cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Air Wick Essential Oils vanilka a santalové dřevo vonné tyčinky, 30 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils vanilka a santalové dřevo vonné tyčinky, 30 ml
Kód: 2502277
Kód dod.: 734190
EAN: 5999109544322
 
134.90 Kč
4 496.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Essential Oils Vanilka a santalové dřevo – vonné tyčinky 30 ml přinášejí do vašeho domova příjemnou, hřejivou vůni kombinace sladké vanilky a jemně dřevitého santalového dřeva.
Air Wick elektrický osvěžovač náplň Lesní plody & Broskvový květ, 19 ml
Air Wick®
Air Wick elektrický osvěžovač náplň Lesní plody & Broskvový květ, 19 ml
Kód: 2601237
Kód dod.: 731764
EAN: 5999109546845
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick elektrický osvěžovač náplň Lesní plody & Broskvový květ provoní interiér příjemnou ovocně-květinovou vůní. Je určena pro elektrické osvěžovače Air Wick.
Air Wick FreshMatic Svěží vánek náplň pro osvěžovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Svěží vánek náplň pro osvěžovač 250 ml
Kód: 1702010
Kód dod.: 731796
EAN: 5997321757957
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provoňte svůj domov hravou vůní jarního vánku, která navodí atmosféru naděje a radosti, kterou přináší probouzející se příroda.
Air Wick FreshMatic Magnólie a třešeň náplň pro osvěžovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Magnólie a třešeň náplň pro osvěžovač 250 ml
Kód: 54546
Kód dod.: 731793
EAN: 5011417541807
98%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachycuje svěžest květu třešní a magnólie v kombinaci s ostrými vodními tóny jablka a jasmínu. Posilte vůni příběhu Vašeho domova s automatickým sprejem od Air Wick Freshmatic.
Air Wick FreshMatic broskev a meruňka náplň pro osvěžovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic broskev a meruňka náplň pro osvěžovač 250 ml
Kód: 2404779
Kód dod.: 731748
EAN: 5999109544193
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachytí lehkou vůni čerstvě broskví a meruněk.
Air Wick Elektrický osvěžovač vzduchu – Pivoňka & Jasmínový květ (komplet 1+19 ml)
Air Wick®
Air Wick Elektrický osvěžovač vzduchu – Pivoňka & Jasmínový květ (komplet 1+19 ml)
Kód: 2509066
Kód dod.: 730607
EAN: 5999109545824
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elektrický osvěžovač vzduchu Air Wick Pivoňka & Jasmínový květ je praktickým řešením pro každého, kdo chce mít domov stále svěží a příjemně provoněný bez nutnosti častého zásahu.
Air Wick Freshmatic Cool Linen & White Lilac - Vůně svěžího prádla automatický osvěžovač komplet 250 ml
Air Wick®
Air Wick Freshmatic Cool Linen & White Lilac - Vůně svěžího prádla automatický osvěžovač komplet 250 ml
Kód: 2502373
Kód dod.: 731908
EAN: 5999109545596
 
174.90 Kč
699.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Freshmatic Cool Linen & White Lilac – automatický osvěžovač vzduchu 250 ml přináší do vašeho domova příjemnou vůni svěžího prádla kombinovanou s jemnou bílou šeříkovou.
Air Wick Essential Mist Refill Linen & White Orchid - Prádlo a bílá orchidej osvěžovač vzduchu náhradní náplň 20 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Mist Refill Linen & White Orchid - Prádlo a bílá orchidej osvěžovač vzduchu náhradní náplň 20 ml
Kód: 2502372
Kód dod.: 731907
EAN: 5949152113471
 
89.90 Kč
4 495Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Essential Mist Linen & White Orchid – náhradní náplň 20 ml přináší do vašeho domova jemnou vůni čerstvě vypraného prádla obohacenou o elegantní tóny bílé orchideje.
Air Wick Essential Mist Refill White Peony & Jasmine Blossom - Pivoňka a jasmínový květ osvěžovač vzduchu náhradní náplň 20 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Mist Refill White Peony & Jasmine Blossom - Pivoňka a jasmínový květ osvěžovač vzduchu náhradní náplň 20 ml
Kód: 2502371
Kód dod.: 731906
EAN: 5999109546036
 
89.90 Kč
4 495Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň Air Wick Essential Mist s vůní pivoňky a jasmínového květu přináší do vašeho domova jemnou a elegantní květinovou vůni.
Vileda Pro Clean houba na nádobí, 2+1 ks
Vileda®
Vileda Pro Clean houba na nádobí, 2+1 ks
Kód: 2508184
Kód dod.: 588663
EAN: 4023103256682
 
44.90 Kč
14.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Pro Clean houbička na nádobí je vysoce účinný čisticí prostředek navržený pro každodenní údržbu kuchyně.
Vileda Multiquattro Colors hadřík, 4 ks
Vileda®
Vileda Multiquattro Colors hadřík, 4 ks
Kód: 2505401
Kód dod.: 588694
EAN: 4023103222557
 
56.90 Kč
57 Kč
14.23Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hadřík z netkaného materiálu na univerzální použití.
Vileda Colors mikrohadřík na úklid, 8 ks
Vileda®
Vileda Colors mikrohadřík na úklid, 8 ks
Kód: 2505342
Kód dod.: 588691
EAN: 4023103185975
 
