cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Domestos Professional Pine Fresh čisticí a dezinfekční přípravek, 5 l
Domestos
Domestos Professional Pine Fresh čisticí a dezinfekční přípravek, 5 l
Kód: 2001938
Kód dod.: 717115
EAN: 7615400813742
93%
279.90 Kč
55.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Domestos Professional Pine Fresh je čisticí a dezinfekční přípravek pro hygienu povrchů. Vhodný pro každodenní úklid v domácnostech i provozech.
LOCTITE Super Bond Power Gel Mini Trio, 3g
Henkel Loctite®
LOCTITE Super Bond Power Gel Mini Trio, 3g
Kód: 2507646
Kód dod.: 500108
EAN: 9000100980104
 
112 Kč
37 333.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
LOCTITE Super Bond Power Gel je univerzální vteřinové lepidlo ve formě gelu.
Spokar Velur Mini váleček na malování pro držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Velur Mini váleček na malování pro držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2502642
Kód dod.: 547206
EAN: 8593534671492
 
22.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přírodní 100% vlna, výška plyše 4 mm, určený pro vrchní kvalitní lakování, odolný vůči rozpouštědlům.
Spokar Perfecta Mini váleček na malování pro držák 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Perfecta Mini váleček na malování pro držák 6 mm, 150 mm
Kód: 2503368
Kód dod.: 547224
EAN: 8593534660274
 
29.90 Kč
30 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyamid, výška plyše 13 mm, odolává všem rozpouštědlům, pro středně husté až řídké barvy.
AKCE
-6%Sleva
Fa sprchový gel Fiji dream, 250 ml
Henkel Fa
Fa sprchový gel Fiji dream, 250 ml
Kód: 1800098
Kód dod.: 795597
EAN: 9000101092004
 
47 Kč
49.90 Kč
188Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Fa Island Vibes Fiji Dream s osvěžující plážovou vůní melounu a kanangy vonné. Jemné složení vytváří bohatou pěnu a zanechává pocit příjemně hebké pokožky.
Authentic Toya Aroma sprchový gel hroznové víno a grep, 400 ml
Tomil® Authentic toya® Aroma
Authentic Toya Aroma sprchový gel hroznové víno a grep, 400 ml
Kód: 1803964
Kód dod.: 6537
EAN: 8595025831262
100%
54.90 Kč
137.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžující sprchový gel s originální autentickou vůní hroznového vína a grapefruitu.
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6× 50 g
Kód: 2505890
Kód dod.: 720255
EAN: 9000101592085
 
169.90 Kč
566.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv WC blok s vůní borovice, s o 50 % větším účinkem proti vodnímu kameni* a o 55 % méně plastu. Hledáte jednodušší způsob, jak udržet vaši toaletu čistou a svěží?
Essence What The Fake! mini lepidlo na nehty 3 x 2 g
Essence
Essence What The Fake! mini lepidlo na nehty 3 x 2 g
Kód: 2502437
Kód dod.: ES543080
EAN: 4059729543080
 
77 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S lepidlem na nehty What The Fake! Mini Nail Glue od essence snadno zvládnete jakoukoli úpravu nehtů
AKCE
-18%Sleva
Sidolux Premium čistič podlah Vinyl, dlažba a lino Marseillské mýdlo, 750 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Premium čistič podlah Vinyl, dlažba a lino Marseillské mýdlo, 750 ml
Kód: 2601120
Kód dod.: 702056
EAN: 5902986240225
 
82 Kč
99.90 Kč
109.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Premium čistič podlah je určený pro údržbu vinylu, dlažby a linolea. Pomáhá odstranit běžné nečistoty z podlah a zanechává příjemnou vůni.
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6 × 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6 × 50 g
Kód: 2602769
Kód dod.: 720267
EAN: 9000101853599
 
169.90 Kč
566.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv WC blok s vůní borovice, s o 50 % větším účinkem proti vodnímu kameni* a o 55 % méně plastu. Hledáte jednodušší způsob, jak udržet vaši toaletu čistou a svěží?
-14%Sleva
PATTEX Fix & Remove tuba 44g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix & Remove tuba 44g
Kód: 2600011
Kód dod.: 501909
EAN: 9000101165630
 
119 Kč
137.90 Kč
2 704.55Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické interiérové montážní lepidlo s nosností až 6 kg, které spolehlivě připevní háčky, světla či malé poličky a lze jej odstranit bez trvalých stop.
Fa sprchový gel Fiji Dream, 400 ml
Henkel Fa
Fa sprchový gel Fiji Dream, 400 ml
Kód: 2600563
Kód dod.: 797178
EAN: 9000101091458
 
