cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Nivea Men Black & White Invisible Fresh kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 1806641
Kód dod.: 842057
EAN: 42332466
 
54.90 Kč
10 980Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kuličkový antiperspirant nezanechává stopy na světlém ani tmavém oblečení a příjemně voní. Bez alkoholu.
Coccolino Heavenly Fresh parfém na prádlo 20 dávek, 460 ml
Coccolino
Coccolino Heavenly Fresh parfém na prádlo 20 dávek, 460 ml
Kód: 2500917
Kód dod.: 775443
EAN: 8720181680403
 
169.90 Kč
369.35Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý parfém na praní s intenzivní a dlouhotrvající vůní pačuli, levandule a eukalyptu.
AKCE
-13%Sleva
Sidolux Universal soda power Green Tea & Cherry Blossom, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal soda power Green Tea & Cherry Blossom, 1 l
Kód: 2501820
Kód dod.: 702107
EAN: 5902986215186
 
39.90 Kč
46 Kč
39.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Green Tea & Cherry Blossom – univerzální čistič s technologií Soda Power a svěží vůní zeleného čaje a třešňových květů.
AKCE
-9%Sleva
Nivea Men Black & White Invisible Fresh pánský antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh pánský antiperspirant, 200 ml
Kód: 2506697
Kód dod.: 837086
EAN: 9005800280721
 
99.90 Kč
109.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánský antiperspirant ve spreji se složením bez alkoholu, který zajistí dlouhodobou, účinnou, ale na oblečení neviditelnou ochranu.
AKCE
-2%Sleva
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixaci zubních náhrad, 40 g
Corega
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixaci zubních náhrad, 40 g
Kód: 2601442
Kód dod.: 900025
EAN: 5054563209320
 
142 Kč
144.90 Kč
3 550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Power Max krém na fixaci zubních náhrad pomáhá zajistit jejich pevné držení a komfort při nošení.
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 02 Spice Filter, 3,6 ml
Essence
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 02 Spice Filter, 3,6 ml
Kód: 2601828
Kód dod.: ES584861
EAN: 4059729584861
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rtěnka essence BLUR soufflé matte 02 Spice Filter propůjčí vašim rtům současný a přirozeně elegantní
Essence glycerinová péče na rty GLOWcerin 01 Glow For It, 12 g
Essence
Essence glycerinová péče na rty GLOWcerin 01 Glow For It, 12 g
Kód: 2601851
Kód dod.: ES585240
EAN: 4059729585240
 
97 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým rtům skvělou péči v odstínu 01 Glow For It. Mléčně průsvitný, jemný balzám propůjčí rt
AKCE
-13%Sleva
Corega Original extra silný fixační krém na zubní náhrady XL, 70 g
Corega
Corega Original extra silný fixační krém na zubní náhrady XL, 70 g
Kód: 2507775
Kód dod.: 900019
EAN: 5054563239518
 
166 Kč
189.90 Kč
2 371.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevná fixace a pohodlí po celý den. Corega Original extra silný fixační krém v praktickém XL balení (70 g) poskytuje spolehlivé držení zubní náhrady až na 12 hodin.
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 1 kg
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 1 kg
Kód: 2502867
Kód dod.: 500513
EAN: 8594825000922
 
235 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Využití v obalové technice, modelárnách, dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu.
-1%Sleva
BALTECH kostní klih, k lepení a klížení dřeva, 300 g
BALtech
BALTECH kostní klih, k lepení a klížení dřeva, 300 g
Kód: 2504844
Kód dod.: 504511
EAN: 8591235074819
 
227 Kč
230 Kč
756.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kostní klih je určen k lepení, klížení a především k opravám a restaurování starého dřevěného nábytku. Kostní klih se nechá cca 2 hodiny nabobtnat a poté se postupným zahříváním dokonale rozpustí.
AKCE
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 700 g
Kód: 2502748
Kód dod.: 355112
EAN: 8590892112216
 