149.90 Kč
18.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální hadříky z mikrovláken možný použít suchý nebo navlhčený. Zachytí více než 99 % bakterií. Několikabarevné provedení.
Vileda houbový hadřík vysoce savý, 3 ks
Vileda®
Vileda houbový hadřík vysoce savý, 3 ks
Kód: 2504575
Kód dod.: 588670
EAN: 8001940000213
 
42.90 Kč
14.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbový hadřík značky VILEDA je vyroben z 100% přírodního materiálu. Celulóza obsažená v hadříku se vyznačuje vysokou savostí a absorbuje až 100 mililitrů vody.
Vileda 2v1 smetáček a lopatka s lištou
Vileda®
Vileda 2v1 smetáček a lopatka s lištou
Kód: 76697
Kód dod.: 575471
EAN: 4023103172326
100%
139.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Smete nečistoty jedním tahem i z těžko přístupných míst. 2 druhy štětin pro jemný úklid v rozích pro zametení i drobnějších nečistot.
Vileda SuperMocio Universal mop na podlahu
Vileda®
Vileda SuperMocio Universal mop na podlahu
Kód: 2504577
Kód dod.: 577114
EAN: 4023103145115
 
164.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda SuperMocio Style Mop třásňový s unikátním a moderním designem. Mop s vysokou savostí a dlouhou životností.
Vileda Duactiva 2v1 smeták na podlahu
Vileda®
Vileda Duactiva 2v1 smeták na podlahu
Kód: 2504583
Kód dod.: 576066
EAN: 4023103095755
 
249.90 Kč
250 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kovová tyč s prodlouženou délkou 130 cm pro pohodlný úklid. Rozměr hlavice 35 × 5 cm. Hlavici lze koupit samostatně. Vyrobeno v Itálii.
-4%Sleva
Vileda rukavice Universal velikost L
Vileda®
Vileda rukavice Universal velikost L
Kód: 2600002
Kód dod.: 598664
EAN: 8410435841031
 
44.90 Kč
47 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chraňte své ruce při domácích pracích s Vileda Universal rukavicemi ve velikosti L.
Vileda PUR active houbička na nádobí vysoká, 2 ks
Vileda®
Vileda PUR active houbička na nádobí vysoká, 2 ks
Kód: 20973
Kód dod.: 588676
EAN: 4023103070240
100%
44.90 Kč
22.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Revoluční typ houbiček s ergonomickým tvarem. PUR aktivní povrch odstraní zaschlou špínu bez poškrábání povrchu. S chráničem nehtů. Ideální pro drahé nádobí, jemné povrchy (teflon) a sklokeramické desky.
Vileda Ultra Fresh Mikrohadřík, 2 + 1 ks
Vileda®
Vileda Ultra Fresh Mikrohadřík, 2 + 1 ks
Kód: 2506303
Kód dod.: 588693
EAN: 4023103217409
 
75.90 Kč
25.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hadřík z mikrovláken s antibakteriální ochranou. Obsahuje antibakteriální složku chlorid stříbrný, která zabraňuje růstu bakterií a tím i vzniku nepříjemného zápachu.
Vileda Turbo 3v1 náhrada na mop na podlahu
Vileda®
Vileda Turbo 3v1 náhrada na mop na podlahu
Kód: 2200766
Kód dod.: 577151
EAN: 4023103227439
100%
199.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
V balení 1 ks třásňové náhrady z mikrovlákna. Jedinečný mycí návlek kombinuje tři druhy třásní. Snadná výměna náhradní hlavice. Mycí návlek lze prát až na 60 °C, nepoužívejte aviváž ani sušičku.
Vileda Turbo čistící kartáč 1 kus
Vileda®
Vileda Turbo čistící kartáč 1 kus
Kód: 2602733
Kód dod.: 577199
EAN: 4023103264793
 
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Turbo čistící kartáč 1 kus je praktický úklidový pomocník určený pro snadné a důkladné čištění tvrdých podlah.
Vileda Ultramax Turbo XL 2v1 náhrada na mop
Vileda®
Vileda Ultramax Turbo XL 2v1 náhrada na mop
Kód: 2004724
Kód dod.: 577129
EAN: 4023103212060
 
279.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhrada k mopu Ultramax a Easy Wring Ultramat, vhodná i pro 1.2. Spray mop.
Vileda Power Inox Colors drátěnka 2+1 ks
Vileda®
Vileda Power Inox Colors drátěnka 2+1 ks
Kód: 2507731
Kód dod.: 588702
EAN: 4023103246638
 
49.90 Kč
16.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní nerezová drátěnka Vileda.
AKCE
-5%Sleva
Vileda H2PRO třásňový rotační mop úklidový set
Vileda®
Vileda H2PRO třásňový rotační mop úklidový set
Kód: 2508471
Kód dod.: 577185
EAN: 4023103254237
 
1 099.90 Kč
1 159.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda H2PRO třásňový rotační mop je inovativní úklidový systém navržený pro efektivní a hygienické čištění všech typů tvrdých podlah, jako jsou dlažba, laminát, vinyl, linoleum či lakované dřevo.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.