cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Fa sprchový krém Divine Moments 400ml
Henkel Fa
Fa sprchový krém Divine Moments 400ml
Kód: 2506864
Kód dod.: 797141
EAN: 9000101054941
 
84.90 Kč
212.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Luxusní sprchový krém značky Fa s jemným, květinovým aroma divoké kamélie a výtažkem z hedvábí.
AKCE
-43%Sleva
Radox Feel Hydrated sprchový gel 225 ml
Radox
Radox Feel Hydrated sprchový gel 225 ml
Kód: 2601334
Kód dod.: 795447
EAN: 8720181465482
 
22.90 Kč
39.90 Kč
101.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Hydrated promění každodenní sprchu v osvěžující a hydratační rituál. Jeho vodní vůně melounu kombinovaná s chladivou mátou probudí smysly a dodá pocit svěžesti a komfortu při každém použití.
AKCE
-43%Sleva
Radox Feel Relaxed sprchový gel 225 ml
Radox
Radox Feel Relaxed sprchový gel 225 ml
Kód: 2601333
Kód dod.: 795446
EAN: 8720181326950
 
22.90 Kč
39.90 Kč
101.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Relaxed přináší uklidňující a relaxační sprchový zážitek díky jemné vůni levandule a vodního lotosu, která pomáhá navodit pocit klidu a pohody během sprchování.
AKCE
-17%Sleva
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo 1,5 l
Sanytol
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo 1,5 l
Kód: 2602974
Kód dod.: 764991
EAN: 8411660007391
 
174.90 Kč
209.90 Kč
116.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo je hygienický přípravek určený k dezinfekci a osvěžení prádla během praní.
Norkový hydratační krém, 33 g
Karlovarská kosmetika® Norková řada
Norkový hydratační krém, 33 g
Kód: 08797
Kód dod.: 821141
EAN: 8594007051124
100%
129.90 Kč
3 936.36Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polomastný norkový krém s obsahem norkového oleje.Je určen k denní péči pro všechny typy pleti, k její ochraně i ošetření a k prevenci ochablé pleti. Používá se na umytou pokožku večer a ráno.
Ceys Professional D2D3 lepidlo na dřevo, 250 g
Ceys®
Ceys Professional D2D3 lepidlo na dřevo, 250 g
Kód: 2601414
Kód dod.: 502927
EAN: 8411519716184
 
145 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lepidlo na dřevo s přírodními vlákny, díky kterým dosahuje maximální výsledné odolnosti až 170 kg/cm². Po zaschnutí má vzhled dřeva. Speciální lepidlo pro lepení všech druhů dřeva, aglomerátů, laminátů, překližek, vrstvených materiálů, prken.
Adidas kuličkový antiperspirant pro ženy Fresh Endurance 50 ml
Adidas®
Adidas kuličkový antiperspirant pro ženy Fresh Endurance 50 ml
Kód: 2300902
Kód dod.: 99350151208
EAN: 3616303842154
 
59.90 Kč
1 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Adidas Fresh Endurance kuličkový antiperspirant spojuje až 72hodinovou svěžest s lehkou a jemnou vůní.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín velmi velmi světlá blond 10
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín velmi velmi světlá blond 10
Kód: 48916
Kód dod.: 870154
EAN: 3600540632906
100%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
-28%Sleva
Nivea Gentle Eye make-up Remover jemný odličovač očí, 125 ml
Nivea®
Nivea Gentle Eye make-up Remover jemný odličovač očí, 125 ml
Kód: 09947
Kód dod.: 825360
EAN: 9005800391519
100%
104.90 Kč
144.90 Kč
839.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňte make-up z citlivých očních partií šetrně, ale důkladně! Pomůže vám jemná péče s nemastným složením a provitamínem B5 - NIVEA Jemný odličovač očí.
AKCE
Finish Shine & Dry Regular, leštidlo do myčky na nádobí, 800 ml
finish - Calgonit
Finish Shine & Dry Regular, leštidlo do myčky na nádobí, 800 ml
Kód: 62614
Kód dod.: 747005
EAN: 8592326010402
100%
109.90 Kč
137.38Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Finish na sklo a nádobí beze skvrn, které září diamantovým leskem. Odstraňuje jak mycí prostředek tak zbytky jídla z nádobí
Nivea Cellular Luminous630 krém na ruce proti pigmentovým skvrnám, 50 ml
Nivea®
Nivea Cellular Luminous630 krém na ruce proti pigmentovým skvrnám, 50 ml
Kód: 2200826
Kód dod.: 820122
EAN: 42420187
 
