cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Spokar Zebra Mini váleček na malování pro držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Zebra Mini váleček na malování pro držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2504315
Kód dod.: 547248
EAN: 8593534691445
 
24.90 Kč
25 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyamid tkaný metodou tzv. “nekonečného vlákna”, výška plyše 11 mm. Vhodný pro dokončovací malířské práce a lakování všemi typy barev a laků střední a nízké hustoty. Velmi vysoká životnost.
Domestos Professional Pine Fresh čisticí a dezinfekční přípravek, 5 l
Domestos
Domestos Professional Pine Fresh čisticí a dezinfekční přípravek, 5 l
Kód: 2001938
Kód dod.: 717115
EAN: 7615400813742
93%
279.90 Kč
55.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Domestos Professional Pine Fresh je čisticí a dezinfekční přípravek pro hygienu povrchů. Vhodný pro každodenní úklid v domácnostech i provozech.
LOCTITE Super Bond Power Gel Mini Trio, 3g
Henkel Loctite®
LOCTITE Super Bond Power Gel Mini Trio, 3g
Kód: 2507646
Kód dod.: 500108
EAN: 9000100980104
 
112 Kč
37 333.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
LOCTITE Super Bond Power Gel je univerzální vteřinové lepidlo ve formě gelu.
Spokar Perfecta Mini váleček na malování pro držák 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Perfecta Mini váleček na malování pro držák 6 mm, 150 mm
Kód: 2503368
Kód dod.: 547224
EAN: 8593534660274
 
29.90 Kč
30 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyamid, výška plyše 13 mm, odolává všem rozpouštědlům, pro středně husté až řídké barvy.
Spokar Velur Mini váleček na malování pro držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Velur Mini váleček na malování pro držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2502642
Kód dod.: 547206
EAN: 8593534671492
 
22.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přírodní 100% vlna, výška plyše 4 mm, určený pro vrchní kvalitní lakování, odolný vůči rozpouštědlům.
Bref Power Aktiv Pine & Lavender tuhý WC blok, 4× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine & Lavender tuhý WC blok, 4× 50 g
Kód: 2210347
Kód dod.: 720245
EAN: 9000101316988
 
119.90 Kč
599.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv WC blok s vůní borovice & levandule a o + 50 % vyšším účinkem proti vodnímu kameni
Authentic Toya Aroma sprchový gel hroznové víno a grep, 400 ml
Tomil® Authentic toya® Aroma
Authentic Toya Aroma sprchový gel hroznové víno a grep, 400 ml
Kód: 1803964
Kód dod.: 795068
EAN: 8595025831262
100%
54.90 Kč
137.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžující sprchový gel s originální autentickou vůní hroznového vína a grapefruitu.
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6× 50 g
Kód: 2505890
Kód dod.: 720255
EAN: 9000101592085
 
169.90 Kč
566.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv WC blok s vůní borovice, s o 50 % větším účinkem proti vodnímu kameni* a o 55 % méně plastu. Hledáte jednodušší způsob, jak udržet vaši toaletu čistou a svěží?
AKCE
Green Pharmacy Tělový peeling Fík a arganový olej 200 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Tělový peeling Fík a arganový olej 200 ml
Kód: 2602366
Kód dod.: 794946
EAN: 4823015945397
 
90 Kč
450Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy tělový peeling s fíkem a arganovým olejem šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky, vyhlazuje pokožku a zanechává ji hebkou s příjemnou ovocnou vůní.
Essence What The Fake! mini lepidlo na nehty 3 x 2 g
Essence
Essence What The Fake! mini lepidlo na nehty 3 x 2 g
Kód: 2502437
Kód dod.: ES543080
EAN: 4059729543080
 
77 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S lepidlem na nehty What The Fake! Mini Nail Glue od essence snadno zvládnete jakoukoli úpravu nehtů
-14%Sleva
PATTEX Fix & Remove tuba 44g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix & Remove tuba 44g
Kód: 2600011
Kód dod.: 501909
EAN: 9000101165630
 
119 Kč
137.90 Kč
2 704.55Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické interiérové montážní lepidlo s nosností až 6 kg, které spolehlivě připevní háčky, světla či malé poličky a lze jej odstranit bez trvalých stop.
Fa sprchový gel Fiji Dream, 400 ml
Henkel Fa
Fa sprchový gel Fiji Dream, 400 ml
Kód: 2600563
Kód dod.: 797178
EAN: 9000101091458
 
84.90 Kč
212.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžte své tělo a mysl se sprchovým gelem Fa Fiji Dream s inspirativní vůní vodního melounu a ylang ylang.
O.B. ProComfort Mini tampony, 16 ks
O.b.®
O.B. ProComfort Mini tampony, 16 ks
Kód: 1803872
Kód dod.: 920093
EAN: 3574661329833
 
