cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Vileda Ultramax XL kompletní sada mopu na podlahu
Vileda®
Vileda Ultramax XL kompletní sada mopu na podlahu
Kód: 1905570
Kód dod.: 577126
EAN: 4023103212022
 
799.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UltraMax set BOX obsahuje Ultramax mop a kýbl se ždímacím košem s unikátním systémem ždímání.
Vileda Microfibre hadřík na okna 1 ks
Vileda®
Vileda Microfibre hadřík na okna 1 ks
Kód: 2505147
Kód dod.: 588682
EAN: 4003790006296
 
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
+30 % mikrovláken pro podporu čistícího účinku a delší životnost hadříku.
AKCE
-9%Sleva
Vileda Ultra Fresh houbička vysoká 2+1 ks
Vileda®
Vileda Ultra Fresh houbička vysoká 2+1 ks
Kód: 2602696
Kód dod.: 588703
EAN: 4023103216334
 
30 Kč
33 Kč
10Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbička Vileda Ultra Fresh nabízí dvojitou antibakteriální ochranu, která působí jak na drhnoucí, tak na pěnové části. Brání množení 99,9 % bakterií a zároveň účinně odstraňuje nečistoty z většiny běžných povrchů v domácnosti.
Vileda Ultramax Turbo Microfibre 2v1 mop kompletní sada
Vileda®
Vileda Ultramax Turbo Microfibre 2v1 mop kompletní sada
Kód: 1801121
Kód dod.: 577109
EAN: 4023103206236
 
1 099.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednoduché a velmi efektivní vyždímání mopu díky vylepšenému a zjednodušenému vkládání mopu do ždímacího koše a vyždímání díky rotačnímu systému poháněného pouhým sešlápnutím pedálu.
Vileda H2PRO náhrada na plochý mop 1 ks
Vileda®
Vileda H2PRO náhrada na plochý mop 1 ks
Kód: 2508469
Kód dod.: 577184
EAN: 4023103251564
 
199.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhrada na plochý mop Vileda H2Pro je vysoce kvalitní mikrovláknová podložka určená pro efektivní a hygienické čištění všech typů tvrdých podlah, jako jsou dlažba, laminát, vinyl, linoleum či lakované dřevo.
MICKA s hovězím vanička 405g (325g+80g GRATIS)
Micka
MICKA s hovězím vanička 405g (325g+80g GRATIS)
Kód: 2508995
Kód dod.: 976397
EAN: 8594048100591
 
39.90 Kč
98.52Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
MICKA s hovězím – šťavnatá masová pochoutka, kterou si vaše kočka zamiluje, a bonusová porce navíc udělá radost i vám.
Vileda Turbo Microfibre 2v1 náhrada na mop 2 ks
Vileda®
Vileda Turbo Microfibre 2v1 náhrada na mop 2 ks
Kód: 2508780
Kód dod.: 577157
EAN: 4023103198227
 
299.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní návlek Vileda Turbo Microfibre 2v1 je určen pro mopovací systém Vileda Turbo. Díky speciální mikrovláknové konstrukci efektivně odstraňuje prach, špínu i mastnotu z tvrdých podlah, aniž by zanechával šmouhy.
Vileda Easy Wring and Clean třásňový mop na podlahu úklidový set
Vileda®
Vileda Easy Wring and Clean třásňový mop na podlahu úklidový set
Kód: 76715
Kód dod.: 577118
EAN: 4023103147737
100%
889.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Třásňový mop VILEDA z mikrovlákna vyrobený z recyklovaných materiálů rychle a efektivně vyčistí vaší podlahu. Trojúhelníkový tvar mopu vám zajistí snadný úklid v rozích!
Vileda Pro Clean houba na nádobí, 2+1 ks
Vileda®
Vileda Pro Clean houba na nádobí, 2+1 ks
Kód: 2508184
Kód dod.: 588663
EAN: 4023103256682
 
44.90 Kč
14.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Pro Clean houbička na nádobí je vysoce účinný čisticí prostředek navržený pro každodenní údržbu kuchyně.
Vileda Multiquattro Colors hadřík, 4 ks
Vileda®
Vileda Multiquattro Colors hadřík, 4 ks
Kód: 2505401
Kód dod.: 588694
EAN: 4023103222557
 
56.90 Kč
57 Kč
14.23Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hadřík z netkaného materiálu na univerzální použití.
Vileda Colors mikrohadřík na úklid, 8 ks
Vileda®
Vileda Colors mikrohadřík na úklid, 8 ks
Kód: 2505342
Kód dod.: 588691
EAN: 4023103185975
 
149.90 Kč
18.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální hadříky z mikrovláken možný použít suchý nebo navlhčený. Zachytí více než 99 % bakterií. Několikabarevné provedení.
Vileda houbový hadřík vysoce savý, 3 ks
Vileda®
Vileda houbový hadřík vysoce savý, 3 ks
Kód: 2504575
Kód dod.: 588670
EAN: 8001940000213
 
