhrady, 40 g
Corega
Corega extra silný, fixační krém na zubní náhrady, 40 g
Kód: 39478
Kód dod.: 900003
EAN: 5999518572060
 
99.90 Kč
119.90 Kč
2 497.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pokud hledáte extra silné 3D držení ve všech 3 směrech s přirozenějším pocitem, už nehledejte dál.
Nivea Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Kód: 1700936
Kód dod.: 835198
EAN: 9005800280400
100%
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mějte pocení pod kontrolou a chraňte své oblečení před vznikem bílých a žlutých skvrn. Buďte svěží - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Fresh.
-25%Sleva
Tesori d'Oriente White Musk krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente White Musk krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 25614
Kód dod.: 795319
EAN: 8008970011158
 
59.90 Kč
79.90 Kč
239.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémový sprchový gel s orientální vůní bílého pižma pro ženy.
AKCE
-16%Sleva
Sidolux Universal Fresh Lemon univerzální čistič na povrchy, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Fresh Lemon univerzální čistič na povrchy, 1 l
Kód: 1903111
Kód dod.: 702129
EAN: 5902986203565
100%
46 Kč
54.90 Kč
46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ovocná citronová vůně doplněná o lehké tóny citronové kúry a grapefruitu. Sidolux parfemovaný univerzální čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní Svěží citron.
Glade náplň osvěžovače vzduchu One Touch Marine, 10 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu One Touch Marine, 10 ml
Kód: 1903232
Kód dod.: 727024
EAN: 5000204077124
 
84.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň do osvěžovačů vzduchu řady Glade one touch s vůní moře. Jedná se o koncentrovaný aerosolový osvěžovač vzduchu intenzivní příjemné vůně, která provoní váš domov.
Hit Wc Fresh Power Gel čistič toalet, 750 g
Zenit Hit
Hit Wc Fresh Power Gel čistič toalet, 750 g
Kód: 2503771
Kód dod.: 717154
EAN: 8594004377197
 
39.90 Kč
49.88Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný čisticí prostředek, který odstraňuje vodou nerozpustné usazeniny anorganického a organického původu.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín světlá blond 8
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín světlá blond 8
Kód: 2500201
Kód dod.: 870153
EAN: 3600540632890
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
Rexona Men tuhý antiperspirant Fresh & Power, 50 ml
Rexona®
Rexona Men tuhý antiperspirant Fresh & Power, 50 ml
Kód: 2104573
Kód dod.: 834999
EAN: 59085751
 
69.90 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rexona MEN Fresh & Power je tu, aby vás podpořil v každé situaci. Díky 48hodinové ochraně a pokročilé technologii Motionsense™ zajišťuje postupné uvolňování svěží vůně při pohybu, takže čím aktivnější jste, tím lépe funguje.
Silan aviváž Fresh Control Cool Fresh 62 praní, 1364 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Fresh Control Cool Fresh 62 praní, 1364 ml
Kód: 2306328
Kód dod.: 777019
EAN: 9000101583106
 
119.90 Kč
120 Kč
1.93Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silan Fresh Control Cool Fresh poskytuje intenzivní dlouhotrvající svěžest, kdykoli je potřeba, díky osvěžující technologii neutralizující zápachy.
AKCE
-2%Sleva
Corega fixační krém bez příchuti extra silný XL, 70 g
Corega
Corega fixační krém bez příchuti extra silný XL, 70 g
Kód: 2308897
Kód dod.: 900005
EAN: 5054563081834
 
166 Kč
169.90 Kč
2 371.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fixační krém Corega Ochrana dásní poskytuje komfort přichycení náhrady jako ostatní fixační krémy Corega, ale zároveň chrání dásně před podrážděním od nošení zubní náhrady.
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 36 ml
Kód: 2508107
Kód dod.: 721025
EAN: 5000204369700
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro hygienickou čistotu a svěžest toalety.
Vileda sušák na prádlo Universal, sušící plocha 18 m, černý
Vileda®
Vileda sušák na prádlo Universal, sušící plocha 18 m, černý
Kód: 2507404
Kód dod.: 958174
EAN: 4023103244030
 
649.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda sušák na prádlo Universal v černé barvě je praktickým a stylovým pomocníkem pro každodenní sušení prádla.
Luna Natural Vitamín E mandlový výživný krém, 200 ml
Luna Natural
Luna Natural Vitamín E mandlový výživný krém, 200 ml
Kód: 80082
Kód dod.: 822832
EAN: 8594045540307
99%
44.90 Kč
224.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výživný mandlový krém Luna Natural zlepšuje pružnost a hebkost pleti díky mandlovému oleji a vitaminu E. Zároveň zpomaluje tvorbu vrásek. Je vhodný pro všechny typy pleti ke každodennímu užívání.
Dove Fresh Care Antiperspirant 150ml
Dove®
Dove Fresh Care Antiperspirant 150ml
Kód: 2501011
Kód dod.: 834910
EAN: 8720181566707
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Fresh Care je spolehlivým pomocníkem pro každodenní ochranu proti pocení a nepříjemnému zápachu. Jeho složení kombinuje účinnou ochranu s jemnou péčí o pokožku podpaží.​
Vaseline Aloe Fresh  deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Aloe Fresh deodorant 50 ml
Kód: 2501599
Kód dod.: 834956
EAN: 8886467061707
100%
74.90 Kč
1 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaseline Aloe Fresh – hydratační roll-on deodorant s aloe vera pro dlouhotrvající svěžest a ochranu.
PATTEX Fix Power samospoušť 260g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Power samospoušť 260g
Kód: 2507569
Kód dod.: 501896
EAN: 9000101111750
 
195 Kč
750Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Fix Power samospoušť – když chcete lepit rychle, čistě a bez kompromisů.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín velmi velmi světlá blond 10
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín velmi velmi světlá blond 10
Kód: 48916
Kód dod.: 870154
EAN: 3600540632906
100%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
-28%Sleva
Nivea Gentle Eye make-up Remover jemný odličovač očí, 125 ml
Nivea®
Nivea Gentle Eye make-up Remover jemný odličovač očí, 125 ml
Kód: 09947
Kód dod.: 825360
EAN: 9005800391519
100%
104.90 Kč
144.90 Kč
839.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňte make-up z citlivých očních partií šetrně, ale důkladně! Pomůže vám jemná péče s nemastným složením a provitamínem B5 - NIVEA Jemný odličovač očí.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.