209.90 Kč
4 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na ruce proti pigmentovým skvrnám se postará nejen o hydrataci a výživu, ale také o redukci pigmentových skvrn a jejich zesvětlení.
Nivea Cellular Luminous630 oční krém proti tmavým kruhům, 15 ml
Nivea®
Nivea Cellular Luminous630 oční krém proti tmavým kruhům, 15 ml
Kód: 2200821
Kód dod.: 822435
EAN: 4005900925770
100%
454.90 Kč
30 326.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oční krém proti tmavým kruhům obsahuje účinnou látku Luminous630, která sjednocuje vzhled pleti a redukuje pigmentové skvrny.
Alex Čistič extra péče na dřevo s vůní Magic Wood, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra péče na dřevo s vůní Magic Wood, 750 ml
Kód: 1905874
Kód dod.: 42199093
EAN: 8411660291400
100%
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistí a chrání podlahy včetně těch choulostivých, zabraňuje vysychání, které způsobuje vznik spár.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 750 ml
Kód: 2504481
Kód dod.: 246274
EAN: 8591235059694
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Purina One Indoor granule pro kočky s krůtím a celozrnými obilovinami, 800 g
Purina®
Purina One Indoor granule pro kočky s krůtím a celozrnými obilovinami, 800 g
Kód: 2505841
Kód dod.: 976269
EAN: 8445290248602
 
154.90 Kč
193.63Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciálně navrženo pro kočky s citlivým žaludkem a vybíravým chutí.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 2,5 l
Kód: 2502850
Kód dod.: 246342
EAN: 8595073025682
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Air Wick FreshMatic Vanilka a Santalové dřevo strojek a náplň, 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Vanilka a Santalové dřevo strojek a náplň, 250 ml
Kód: 2404778
Kód dod.: 731862
EAN: 5949152113693
 
174.90 Kč
699.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provoňte svůj domov jemnou a osvěžující vůní Air Wick vanilka a santalové dřevo. S dlouhotrvající účinností až 60 dní, je tento osvěžovač vzduchu ideální volbou pro vytvoření příjemné a uklidňující atmosféry ve vašem domově.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T000 bezbarvá, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T000 bezbarvá, 2,5 l
Kód: 2503033
Kód dod.: 246402
EAN: 8595073025859
 
1 425 Kč
570Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určena k dlouhodobým ochranným barevným transparentním nátěrům měkkého i tvrdého dřeva vystaveného povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiéru.
Syoss Oleo Intense barva na vlasy, 8-68 pískově plavý, 50 ml
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense barva na vlasy, 8-68 pískově plavý, 50 ml
Kód: 2505791
Kód dod.: 870277
EAN: 9000101705782
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense je permanentní barva na vlasy bez amoniaku, obohacená o pečující oleje, které pomáhají zlepšit pronikání barevných pigmentů hluboko do vlasového vlákna.
CXS Kombi Furny pracovní rukavice plyš velikost 11 blistr, 1 pár
CXS®
CXS Kombi Furny pracovní rukavice plyš velikost 11 blistr, 1 pár
Kód: 2507961
Kód dod.: 598883
EAN: 8591940309176
 
139 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pracovní rukavice CXS Kombi Furny s plyšovou podšívkou ve velikosti 11 jsou navrženy pro práci v chladném prostředí.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 l
Kód: 2502849
Kód dod.: 246322
EAN: 8595073025606
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 750 ml
Kód: 2503643
Kód dod.: 246300
EAN: 8595073025514
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk, 2,5 l
Kód: 2502854
Kód dod.: 246352
EAN: 8595073025729
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 2,5 l
Kód: 2504480
Kód dod.: 246276
EAN: 8591235059700
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.