69.90 Kč
4.37Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové tampony o.b. ProComfort pro maximální pohodlí a spolehlivou ochranu. Díky technologii Dynamic Fit s 3D expanzí se tampon přizpůsobí tvaru těla a pomocí zámkových drážek je tekutina účinně vedena do horní části tamponu.
-1%Sleva
Essence Fix & Last 18h fixační sprej na make-up 50 ml
Essence
Essence Fix & Last 18h fixační sprej na make-up 50 ml
Kód: 2500447
 
EAN: 4059729490438
 
87 Kč
88 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si dlouhotrvající make-up co vydrží díky fixačnímu spreji Fix & Last 18h od essence. Dí
Laguna Triplex Mini tablety 3v1, dezinfekce vločkování a proti řasám, 500 g
Stachema - Laguna
Laguna Triplex Mini tablety 3v1, dezinfekce vločkování a proti řasám, 500 g
Kód: 2504094
Kód dod.: 676195
EAN: 8595039306459
 
175 Kč
350Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek 3v1 zajišťuje dezinfekci bazénové vody pomocí pomalu se uvolňujícího chloru, prevenci proti tvorbě řas, napomáhá odstranění mikroskopických nečistot pomocí flokulace.
Essence Polly Pocket fixační sprej hydro 01 I'm Not Small, I'm Fun Size! 50 ml
Essence
Essence Polly Pocket fixační sprej hydro 01 I'm Not Small, I'm Fun Size! 50 ml
Kód: 2501972
Kód dod.: ES539762
EAN: 4059729539762
 
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajistěte svému líčení dlouhodobou svěžest i vláhu díky fixačnímu a hydratačnímu spreji Essence Poll
AKCE
-6%Sleva
Fa sprchový gel Fiji dream, 250 ml
Henkel Fa
Fa sprchový gel Fiji dream, 250 ml
Kód: 1800098
Kód dod.: 795597
EAN: 9000101092004
 
47 Kč
49.90 Kč
188Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Fa Island Vibes Fiji Dream s osvěžující plážovou vůní melounu a kanangy vonné. Jemné složení vytváří bohatou pěnu a zanechává pocit příjemně hebké pokožky.
Alex Čistič extra lesk 2v1 na dlažbu, vinyl a lino s vůní citronu, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra lesk 2v1 na dlažbu, vinyl a lino s vůní citronu, 750 ml
Kód: 1905875
Kód dod.: 702084
EAN: 8411660180148
 
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně čistí všechny typy studených ploch (vinyl, lino, dlažba, mramor apod.) a zároveň jim dodává lesk, který se snadno a pohodlně při každém použití obnovuje.
Laguna 6 v 1 Mini multifunkční tablety pro celosezónní údržbu vody v bazénu, 1 kg
Stachema - Laguna
Laguna 6 v 1 Mini multifunkční tablety pro celosezónní údržbu vody v bazénu, 1 kg
Kód: 2505508
Kód dod.: 676265
EAN: 8595039313549
 
305 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní víceúčelový přípravek (tableta 20 g) pro celosezónní průběžnou údržbu vody ve všech typech bazénů.
Linteo Baby Premium Mini dětské pleny 3 až 6 kg, 34 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Mini dětské pleny 3 až 6 kg, 34 ks
Kód: 2103391
Kód dod.: 911000
EAN: 8595686302897
 
219.90 Kč
6.47Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové plenky díky absorbujícím kanálkům okamžitě pohltí tekutinu, která se rovnoměrně rozprostře do kanálků, které tekutinu uzamknou, tak zabraňuje nežádoucímu úniku tekutin. Extra prodyšný a sametově heboučký materiál.
AKCE
Pur Secrets of the World Fig & Pomegranate prostředek na nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Secrets of the World Fig & Pomegranate prostředek na nádobí, 750 ml
Kód: 2300001
Kód dod.: 735217
EAN: 9000101386264
100%
63 Kč
84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny. S vůní fíku a granátového jablka.
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9461/P9P9 modř night fire metalíza, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9461/P9P9 modř night fire metalíza, 150 ml
Kód: 2504262
Kód dod.: 121319
EAN: 4015962107724
 
142 Kč
946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak je určen pro drobné, střední a větší opravy, má dobrý rozliv, vysoký podíl pevných látek, vydatný, rychle zasychá, je odolný proti škrábancům a povětrnostním vlivům, neobsahuje freony a těžké kovy (olovo, kadmium, chrom).
-56%Sleva
Essence Tiny Tip Pero na oční linky voděodolné 01 Deep Black
Essence
Essence Tiny Tip Pero na oční linky voděodolné 01 Deep Black
Kód: 2006521
 
EAN: 4059729287298
 
29.90 Kč
68 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si vzhled jako od profesionála! Tyto extrémně dlouhotrvající voděodolné oční linky disponuj
Essence Fix It Like a Pro transparentní gel na obočí 8,5 ml
Essence
Essence Fix It Like a Pro transparentní gel na obočí 8,5 ml
Kód: 2405671
 
EAN: 4059729485922
 
77.50 Kč
8 611.11Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro perfektní úpravu obočí po celý den je tu fixační gel Fix It Like a Pro od esence. Tento čirý gel
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.