42.90 Kč
14.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbový hadřík značky VILEDA je vyroben z 100% přírodního materiálu. Celulóza obsažená v hadříku se vyznačuje vysokou savostí a absorbuje až 100 mililitrů vody.
Vileda 2v1 smetáček a lopatka s lištou
Vileda®
Vileda 2v1 smetáček a lopatka s lištou
Kód: 76697
Kód dod.: 575471
EAN: 4023103172326
100%
139.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Smete nečistoty jedním tahem i z těžko přístupných míst. 2 druhy štětin pro jemný úklid v rozích pro zametení i drobnějších nečistot.
Vileda SuperMocio Universal mop na podlahu
Vileda®
Vileda SuperMocio Universal mop na podlahu
Kód: 2504577
Kód dod.: 577114
EAN: 4023103145115
 
164.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda SuperMocio Style Mop třásňový s unikátním a moderním designem. Mop s vysokou savostí a dlouhou životností.
Vileda Duactiva 2v1 smeták na podlahu
Vileda®
Vileda Duactiva 2v1 smeták na podlahu
Kód: 2504583
Kód dod.: 576066
EAN: 4023103095755
 
249.90 Kč
250 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kovová tyč s prodlouženou délkou 130 cm pro pohodlný úklid. Rozměr hlavice 35 × 5 cm. Hlavici lze koupit samostatně. Vyrobeno v Itálii.
-4%Sleva
Vileda rukavice Universal velikost L
Vileda®
Vileda rukavice Universal velikost L
Kód: 2600002
Kód dod.: 598664
EAN: 8410435841031
 
44.90 Kč
47 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chraňte své ruce při domácích pracích s Vileda Universal rukavicemi ve velikosti L.
Vileda PUR active houbička na nádobí vysoká, 2 ks
Vileda®
Vileda PUR active houbička na nádobí vysoká, 2 ks
Kód: 20973
Kód dod.: 588676
EAN: 4023103070240
100%
44.90 Kč
22.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Revoluční typ houbiček s ergonomickým tvarem. PUR aktivní povrch odstraní zaschlou špínu bez poškrábání povrchu. S chráničem nehtů. Ideální pro drahé nádobí, jemné povrchy (teflon) a sklokeramické desky.
Vileda Ultra Fresh Mikrohadřík, 2 + 1 ks
Vileda®
Vileda Ultra Fresh Mikrohadřík, 2 + 1 ks
Kód: 2506303
Kód dod.: 588693
EAN: 4023103217409
 
75.90 Kč
25.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hadřík z mikrovláken s antibakteriální ochranou. Obsahuje antibakteriální složku chlorid stříbrný, která zabraňuje růstu bakterií a tím i vzniku nepříjemného zápachu.
Vileda Turbo 3v1 náhrada na mop na podlahu
Vileda®
Vileda Turbo 3v1 náhrada na mop na podlahu
Kód: 2200766
Kód dod.: 577151
EAN: 4023103227439
100%
199.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
V balení 1 ks třásňové náhrady z mikrovlákna. Jedinečný mycí návlek kombinuje tři druhy třásní. Snadná výměna náhradní hlavice. Mycí návlek lze prát až na 60 °C, nepoužívejte aviváž ani sušičku.
Vileda Turbo čistící kartáč 1 kus
Vileda®
Vileda Turbo čistící kartáč 1 kus
Kód: 2602733
Kód dod.: 577199
EAN: 4023103264793
 
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Turbo čistící kartáč 1 kus je praktický úklidový pomocník určený pro snadné a důkladné čištění tvrdých podlah.
Vileda Ultramax Turbo XL 2v1 náhrada na mop
Vileda®
Vileda Ultramax Turbo XL 2v1 náhrada na mop
Kód: 2004724
Kód dod.: 577129
EAN: 4023103212060
 
279.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhrada k mopu Ultramax a Easy Wring Ultramat, vhodná i pro 1.2. Spray mop.
Vileda Ultramat Turbo XL mop kompletní sada
Vileda®
Vileda Ultramat Turbo XL mop kompletní sada
Kód: 2505125
Kód dod.: 577128
EAN: 4023103212213
 
1 229.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokonale vyždímaný mop pak zanechá Vaši podlahu rychle suchou. Díky pedálu není při ždímání potřeba žádné námahy.
Vileda Ultramax XL 2v1 mop + tyč
Vileda®
Vileda Ultramax XL 2v1 mop + tyč
Kód: 2505124
Kód dod.: 577127
EAN: 4023103212046
 
669.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plochý mop, který umožní efektivní úklid bez namáčení rukou. 2 druhy vláken - lépe odstraní nečistoty.
Vileda Power Inox Colors drátěnka 2+1 ks
Vileda®
Vileda Power Inox Colors drátěnka 2+1 ks
Kód: 2507731
Kód dod.: 588702
EAN: 4023103246638
 
49.90 Kč
16.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní nerezová drátěnka Vileda.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.