cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Alpa Aviril dětský zásyp s azulenem sáček, 100 g
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril dětský zásyp s azulenem sáček, 100 g
Kód: 14292
Kód dod.: 823202
EAN: 8594001771479
 
27.90 Kč
279Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zásyp s příjemnou parfemací obsahuje účinnou látku azulen, éterický olej z heřmánku, která účinně chrání dětskou pokožku, má zklidňující, hojivý a antiseptický účinek.
Alpa Francovka Konopí lihový bylinný roztok, 60 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka Konopí lihový bylinný roztok, 60 ml
Kód: 79533
Kód dod.: 02192
EAN: 85929760
100%
32.90 Kč
548.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa francovka s konopím obsahuje extrakt z konopí setého, který má mnohostranné účinky - např. uvolňuje ztuhlé partie a působí regeneračně
Alpa Herbal Arthrosan mast 30 g
ALPA® Herbal
Alpa Herbal Arthrosan mast 30 g
Kód: 2504628
Kód dod.: 812040
EAN: 8594001779956
 
84.90 Kč
2 830Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Herbal Arthrosan mast je bylinný přípravek určený pro úlevu při bolestech svalů, kloubů, šlach a páteře. Obsahuje mentol, kafr a směs přírodních silic, které podporují prokrvení pokožky, uvolnění napětí a přinášejí pocit osvěžení.
Alpa univerzální masážní krém, 250 ml
ALPA® Francovka
Alpa univerzální masážní krém, 250 ml
Kód: 10559
Kód dod.: 00295
EAN: 85922204
92%
134.90 Kč
539.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální masážní krém pro okamžitý a dlouhodobý pocit uvolnění a osvěžení s vysokým obsahem minerálního oleje, který vytváří na povrchu pokožky kluzký film a tím zaručí možnost masáže bez nepřijemného tření.
Alpa Francovkový masážní krém, 40 g
ALPA® Francovka
Alpa Francovkový masážní krém, 40 g
Kód: 10557
Kód dod.: 00167
EAN: 8594001770458
95%
32.90 Kč
822.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa jemný masážní krém pro regeneraci a uvolnění svalstva s obsahem přírodní silice obohacené o oleje z obilných klíčků.
Alpa dent pro čištění umělého chrupu, 150 g
ALPA® Dent
Alpa dent pro čištění umělého chrupu, 150 g
Kód: 14274
Kód dod.: 02605
EAN: 8594001770090
100%
44.90 Kč
299.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Dent je přípravek v prášku pro čištění umělého chrupu s obsahem enzymatické přísady, která odstraní zbytky potravy.
Alpa Luna, bylinný šampon kopřiva, 430 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna, bylinný šampon kopřiva, 430 ml
Kód: 12229
Kód dod.: 00744
EAN: 8594001775729
100%
54.90 Kč
127.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Amica suchý šampón na vlasy, 30 g
ALPA® Amica®
Alpa Amica suchý šampón na vlasy, 30 g
Kód: 12068
Kód dod.: 845420
EAN: 8594001770175
75%
34.90 Kč
1 163.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Suchý šampon, který odmašťuje vlasy díky obsaženému speciálně upravenému rýžovému škrobu.
Alpa Pedik antiperspirant sprej na nohy, 150 ml
ALPA® Pedik
Alpa Pedik antiperspirant sprej na nohy, 150 ml
Kód: 2105559
Kód dod.: 02551
EAN: 8595605202833
 
82.90 Kč
552.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento rychleschnoucí sprej je určen k dennímu ošetření nohou. Obsahuje chlorohydrát hliníku, nejúčinnější látku s antiperspiračním účinkem, a to v koncentraci, která zabezpečí dlouhodobou účinnost. Výrazné omezení pocení a zápachu nohou!
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 1 l
ALPA® Francovka
Alpa Francovka lihový bylinný roztok, 1 l
Kód: 10593
Kód dod.: 829001
EAN: 8594001771448
96%
209.90 Kč
209.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje 60 % alkoholu, lihový roztok přírodních rostlinných silic a některých jejich obsahových látek (mentolu, linaloolu, nerolu aj.).
Alpa Francovka Lesana lihový bylinný roztok, 160 ml
ALPA® Francovka
Alpa Francovka Lesana lihový bylinný roztok, 160 ml
Kód: 10607
Kód dod.: 00453
EAN: 85922280
97%
49.90 Kč
311.88Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Francovka lesana je lihový roztok přírodního mentolu a extraktu z jehličí. Vyšší koncentrace mentolu ve srovnání s ALPA francovkou zvyšuje chladivý efekt.
Alpa Pedik krém na nohy s včelím voskem 100 ml
ALPA® Pedik
Alpa Pedik krém na nohy s včelím voskem 100 ml
Kód: 2603055
Kód dod.: 822012
EAN: 8594001777549
 
42.90 Kč
429Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Pedik Krém na nohy s včelím voskem je vyživující péče určená pro suchou, ztvrdlou a namáhanou pokožku chodidel.
Alpa Sport Star Universal Základní masážní olej s olivovým olejem a vitamínem E 500 ml
ALPA® SportStart
Alpa Sport Star Universal Základní masážní olej s olivovým olejem a vitamínem E 500 ml
Kód: 96901
Kód dod.: 02227
EAN: 8595605200853
 
169.90 Kč
339.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Sport Star Universal Základní masážní olej je určen pro každodenní masáže těla. Obsahuje olivový olej a vitamín E, které pokožku vyživují, chrání a zjemňují. Olej je vhodný i pro masáž citlivé pokožky, například u dětí.
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 9 kg
Paramo
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 9 kg
Kód: 2502697
Kód dod.: 300016
EAN: 8595050311401
 
1 019 Kč
1 020 Kč
113.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží jako penetrace pod asfaltové izolační krytiny a izolace, samostatně použitý není přímo odolný povětrnostním vlivům a vlhkosti, proniká hluboko do pokladu, zajišťuje pevné spojení s dalšími vrstvami, lze použít na beton, kov a zdivo.
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 3,5 kg
Paramo
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 3,5 kg
Kód: 2503084
Kód dod.: 300008
EAN: 8595050313191
 
659 Kč
660 Kč
188.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží jako penetrace pod asfaltové izolační krytiny a izolace, samostatně použitý není přímo odolný povětrnostním vlivům a vlhkosti, proniká hluboko do pokladu, zajišťuje pevné spojení s dalšími vrstvami, lze použít na beton, kov a zdivo.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.