cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-17%Sleva
Lignofix I-profi likvidace dřevokazného hmyzu, čirý, 500 g
Lignofix
Lignofix I-profi likvidace dřevokazného hmyzu, čirý, 500 g
Kód: 2503308
Kód dod.: 675951
EAN: 8595039302901
 
206 Kč
249 Kč
412Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ošetření dřeva napadeného dřevokazným hmyzem (červotoč, tesařík apod.) a k preventivnímu ošetření dřeva proti dřevokaznému hmyzu v interiérech (střešní konstrukce, obložení, schody, podlahy atd.) a v exteriérech bez přímého a trvalého kontaktu...
Het cement bílý, pro přípravu malt a betonů, 3 kg
Het
Het cement bílý, pro přípravu malt a betonů, 3 kg
Kód: 2501982
Kód dod.: 441516
EAN: 8594002538217
 
135 Kč
45Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pojivo pro přípravu malt, betonů a stavebních výrobků - pro stavební účely, včetně spárování obkladů a dlažeb, příprava malt a betonů.
Azurit aviváž Golden Lily, 38 praní, 836 ml
Tomil® Azurit
Azurit aviváž Golden Lily, 38 praní, 836 ml
Kód: 2509018
Kód dod.: 775317
EAN: 8595025841414
 
69.90 Kč
1.84Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Azurit aviváž Golden Lily dodává prádlu dlouhotrvající svěží vůni inspirovanou jemnými květinovými tóny lilie. Pomáhá změkčit vlákna tkanin, usnadňuje žehlení a zanechává prádlo příjemně hebké.
BALSPREJ základní univerzální barva ve spreji bílá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ základní univerzální barva ve spreji bílá, 400 ml
Kód: 2503460
Kód dod.: 106300
EAN: 4009506013152
 
145 Kč
362.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální základová barva je vhodná k přípravě porézních a savých podkladů pro zvýšení antikorozní ochrany.
AKCE
-10%Sleva
REMAL V2064 latex vnitřní, bílý, 15 kg
REMAL
REMAL V2064 latex vnitřní, bílý, 15 kg
Kód: 2503272
Kód dod.: 370179
EAN: 8591235019964
 
782 Kč
869 Kč
52.13Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen pro vnitřní nátěry dřeva, papíru, omítek, dřevotřísky apod. Je omyvatelný, s vysokou bělostí a dobře kryje. Není vhodný pro objekty s trvale vlhkým prostředím.
REMAL V2065 latex venkovní, bílý, 10 kg
REMAL
REMAL V2065 latex venkovní, bílý, 10 kg
Kód: 2503215
Kód dod.: 369580
EAN: 8591235019810
 
725 Kč
72.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vnitřní a venkovní nátěry stavebních materiálů jako jsou zdivo, dřevo, dřevotřískové a dřevovláknité desky a papír. Je omyvatelný, s vysokou bělostí a dobře kryje.
Max Color žáruvzdorná barva 300 °C, černá, 400 ml
Mako color
Max Color žáruvzdorná barva 300 °C, černá, 400 ml
Kód: 2503397
Kód dod.: 103294
EAN: 4009506016146
 
265 Kč
662.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Teplotně odolné při konstantních teplotách až do 300 °C. Žáruvzdorná barva ve spreji odolá teplotě až 650 °C, ideálně se hodí na grily, výfuky nebo oblasti motoru.
DentalPro mezizubní kartáček rovný 1,9 mm fialový, 10 kusů
Dental PRO
DentalPro mezizubní kartáček rovný 1,9 mm fialový, 10 kusů
Kód: 2603307
Kód dod.: 896559
EAN: 4973227844664
 
94.90 Kč
9.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DentalPro mezizubní kartáčky 1,9 mm jsou určeny pro důkladné čištění širších mezizubních prostor, kde se mohou hromadit zbytky jídla a zubní plak.
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 103 Bare But Better, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 103 Bare But Better, 4 ml
Kód: 2601734
Kód dod.: ES585158
EAN: 4059729585158
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte okamžitě plnější, hladký a zářivě lesklý vzhled rtů. S leskem na rty essence what the fake
Spokar Bobina prachovka bílá, 42 × 40 cm
Spokar®
Spokar Bobina prachovka bílá, 42 × 40 cm
Kód: 44918
Kód dod.: 588402
EAN: 8593534441941
95%
20.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prachovka Spokar Bobina od tradičního českého výrobce o rozměru 40 × 42 cm.
Vápno na bílení, hašená vápenná barva, Čerťák, 6 kg
Čerťák
Vápno na bílení, hašená vápenná barva, Čerťák, 6 kg
Kód: 2500235
Kód dod.: 416530
EAN: 8591235093070
100%
165 Kč
27.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hašené vápno pro stavebnictví, zahradnictví a pro tradiční dezinfikování hospodářských stavení a budov.
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, bílá, 0,6 l
Radbal
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, bílá, 0,6 l
Kód: 2500668
Kód dod.: 217104
EAN: 8595073022063
 