219 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
-11%Sleva
Diffusil Dry repelent na komáry a klíšťata 100 ml
Diffusil
Diffusil Dry repelent na komáry a klíšťata 100 ml
Kód: 1801428
Kód dod.: 675570
EAN: 5000204918427
100%
79.90 Kč
89.90 Kč
799Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Repelent v aerosolu díky novému složení zanechává příjemný pocit suchosti na pokožce. Odpuzuje komáry a klíšťata. Působí okamžitě po aplikaci a repelentní účinek na pokožce trvá až 8 hodin od aplikace nebo do umytí.
Nivea Baby Krém na obličej a tělo 200 ml
Nivea®
Nivea Baby Krém na obličej a tělo 200 ml
Kód: 2400929
Kód dod.: 821304
EAN: 9005800369723
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové pečující složení pomáhá chránit a posilovat dětskou pokožku a podporuje její přirozený vývoj. Veganské a biologicky rozložitelné složení^ bez mikroplastů^^ a parabenů. Se 100% přírodním mandlovým olejem a vitamíny B5, C a E.
Dove tuhý antiperspirant Classic Fresh 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Classic Fresh 50ml
Kód: 2501023
Kód dod.: 839036
EAN: 59099659
 
64.90 Kč
1 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Classic Fresh je tuhý antiperspirant je navržen pro ženy, které hledají spolehlivou ochranu proti pocení a zároveň chtějí dopřát své pokožce šetrnou péči.
Dove Fruity Fresh antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Fruity Fresh antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501012
Kód dod.: 834913
EAN: 8720181566875
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Fruity Fresh je spolehlivým pomocníkem pro každodenní ochranu proti pocení a nepříjemnému zápachu. Jeho složení kombinuje účinnou ochranu s jemnou péčí o pokožku podpaží.​
SIDOLUX nábytek RENOVACE DŘEVO mandle 300 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX nábytek RENOVACE DŘEVO mandle 300 ml
Kód: 2501817
Kód dod.: 709155
EAN: 5902986261107
 
84.90 Kč
283Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Umožňuje navrátit dávno ztracený lesk nábytku ze dřeva, dýhy nebo laminátu.
-14%Sleva
PATTEX Fix & Remove tuba 44g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix & Remove tuba 44g
Kód: 2600011
Kód dod.: 501909
EAN: 9000101165630
 
119 Kč
137.90 Kč
2 704.55Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické interiérové montážní lepidlo s nosností až 6 kg, které spolehlivě připevní háčky, světla či malé poličky a lze jej odstranit bez trvalých stop.
Vileda Flexi XL lopatka s dlouhou rukojetí
Vileda®
Vileda Flexi XL lopatka s dlouhou rukojetí
Kód: 2600564
Kód dod.: 575641
EAN: 4023103118591
 
139.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ukliďte jednoduše bez namáhání zad! Lopatka Vileda Flexi XL má extra dlouhou rukojeť (80 cm), po použití ji lze rozložit na 2 části a díky praktickému háčku na rukojeti zavěsit pro snazší skladování.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-18 Hnědá moka
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-18 Hnědá moka
Kód: 72910
Kód dod.: 1738040
EAN: 9000100815000
70%
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
-6%Sleva
Essence krémové oční stíny 01 Rose 5 g
Essence
Essence krémové oční stíny 01 Rose 5 g
Kód: 2502343
Kód dod.: ES541871
EAN: 4059729541871
 
80 Kč
85 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým očím lesk a sofistikovanost s očními stíny Essence Cream 01 Rose. Jejich krémová a vrs
-6%Sleva
Essence krémové oční stíny 04 Cocoa 5 g
Essence
Essence krémové oční stíny 04 Cocoa 5 g
Kód: 2502346
Kód dod.: ES541734
EAN: 4059729541734
 
80 Kč
85 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému pohledu hloubku a třpyt pomocí očních stínů Essence Cream 04 Cocoa. Díky krémovému a v
Cosmos Aqua Fun dětská voděodolná náplast 12 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Aqua Fun dětská voděodolná náplast 12 ks
Kód: 2508303
Kód dod.: 905030
EAN: 4052199601335
 
49.90 Kč
4.16Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cosmos Aqua Fun dětské náplasti jsou ideální pro malé aktivní děti, které si rády hrají ve vodě.
Cink Cream Citron krémový čisticí písek 500 g
Cink
Cink Cream Citron krémový čisticí písek 500 g
Kód: 2600988
Kód dod.: 738044
EAN: 8594024345374
 
49.90 Kč
99.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémový čisticí písek Cink s unikátní Nano Formulí výborně odstraňuje nečistoty i mastnotu.
WC NET Gel Crystal Blue Fresh WC gel, 750 ml
Bolton - Wc Net®
WC NET Gel Crystal Blue Fresh WC gel, 750 ml
Kód: 1902397
Kód dod.: 220101
EAN: 8003650011930
100%
44.90 Kč
59.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gel s obsahem perleťových mikrokrystalů, které výborně přilnou ke stěně toalety a zajistí efektivní čištění.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.