84.90 Kč
212.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžte své tělo a mysl se sprchovým gelem Fa Fiji Dream s inspirativní vůní vodního melounu a ylang ylang.
-17%Sleva
Domestos 3v1 Power Pine WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Pine WC blok, 35 g
Kód: 02628
Kód dod.: 719020
EAN: 8720182788535
100%
24.90 Kč
29.90 Kč
622.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro zářivě čistou toaletu s vůní borovice.
AKCE
-9%Sleva
Party Fun lak na vlasy s glitry stříbrný, 125 ml
Neuvedeno
Party Fun lak na vlasy s glitry stříbrný, 125 ml
Kód: 2601087
Kód dod.: 794770
EAN: 8011400003548
 
50 Kč
55 Kč
400Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Party Fun lak na vlasy s glitry dodá vlasům výrazný třpytivý efekt. Je vhodný pro různé společenské akce, oslavy nebo karnevaly.
Laguna Triplex Mini tablety 3v1, dezinfekce vločkování a proti řasám, 500 g
Stachema - Laguna
Laguna Triplex Mini tablety 3v1, dezinfekce vločkování a proti řasám, 500 g
Kód: 2504094
Kód dod.: 676195
EAN: 8595039306459
 
175 Kč
350Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek 3v1 zajišťuje dezinfekci bazénové vody pomocí pomalu se uvolňujícího chloru, prevenci proti tvorbě řas, napomáhá odstranění mikroskopických nečistot pomocí flokulace.
Bref Power Aktiv Pine & Lavender tuhý WC blok, 4× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine & Lavender tuhý WC blok, 4× 50 g
Kód: 2210347
Kód dod.: 720245
EAN: 9000101316988
 
119.90 Kč
599.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv WC blok s vůní borovice & levandule a o + 50 % vyšším účinkem proti vodnímu kameni
AKCE
Green Pharmacy Tělový peeling Fík a arganový olej 200 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Tělový peeling Fík a arganový olej 200 ml
Kód: 2602366
Kód dod.: 794946
EAN: 4823015945397
 
90 Kč
450Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy tělový peeling s fíkem a arganovým olejem šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky, vyhlazuje pokožku a zanechává ji hebkou s příjemnou ovocnou vůní.
Alex Čistič extra lesk 2v1 na dlažbu, vinyl a lino s vůní citronu, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra lesk 2v1 na dlažbu, vinyl a lino s vůní citronu, 750 ml
Kód: 1905875
Kód dod.: 702084
EAN: 8411660180148
 
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně čistí všechny typy studených ploch (vinyl, lino, dlažba, mramor apod.) a zároveň jim dodává lesk, který se snadno a pohodlně při každém použití obnovuje.
AKCE
Pur Secrets of the World Fig & Pomegranate prostředek na nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Secrets of the World Fig & Pomegranate prostředek na nádobí, 750 ml
Kód: 2300001
Kód dod.: 735217
EAN: 9000101386264
100%
63 Kč
84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny. S vůní fíku a granátového jablka.
Linteo Baby Premium Mini dětské pleny 3 až 6 kg, 34 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Mini dětské pleny 3 až 6 kg, 34 ks
Kód: 2103391
Kód dod.: 7020
EAN: 8595686302897
 
219.90 Kč
6.47Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové plenky díky absorbujícím kanálkům okamžitě pohltí tekutinu, která se rovnoměrně rozprostře do kanálků, které tekutinu uzamknou, tak zabraňuje nežádoucímu úniku tekutin. Extra prodyšný a sametově heboučký materiál.
Laguna 6 v 1 Mini multifunkční tablety pro celosezónní údržbu vody v bazénu, 1 kg
Stachema - Laguna
Laguna 6 v 1 Mini multifunkční tablety pro celosezónní údržbu vody v bazénu, 1 kg
Kód: 2505508
Kód dod.: 676265
EAN: 8595039313549
 
305 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní víceúčelový přípravek (tableta 20 g) pro celosezónní průběžnou údržbu vody ve všech typech bazénů.
Spokar Perfecta Mini váleček na malování pro držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Perfecta Mini váleček na malování pro držák 6 mm, 100 mm
Kód: 56293
Kód dod.: 547219
EAN: 8593534671461
100%
23.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyamid, výška plyše 13 mm, odolává všem rozpouštědlům, pro středně husté až řídké barvy.
Duck WC závěs Active Clean Pine borovice, 38,6 g
Duck™
Duck WC závěs Active Clean Pine borovice, 38,6 g
Kód: 1802160
Kód dod.: 720005
EAN: 5000204021486
100%
54.90 Kč
1 407.69Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá pěna a dlouhotrvající vůně zanechá WC mísu svěží a čistou po každém spláchnutí.
Alex Samoleštící leštěnka zářivý lesk na lino a dlažbu, 750 ml
Alex®
Alex Samoleštící leštěnka zářivý lesk na lino a dlažbu, 750 ml
Kód: 1905882
Kód dod.: 704090
EAN: 8410033752104
100%
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajistí intenzivní lesk linolea, venkovní a vnitřní dlažby, mramoru nebo korku. Obsahuje přírodní vosky a polymery nové generace.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.