292 Kč
486.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syntetická vrchní barva na radiátory a teplovodního potrubí ústředního topení. Vhodná k nátěrům měděných trubek. Dokonale termovodivá.
Het cement bílý, pro přípravu malt a betonů, 1 kg
Het
Het cement bílý, pro přípravu malt a betonů, 1 kg
Kód: 2501984
Kód dod.: 441510
EAN: 8594002538200
 
49.90 Kč
49.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pojivo pro přípravu malt, betonů a stavebních výrobků - pro stavební účely, včetně spárování obkladů a dlažeb, příprava malt a betonů.
AKCE
-8%Sleva
RYOR aktivující výživný krém s ASC III, 50 ml
Ryor
RYOR aktivující výživný krém s ASC III, 50 ml
Kód: 92601
Kód dod.: 822690
EAN: 8594007976427
60%
479.90 Kč
519.90 Kč
9 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký, výživný krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu III v pokožce, ovlivňuje tvorbu elastinu a tím minimalizuje tvorbu vrásek a zároveň redukuje vrásky stávající.
Het Klasik Color malířská barva, 0347 fialová, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0347 fialová, 7+1 kg
Kód: 2504106
Kód dod.: 401043
EAN: 8594158021106
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, bílá, 375 ml
Radbal
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, bílá, 375 ml
Kód: 2503900
Kód dod.: 217098
EAN: 8595073022056
 
209 Kč
557.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syntetická vrchní barva na radiátory a teplovodního potrubí ústředního topení. Vhodná k nátěrům měděných trubek. Dokonale termovodivá.
Max Color barva na radiátory ve spreji, bílá, 400 ml
Mako color
Max Color barva na radiátory ve spreji, bílá, 400 ml
Kód: 2503694
Kód dod.: 103135
EAN: 4009506015040
 
257 Kč
642.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na topná tělesa, odolný teplotám a žloutnutí v rozmezí 80 - 100 °C, vydatný, rychleschnoucí. Staré nátěry je možné přebrousit a opět nastříkat.
Jub Akrinol Fugalux spárovací hmota, bílá, 2 kg
Jub
Jub Akrinol Fugalux spárovací hmota, bílá, 2 kg
Kód: 2506307
Kód dod.: 516005
EAN: 3838527394565
 
124 Kč
62Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní spárovací hmota pro vnitřní i venkovní použití.
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 102 Pink About It, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 102 Pink About It, 4 ml
Kód: 2601728
Kód dod.: ES585141
EAN: 4059729585141
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Během chvilky dodá rtům plnost, hladký povrch a bezchybný lesk. Lesk na rty essence what the fake!
SAVO prací gel na barevné i bílé, 20 praní, 1 l
Savo®
SAVO prací gel na barevné i bílé, 20 praní, 1 l
Kód: 1800452
Kód dod.: 724092
EAN: 8710447396278
100%
179.90 Kč
9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nový prací prostředek Savo bez chloru pro hygienicky čisté prádlo si poradí i s odolnými skvrnami a navíc pomáhá odstraňovat bakterie.
AKCE
-25%Sleva
Lignofix Super prevence proti dřevokaznému hmyzu, čirý, 0,5 kg
Lignofix
Lignofix Super prevence proti dřevokaznému hmyzu, čirý, 0,5 kg
Kód: 2507533
Kód dod.: 675971
EAN: 8595039314904
 
486 Kč
649 Kč
972Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapalný přípravek s preventivním účinkem proti dřevokazným houbám (např. dřevomorka), plísním a preventivním i likvidačním účinkem na dřevokazný hmyz (např. červotoč, tesařík).
AKCE
-16%Sleva
Lignofix I-profi likvidace dřevokazného hmyzu, čirý, 1 kg
Lignofix
Lignofix I-profi likvidace dřevokazného hmyzu, čirý, 1 kg
Kód: 2503309
Kód dod.: 675953
EAN: 8595039302918
 
386 Kč
459 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ošetření dřeva napadeného dřevokazným hmyzem (červotoč, tesařík apod.) a k preventivnímu ošetření dřeva proti dřevokaznému hmyzu v interiérech (střešní konstrukce, obložení, schody, podlahy atd.) a v exteriérech bez přímého a trvalého kontaktu...
AKCE
-11%Sleva
DENAS NA DŘEVO–ZÁKLAD základní barva na dřevo, bílá, 0,7 kg
Denas
DENAS NA DŘEVO–ZÁKLAD základní barva na dřevo, bílá, 0,7 kg
Kód: 2505478
Kód dod.: 340140
EAN: 8592474101595
 
229 Kč
257 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva pro základní nátěry všech druhů dřeva, dřevěných výrobků i podkladů k použití v interiéru i exteriéru.
Papírové ručníky ZZ do zásobovače, 2vrstvé, extra bílé, 20 x 150, 3000 ks
Linteo®
Papírové ručníky ZZ do zásobovače, 2vrstvé, extra bílé, 20 x 150, 3000 ks
Kód: 2601671
Kód dod.: 910522
EAN: 8594158375667
 
559 Kč
0.19Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dvouvrstvé skládané ručníky do zásobníku extra bílé barvy o celkovém počtu 3000 ks (20× 150)
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.